Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 63
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3785
    Týden:
    18
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 16:30 SK Svratka - Pacov 1:3 (0:1)
    So 14.08. 16:30 TJ Rozsochy - Bohdalov 5:0 (3:0)
    Ne 15.08. 16:30 Nová Ves - Přibyslav 4:0 (3:0)
    Ne 15.08. 16:30 Velká Bíteš - Věžnice 2:0 (1:0)
    Ne 15.08. 16:30 Speřice - Lípa 1:2 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Herálec - Světlá n.S. 0:0 (0:0)
    Ne 15.08. 16:30 Lukavec - Čejov 2:2 (2:1)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 SK Svratka - Nová Ves 0:3 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Pacov - Čejov 3:2 (2:0)
    Ne 22.08. 16:30 Světlá n.S. - Lukavec 6:0 (3:0)
    Ne 22.08. 16:30 Lípa - Herálec 2:2 (2:1)
    Ne 22.08. 16:30 Bohdalov - Speřice 3:0 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Věžnice - TJ Rozsochy 1:0 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Přibyslav - Velká Bíteš 0:3 (0:3)

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 TJ Rozsochy - Přibyslav 2:3 (2:1)
    So 28.08. 16:30 Čejov - Světlá n.S. 0:1 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Nová Ves - Pacov 2:1 (1:1)
    Ne 29.08. 16:30 Velká Bíteš - SK Svratka 7:0 (4:0)
    Ne 29.08. 16:30 Speřice - Věžnice 2:3 (0:1)
    Ne 29.08. 16:30 Herálec - Bohdalov 2:2 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Lukavec - Lípa 3:1 (2:1)

    4.kolo

    Ne 05.09. 16:00 Pacov - Světlá n.S. 2:2 (0:1)
    Ne 05.09. 16:00 Lípa - Čejov 4:2 (3:2)
    Ne 05.09. 16:00 Bohdalov - Lukavec 2:3 (0:1)
    Ne 05.09. 16:00 Věžnice - Herálec 3:0 (1:0)
    Ne 05.09. 16:00 Přibyslav - Speřice 4:0 (2:0)
    Ne 05.09. 16:00 SK Svratka - TJ Rozsochy 0:1 (0:0)
    Ne 05.09. 16:00 Nová Ves - Velká Bíteš 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 11.09. 16:00 Velká Bíteš - Pacov 3:0 (1:0)
    So 11.09. 16:00 Herálec - Přibyslav 4:2 (1:2)
    So 11.09. 16:00 Lukavec - Věžnice 0:3 (0:2)
    So 11.09. 16:00 Čejov - Bohdalov 1:0 (0:0)
    Ne 12.09. 16:00 TJ Rozsochy - Nová Ves 1:2 (0:1)
    Ne 12.09. 16:00 Speřice - SK Svratka 3:0 (1:0)
    Ne 12.09. 16:00 Světlá n.S. - Lípa 5:1 (1:1)

    6.kolo

    So 18.09. 15:30 SK Svratka - Herálec 4:4 (0:1)
    Ne 19.09. 15:30 Pacov - Lípa 2:1 (1:0)
    Ne 19.09. 15:30 Bohdalov - Světlá n.S. 1:5 (0:3)
    Ne 19.09. 15:30 Věžnice - Čejov 5:0 (1:0)
    Ne 19.09. 15:30 Přibyslav - Lukavec 7:0 (3:0)
    Ne 19.09. 15:30 Nová Ves - Speřice 1:2 (0:1)
    Ne 19.09. 15:30 Velká Bíteš - TJ Rozsochy 4:1 (2:0)

    7.kolo

    So 25.09. 15:30 Čejov - Přibyslav 1:1 (0:0)
    Ne 26.09. 15:30 TJ Rozsochy - Pacov 2:1 (0:1)
    Ne 26.09. 15:30 Speřice - Velká Bíteš 0:5 (0:1)
    Ne 26.09. 15:30 Herálec - Nová Ves 0:2 (0:0)
    Ne 26.09. 15:30 Lukavec - SK Svratka 5:1 (2:0)
    Ne 26.09. 15:30 Světlá n.S. - Věžnice 1:1 (0:1)
    Ne 26.09. 15:30 Lípa - Bohdalov 2:1 (1:1)

    8.kolo

    So 02.10. 15:00 SK Svratka - Čejov 0:2 (0:1)
    Ne 03.10. 15:00 Pacov - Bohdalov 6:0 (4:0)
    Ne 03.10. 15:00 Věžnice - Lípa 2:2 (1:0)
    Ne 03.10. 15:00 Přibyslav - Světlá n.S. 3:1 (1:0)
    Ne 03.10. 15:00 Nová Ves - Lukavec 5:1 (2:1)
    Ne 03.10. 15:00 Velká Bíteš - Herálec 3:2 (1:0)
    Ne 03.10. 15:00 TJ Rozsochy - Speřice 0:1 (0:1)

    9.kolo

    So 09.10. 15:00 Lukavec - Velká Bíteš 0:1 (0:1)
    So 09.10. 15:00 Čejov - Nová Ves 0:2 (0:0)
    Ne 10.10. 15:00 Speřice - Pacov 0:0 (0:0)
    Ne 10.10. 15:00 Herálec - TJ Rozsochy 1:1 (1:0)
    Ne 10.10. 15:00 Světlá n.S. - SK Svratka 3:3 (0:3)
    Ne 10.10. 15:00 Lípa - Přibyslav 1:1 (0:1)
    Ne 10.10. 15:00 Bohdalov - Věžnice 1:2 (1:0)

    10.kolo

    So 16.10. 14:30 SK Svratka - Lípa 1:1 (0:0)
    Ne 17.10. 14:30 Pacov - Věžnice 5:1 (2:0)
    Ne 17.10. 14:30 Přibyslav - Bohdalov 2:3 (2:2)
    Ne 17.10. 14:30 Nová Ves - Světlá n.S. 0:1 (0:1)
    Ne 17.10. 14:30 Velká Bíteš - Čejov 4:1 (1:1)
    Ne 17.10. 14:30 TJ Rozsochy - Lukavec 0:1 (0:0)
    Ne 17.10. 14:30 Speřice - Herálec 1:0 (1:0)

    11.kolo

    So 23.10. 13:30 Lukavec - Speřice 0:2 (0:1)
    So 23.10. 14:30 Čejov - TJ Rozsochy 4:2 (0:1)
    Ne 24.10. 14:30 Herálec - Pacov 3:0 (1:0)
    Ne 24.10. 14:30 Světlá n.S. - Velká Bíteš 2:3 (1:1)
    Ne 24.10. 14:30 Lípa - Nová Ves 1:1 (1:0)
    Ne 24.10. 14:30 Bohdalov - SK Svratka 4:2 (1:0)
    Ne 24.10. 14:30 Věžnice - Přibyslav 2:0 (0:0)

    12.kolo

    So 30.10. 14:30 SK Svratka - Věžnice 0:3 (0:3)
    Ne 31.10. 14:30 Pacov - Přibyslav 5:2 (2:1)
    Ne 31.10. 14:30 Nová Ves - Bohdalov 3:2 (2:1)
    Ne 31.10. 14:30 Velká Bíteš - Lípa 5:1 (2:1)
    Ne 31.10. 14:30 TJ Rozsochy - Světlá n.S. 0:4 (0:0)
    Ne 31.10. 14:30 Speřice - Čejov 2:1 (2:0)
    Ne 31.10. 14:30 Herálec - Lukavec 5:0 (3:0)

    14.kolo

    St 20.04. 17:00 Pacov - SK Svratka 7:0 (4:0)
    St 20.04. 17:00 Přibyslav - Nová Ves 1:2 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Věžnice - Velká Bíteš 1:1 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Bohdalov - TJ Rozsochy 1:3 (0:3)
    St 20.04. 17:00 Lípa - Speřice 1:1 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Světlá n.S. - Herálec 3:1 (2:1)
    St 20.04. 17:00 Čejov - Lukavec 3:2 (1:1)

    18.kolo

    So 23.04. 16:00 Pacov - Velká Bíteš 1:0 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Nová Ves - TJ Rozsochy 3:1 (2:1)
    So 23.04. 16:00 SK Svratka - Speřice 0:1 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Přibyslav - Herálec 0:1 (0:1)
    So 23.04. 16:00 Věžnice - Lukavec 1:1 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Bohdalov - Čejov 2:2 (2:1)
    So 23.04. 16:00 Lípa - Světlá n.S. 1:2 (1:2)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Lípa - Pacov 1:2 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Světlá n.S. - Bohdalov 3:1 (2:1)
    So 30.04. 16:30 Čejov - Věžnice 2:3 (1:2)
    So 30.04. 16:30 Lukavec - Přibyslav 2:2 (2:0)
    So 30.04. 16:30 Herálec - SK Svratka 1:0 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Speřice - Nová Ves 0:1 (0:0)
    So 30.04. 16:30 TJ Rozsochy - Velká Bíteš 1:2 (0:1)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Pacov - TJ Rozsochy 1:4 (0:2)
    So 07.05. 16:30 Velká Bíteš - Speřice 2:0 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Nová Ves - Herálec 0:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 SK Svratka - Lukavec 0:1 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Přibyslav - Čejov 5:1 (2:0)
    So 07.05. 16:30 Věžnice - Světlá n.S. 3:2 (2:0)
    So 07.05. 16:30 Bohdalov - Lípa 3:1 (2:0)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Pacov - Speřice 1:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 TJ Rozsochy - Herálec 2:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Velká Bíteš - Lukavec 3:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Nová Ves - Čejov 2:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 SK Svratka - Světlá n.S. 0:3 (0:2)
    So 21.05. 16:30 Přibyslav - Lípa 1:1 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Věžnice - Bohdalov 0:0 (0:0)

    13.kolo

    So 06.11. 14:00 Přibyslav - SK Svratka 2:0 (2:0)
    Ne 07.11. 14:00 Čejov - Herálec 0:0 (0:0)
    Ne 07.11. 14:00 Světlá n.S. - Speřice 3:1 (2:0)
    Ne 07.11. 14:00 Lípa - TJ Rozsochy 0:0 (0:0)
    Ne 07.11. 14:00 Bohdalov - Velká Bíteš 2:3 (1:2)
    Ne 07.11. 14:00 Věžnice - Nová Ves 1:1 (0:0)
    So 13.11. 13:30 Lukavec - Pacov 1:3 (1:2)

    15.kolo

    So 02.04. 15:30 Čejov - Pacov 0:3 (0:1)
    So 02.04. 15:30 Lukavec - Světlá n.S. 1:2 (1:2)
    So 02.04. 15:30 Herálec - Lípa 2:1 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Speřice - Bohdalov 5:1 (3:0)
    So 02.04. 15:30 TJ Rozsochy - Věžnice 2:1 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Velká Bíteš - Přibyslav 2:1 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Nová Ves - SK Svratka 5:0 (2:0)

    16.kolo

    So 09.04. 15:30 Pacov - Nová Ves 3:1 (0:0)
    So 09.04. 15:30 SK Svratka - Velká Bíteš 0:2 (0:0)
    So 09.04. 15:30 Přibyslav - TJ Rozsochy 0:0 (0:0)
    So 09.04. 15:30 Věžnice - Speřice 0:2 (0:1)
    So 09.04. 15:30 Bohdalov - Herálec 0:4 (0:3)
    So 09.04. 15:30 Lípa - Lukavec 3:1 (3:1)
    So 09.04. 15:30 Světlá n.S. - Čejov 4:1 (2:0)

    17.kolo

    So 16.04. 16:00 Světlá n.S. - Pacov 6:0 (5:0)
    So 16.04. 16:00 Čejov - Lípa 0:1 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Lukavec - Bohdalov 0:2 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Herálec - Věžnice 1:1 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Speřice - Přibyslav 2:1 (2:0)
    So 16.04. 16:00 TJ Rozsochy - SK Svratka 0:1 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Velká Bíteš - Nová Ves 2:1 (0:0)

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Bohdalov - Pacov 1:1 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Lípa - Věžnice 1:1 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Světlá n.S. - Přibyslav 6:2 (2:1)
    So 14.05. 16:30 Čejov - SK Svratka 4:1 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Lukavec - Nová Ves 1:4 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Herálec - Velká Bíteš 0:2 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Speřice - TJ Rozsochy 2:1 (1:1)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Věžnice - Pacov 3:3 (1:1)
    So 28.05. 16:30 Bohdalov - Přibyslav 0:2 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Lípa - SK Svratka 4:0 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Světlá n.S. - Nová Ves 3:2 (2:0)
    So 28.05. 16:30 Čejov - Velká Bíteš 0:6 (0:2)
    So 28.05. 16:30 Lukavec - TJ Rozsochy 2:2 (1:1)
    So 28.05. 16:30 Herálec - Speřice 1:1 (0:1)

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Pacov - Herálec 0:1 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Speřice - Lukavec 4:3 (0:2)
    So 04.06. 16:30 TJ Rozsochy - Čejov 3:2 (2:0)
    So 04.06. 16:30 Velká Bíteš - Světlá n.S. 2:2 (2:1)
    So 04.06. 16:30 Nová Ves - Lípa 1:0 (1:0)
    So 04.06. 16:30 SK Svratka - Bohdalov 0:1 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Přibyslav - Věžnice 2:2 (1:2)

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Přibyslav - Pacov 3:1 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Věžnice - SK Svratka 4:1 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Bohdalov - Nová Ves 1:4 (1:2)
    So 11.06. 16:30 Lípa - Velká Bíteš 2:0 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Světlá n.S. - TJ Rozsochy 0:1 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Čejov - Speřice 2:1 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Lukavec - Herálec 2:1 (0:1)

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Pacov - Lukavec 1:1 (0:1)
    So 18.06. 16:30 Herálec - Čejov 4:0 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Speřice - Světlá n.S. 1:2 (0:2)
    So 18.06. 16:30 TJ Rozsochy - Lípa 2:1 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Velká Bíteš - Bohdalov 2:2 (2:1)
    So 18.06. 16:30 Nová Ves - Věžnice 3:1 (0:1)
    So 18.06. 16:30 SK Svratka - Přibyslav 1:5 (0:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 4 2 69:20 64
    2. 26 17 5 4 72:31 56
    3. 26 17 4 5 55:23 55
    4. 26 13 5 8 55:41 44
    5. 26 11 10 5 48:35 43
    6. 26 12 3 11 35:38 39
    7. 26 9 9 8 40:32 36
    8. 26 10 4 12 37:38 34
    9. 26 9 6 11 52:47 33
    10. 26 7 9 10 37:42 30
    11. 26 6 5 15 36:63 23
    12. 26 6 5 15 33:66 23
    13. 26 6 4 16 33:63 22
    14. 26 1 3 22 16:79 6