Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
  • ID: 6293
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár České pošty

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2430
    Týden:
    8
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    07.09. 17:30 Chuchle - Čakovice 4:35
    So 08.09. 09:00 Modřany - Slivenec 10:2
    So 08.09. 10:00 Lochkov - Radotín 4:2
    So 08.09. 10:00 Lipence - Suchdol 35:0
    So 08.09. 14:30 Zličín - Bohnice 8:1

    2.kolo

    14.09. 17:00 Suchdol - Chuchle 12:1
    14.09. 17:30 Slivenec - Čakovice 3:17
    So 15.09. 09:00 Modřany - Lochkov 7:5
    So 15.09. 10:30 Bohnice - Lipence 5:11
    So 15.09. 11:30 Radotín - Zličín 1:5

    3.kolo

    21.09. 17:00 Lipence - Radotín 13:3
    21.09. 17:00 Chuchle - Bohnice 2:9
    So 22.09. 10:00 Lochkov - Slivenec 12:5
    So 22.09. 13:00 Čakovice - Suchdol 20:0
    Ne 23.09. 14:45 Zličín - Modřany 11:3

    4.kolo

    28.09. 11:30 Radotín - Chuchle 9:4
    28.09. 17:30 Slivenec - Suchdol 15:1
    So 29.09. 09:00 Modřany - Lipence 4:7
    So 29.09. 14:30 Lochkov - Zličín 4:11
    Ne 30.09. 10:30 Bohnice - Čakovice 5:11

    5.kolo

    05.10. 16:30 Chuchle - Modřany 4:14
    05.10. 17:00 Suchdol - Bohnice 2:10
    So 06.10. 10:00 Lipence - Lochkov 18:0
    So 06.10. 13:00 Čakovice - Radotín 7:2
    Ne 07.10. 14:15 Zličín - Slivenec 19:1

    6.kolo

    12.10. 17:30 Slivenec - Bohnice 3:13
    So 13.10. 09:00 Modřany - Čakovice 2:5
    So 13.10. 11:30 Radotín - Suchdol 21:0
    So 13.10. 12:30 Lochkov - Chuchle 5:7
    Ne 14.10. 12:30 Zličín - Lipence 4:2

    7.kolo

    19.10. 16:00 Chuchle - Zličín 3:15
    19.10. 16:30 Suchdol - Modřany 1:19
    So 20.10. 10:00 Lipence - Slivenec 14:2
    So 20.10. 13:00 Čakovice - Lochkov 9:3
    Ne 21.10. 08:45 Bohnice - Radotín 1:3

    8.kolo

    26.10. 17:30 Slivenec - Radotín 3:12
    So 27.10. 09:00 Modřany - Bohnice 7:7
    So 27.10. 10:45 Zličín - Čakovice 13:1
    So 27.10. 12:00 Lochkov - Suchdol 27:0
    Ne 04.11. 10:00 Lipence - Chuchle 20:3

    9.kolo

    St 03.10. 16:30 Chuchle - Slivenec 4:9
    So 03.11. 08:45 Bohnice - Lochkov 6:6
    So 03.11. 11:30 Radotín - Modřany 4:6
    So 03.11. 13:00 Čakovice - Lipence 2:5
    Ne 04.11. 10:00 Suchdol - Zličín 0:36

    10.kolo

    05.04. 17:00 Suchdol - Lipence 2:45
    05.04. 17:30 Slivenec - Modřany 4:10
    So 06.04. 11:30 Radotín - Lochkov 9:2
    So 06.04. 13:00 Čakovice - Chuchle 14:4
    Ne 07.04. 08:30 Bohnice - Zličín 1:10

    11.kolo

    12.04. 16:30 Chuchle - Suchdol 22:0
    So 13.04. 10:00 Lipence - Bohnice 10:1
    So 13.04. 10:00 Lochkov - Modřany 3:8
    So 13.04. 13:00 Čakovice - Slivenec 7:1
    Ne 14.04. 14:45 Zličín - Radotín 14:2

    12.kolo

    19.04. 17:00 Suchdol - Čakovice 0:23
    19.04. 18:00 Slivenec - Lochkov 9:5
    So 20.04. 09:00 Modřany - Zličín 3:14
    So 20.04. 11:30 Radotín - Lipence 2:9
    Ne 21.04. 08:45 Bohnice - Chuchle 3:5

    13.kolo

    26.04. 16:30 Chuchle - Radotín 5:4
    26.04. 17:00 Suchdol - Slivenec 0:19
    So 27.04. 10:00 Lipence - Modřany 12:3
    So 27.04. 13:00 Čakovice - Bohnice 13:3
    Ne 28.04. 15:15 Zličín - Lochkov 22:0

    14.kolo

    03.05. 18:00 Slivenec - Zličín 4:10
    So 04.05. 08:45 Bohnice - Suchdol 16:1
    So 04.05. 09:00 Modřany - Chuchle 12:6
    So 04.05. 11:30 Radotín - Čakovice 7:8
    So 04.05. 15:00 Lochkov - Lipence 1:12

    15.kolo

    10.05. 16:30 Chuchle - Lochkov 19:6
    10.05. 17:00 Suchdol - Radotín 0:14
    So 11.05. 10:00 Lipence - Zličín 5:7
    So 11.05. 13:00 Čakovice - Modřany 5:9
    Ne 12.05. 08:45 Bohnice - Slivenec 4:5

    16.kolo

    St 08.05. 10:00 Radotín - Bohnice 3:1
    17.05. 18:00 Slivenec - Lipence 3:10
    So 18.05. 09:00 Modřany - Suchdol 23:0
    So 18.05. 15:00 Lochkov - Čakovice 6:16
    Ne 19.05. 13:30 Zličín - Chuchle 6:3

    17.kolo

    24.05. 16:30 Chuchle - Lipence 5:10
    24.05. 17:00 Suchdol - Lochkov 3:7
    So 25.05. 11:30 Radotín - Slivenec 4:2
    So 25.05. 13:00 Čakovice - Zličín 2:10
    Ne 26.05. 08:45 Bohnice - Modřany 3:10

    18.kolo

    31.05. 18:00 Slivenec - Chuchle 8:7
    So 01.06. 09:00 Modřany - Radotín 1:5
    So 01.06. 10:00 Lipence - Čakovice 14:3
    So 01.06. 12:00 Lochkov - Bohnice 5:13
    Ne 02.06. 13:30 Zličín - Suchdol 25:1
    Správce soutěže: Jaroslav Kábele

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 18 0 0 240:37 54
    2. 18 16 0 2 252:50 48
    3. 18 13 0 5 198:91 39
    4. 18 11 1 6 151:98 34
    5. 18 9 0 9 107:85 27
    6. 18 6 0 12 98:159 18
    7. 18 5 2 11 102:115 17
    8. 18 5 0 13 108:191 15
    9. 18 4 1 13 101:176 13
    10. 18 1 0 17 23:378 3