Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
  • ID: 6222
  • Návštěvy: 50/2
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Amatérské

    MS 2014       MS 2013

        NHL                 KHL

    Liga mistrů

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9251
    Týden:
    50
    Dnes:
    12
    On-line:
    2

    1.kolo

    So 29.09. 17:00 Uherský Brod - Břeclav B 4:3
    So 29.09. 17:00 Brumov-Bylnice - Plumlov 6:15
    So 29.09. 17:00 Uherské Hradiště - Blansko 3:2 np
    So 29.09. 17:30 Velké Meziříčí - Kroměříž 3:10
    So 29.09. 18:00 Warrior Brno - Uherský Ostroh 2:6
    Ne 30.09. 17:00 Boskovice - Šternberk 5:4 np

    2.kolo

    So 06.10. 17:00 Kroměříž - Uherské Hradiště 9:0
    So 06.10. 17:00 Velká Bíteš - Velké Meziříčí 2:5
    So 06.10. 17:00 Uherský Brod - Brumov-Bylnice 4:2
    So 06.10. 18:00 Blansko - Boskovice 2:3
    Ne 07.10. 17:00 Břeclav B - Šternberk 4:8
    Ne 07.10. 17:15 Plumlov - Warrior Brno 1:3

    3.kolo

    So 13.10. 17:00 Brumov-Bylnice - Břeclav B 5:3
    So 13.10. 17:00 Uherské Hradiště - Velká Bíteš 1:7
    So 13.10. 17:30 Velké Meziříčí - Uherský Ostroh 1:2 np
    So 13.10. 18:00 Warrior Brno - Uherský Brod 11:2
    Ne 14.10. 17:00 Boskovice - Kroměříž 4:5
    Ne 14.10. 17:00 Šternberk - Blansko 5:1

    4.kolo

    So 20.10. 17:00 Kroměříž - Šternberk 5:8
    So 20.10. 17:00 Velká Bíteš - Boskovice 6:4
    So 20.10. 17:00 Brumov-Bylnice - Warrior Brno 5:6
    Ne 21.10. 13:45 Plumlov - Velké Meziříčí 6:5 np
    Ne 21.10. 17:00 Břeclav B - Blansko 4:6
    Ne 21.10. 17:00 Uherský Ostroh - Uherské Hradiště 4:0

    5.kolo

    St 24.10. 18:00 Velké Meziříčí - Uherský Brod 2:3
    St 24.10. 18:00 Šternberk - Velká Bíteš 4:2
    Čt 25.10. 17:00 Warrior Brno - Břeclav B 2:7
    Čt 25.10. 18:00 Boskovice - Uherský Ostroh 3:4
    Čt 25.10. 18:00 Blansko - Kroměříž 8:6
    Čt 15.11. 18:00 Uherské Hradiště - Plumlov 2:6

    6.kolo

    So 27.10. 17:00 Velká Bíteš - Blansko 3:1
    So 27.10. 17:00 Uherský Brod - Uherské Hradiště 6:2
    So 27.10. 17:00 Brumov-Bylnice - Velké Meziříčí 7:4
    Ne 28.10. 16:45 Plumlov - Boskovice 6:1
    Ne 28.10. 17:00 Břeclav B - Kroměříž 2:5
    Ne 28.10. 17:00 Uherský Ostroh - Šternberk 2:3

    7.kolo

    So 03.11. 17:00 Uherské Hradiště - Brumov-Bylnice 5:11
    So 03.11. 17:00 Kroměříž - Velká Bíteš 2:5
    So 03.11. 17:30 Velké Meziříčí - Warrior Brno 4:1
    So 03.11. 18:00 Blansko - Uherský Ostroh 2:3 np
    Ne 04.11. 17:00 Boskovice - Uherský Brod 3:4 np
    Ne 04.11. 17:00 Šternberk - Plumlov 4:2

    8.kolo

    So 10.11. 17:00 Uherský Brod - Šternberk 3:6
    So 10.11. 17:00 Brumov-Bylnice - Boskovice 1:4
    So 10.11. 18:00 Warrior Brno - Uherské Hradiště 8:3
    Ne 11.11. 17:00 Břeclav B - Velká Bíteš 3:7
    Ne 11.11. 17:00 Uherský Ostroh - Kroměříž 4:5
    Ne 11.11. 17:45 Plumlov - Blansko 4:8

    9.kolo

    So 17.11. 17:00 Kroměříž - Plumlov 5:3
    So 17.11. 17:00 Velká Bíteš - Uherský Ostroh 2:1 np
    So 17.11. 17:30 Velké Meziříčí - Břeclav B 15:3
    So 17.11. 18:00 Blansko - Uherský Brod 4:2
    Ne 18.11. 17:00 Boskovice - Warrior Brno 11:3
    Ne 18.11. 17:00 Šternberk - Brumov-Bylnice 3:4

    10.kolo

    St 21.11. 18:00 Velké Meziříčí - Uherské Hradiště 6:7 np
    Čt 22.11. 17:30 Warrior Brno - Šternberk 3:2
    Čt 22.11. 18:00 Břeclav B - Uherský Ostroh 2:5
    Čt 22.11. 18:00 Uherský Brod - Kroměříž 5:4
    Čt 22.11. 18:00 Brumov-Bylnice - Blansko 6:1
    Čt 22.11. 18:30 Plumlov - Velká Bíteš 5:4 np

    11.kolo

    So 24.11. 17:00 Uherské Hradiště - Břeclav B 6:5 np
    So 24.11. 17:00 Kroměříž - Brumov-Bylnice 2:4
    So 24.11. 17:00 Velká Bíteš - Uherský Brod 9:4
    So 24.11. 18:00 Blansko - Warrior Brno 1:2
    Ne 25.11. 17:00 Boskovice - Velké Meziříčí 4:5
    Ne 25.11. 17:00 Uherský Ostroh - Plumlov 6:2

    12.kolo

    So 01.12. 17:00 Uherský Brod - Uherský Ostroh 6:4
    So 01.12. 17:00 Brumov-Bylnice - Velká Bíteš 4:3
    So 01.12. 17:00 Uherské Hradiště - Boskovice 3:4 np
    So 01.12. 17:30 Velké Meziříčí - Šternberk 5:3
    So 01.12. 18:00 Warrior Brno - Kroměříž 8:4
    Ne 02.12. 17:00 Břeclav B - Plumlov 4:7

    13.kolo

    So 08.12. 17:00 Velká Bíteš - Warrior Brno 4:3 np
    So 08.12. 18:00 Blansko - Velké Meziříčí 4:3
    Ne 09.12. 17:00 Boskovice - Břeclav B 10:2
    Ne 09.12. 17:00 Šternberk - Uherské Hradiště 14:2
    Ne 09.12. 17:00 Uherský Ostroh - Brumov-Bylnice 3:4 np
    Ne 09.12. 17:00 Plumlov - Uherský Brod 5:6

    14.kolo

    St 12.12. 18:00 Kroměříž - Velké Meziříčí 4:6
    St 12.12. 18:00 Šternberk - Boskovice 3:4 np
    Čt 13.12. 18:00 Břeclav B - Uherský Brod 2:10
    Čt 13.12. 18:00 Uherský Ostroh - Warrior Brno 2:6
    Čt 13.12. 18:00 Blansko - Uherské Hradiště 4:3
    Čt 31.01. 18:15 Plumlov - Brumov-Bylnice 3:4

    15.kolo

    So 15.12. 17:00 Uherské Hradiště - Kroměříž 3:4 np
    So 15.12. 17:00 Brumov-Bylnice - Uherský Brod 8:7 np
    So 15.12. 17:30 Velké Meziříčí - Velká Bíteš 5:3
    So 15.12. 18:00 Warrior Brno - Plumlov 4:3
    Ne 16.12. 17:00 Šternberk - Břeclav B 7:3
    Ne 16.12. 17:00 Boskovice - Blansko 1:5

    16.kolo

    So 22.12. 17:00 Uherský Brod - Warrior Brno 2:1
    So 22.12. 17:00 Velká Bíteš - Uherské Hradiště 5:4 np
    So 22.12. 17:00 Kroměříž - Boskovice 2:3 np
    So 22.12. 18:00 Blansko - Šternberk 5:4 np
    Ne 23.12. 17:00 Uherský Ostroh - Velké Meziříčí 4:3 np
    Čt 10.01. 18:00 Břeclav B - Brumov-Bylnice 4:7

    17.kolo

    So 05.01. 17:00 Uherské Hradiště - Uherský Ostroh 4:3
    So 05.01. 17:30 Velké Meziříčí - Plumlov 4:2
    So 05.01. 18:00 Blansko - Břeclav B 6:5
    So 05.01. 18:00 Warrior Brno - Brumov-Bylnice 3:4
    Ne 06.01. 17:00 Šternberk - Kroměříž 6:10
    Ne 06.01. 17:00 Boskovice - Velká Bíteš 4:3 np

    18.kolo

    So 12.01. 17:00 Uherský Brod - Velké Meziříčí 4:5 np
    So 12.01. 17:00 Velká Bíteš - Šternberk 8:3
    So 12.01. 17:00 Kroměříž - Blansko 9:4
    Ne 13.01. 17:00 Břeclav B - Warrior Brno 2:6
    Ne 13.01. 17:00 Uherský Ostroh - Boskovice 3:2
    Ne 13.01. 17:30 Plumlov - Uherské Hradiště 4:2

    19.kolo

    St 16.01. 18:00 Kroměříž - Břeclav B 14:5
    St 16.01. 18:00 Šternberk - Uherský Ostroh 4:3 np
    St 16.01. 18:00 Velké Meziříčí - Brumov-Bylnice 6:7
    Čt 17.01. 18:00 Blansko - Velká Bíteš 2:4
    Čt 17.01. 18:00 Uherské Hradiště - Uherský Brod 4:11
    18.01. 18:00 Boskovice - Plumlov 4:3

    20.kolo

    04.01. 17:30 Uherský Brod - Boskovice 2:4
    So 19.01. 17:00 Brumov-Bylnice - Uherské Hradiště 6:2
    So 19.01. 17:00 Velká Bíteš - Kroměříž 6:4
    So 19.01. 18:00 Warrior Brno - Velké Meziříčí 5:1
    Ne 20.01. 17:00 Uherský Ostroh - Blansko 2:0
    Ne 20.01. 17:30 Plumlov - Šternberk 3:4

    21.kolo

    So 26.01. 17:00 Velká Bíteš - Břeclav B 4:3
    So 26.01. 18:00 Blansko - Plumlov 7:3
    Ne 27.01. 17:00 Kroměříž - Uherský Ostroh 5:1
    Ne 27.01. 17:00 Šternberk - Uherský Brod 2:4
    Ne 27.01. 17:00 Boskovice - Brumov-Bylnice 2:7
    Čt 07.02. 18:30 Uherské Hradiště - Warrior Brno 6:4

    22.kolo

    So 02.02. 17:00 Brumov-Bylnice - Šternberk 5:4 np
    So 02.02. 17:00 Uherský Brod - Blansko 6:1
    So 02.02. 17:45 Plumlov - Kroměříž 0:8
    So 02.02. 18:00 Warrior Brno - Boskovice 2:3
    Ne 03.02. 17:00 Břeclav B - Velké Meziříčí 6:5 np
    Ne 03.02. 17:00 Uherský Ostroh - Velká Bíteš 3:2

    23.kolo

    So 09.02. 17:00 Velká Bíteš - Plumlov 5:2
    So 09.02. 17:00 Uherské Hradiště - Velké Meziříčí 6:3
    So 09.02. 18:00 Blansko - Brumov-Bylnice 5:2
    Ne 10.02. 17:00 Kroměříž - Uherský Brod 4:7
    Ne 10.02. 17:00 Šternberk - Warrior Brno 6:4
    Út 19.02. 18:00 Uherský Ostroh - Břeclav B 5:2

    24.kolo

    St 13.02. 18:00 Velké Meziříčí - Boskovice 2:0
    Čt 14.02. 17:15 Warrior Brno - Blansko 4:3
    Čt 14.02. 18:00 Břeclav B - Uherské Hradiště 7:4
    Čt 14.02. 18:00 Brumov-Bylnice - Kroměříž 9:2
    Čt 14.02. 18:00 Uherský Brod - Velká Bíteš 3:5
    Čt 14.02. 18:15 Plumlov - Uherský Ostroh 2:1 np

    25.kolo

    So 16.02. 17:00 Velká Bíteš - Brumov-Bylnice 4:5
    So 16.02. 17:00 Kroměříž - Warrior Brno 6:4
    Ne 17.02. 17:00 Uherský Ostroh - Uherský Brod 3:2
    Ne 17.02. 17:00 Šternberk - Velké Meziříčí 6:0
    Ne 17.02. 17:00 Boskovice - Uherské Hradiště 7:4
    Ne 17.02. 18:00 Plumlov - Břeclav B 4:11

    26.kolo

    Čt 21.02. 19:00 Břeclav B - Boskovice 2:4
    So 23.02. 17:00 Uherské Hradiště - Šternberk 5:3
    So 23.02. 17:00 Brumov-Bylnice - Uherský Ostroh 7:1
    So 23.02. 17:00 Uherský Brod - Plumlov 5:0k
    So 23.02. 17:30 Velké Meziříčí - Blansko 4:3 np
    So 23.02. 18:00 Warrior Brno - Velká Bíteš 5:3
    Správce soutěže: Petr "Gimax" Hubáček