Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. června 2019
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 619
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3531
    Týden:
    26
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 16:30 Bedřichov - Hrotovice 3:0 (1:0)
    Ne 14.08. 10:15 Jakubov - Čáslavice 3:1 (1:1)
    Ne 14.08. 16:30 Mohelno - Šebkovice 0:0 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Puklice - Křižanov 1:2 (0:2)
    Ne 14.08. 16:30 Budišov-Nárameč - Bory 6:1 (2:1)
    Ne 14.08. 16:30 Radostín n.O. - Nový Rychnov 0:1 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Rokytnice - Kojetice 2:1 (1:1)

    2.kolo

    So 20.08. 16:30 Nový Rychnov - Rokytnice 1:1 (0:0)
    So 20.08. 16:30 Bedřichov - Mohelno 1:1 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Hrotovice - Kojetice 1:0 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Čáslavice - Radostín n.O. 4:2 (2:2)
    Ne 21.08. 16:30 Bory - Jakubov 0:4 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Křižanov - Budišov-Nárameč 1:3 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Šebkovice - Puklice 3:3 (3:2)

    3.kolo

    So 27.08. 16:30 Kojetice - Nový Rychnov 2:1 (1:1)
    Ne 28.08. 10:15 Jakubov - Křižanov 4:0 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Mohelno - Hrotovice 0:1 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Puklice - Bedřichov 2:5 (1:2)
    Ne 28.08. 16:30 Budišov-Nárameč - Šebkovice 2:1 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Radostín n.O. - Bory 1:2 (0:2)
    Ne 28.08. 16:30 Rokytnice - Čáslavice 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 03.09. 16:00 Bedřichov - Budišov-Nárameč 2:2 (0:1)
    Ne 04.09. 16:00 Hrotovice - Nový Rychnov 3:0 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Čáslavice - Kojetice 2:1 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Bory - Rokytnice 1:2 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Křižanov - Radostín n.O. 1:2 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Šebkovice - Jakubov 0:2 (0:1)
    Ne 04.09. 16:00 Mohelno - Puklice 3:2 (1:0)

    5.kolo

    So 10.09. 16:00 Kojetice - Bory 2:0 (2:0)
    So 10.09. 16:00 Nový Rychnov - Čáslavice 0:3 (0:0)
    Ne 11.09. 10:15 Jakubov - Bedřichov 1:1 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Puklice - Hrotovice 1:1 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Budišov-Nárameč - Mohelno 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Radostín n.O. - Šebkovice 2:3 (1:2)
    Ne 11.09. 16:00 Rokytnice - Křižanov 0:2 (0:0)

    6.kolo

    So 17.09. 15:30 Bedřichov - Radostín n.O. 5:1 (0:0)
    Ne 18.09. 15:30 Hrotovice - Čáslavice 1:1 (0:0)
    Ne 18.09. 15:30 Bory - Nový Rychnov 1:2 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Křižanov - Kojetice 1:1 (0:1)
    Ne 18.09. 15:30 Šebkovice - Rokytnice 0:2 (0:2)
    Ne 18.09. 15:30 Mohelno - Jakubov 1:4 (1:3)
    Ne 18.09. 15:30 Puklice - Budišov-Nárameč 3:4 (1:0)

    7.kolo

    So 24.09. 15:30 Kojetice - Šebkovice 2:2 (1:2)
    So 24.09. 15:30 Nový Rychnov - Křižanov 1:0 (1:0)
    Ne 25.09. 10:15 Jakubov - Puklice 10:0 (3:0)
    Ne 25.09. 15:30 Budišov-Nárameč - Hrotovice 4:1 (1:1)
    Ne 25.09. 15:30 Radostín n.O. - Mohelno 2:2 (0:1)
    Ne 25.09. 15:30 Rokytnice - Bedřichov 1:1 (0:0)
    Ne 25.09. 15:30 Čáslavice - Bory 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 01.10. 15:00 Bedřichov - Kojetice 5:1 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Hrotovice - Bory 2:1 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Křižanov - Čáslavice 1:2 (1:2)
    Ne 02.10. 15:00 Šebkovice - Nový Rychnov 2:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Mohelno - Rokytnice 5:2 (3:1)
    Ne 02.10. 15:00 Puklice - Radostín n.O. 1:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Budišov-Nárameč - Jakubov 4:0 (2:0)

    9.kolo

    So 08.10. 15:00 Kojetice - Mohelno 2:2 (0:0)
    So 08.10. 15:00 Nový Rychnov - Bedřichov 1:3 (1:1)
    Ne 09.10. 10:15 Jakubov - Hrotovice 2:0 (2:0)
    Ne 09.10. 15:00 Radostín n.O. - Budišov-Nárameč 2:2 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Rokytnice - Puklice 5:4 (4:3)
    Ne 09.10. 15:00 Čáslavice - Šebkovice 4:2 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Bory - Křižanov 0:6 (0:3)

    10.kolo

    So 15.10. 14:30 Bedřichov - Čáslavice 1:2 (0:1)
    So 15.10. 14:30 Mohelno - Nový Rychnov 0:0 (0:0)
    Ne 16.10. 10:15 Jakubov - Radostín n.O. 3:0 (1:0)
    Ne 16.10. 14:30 Hrotovice - Křižanov 4:5 (4:3)
    Ne 16.10. 14:30 Šebkovice - Bory 2:0 (0:0)
    Ne 16.10. 14:30 Puklice - Kojetice 2:1 (0:0)
    Ne 16.10. 14:30 Budišov-Nárameč - Rokytnice 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 22.10. 14:30 Kojetice - Budišov-Nárameč 2:0 (1:0)
    So 22.10. 14:30 Nový Rychnov - Puklice 1:8 (1:2)
    Ne 23.10. 14:30 Radostín n.O. - Hrotovice 1:1 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Rokytnice - Jakubov 3:2 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Čáslavice - Mohelno 2:1 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Bory - Bedřichov 2:1 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Křižanov - Šebkovice 1:0 (1:0)

    12.kolo

    So 29.10. 14:30 Bedřichov - Křižanov 3:0 (0:0)
    Ne 30.10. 10:15 Jakubov - Kojetice 3:0 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Hrotovice - Šebkovice 3:3 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 Mohelno - Bory 4:1 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 Puklice - Čáslavice 1:6 (0:3)
    Ne 30.10. 14:30 Budišov-Nárameč - Nový Rychnov 6:2 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Radostín n.O. - Rokytnice 2:1 (1:1)

    13.kolo

    So 05.11. 14:00 Rokytnice - Hrotovice 2:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Kojetice - Radostín n.O. 4:0 (3:0)
    So 05.11. 14:00 Nový Rychnov - Jakubov 2:1 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Čáslavice - Budišov-Nárameč 3:1 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Bory - Puklice 2:5 (1:2)
    Ne 06.11. 14:00 Křižanov - Mohelno 3:0 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Šebkovice - Bedřichov 1:2 (1:1)

    14.kolo

    So 12.11. 14:00 Kojetice - Rokytnice 4:1 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Nový Rychnov - Radostín n.O. 0:0 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Čáslavice - Jakubov 2:4 (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 Bory - Budišov-Nárameč 1:5 (0:4)
    Ne 13.11. 14:00 Křižanov - Puklice 5:2 (2:1)
    Ne 13.11. 14:00 Šebkovice - Mohelno 3:0 (2:0)
    Ne 13.11. 14:00 Hrotovice - Bedřichov 1:2 (0:1)

    17.kolo

    So 15.04. 16:00 Kojetice - Čáslavice 0:3 (0:0)
    Ne 16.04. 10:15 Jakubov - Šebkovice 1:1 (0:0)
    Ne 16.04. 15:00 Nový Rychnov - Hrotovice 3:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:00 Rokytnice - Bory 2:3 (0:2)
    Ne 16.04. 16:00 Radostín n.O. - Křižanov 3:4 (1:1)
    Ne 16.04. 16:00 Budišov-Nárameč - Bedřichov 1:2 (0:2)
    Ne 16.04. 16:00 Puklice - Mohelno 2:2 (1:1)

    18.kolo

    So 22.04. 16:00 Bedřichov - Jakubov 4:2 (2:1)
    So 22.04. 16:00 Šebkovice - Radostín n.O. 2:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Hrotovice - Puklice 2:2 (1:1)
    Ne 23.04. 16:00 Mohelno - Budišov-Nárameč 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Křižanov - Rokytnice 0:1 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Bory - Kojetice 2:3 (2:1)
    Ne 23.04. 16:00 Čáslavice - Nový Rychnov 3:2 (2:1)

    19.kolo

    So 29.04. 15:00 Nový Rychnov - Bory 3:0 (0:0)
    So 29.04. 16:00 Čáslavice - Hrotovice 5:0 (1:0)
    So 29.04. 16:00 Kojetice - Křižanov 0:2 (0:1)
    So 29.04. 16:00 Radostín n.O. - Bedřichov 1:1 (1:1)
    Ne 30.04. 16:00 Budišov-Nárameč - Puklice 3:0 (2:0)
    Po 08.05. 16:30 Jakubov - Mohelno 1:0 (0:0)
    19.05. 17:00 Rokytnice - Šebkovice 1:2 (1:1)

    15.kolo

    28.04. 17:00 Puklice - Šebkovice 2:0 (2:0)
    Po 01.05. 16:30 Kojetice - Hrotovice 3:5 (0:5)
    Po 01.05. 16:30 Rokytnice - Nový Rychnov 7:1 (4:1)
    Po 01.05. 16:30 Radostín n.O. - Čáslavice 1:1 (0:0)
    Po 01.05. 16:30 Jakubov - Bory 7:0 (2:0)
    Po 01.05. 16:30 Mohelno - Bedřichov 3:3 (0:2)
    05.05. 17:00 Budišov-Nárameč - Křižanov 0:3 (0:1)

    20.kolo

    So 06.05. 16:30 Bedřichov - Rokytnice 1:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Hrotovice - Budišov-Nárameč 0:2 (0:2)
    Ne 07.05. 16:30 Puklice - Jakubov 2:2 (0:2)
    Ne 07.05. 16:30 Mohelno - Radostín n.O. 1:1 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Šebkovice - Kojetice 1:1 (1:1)
    Ne 07.05. 16:30 Křižanov - Nový Rychnov 1:1 (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 Bory - Čáslavice 1:2 (0:1)

    21.kolo

    So 13.05. 16:30 Nový Rychnov - Šebkovice 1:4 (1:1)
    So 13.05. 16:30 Kojetice - Bedřichov 2:5 (1:4)
    Ne 14.05. 10:15 Jakubov - Budišov-Nárameč 5:1 (2:0)
    Ne 14.05. 16:30 Bory - Hrotovice 1:1 (0:0)
    Ne 14.05. 16:30 Čáslavice - Křižanov 4:1 (3:0)
    Ne 14.05. 16:30 Rokytnice - Mohelno 3:2 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Radostín n.O. - Puklice 1:1 (0:0)

    22.kolo

    So 20.05. 16:30 Bedřichov - Nový Rychnov 3:0 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Hrotovice - Jakubov 2:2 (1:1)
    Ne 21.05. 16:30 Budišov-Nárameč - Radostín n.O. 1:2 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Puklice - Rokytnice 2:0 (2:0)
    Ne 21.05. 16:30 Mohelno - Kojetice 1:2 (0:1)
    Ne 21.05. 16:30 Šebkovice - Čáslavice 2:0 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Křižanov - Bory 7:0 (2:0)

    23.kolo

    So 27.05. 14:00 Křižanov - Hrotovice 2:1 (1:0)
    So 27.05. 16:30 Nový Rychnov - Mohelno 0:1 (0:1)
    So 27.05. 16:30 Kojetice - Puklice 2:2 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 Bory - Šebkovice 1:1 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Čáslavice - Bedřichov 1:0 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Rokytnice - Budišov-Nárameč 1:0 (0:0)
    Ne 28.05. 16:30 Radostín n.O. - Jakubov 0:0 (0:0)

    24.kolo

    So 03.06. 16:30 Bedřichov - Bory 5:1 (2:1)
    Ne 04.06. 10:15 Jakubov - Rokytnice 2:0 (0:0)
    Ne 04.06. 16:30 Hrotovice - Radostín n.O. 0:2 (0:0)
    Ne 04.06. 16:30 Budišov-Nárameč - Kojetice 3:2 (1:0)
    Ne 04.06. 16:30 Puklice - Nový Rychnov 2:4 (2:0)
    Ne 04.06. 16:30 Mohelno - Čáslavice 0:1 (0:0)
    Ne 04.06. 16:30 Šebkovice - Křižanov 1:1 (0:0)

    25.kolo

    So 10.06. 16:30 Čáslavice - Puklice 3:2 (2:0)
    So 10.06. 16:30 Kojetice - Jakubov 1:2 (0:1)
    Ne 11.06. 10:00 Nový Rychnov - Budišov-Nárameč 2:0 (0:0)
    Ne 11.06. 16:30 Šebkovice - Hrotovice 1:2 (1:1)
    Ne 11.06. 16:30 Křižanov - Bedřichov 1:1 (0:0)
    Ne 11.06. 16:30 Bory - Mohelno 0:3 (0:2)
    Ne 11.06. 16:30 Rokytnice - Radostín n.O. 1:2 (0:0)

    26.kolo

    So 17.06. 15:00 Bedřichov - Šebkovice 4:2 (2:1)
    Ne 18.06. 10:15 Jakubov - Nový Rychnov 0:1 (0:0)
    Ne 18.06. 16:30 Hrotovice - Rokytnice 3:0 (0:0)
    Ne 18.06. 16:30 Radostín n.O. - Kojetice 4:1 (1:0)
    Ne 18.06. 16:30 Budišov-Nárameč - Čáslavice 3:1 (1:0)
    Ne 18.06. 16:30 Puklice - Bory 4:2 (3:1)
    Ne 18.06. 16:30 Mohelno - Křižanov 1:0 (1:0)

    16.kolo

    Ne 09.04. 15:30 Šebkovice - Budišov-Nárameč 2:1 (1:1)
    26.05. 17:00 Čáslavice - Rokytnice 2:1 (2:1)
    So 24.06. 14:00 Nový Rychnov - Kojetice 1:2 (0:2)
    So 24.06. 16:30 Bedřichov - Puklice 4:2 (3:1)
    Ne 25.06. 16:30 Hrotovice - Mohelno 1:0 (0:0)
    Ne 25.06. 16:30 Křižanov - Jakubov 1:6 (0:2)
    Ne 25.06. 16:30 Bory - Radostín n.O. 1:4 (0:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 3 4 60:31 60
    2. 26 16 7 3 68:32 55
    3. 26 16 5 5 73:27 53
    4. 26 13 3 10 56:40 42
    5. 26 12 4 10 51:42 40
    6. 26 9 8 9 41:38 35
    7. 26 10 3 13 39:45 33
    8. 26 8 7 11 36:48 31
    9. 26 9 4 13 31:53 31
    10. 26 7 9 10 34:37 30
    11. 26 7 9 10 36:44 30
    12. 26 8 5 13 42:53 29
    13. 26 7 7 12 58:73 28
    14. 26 3 2 21 24:86 11