Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. června 2019
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 6174
  • Návštěvy: 49/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kroměříž  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9563
    Týden:
    49
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 16:30 Rusava - Němčice 3:3 (0:2)
    Ne 12.08. 16:30 Střílky - Prusinovice 3:2 (2:0)
    Ne 12.08. 16:30 Mrlínek - Morkovice B 2:1 (0:0)
    Ne 12.08. 16:30 Loukov - Lutopecny 2:2 (1:1)
    Ne 12.08. 16:30 Kyselovice - Slavkov p.H. 1:2 (1:2)
    Ne 12.08. 16:30 Žeranovice - Roštění 1:2 (1:1)
    Ne 12.08. 16:30 Zborovice - Zářičí 0:0 (0:0)

    2.kolo

    Ne 19.08. 16:30 Prusinovice - Zářičí 2:2 (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Roštění - Zborovice 7:2 (3:0)
    Ne 19.08. 16:30 Slavkov p.H. - Žeranovice 1:1 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Němčice - Kyselovice 1:1 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Lutopecny - Rusava 0:3 (0:2)
    Ne 19.08. 16:30 Morkovice B - Loukov 2:1 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Střílky - Mrlínek 0:3 (0:2)

    3.kolo

    So 25.08. 16:30 Rusava - Morkovice B 7:1 (3:1)
    So 25.08. 16:30 Zborovice - Slavkov p.H. 1:1 (0:1)
    So 25.08. 16:30 Zářičí - Roštění 3:6 (0:4)
    Ne 26.08. 16:30 Mrlínek - Prusinovice 3:2 (2:0)
    Ne 26.08. 16:30 Loukov - Střílky 3:3 (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Kyselovice - Lutopecny 3:3 (2:3)
    Ne 26.08. 16:30 Žeranovice - Němčice 2:1 (1:1)

    4.kolo

    Ne 02.09. 16:30 Prusinovice - Roštění 3:4 (3:1)
    Ne 02.09. 16:30 Slavkov p.H. - Zářičí 1:1 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Němčice - Zborovice 1:2 (1:0)
    Ne 02.09. 16:30 Lutopecny - Žeranovice 2:2 (1:1)
    Ne 02.09. 16:30 Morkovice B - Kyselovice 4:1
    Ne 02.09. 16:30 Střílky - Rusava 0:1 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Mrlínek - Loukov 3:1 (2:0)

    5.kolo

    So 08.09. 16:00 Rusava - Mrlínek 2:0 (0:0)
    So 08.09. 16:00 Zborovice - Lutopecny 1:1 (1:0)
    So 08.09. 16:00 Zářičí - Němčice 3:0 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Loukov - Prusinovice 4:1 (2:0)
    Ne 09.09. 16:00 Kyselovice - Střílky 5:3 (2:2)
    Ne 09.09. 16:00 Žeranovice - Morkovice B 0:1 (0:1)
    Ne 09.09. 16:00 Roštění - Slavkov p.H. 5:4 (4:2)

    6.kolo

    Ne 16.09. 16:00 Prusinovice - Slavkov p.H. 1:4 (1:4)
    Ne 16.09. 16:00 Němčice - Roštění 1:5 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Lutopecny - Zářičí 3:1 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Morkovice B - Zborovice 1:4 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Střílky - Žeranovice 2:3 (1:2)
    Ne 16.09. 16:00 Mrlínek - Kyselovice 2:1 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Loukov - Rusava 4:2 (3:1)

    7.kolo

    So 22.09. 15:30 Rusava - Prusinovice 5:1 (3:0)
    So 22.09. 15:30 Zborovice - Střílky 2:2 (0:2)
    So 22.09. 15:30 Zářičí - Morkovice B 4:2 (3:0)
    Ne 23.09. 15:30 Kyselovice - Loukov 0:0
    Ne 23.09. 15:30 Žeranovice - Mrlínek 2:3 (0:3)
    Ne 23.09. 15:30 Roštění - Lutopecny 8:2 (2:1)
    Ne 23.09. 15:30 Slavkov p.H. - Němčice 0:0

    8.kolo

    So 29.09. 15:30 Rusava - Kyselovice 1:1
    Ne 30.09. 15:30 Prusinovice - Němčice 0:2 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Lutopecny - Slavkov p.H. 0:3 (0:2)
    Ne 30.09. 15:30 Morkovice B - Roštění 5:2 (2:1)
    Ne 30.09. 15:30 Střílky - Zářičí 1:0 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Mrlínek - Zborovice 3:0 (2:0)
    Ne 30.09. 15:30 Loukov - Žeranovice 3:2 (2:2)

    9.kolo

    Ne 07.10. 00:00 Kyselovice - Prusinovice 8:2 (2:1)
    Ne 07.10. 00:00 Žeranovice - Rusava 3:4 (0:4)
    Ne 07.10. 00:00 Zborovice - Loukov 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 00:00 Zářičí - Mrlínek 1:2 (1:2)
    Ne 07.10. 00:00 Roštění - Střílky 4:2 (1:1)
    Ne 07.10. 00:00 Slavkov p.H. - Morkovice B 1:4
    Ne 07.10. 00:00 Němčice - Lutopecny 5:0 (4:0)

    10.kolo

    Ne 14.10. 00:00 Prusinovice - Lutopecny 1:3 (0:1)
    Ne 14.10. 00:00 Morkovice B - Němčice 3:1 (0:0)
    Ne 14.10. 00:00 Střílky - Slavkov p.H. 3:0 (2:0)
    Ne 14.10. 00:00 Mrlínek - Roštění 2:1 (1:1)
    Ne 14.10. 00:00 Loukov - Zářičí 4:1 (2:1)
    Ne 14.10. 00:00 Rusava - Zborovice 1:1 (1:0)
    Ne 14.10. 00:00 Kyselovice - Žeranovice 3:1 (0:1)

    11.kolo

    Ne 21.10. 00:00 Žeranovice - Prusinovice 3:1
    Ne 21.10. 00:00 Zborovice - Kyselovice 3:0 (2:0)
    Ne 21.10. 00:00 Zářičí - Rusava 0:0
    Ne 21.10. 00:00 Roštění - Loukov 1:0 (1:0)
    Ne 21.10. 00:00 Slavkov p.H. - Mrlínek 0:0
    Ne 21.10. 00:00 Němčice - Střílky 2:1 (1:1)
    Ne 21.10. 00:00 Lutopecny - Morkovice B 2:3 (0:3)

    12.kolo

    Ne 28.10. 00:00 Prusinovice - Morkovice B 4:6 (1:4)
    Ne 28.10. 00:00 Střílky - Lutopecny 3:3 (1:2)
    Ne 28.10. 00:00 Mrlínek - Němčice 1:1 (1:1)
    Ne 28.10. 00:00 Loukov - Slavkov p.H. 0:1
    Ne 28.10. 00:00 Roštění - Rusava 5:0 (3:0)
    Ne 28.10. 00:00 Kyselovice - Zářičí 5:1 (1:0)
    Ne 28.10. 00:00 Žeranovice - Zborovice 0:1

    13.kolo

    Ne 04.11. 00:00 Zborovice - Prusinovice 1:1 (0:1)
    Ne 04.11. 00:00 Zářičí - Žeranovice 3:0 (1:0)
    Ne 04.11. 00:00 Roštění - Kyselovice 3:0 (0:0)
    Ne 04.11. 00:00 Slavkov p.H. - Rusava 1:5 (1:1)
    Ne 04.11. 00:00 Němčice - Loukov 1:4 (1:3)
    Ne 04.11. 00:00 Lutopecny - Mrlínek 1:2 (0:0)
    Ne 04.11. 00:00 Morkovice B - Střílky 3:1 (0:0)

    16.kolo

    Ne 24.03. 15:00 Roštění - Zářičí 5:2 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Slavkov p.H. - Zborovice 4:2 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Morkovice B - Rusava 3:2 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Prusinovice - Mrlínek 0:3
    St 01.05. 16:30 Němčice - Žeranovice 1:2 (1:2)
    03.05. 16:30 Lutopecny - Kyselovice 3:0
    St 08.05. 16:30 Střílky - Loukov 8:4 (4:2)

    19.kolo

    So 13.04. 00:00 Rusava - Loukov 0:5
    So 13.04. 00:00 Kyselovice - Mrlínek 2:4 (1:0)
    So 13.04. 00:00 Žeranovice - Střílky 1:3 (1:2)
    So 13.04. 00:00 Zborovice - Morkovice B 3:3 (3:1)
    So 13.04. 00:00 Zářičí - Lutopecny 0:0
    So 13.04. 00:00 Roštění - Němčice 4:1 (3:1)
    So 13.04. 00:00 Slavkov p.H. - Prusinovice 0:3

    20.kolo

    So 20.04. 00:00 Němčice - Slavkov p.H. 3:2 (0:1)
    So 20.04. 00:00 Lutopecny - Roštění 2:3 (1:0)
    So 20.04. 00:00 Morkovice B - Zářičí 4:0 (0:0)
    So 20.04. 00:00 Střílky - Zborovice 2:0 (2:0)
    So 20.04. 00:00 Mrlínek - Žeranovice 2:1 (1:0)
    So 20.04. 00:00 Loukov - Kyselovice 0:4 (0:2)
    So 20.04. 00:00 Prusinovice - Rusava 2:2 (1:0)

    21.kolo

    So 27.04. 00:00 Kyselovice - Rusava 0:2 (0:1)
    So 27.04. 00:00 Žeranovice - Loukov 2:0 (2:0)
    So 27.04. 00:00 Zborovice - Mrlínek 1:1 (1:0)
    So 27.04. 00:00 Zářičí - Střílky 0:0 (0:0)
    So 27.04. 00:00 Roštění - Morkovice B 2:0 (1:0)
    So 27.04. 00:00 Slavkov p.H. - Lutopecny 1:3 (0:2)
    So 27.04. 00:00 Němčice - Prusinovice 3:1 (2:0)

    22.kolo

    So 04.05. 00:00 Lutopecny - Němčice 2:2
    So 04.05. 00:00 Morkovice B - Slavkov p.H. 6:2 (1:2)
    So 04.05. 00:00 Střílky - Roštění 2:2 (2:2)
    So 04.05. 00:00 Mrlínek - Zářičí 1:1 (0:1)
    So 04.05. 00:00 Loukov - Zborovice 3:1
    So 04.05. 00:00 Rusava - Žeranovice 6:5
    So 04.05. 00:00 Prusinovice - Kyselovice 0:3 (1:6)

    23.kolo

    So 11.05. 00:00 Žeranovice - Kyselovice 2:4 (1:3)
    So 11.05. 00:00 Zborovice - Rusava 4:2
    So 11.05. 00:00 Zářičí - Loukov 2:0
    So 11.05. 00:00 Roštění - Mrlínek 3:0 (2:0)
    So 11.05. 00:00 Slavkov p.H. - Střílky 1:2 (1:0)
    So 11.05. 00:00 Němčice - Morkovice B 4:4
    So 11.05. 00:00 Lutopecny - Prusinovice 5:0

    24.kolo

    So 18.05. 00:00 Morkovice B - Lutopecny 1:1 (1:1)
    So 18.05. 00:00 Střílky - Němčice 4:2 (3:0)
    So 18.05. 00:00 Mrlínek - Slavkov p.H. 4:1
    So 18.05. 00:00 Loukov - Roštění 2:3 (0:2)
    So 18.05. 00:00 Rusava - Zářičí 0:4 (0:1)
    So 18.05. 00:00 Kyselovice - Zborovice 8:1 (3:0)
    So 18.05. 00:00 Prusinovice - Žeranovice 3:2 (3:0)

    25.kolo

    So 25.05. 00:00 Rusava - Roštění 1:3 (1:0)
    So 25.05. 00:00 Slavkov p.H. - Loukov 1:0 (0:0)
    So 25.05. 00:00 Lutopecny - Střílky 6:3 (3:1)
    So 25.05. 00:00 Morkovice B - Prusinovice 13:0 (8:0)
    So 25.05. 00:00 Zářičí - Kyselovice 2:1 (1:1)
    So 25.05. 00:00 Zborovice - Žeranovice 5:3 (3:1)
    Ne 26.05. 00:00 Němčice - Mrlínek 2:4 (1:0)

    26.kolo

    So 01.06. 16:30 Rusava - Slavkov p.H. 1:3 (1:1)
    Ne 02.06. 15:00 Prusinovice - Zborovice 1:8
    Ne 02.06. 16:30 Žeranovice - Zářičí 1:7 (0:3)
    Ne 02.06. 16:30 Kyselovice - Roštění 0:5 (0:2)
    Ne 02.06. 16:30 Loukov - Němčice 1:2 (1:1)
    Ne 02.06. 16:30 Mrlínek - Lutopecny 3:0 (2:0)
    Ne 02.06. 16:30 Střílky - Morkovice B 3:2 (1:1)

    14.kolo

    So 08.06. 16:30 Zářičí - Zborovice 1:4 (0:3)
    Ne 09.06. 15:00 Prusinovice - Střílky 1:3 (0:0)
    Ne 09.06. 16:30 Roštění - Žeranovice 3:1 (1:0)
    Ne 09.06. 16:30 Slavkov p.H. - Kyselovice 2:2 (2:0)
    Ne 09.06. 16:30 Němčice - Rusava 4:1 (1:0)
    Ne 09.06. 16:30 Lutopecny - Loukov 0:2 (0:0)
    Ne 09.06. 16:30 Morkovice B - Mrlínek 3:2 (3:1)

    15.kolo

    So 15.06. 16:30 Rusava - Lutopecny 1:1 (0:1)
    So 15.06. 16:30 Zářičí - Prusinovice 8:2 (3:1)
    Ne 16.06. 16:30 Mrlínek - Střílky 4:2 (2:1)
    Ne 16.06. 16:30 Loukov - Morkovice B 1:3 (1:3)
    Ne 16.06. 16:30 Kyselovice - Němčice 1:2 (1:1)
    Ne 16.06. 16:30 Žeranovice - Slavkov p.H. 2:5 (0:2)
    Ne 16.06. 16:30 Zborovice - Roštění 2:3 (0:2)

    17.kolo

    So 22.06. 16:30 Rusava - Střílky 1:3 (0:0)
    So 22.06. 16:30 Zářičí - Slavkov p.H. 3:1 (0:1)
    Ne 23.06. 16:30 Loukov - Mrlínek 5:2 (3:1)
    Ne 23.06. 16:30 Kyselovice - Morkovice B 3:1 (1:0)
    Ne 23.06. 16:30 Žeranovice - Lutopecny 4:2 (1:0)
    Ne 23.06. 16:30 Zborovice - Němčice 1:2 (0:0)
    Ne 23.06. 16:30 Roštění - Prusinovice 4:2 (3:0)

    18.kolo

    Ne 30.06. 15:00 Prusinovice - Loukov 0:7 (0:2)
    Ne 30.06. 16:30 Slavkov p.H. - Roštění 4:5 (2:2)
    Ne 30.06. 16:30 Němčice - Zářičí 1:3 (1:1)
    Ne 30.06. 16:30 Lutopecny - Zborovice 1:3 (1:0)
    Ne 30.06. 16:30 Morkovice B - Žeranovice 6:1 (1:0)
    Ne 30.06. 16:30 Střílky - Kyselovice 3:1 (0:0)
    Ne 30.06. 16:30 Mrlínek - Rusava 3:2 (1:1)
    Správce soutěže: David Tuizal

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 23 1 2 98:44 70
    2. 26 18 4 4 59:36 58
    3. 26 16 3 7 85:54 51
    4. 26 12 5 9 62:56 41
    5. 26 10 8 8 54:52 38
    6. 26 10 7 9 53:46 37
    7. 26 10 3 13 56:48 33
    8. 26 9 6 11 55:60 33
    9. 26 9 6 11 48:55 33
    10. 26 9 5 12 58:53 32
    11. 26 8 6 12 46:58 30
    12. 26 6 9 11 48:60 27
    13. 26 6 2 18 47:74 20
    14. 26 2 3 21 36:109 9