Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 6170
  • Návštěvy: 5/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-západ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5196
    Týden:
    5
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.09. 00:00 Vestec B - Hradištko B 1:4 (0:1)
    So 08.09. 00:00 Psáry B - Radlík B 3:0 (2:0)
    So 08.09. 00:00 Průhonice B - Okrouhlo 1:2 (1:0)
    So 08.09. 00:00 Libeň - Pikovice 5:3 (1:3)
    So 08.09. 00:00 Libeř B - Kamenný Přívoz 2:2

    2.kolo

    So 15.09. 00:00 Hradištko B - Kamenný Přívoz 0:3 (0:2)
    So 15.09. 00:00 Pikovice - Libeř B 0:3 (0:1)
    So 15.09. 00:00 Okrouhlo - Libeň 7:0 (2:0)
    So 15.09. 00:00 Radlík B - Průhonice B 1:6
    So 15.09. 00:00 Vestec B - Jirčany 0:3

    3.kolo

    So 22.09. 00:00 Jirčany - Hradištko B 4:1 (2:1)
    So 22.09. 00:00 Psáry B - Vestec B 0:3
    So 22.09. 00:00 Libeň - Radlík B 2:2 (0:2)
    So 22.09. 00:00 Libeř B - Okrouhlo 0:1 (0:0)
    So 22.09. 00:00 Kamenný Přívoz - Pikovice 3:0 (1:0)

    4.kolo

    So 29.09. 00:00 Hradištko B - Pikovice 7:0
    So 29.09. 00:00 Okrouhlo - Kamenný Přívoz 2:2
    So 29.09. 00:00 Radlík B - Libeř B 3:1 (2:0)
    So 29.09. 00:00 Vestec B - Průhonice B 2:5 (1:2)
    So 29.09. 00:00 Jirčany - Psáry B 2:2 (1:0)

    5.kolo

    So 06.10. 00:00 Psáry B - Hradištko B 1:1
    So 06.10. 00:00 Průhonice B - Jirčany 0:6 (0:3)
    So 06.10. 00:00 Libeň - Vestec B 5:1
    So 06.10. 00:00 Kamenný Přívoz - Radlík B 7:0 (4:0)
    So 06.10. 00:00 Pikovice - Okrouhlo 1:3 (0:2)

    6.kolo

    So 13.10. 00:00 Hradištko B - Okrouhlo 2:1
    So 13.10. 00:00 Radlík B - Pikovice 1:1 (1:1)
    So 13.10. 00:00 Vestec B - Libeř B 3:3 (1:0)
    So 13.10. 00:00 Jirčany - Libeň 1:3 (1:2)
    So 13.10. 00:00 Psáry B - Průhonice B 6:4 (4:2)

    7.kolo

    So 20.10. 00:00 Průhonice B - Hradištko B 4:4 (3:2)
    So 20.10. 00:00 Libeň - Psáry B 1:6 (1:2)
    So 20.10. 00:00 Libeř B - Jirčany 0:7 (0:2)
    So 20.10. 00:00 Kamenný Přívoz - Vestec B 2:0 (1:0)
    So 20.10. 00:00 Okrouhlo - Radlík B 4:1 (0:0)

    8.kolo

    So 27.10. 00:00 Hradištko B - Radlík B 9:0 (2:0)
    So 27.10. 00:00 Vestec B - Pikovice 4:3 (1:1)
    So 27.10. 00:00 Jirčany - Kamenný Přívoz 5:0 (4:0)
    So 27.10. 00:00 Psáry B - Libeř B 0:2 (0:1)
    So 27.10. 00:00 Průhonice B - Libeň 4:0 (1:0)

    9.kolo

    So 03.11. 00:00 Libeň - Hradištko B 0:7 (0:3)
    So 03.11. 00:00 Libeř B - Průhonice B 6:4 (4:1)
    So 03.11. 00:00 Kamenný Přívoz - Psáry B 2:5 (1:2)
    So 03.11. 00:00 Pikovice - Jirčany 0:3 (0:1)
    So 03.11. 00:00 Okrouhlo - Vestec B 0:1 (0:1)

    10.kolo

    So 10.11. 00:00 Vestec B - Radlík B 2:2
    So 10.11. 00:00 Jirčany - Okrouhlo 0:0
    So 10.11. 00:00 Psáry B - Pikovice 3:3 (1:3)
    So 10.11. 00:00 Průhonice B - Kamenný Přívoz 2:4
    So 10.11. 00:00 Libeň - Libeř B 0:0 (0:0)

    11.kolo

    So 17.11. 00:00 Libeř B - Hradištko B 1:3 (0:1)
    So 17.11. 00:00 Kamenný Přívoz - Libeň 8:0 (2:0)
    So 17.11. 00:00 Pikovice - Průhonice B 2:3 (0:2)
    So 17.11. 00:00 Okrouhlo - Psáry B 1:1 (1:1)
    So 17.11. 00:00 Radlík B - Jirčany 0:3 (0:2)

    12.kolo

    So 06.04. 00:00 Hradištko B - Vestec B 6:1 (1:0)
    So 06.04. 00:00 Okrouhlo - Průhonice B 3:2 (1:1)
    So 06.04. 00:00 Pikovice - Libeň 4:0 (1:0)
    So 06.04. 00:00 Kamenný Přívoz - Libeř B 4:4 (1:3)
    St 08.05. 17:00 Radlík B - Psáry B 3:0

    13.kolo

    So 13.04. 00:00 Kamenný Přívoz - Hradištko B 4:2
    So 13.04. 00:00 Libeř B - Pikovice 2:3 (0:2)
    So 13.04. 00:00 Libeň - Okrouhlo 1:6 (0:3)
    So 13.04. 00:00 Průhonice B - Radlík B 4:3
    So 13.04. 00:00 Jirčany - Vestec B 4:0 (1:0)

    14.kolo

    So 20.04. 00:00 Hradištko B - Jirčany 1:1 (0:1)
    So 20.04. 00:00 Vestec B - Psáry B 4:2 (1:1)
    So 20.04. 00:00 Radlík B - Libeň 0:5 (0:1)
    So 20.04. 00:00 Okrouhlo - Libeř B 2:1 (1:0)
    So 20.04. 00:00 Pikovice - Kamenný Přívoz 1:2 (0:0)

    15.kolo

    So 27.04. 00:00 Pikovice - Hradištko B 1:2 (1:1)
    So 27.04. 00:00 Kamenný Přívoz - Okrouhlo 4:1 (3:0)
    So 27.04. 00:00 Libeř B - Radlík B 2:0 (1:0)
    So 27.04. 00:00 Průhonice B - Vestec B 1:1 (1:0)
    So 27.04. 00:00 Psáry B - Jirčany 1:3 (0:1)

    16.kolo

    So 04.05. 00:00 Jirčany - Průhonice B 8:0 (3:0)
    So 04.05. 00:00 Vestec B - Libeň 4:2 (0:0)
    So 04.05. 00:00 Radlík B - Kamenný Přívoz 0:5 (0:1)
    So 04.05. 00:00 Okrouhlo - Pikovice 1:3 (0:1)
    Čt 16.05. 18:00 Hradištko B - Psáry B 11:1 (4:1)

    17.kolo

    So 11.05. 11:00 Pikovice - Radlík B 8:0 (2:0)
    Ne 12.05. 10:15 Libeř B - Vestec B 1:2 (0:2)
    Ne 12.05. 17:00 Okrouhlo - Hradištko B 1:0
    Ne 12.05. 17:00 Libeň - Jirčany 0:4 (0:3)
    Ne 12.05. 17:00 Průhonice B - Psáry B 3:3 (1:2)

    18.kolo

    So 18.05. 17:00 Hradištko B - Průhonice B 10:1 (5:0)
    So 18.05. 17:00 Jirčany - Libeř B 8:0 (5:0)
    Ne 19.05. 17:00 Psáry B - Libeň 4:1 (4:1)
    Ne 19.05. 17:00 Vestec B - Kamenný Přívoz 1:3 (0:2)
    Ne 19.05. 17:00 Radlík B - Okrouhlo 0:5 (0:3)

    19.kolo

    So 25.05. 11:00 Pikovice - Vestec B 5:1 (4:0)
    Ne 26.05. 10:15 Libeř B - Psáry B 2:2 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Radlík B - Hradištko B 1:7
    Ne 26.05. 17:00 Kamenný Přívoz - Jirčany 2:1 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Libeň - Průhonice B 1:4 (1:1)

    20.kolo

    So 01.06. 17:00 Jirčany - Pikovice 1:0 (0:0)
    Ne 02.06. 10:30 Hradištko B - Libeň 18:4 (11:2)
    Ne 02.06. 17:00 Vestec B - Okrouhlo 2:4 (1:1)
    Čt 13.06. 17:30 Psáry B - Kamenný Přívoz 2:3 (1:2)
    Čt 13.06. 18:30 Průhonice B - Libeř B 7:2 (4:2)

    21.kolo

    So 08.06. 11:00 Pikovice - Psáry B 0:10 (0:4)
    Ne 09.06. 17:00 Radlík B - Vestec B 5:2 (2:2)
    Ne 09.06. 17:00 Okrouhlo - Jirčany 0:2 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Kamenný Přívoz - Průhonice B 3:1 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Libeř B - Libeň 4:5 (1:3)

    22.kolo

    So 15.06. 17:00 Hradištko B - Libeř B 1:2 (0:1)
    So 15.06. 17:00 Jirčany - Radlík B 8:0 (4:0)
    Ne 16.06. 17:00 Libeň - Kamenný Přívoz 1:1 (0:0)
    Ne 16.06. 17:00 Průhonice B - Pikovice 3:0
    Ne 16.06. 17:00 Psáry B - Okrouhlo 1:4 (0:3)
    Správce soutěže: Josef Řepa

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 15 3 2 74:10 48
    2. 20 14 4 2 64:30 46
    3. 20 12 3 5 96:32 39
    4. 20 12 3 5 48:25 39
    5. 20 8 3 9 59:67 27
    6. 20 6 6 8 53:53 24
    7. 20 6 3 11 35:60 21
    8. 20 5 5 10 38:57 20
    9. 20 5 3 12 36:88 18
    10. 20 5 2 13 38:57 17
    11. 20 3 3 14 22:84 12