Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 20. července 2019
svátek má Ilja.
Hlavní menu
  • ID: 617
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2657
    Týden:
    14
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 16:30 SK Svratka - Humpolec B 3:2 (3:1)
    So 13.08. 16:30 Batelov - Golčův Jeníkov 4:1 (2:0)
    So 13.08. 16:30 Lukavec - SFK Vrchovina B 0:0 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Černovice - Veselý Žďár 2:0 (2:0)
    Ne 14.08. 16:30 Herálec (HB) - Budíkov 3:3 (0:2)
    Ne 14.08. 16:30 Chotěboř B - Kožlí 0:5 (0:2)
    Ne 14.08. 16:30 Čejov - Ústrašín 1:2 (0:0)

    2.kolo

    So 20.08. 14:00 Humpolec B - SFK Vrchovina B 1:2 (0:1)
    So 20.08. 15:30 Ústrašín - Lukavec 0:0 (0:0)
    So 20.08. 16:30 SK Svratka - Černovice 2:0 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Kožlí - Čejov 2:0 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Golčův Jeníkov - Chotěboř B 4:2 (2:1)
    Ne 21.08. 16:30 Budíkov - Batelov 5:2 (1:2)
    Ne 21.08. 16:30 Veselý Žďár - Herálec (HB) 7:6 (2:4)

    3.kolo

    So 27.08. 16:30 Chotěboř B - Budíkov 2:1 (1:0)
    So 27.08. 16:30 SFK Vrchovina B - Ústrašín 0:2 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Černovice - Humpolec B 2:4 (2:3)
    Ne 28.08. 16:30 Herálec (HB) - SK Svratka 2:1 (1:1)
    Ne 28.08. 16:30 Batelov - Veselý Žďár 0:3 (0:3)
    Ne 28.08. 16:30 Čejov - Golčův Jeníkov 2:1 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Lukavec - Kožlí 0:5 (0:1)

    4.kolo

    So 03.09. 14:00 Humpolec B - Ústrašín 1:1 (0:1)
    So 03.09. 16:00 SK Svratka - Batelov 2:2 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Kožlí - SFK Vrchovina B 3:0 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Golčův Jeníkov - Lukavec 0:2 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Budíkov - Čejov 4:1 (2:0)
    Ne 04.09. 16:00 Veselý Žďár - Chotěboř B 5:2 (3:0)
    Ne 04.09. 16:00 Černovice - Herálec (HB) 2:3 (1:1)

    5.kolo

    So 10.09. 16:00 Batelov - Černovice 1:0 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Chotěboř B - SK Svratka 2:2 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Lukavec - Budíkov 2:4 (1:1)
    So 10.09. 16:00 Ústrašín - Kožlí 1:2 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Herálec (HB) - Humpolec B 0:1 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Čejov - Veselý Žďár 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 SFK Vrchovina B - Golčův Jeníkov 1:1 (1:0)

    6.kolo

    So 17.09. 14:00 Humpolec B - Kožlí 2:1 (1:1)
    So 17.09. 15:30 SK Svratka - Čejov 2:0 (0:0)
    So 17.09. 15:30 Černovice - Chotěboř B 3:0 (2:0)
    Ne 18.09. 15:30 Golčův Jeníkov - Ústrašín 2:2 (1:1)
    Ne 18.09. 15:30 Budíkov - SFK Vrchovina B 4:1 (3:0)
    Ne 18.09. 15:30 Veselý Žďár - Lukavec 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Herálec (HB) - Batelov 2:3 (1:3)

    7.kolo

    So 24.09. 15:30 Batelov - Humpolec B 0:0 (0:0)
    So 24.09. 15:30 Chotěboř B - Herálec (HB) 1:3 (0:2)
    So 24.09. 15:30 SFK Vrchovina B - Veselý Žďár 1:1 (0:0)
    So 24.09. 15:30 Ústrašín - Budíkov 1:1 (1:1)
    Ne 25.09. 15:30 Čejov - Černovice 1:1 (0:0)
    Ne 25.09. 15:30 Lukavec - SK Svratka 4:0 (1:0)
    Ne 25.09. 15:30 Kožlí - Golčův Jeníkov 2:2 (1:1)

    8.kolo

    So 01.10. 14:00 Humpolec B - Golčův Jeníkov 1:2 (0:1)
    So 01.10. 15:00 SK Svratka - SFK Vrchovina B 0:1 (0:1)
    So 01.10. 15:00 Batelov - Chotěboř B 1:1 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Budíkov - Kožlí 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Veselý Žďár - Ústrašín 1:5 (0:3)
    Ne 02.10. 15:00 Černovice - Lukavec 1:1 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Herálec (HB) - Čejov 2:1 (0:1)

    9.kolo

    So 08.10. 14:00 Ústrašín - SK Svratka 3:0 (0:0)
    So 08.10. 15:00 Chotěboř B - Humpolec B 1:2 (1:1)
    Ne 09.10. 10:00 SFK Vrchovina B - Černovice 3:1 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Čejov - Batelov 2:3 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Lukavec - Herálec (HB) 1:3 (1:2)
    Ne 09.10. 15:00 Kožlí - Veselý Žďár 5:0 (4:0)
    Ne 09.10. 15:00 Golčův Jeníkov - Budíkov 2:1 (0:0)

    10.kolo

    So 15.10. 14:00 Humpolec B - Budíkov 0:1 (0:1)
    So 15.10. 14:30 SK Svratka - Kožlí 0:5 (0:2)
    So 15.10. 14:30 Batelov - Lukavec 3:2 (2:0)
    So 15.10. 14:30 Chotěboř B - Čejov 2:0 (1:0)
    Ne 16.10. 14:30 Veselý Žďár - Golčův Jeníkov 3:0 (1:0)
    Ne 16.10. 14:30 Černovice - Ústrašín 2:3 (1:0)
    Ne 16.10. 14:30 Herálec (HB) - SFK Vrchovina B 3:2 (1:1)

    11.kolo

    So 22.10. 14:30 SFK Vrchovina B - Batelov 1:3 (1:1)
    So 22.10. 14:30 Ústrašín - Herálec (HB) 1:1 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Čejov - Humpolec B 1:1 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Lukavec - Chotěboř B 2:1 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Kožlí - Černovice 3:1 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Golčův Jeníkov - SK Svratka 1:0 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Budíkov - Veselý Žďár 1:4 (1:3)

    12.kolo

    So 29.10. 14:00 Humpolec B - Veselý Žďár 2:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 SK Svratka - Budíkov 0:4 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Chotěboř B - SFK Vrchovina B 2:2 (0:2)
    Ne 30.10. 14:30 Černovice - Golčův Jeníkov 3:1 (2:1)
    Ne 30.10. 14:30 Herálec (HB) - Kožlí 2:2 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Batelov - Ústrašín 3:3 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Čejov - Lukavec 3:2 (1:2)

    13.kolo

    So 05.11. 14:00 SFK Vrchovina B - Čejov 3:4 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Ústrašín - Chotěboř B 2:1 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Golčův Jeníkov - Herálec (HB) 2:4 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Budíkov - Černovice 2:3 (1:2)
    Ne 06.11. 14:00 Lukavec - Humpolec B 2:2 (1:2)
    Ne 06.11. 14:00 Kožlí - Batelov 3:0 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Veselý Žďár - SK Svratka 2:1 (0:1)

    14.kolo

    So 12.11. 14:00 Ústrašín - Čejov 2:0 (2:0)
    So 12.11. 14:00 Kožlí - Chotěboř B 2:1 (2:1)
    So 12.11. 14:00 Humpolec B - SK Svratka 2:0 (2:0)
    Ne 13.11. 14:00 SFK Vrchovina B - Lukavec 2:0 (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 Golčův Jeníkov - Batelov 3:3 (2:2)
    Ne 13.11. 14:00 Budíkov - Herálec (HB) 3:2 (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Veselý Žďár - Černovice 2:1 (2:1)

    17.kolo

    So 15.04. 13:30 Ústrašín - Humpolec B 1:1 (1:1)
    Ne 16.04. 10:00 SFK Vrchovina B - Kožlí 1:3 (1:2)
    Ne 16.04. 15:30 Chotěboř B - Veselý Žďár 4:4 (0:3)
    Ne 16.04. 16:00 Lukavec - Golčův Jeníkov 1:1 (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Čejov - Budíkov 2:2 (2:0)
    Ne 16.04. 16:00 Batelov - SK Svratka 6:2 (2:2)
    Ne 16.04. 16:00 Herálec (HB) - Černovice 1:0 (1:0)

    18.kolo

    So 22.04. 14:00 Humpolec B - Herálec (HB) 1:0 (1:0)
    So 22.04. 16:00 SK Svratka - Chotěboř B 0:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Černovice - Batelov 5:1 (3:0)
    Ne 23.04. 16:00 Veselý Žďár - Čejov 0:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Budíkov - Lukavec 2:1 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Golčův Jeníkov - SFK Vrchovina B 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Kožlí - Ústrašín 2:1 (0:1)

    19.kolo

    So 29.04. 10:00 Batelov - Herálec (HB) 2:1 (1:0)
    So 29.04. 15:00 Ústrašín - Golčův Jeníkov 5:2 (2:0)
    So 29.04. 16:00 Lukavec - Veselý Žďár 1:1 (0:1)
    So 29.04. 16:00 Chotěboř B - Černovice 3:1 (2:1)
    Ne 30.04. 10:00 SFK Vrchovina B - Budíkov 2:4 (1:1)
    Ne 30.04. 16:00 Kožlí - Humpolec B 1:0 (0:0)
    Ne 30.04. 16:00 Čejov - SK Svratka 6:3 (3:0)

    15.kolo

    Po 01.05. 16:30 SFK Vrchovina B - Humpolec B 3:3 (2:2)
    Po 01.05. 16:30 Lukavec - Ústrašín 3:1 (1:1)
    Po 01.05. 16:30 Čejov - Kožlí 1:1 (1:0)
    Po 01.05. 16:30 Chotěboř B - Golčův Jeníkov 1:2 (0:1)
    Po 01.05. 16:30 Batelov - Budíkov 3:2 (1:1)
    Po 01.05. 16:30 Herálec (HB) - Veselý Žďár 6:0 (3:0)
    Po 01.05. 16:30 Černovice - SK Svratka 2:0 (1:0)

    20.kolo

    So 06.05. 14:00 Humpolec B - Batelov 1:1 (0:1)
    So 06.05. 16:30 Herálec (HB) - Chotěboř B 1:3 (0:0)
    So 06.05. 16:30 SK Svratka - Lukavec 1:2 (1:1)
    Ne 07.05. 16:30 Černovice - Čejov 3:1 (0:1)
    Ne 07.05. 16:30 Veselý Žďár - SFK Vrchovina B 1:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Budíkov - Ústrašín 2:1 (1:1)
    Ne 07.05. 16:30 Golčův Jeníkov - Kožlí 2:4 (0:1)

    21.kolo

    So 13.05. 15:30 Ústrašín - Veselý Žďár 3:2 (3:0)
    So 13.05. 16:30 SFK Vrchovina B - SK Svratka 3:0 (3:0)
    So 13.05. 16:30 Lukavec - Černovice 0:2 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 Golčův Jeníkov - Humpolec B 1:1 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 Kožlí - Budíkov 1:2 (1:1)
    Ne 14.05. 16:30 Čejov - Herálec (HB) 2:1 (0:0)
    Ne 14.05. 16:30 Chotěboř B - Batelov 0:1 (0:0)

    22.kolo

    So 20.05. 14:00 Humpolec B - Chotěboř B 0:1 (0:0)
    So 20.05. 16:30 SK Svratka - Ústrašín 1:2 (1:2)
    Ne 21.05. 16:30 Batelov - Čejov 0:1 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Herálec (HB) - Lukavec 0:1 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Černovice - SFK Vrchovina B 1:3 (1:2)
    Ne 21.05. 16:30 Veselý Žďár - Kožlí 2:1 (1:0)
    26.05. 17:30 Budíkov - Golčův Jeníkov 1:0 (1:0)

    23.kolo

    Ne 28.05. 15:00 Ústrašín - Černovice 3:0 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Budíkov - Humpolec B 2:2 (1:1)
    Ne 28.05. 16:30 Golčův Jeníkov - Veselý Žďár 3:0 (2:0)
    Ne 28.05. 16:30 Kožlí - SK Svratka 8:2 (2:0)
    Ne 28.05. 16:30 SFK Vrchovina B - Herálec (HB) 2:2 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Lukavec - Batelov 2:0 (2:0)
    Ne 28.05. 16:30 Čejov - Chotěboř B 0:3 (0:1)

    24.kolo

    So 03.06. 14:00 Humpolec B - Čejov 0:1 (0:0)
    So 03.06. 16:30 Chotěboř B - Lukavec 2:1 (2:1)
    So 03.06. 16:30 Batelov - SFK Vrchovina B 1:2 (1:0)
    So 03.06. 16:30 SK Svratka - Golčův Jeníkov 2:3 (1:2)
    Ne 04.06. 16:30 Herálec (HB) - Ústrašín 2:3 (1:2)
    Ne 04.06. 16:30 Černovice - Kožlí 0:1 (0:0)
    Ne 04.06. 16:30 Veselý Žďár - Budíkov 1:3 (1:1)

    25.kolo

    So 10.06. 15:30 Ústrašín - Batelov 4:2 (2:0)
    So 10.06. 16:30 SFK Vrchovina B - Chotěboř B 2:3 (2:1)
    Ne 11.06. 16:30 Veselý Žďár - Humpolec B 2:0 (1:0)
    Ne 11.06. 16:30 Budíkov - SK Svratka 3:3 (2:1)
    Ne 11.06. 16:30 Golčův Jeníkov - Černovice 0:2 (0:1)
    Ne 11.06. 16:30 Kožlí - Herálec (HB) 4:0 (1:0)
    Ne 11.06. 16:30 Lukavec - Čejov 2:3 (0:0)

    26.kolo

    So 17.06. 14:00 Humpolec B - Lukavec 3:0 (1:0)
    So 17.06. 16:30 Chotěboř B - Ústrašín 4:1 (2:0)
    So 17.06. 16:30 Batelov - Kožlí 3:1 (3:1)
    So 17.06. 16:30 SK Svratka - Veselý Žďár 3:5 (2:2)
    Ne 18.06. 16:30 Čejov - SFK Vrchovina B 1:6 (1:3)
    Ne 18.06. 16:30 Herálec (HB) - Golčův Jeníkov 1:1 (1:1)
    Ne 18.06. 16:30 Černovice - Budíkov 0:1 (0:0)

    16.kolo

    So 24.06. 14:00 Humpolec B - Černovice 3:3 (2:1)
    So 24.06. 15:30 Budíkov - Chotěboř B 1:3 (1:1)
    So 24.06. 15:30 Ústrašín - SFK Vrchovina B 1:3 (0:1)
    So 24.06. 16:30 SK Svratka - Herálec (HB) 2:2 (0:0)
    So 24.06. 17:00 Kožlí - Lukavec 1:0 (0:0)
    Ne 25.06. 16:30 Veselý Žďár - Batelov 2:3 (1:2)
    Ne 25.06. 16:30 Golčův Jeníkov - Čejov 2:2 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 4 4 68:23 58
    2. 26 14 6 6 59:42 48
    3. 26 13 7 6 54:39 46
    4. 26 12 6 8 51:51 42
    5. 26 12 5 9 49:53 41
    6. 26 10 5 11 45:48 35
    7. 26 8 10 8 36:32 34
    8. 26 9 6 11 53:51 33
    9. 26 9 6 11 46:46 33
    10. 26 8 8 10 40:50 32
    11. 26 8 7 11 36:50 31
    12. 26 9 3 14 41:43 30
    13. 26 7 6 13 32:42 27
    14. 26 3 5 18 32:72 14