Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. června 2019
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 6169
  • Návštěvy: 39/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Krajská liga

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4604
    Týden:
    39
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 17.09. 17:00 Krnov - Bohumín 14:1
    Ne 18.09. 17:00 Orlová - Kopřivnice 4:3
    Ne 18.09. 17:00 Studénka - Rožnov 6:3
    Ne 18.09. 18:00 Nový Jičín B - Horní Benešov 2:7

    2.kolo

    So 24.09. 17:00 Kopřivnice - Rožnov 2:5
    So 24.09. 17:00 Krnov - Studénka 6:3
    Ne 25.09. 17:00 Orlová - Nový Jičín B 6:3
    St 09.11. 18:00 Horní Benešov - Bohumín 12:4

    3.kolo

    St 28.09. 17:00 Rožnov - Krnov 3:4
    St 28.09. 18:00 Nový Jičín B - Kopřivnice 1:3
    St 28.09. 18:00 Studénka - Horní Benešov 8:6
    Čt 13.10. 18:00 Orlová - Bohumín 8:1

    4.kolo

    So 01.10. 16:00 Kopřivnice - Krnov 2:1
    So 01.10. 17:00 Rožnov - Horní Benešov 3:5
    Ne 02.10. 17:00 Orlová - Studénka 8:2
    Út 11.10. 18:45 Nový Jičín B - Bohumín 5:2

    5.kolo

    So 08.10. 17:00 Rožnov - Orlová 3:7
    So 08.10. 17:00 Krnov - Horní Benešov 10:5
    So 08.10. 17:00 Bohumín - Kopřivnice 2:8
    Ne 09.10. 17:00 Studénka - Nový Jičín B 6:4

    6.kolo

    So 15.10. 16:00 Kopřivnice - Horní Benešov 9:4
    So 15.10. 17:00 Krnov - Orlová 7:5
    So 15.10. 17:00 Bohumín - Studénka 1:12
    Ne 16.10. 18:00 Nový Jičín B - Rožnov 2:5

    7.kolo

    St 19.10. 18:00 Studénka - Kopřivnice 4:5
    St 19.10. 18:00 Krnov - Nový Jičín B 9:6
    St 19.10. 18:00 Horní Benešov - Orlová 3:6
    Čt 20.10. 18:00 Rožnov - Bohumín 12:7

    8.kolo

    So 22.10. 17:00 Kopřivnice - Orlová 2:1
    So 22.10. 17:00 Horní Benešov - Nový Jičín B 7:1
    So 22.10. 17:00 Krnov - Bohumín 11:4
    So 22.10. 17:00 Rožnov - Studénka 3:8

    9.kolo

    Čt 27.10. 18:00 Rožnov - Kopřivnice 4:0
    Čt 27.10. 18:00 Studénka - Krnov 11:6
    28.10. 18:00 Bohumín - Horní Benešov 0:5k
    28.10. 18:00 Nový Jičín B - Orlová 2:6

    10.kolo

    So 29.10. 16:00 Kopřivnice - Nový Jičín B 9:4
    So 29.10. 17:00 Krnov - Rožnov 8:3
    Ne 30.10. 17:00 Orlová - Bohumín 8:5
    Ne 30.10. 17:30 Horní Benešov - Studénka 8:3

    11.kolo

    So 05.11. 17:00 Krnov - Kopřivnice 6:2
    So 05.11. 17:00 Horní Benešov - Rožnov 3:2 pp
    So 05.11. 17:00 Studénka - Orlová 4:3
    So 05.11. 17:00 Bohumín - Nový Jičín B 1:6

    12.kolo

    So 12.11. 17:00 Kopřivnice - Bohumín 2:5
    So 12.11. 17:00 Horní Benešov - Krnov 3:6
    Ne 13.11. 17:00 Orlová - Rožnov 4:2
    Ne 13.11. 18:00 Nový Jičín B - Studénka 2:5

    13.kolo

    St 16.11. 18:00 Studénka - Bohumín 10:2
    Čt 17.11. 17:00 Horní Benešov - Kopřivnice 9:3
    Čt 17.11. 17:00 Rožnov - Nový Jičín B 3:2 np
    Čt 17.11. 18:00 Orlová - Krnov 4:1

    14.kolo

    So 19.11. 17:00 Kopřivnice - Studénka 2:8
    So 19.11. 17:00 Bohumín - Rožnov 3:4
    Ne 20.11. 17:00 Orlová - Horní Benešov 4:6
    Ne 20.11. 18:00 Nový Jičín B - Krnov 1:4

    15.kolo

    So 26.11. 17:00 Bohumín - Krnov 3:19
    Ne 27.11. 17:00 Orlová - Kopřivnice 5:3
    Ne 27.11. 17:00 Studénka - Rožnov 5:4
    Ne 27.11. 18:00 Nový Jičín B - Horní Benešov 1:5

    16.kolo

    St 30.11. 18:00 Kopřivnice - Rožnov 4:2
    St 30.11. 18:00 Krnov - Studénka 1:7
    St 30.11. 18:30 Horní Benešov - Bohumín 14:2
    Čt 01.12. 18:00 Orlová - Nový Jičín B 3:2

    17.kolo

    So 03.12. 17:00 Bohumín - Orlová 6:9
    So 03.12. 17:00 Krnov - Rožnov 3:1
    Ne 04.12. 17:00 Studénka - Horní Benešov 9:5
    Ne 04.12. 18:00 Nový Jičín B - Kopřivnice 9:2

    18.kolo

    So 10.12. 17:00 Kopřivnice - Krnov 2:1
    So 10.12. 17:00 Horní Benešov - Rožnov 1:9
    Ne 11.12. 17:00 Orlová - Studénka 5:4 pp
    Ne 11.12. 18:00 Nový Jičín B - Bohumín 7:1

    19.kolo

    So 17.12. 17:00 Bohumín - Kopřivnice 2:7
    So 17.12. 17:00 Studénka - Nový Jičín B 4:5 np
    So 17.12. 17:00 Rožnov - Orlová 2:1
    So 17.12. 17:00 Krnov - Horní Benešov 6:4

    20.kolo

    St 21.12. 18:00 Kopřivnice - Horní Benešov 4:1
    St 21.12. 18:00 Nový Jičín B - Rožnov 3:5
    Čt 22.12. 18:00 Orlová - Krnov 2:3 np
    Čt 22.12. 18:00 Studénka - Bohumín 5:1

    21.kolo

    St 28.12. 17:00 Horní Benešov - Orlová 2:4
    St 28.12. 18:00 Studénka - Kopřivnice 4:1
    St 28.12. 18:00 Rožnov - Bohumín 7:3
    Čt 05.01. 18:00 Krnov - Nový Jičín B 5:1

    22.kolo

    So 07.01. 17:00 Kopřivnice - Orlová 3:4
    So 07.01. 17:00 Horní Benešov - Nový Jičín B 3:5
    So 07.01. 17:00 Krnov - Bohumín 8:5
    So 07.01. 17:00 Rožnov - Studénka 6:2

    23.kolo

    St 11.01. 18:00 Studénka - Krnov 6:8
    Čt 12.01. 18:00 Rožnov - Kopřivnice 11:2
    Čt 12.01. 18:00 Bohumín - Horní Benešov 6:7
    13.01. 19:00 Nový Jičín B - Orlová 4:6

    24.kolo

    So 14.01. 17:00 Kopřivnice - Nový Jičín B 3:4 pp
    So 14.01. 17:00 Horní Benešov - Studénka 3:6
    So 14.01. 17:00 Rožnov - Krnov 3:10
    Ne 15.01. 17:00 Orlová - Bohumín 7:6 pp

    25.kolo

    So 21.01. 17:00 Krnov - Kopřivnice 5:2
    So 21.01. 17:00 Studénka - Orlová 4:8
    So 21.01. 17:00 Rožnov - Horní Benešov 5:6
    So 21.01. 17:00 Bohumín - Nový Jičín B 2:3 pp

    26.kolo

    Čt 26.01. 18:00 Kopřivnice - Bohumín 5:3
    Čt 26.01. 18:00 Orlová - Rožnov 11:4
    Čt 26.01. 18:00 Horní Benešov - Krnov 4:6
    Čt 26.01. 19:00 Nový Jičín B - Studénka 2:5

    27.kolo

    So 28.01. 17:00 Horní Benešov - Kopřivnice 7:5
    So 28.01. 17:00 Krnov - Orlová 0:5
    So 28.01. 17:00 Rožnov - Nový Jičín B 10:3
    So 28.01. 17:00 Bohumín - Studénka 3:2

    28.kolo

    03.02. 19:30 Nový Jičín B - Krnov 2:4
    So 04.02. 17:00 Kopřivnice - Studénka 6:5 pp
    So 04.02. 17:00 Bohumín - Rožnov 2:6
    So 04.02. 17:00 Orlová - Horní Benešov 8:2
    Správce soutěže: Radek Pobořil

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 28 20 2 1 5 152:89 65
    2. 28 21 1 0 6 172:100 65
    3. 28 17 0 3 8 158:117 54
    4. 28 13 1 1 13 130:117 42
    5. 28 13 1 0 14 147:137 41
    6. 28 12 1 1 14 101:121 39
    7. 28 5 3 1 19 92:131 22
    8. 28 2 0 2 24 83:223 8