Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 6165
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-západ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7576
    Týden:
    10
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 00:00 Jesenice B - Jíloviště B 1:2 (0:1)
    So 25.08. 00:00 Davle - Vrané 2:1 (0:0)
    So 25.08. 00:00 Slapy - Zvole B 6:1 (3:0)
    So 25.08. 00:00 Hvozdnice B - Bojanovice 3:2 (3:1)

    2.kolo

    So 01.09. 00:00 Jíloviště B - Libeř 2:4 (2:2)
    So 01.09. 00:00 Zvole B - Radlík 6:1 (3:0)
    So 01.09. 00:00 Vrané - Slapy 3:2 (3:0)
    So 01.09. 00:00 Jesenice B - Vestec 2:2 (2:2)

    3.kolo

    So 08.09. 00:00 Vestec - Jíloviště B 6:3 (3:1)
    So 08.09. 00:00 Davle - Jesenice B 2:2 (1:1)
    So 08.09. 00:00 Radlík - Vrané 6:0 (0:0)
    So 08.09. 00:00 Hvozdnice B - Zvole B 4:2 (2:2)
    So 08.09. 00:00 Libeř - Bojanovice 3:1 (2:0)

    4.kolo

    So 15.09. 00:00 Jíloviště B - Bojanovice 4:6 (1:3)
    So 15.09. 00:00 Vrané - Hvozdnice B 2:1 (1:1)
    So 15.09. 00:00 Jesenice B - Slapy 5:5 (2:1)
    So 15.09. 00:00 Vestec - Davle 1:1 (1:0)

    5.kolo

    So 22.09. 00:00 Davle - Jíloviště B 3:1 (1:0)
    So 22.09. 00:00 Slapy - Vestec 3:3 (1:1)
    So 22.09. 00:00 Radlík - Jesenice B 8:1 (2:0)
    So 22.09. 00:00 Libeř - Zvole B 0:3 (0:1)

    6.kolo

    So 29.09. 00:00 Zvole B - Bojanovice 5:1 (1:0)
    So 29.09. 00:00 Vrané - Libeř 0:5 (0:2)
    So 29.09. 00:00 Jesenice B - Hvozdnice B 4:2 (2:1)
    So 29.09. 00:00 Vestec - Radlík 2:1 (1:0)
    So 29.09. 00:00 Davle - Slapy 1:5 (0:2)

    7.kolo

    So 06.10. 00:00 Slapy - Jíloviště B 6:1 (4:1)
    So 06.10. 00:00 Radlík - Davle 0:0 (0:0)
    So 06.10. 00:00 Hvozdnice B - Vestec 2:1 (2:0)
    So 06.10. 00:00 Bojanovice - Vrané 3:1 (1:0)

    8.kolo

    So 13.10. 00:00 Jíloviště B - Zvole B 2:1
    So 13.10. 00:00 Jesenice B - Libeř 4:1 (1:0)
    So 13.10. 00:00 Davle - Hvozdnice B 2:2
    So 13.10. 00:00 Slapy - Radlík 2:0 (0:0)

    9.kolo

    So 20.10. 00:00 Radlík - Jíloviště B 3:0
    So 20.10. 00:00 Hvozdnice B - Slapy 2:1 (2:1)
    So 20.10. 00:00 Libeř - Vestec 1:2 (1:0)
    So 20.10. 00:00 Bojanovice - Jesenice B 2:2 (2:1)
    So 20.10. 00:00 Zvole B - Vrané 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 27.10. 00:00 Jíloviště B - Vrané 2:3 (0:3)
    So 27.10. 00:00 Vestec - Bojanovice 5:2 (3:1)
    So 27.10. 00:00 Davle - Libeř 1:1 (0:1)
    So 27.10. 00:00 Radlík - Hvozdnice B 2:1 (1:0)

    11.kolo

    So 03.11. 00:00 Hvozdnice B - Jíloviště B 3:6 (0:5)
    So 03.11. 00:00 Libeř - Slapy 2:0 (0:0)
    So 03.11. 00:00 Bojanovice - Davle 0:0 (0:0)
    So 03.11. 00:00 Zvole B - Jesenice B 1:4 (1:3)

    12.kolo

    So 10.11. 00:00 Jesenice B - Vrané 0:2 (0:2)
    So 10.11. 00:00 Vestec - Zvole B 8:3 (4:0)
    So 10.11. 00:00 Slapy - Bojanovice 3:2 (0:1)
    So 10.11. 00:00 Radlík - Libeř 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 17.11. 00:00 Libeř - Hvozdnice B 5:1 (4:0)
    So 17.11. 00:00 Bojanovice - Radlík 6:1 (2:0)
    So 17.11. 00:00 Zvole B - Davle 2:6 (1:3)
    So 17.11. 00:00 Vrané - Vestec 4:2

    14.kolo

    So 23.03. 00:00 Vrané - Davle 2:1
    So 23.03. 00:00 Zvole B - Slapy 1:4 (0:3)
    So 23.03. 00:00 Bojanovice - Hvozdnice B 1:1 (1:1)
    St 08.05. 17:00 Jíloviště B - Jesenice B 4:1 (1:1)

    15.kolo

    So 30.03. 00:00 Libeř - Jíloviště B 1:1 (0:0)
    So 30.03. 00:00 Radlík - Zvole B 4:1 (0:1)
    So 30.03. 00:00 Slapy - Vrané 3:0 (3:0)
    So 30.03. 00:00 Vestec - Jesenice B 2:3 (0:2)

    16.kolo

    So 06.04. 00:00 Jíloviště B - Vestec 0:7 (0:3)
    So 06.04. 00:00 Jesenice B - Davle 0:3 (0:1)
    So 06.04. 00:00 Vrané - Radlík 0:0 (0:0)
    So 06.04. 00:00 Zvole B - Hvozdnice B 0:3
    So 06.04. 00:00 Bojanovice - Libeř 1:0

    17.kolo

    So 13.04. 00:00 Bojanovice - Jíloviště B 2:0 (0:0)
    So 13.04. 00:00 Hvozdnice B - Vrané 2:2
    So 13.04. 00:00 Slapy - Jesenice B 2:1 (0:0)
    So 13.04. 00:00 Davle - Vestec 1:0 (1:0)

    18.kolo

    So 20.04. 00:00 Jíloviště B - Davle 2:1 (0:0)
    So 20.04. 00:00 Vestec - Slapy 6:0 (2:0)
    So 20.04. 00:00 Jesenice B - Radlík 3:1 (1:1)
    So 20.04. 00:00 Zvole B - Libeř 3:2 (2:1)

    19.kolo

    So 27.04. 00:00 Bojanovice - Zvole B 5:1
    So 27.04. 00:00 Libeř - Vrané 0:1 (0:0)
    So 27.04. 00:00 Hvozdnice B - Jesenice B 4:6 (1:4)
    So 27.04. 00:00 Radlík - Vestec 3:5 (0:2)
    So 27.04. 00:00 Slapy - Davle 3:2 (2:0)

    20.kolo

    So 04.05. 00:00 Jíloviště B - Slapy 6:0 (3:0)
    So 04.05. 00:00 Davle - Radlík 4:3 (3:0)
    So 04.05. 00:00 Vestec - Hvozdnice B 10:1 (5:1)
    So 04.05. 00:00 Vrané - Bojanovice 3:2

    21.kolo

    So 11.05. 17:00 Libeř - Jesenice B 4:4 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Radlík - Slapy 3:0 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 Zvole B - Jíloviště B 3:3 (0:1)
    Ne 12.05. 17:00 Hvozdnice B - Davle 2:1 (1:1)

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 Slapy - Hvozdnice B 2:4 (2:2)
    So 18.05. 17:00 Vestec - Libeř 0:0 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Jíloviště B - Radlík 5:2 (2:1)
    Ne 19.05. 17:00 Jesenice B - Bojanovice 4:3 (2:2)
    Ne 19.05. 17:00 Vrané - Zvole B 4:1 (0:0)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Vrané - Jíloviště B 3:1 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Bojanovice - Vestec 5:2 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Libeř - Davle 0:0 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Hvozdnice B - Radlík 2:1 (1:0)

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 Slapy - Libeř 2:2 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Davle - Bojanovice 5:1 (4:1)
    Ne 02.06. 17:00 Jíloviště B - Hvozdnice B 4:1 (3:0)
    Ne 02.06. 17:00 Jesenice B - Zvole B 6:1 (3:1)

    25.kolo

    So 08.06. 18:00 Zvole B - Vestec 2:3 (2:2)
    So 08.06. 18:00 Bojanovice - Slapy 2:1 (1:0)
    So 08.06. 18:00 Libeř - Radlík 0:2 (0:1)
    Út 18.06. 18:00 Vrané - Jesenice B 2:6 (0:2)

    26.kolo

    So 15.06. 17:00 Radlík - Bojanovice 4:0 (3:0)
    So 15.06. 17:00 Davle - Zvole B 1:3 (0:3)
    So 15.06. 17:00 Vestec - Vrané 5:2 (3:2)
    Ne 16.06. 17:00 Hvozdnice B - Libeř 0:6 (0:2)
    Správce soutěže: Josef Řepa

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 11 4 5 72:39 37
    2. 20 10 3 7 35:44 33
    3. 20 9 5 6 59:53 32
    4. 20 9 3 8 50:47 30
    5. 20 9 2 9 46:38 29
    6. 20 7 7 6 37:31 28
    7. 20 8 3 9 47:48 27
    8. 20 8 3 9 41:60 27
    9. 20 8 2 10 49:57 26
    10. 20 6 6 8 37:29 24
    11. 20 5 2 13 40:67 17
    12.
     
    0 0 0 0 0:0 0