Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 6164
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3413
    Týden:
    11
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 17.09. 18:30 Hvězda Praha - Olympik Praha 11:3
    Ne 18.09. 17:00 Žižkov Praha - Kobra Praha B 1:9

    2.kolo

    So 24.09. 16:00 Hvězda Praha - Žižkov Praha 10:3
    So 24.09. 19:50 Olympik Praha - Kobra Praha B 4:7

    3.kolo

    St 28.09. 18:30 Žižkov Praha - Olympik Praha 8:1
    Čt 06.10. 21:00 Kobra Praha B - Hvězda Praha 6:8

    4.kolo

    So 01.10. 17:00 Kobra Praha B - Žižkov Praha 3:6
    So 01.10. 19:50 Olympik Praha - Hvězda Praha 6:14

    5.kolo

    So 08.10. 18:30 Kobra Praha B - Olympik Praha 4:5
    Ne 09.10. 17:00 Žižkov Praha - Hvězda Praha 1:6

    6.kolo

    So 15.10. 18:30 Hvězda Praha - Kobra Praha B 3:1
    So 15.10. 19:50 Olympik Praha - Žižkov Praha 4:5

    7.kolo

    So 22.10. 18:30 Hvězda Praha - Olympik Praha 14:4
    Ne 23.10. 17:00 Žižkov Praha - Kobra Praha B 1:1

    8.kolo

    So 29.10. 18:30 Hvězda Praha - Žižkov Praha 6:3
    So 29.10. 19:50 Olympik Praha - Kobra Praha B 4:9

    9.kolo

    Ne 06.11. 14:45 Kobra Praha B - Hvězda Praha 3:6
    Ne 06.11. 17:00 Žižkov Praha - Olympik Praha 8:1

    10.kolo

    So 12.11. 19:50 Olympik Praha - Hvězda Praha 5:6
    Ne 13.11. 14:45 Kobra Praha B - Žižkov Praha 4:4

    11.kolo

    Čt 17.11. 20:00 Žižkov Praha - Hvězda Praha 4:14
    Ne 20.11. 14:45 Kobra Praha B - Olympik Praha 13:8

    12.kolo

    So 19.11. 16:00 Hvězda Praha - Kobra Praha B 4:1
    So 19.11. 19:50 Olympik Praha - Žižkov Praha 3:6

    13.kolo

    So 26.11. 17:00 Žižkov Praha - Kobra Praha B 3:4
    So 26.11. 18:30 Hvězda Praha - Olympik Praha 5:0k

    14.kolo

    So 03.12. 16:00 Hvězda Praha - Žižkov Praha 8:5
    So 03.12. 19:50 Olympik Praha - Kobra Praha B 4:7

    15.kolo

    So 10.12. 17:15 Kobra Praha B - Hvězda Praha 3:5
    Ne 11.12. 17:00 Žižkov Praha - Olympik Praha 10:3

    16.kolo

    So 17.12. 19:50 Olympik Praha - Hvězda Praha 3:8
    Ne 18.12. 14:45 Kobra Praha B - Žižkov Praha 4:7

    17.kolo

    So 07.01. 17:15 Kobra Praha B - Olympik Praha 10:5
    Ne 08.01. 17:00 Žižkov Praha - Hvězda Praha 5:10

    18.kolo

    So 14.01. 19:50 Olympik Praha - Žižkov Praha 3:7
    Ne 15.01. 13:00 Hvězda Praha - Kobra Praha B 10:4

    19.kolo

    So 21.01. 20:30 Žižkov Praha - Kobra Praha B 4:3
    Ne 22.01. 13:00 Hvězda Praha - Olympik Praha 9:5

    20.kolo

    So 28.01. 19:50 Olympik Praha - Kobra Praha B 17:5
    Ne 29.01. 10:30 Hvězda Praha - Žižkov Praha 9:1

    21.kolo

    So 04.02. 20:30 Kobra Praha B - Hvězda Praha 3:8
    Ne 05.02. 17:00 Žižkov Praha - Olympik Praha 2:1

    22.kolo

    So 11.02. 19:50 Olympik Praha - Hvězda Praha 5:13
    Ne 12.02. 17:00 Kobra Praha B - Žižkov Praha 1:7

    23.kolo

    So 18.02. 20:30 Kobra Praha B - Olympik Praha 3:2
    Ne 19.02. 17:00 Žižkov Praha - Hvězda Praha 2:8

    24.kolo

    So 25.02. 16:00 Hvězda Praha - Kobra Praha B 9:3
    So 25.02. 19:50 Olympik Praha - Žižkov Praha 5:0
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 24 0 0 204:79 48
    2. 24 11 2 11 103:121 24
    3. 24 8 2 14 111:135 18
    4. 24 3 0 21 101:184 6