Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 6156
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1871
    Týden:
    12
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 17.09. 16:45 Ostrov - Stadion Cheb 12:4
    So 17.09. 17:00 Roudnice n.L. - Lovosice 6:3
    Ne 18.09. 17:00 Kadaň B - Vřesová 6:1

    2.kolo

    So 24.09. 12:00 Vřesová - Ostrov 5:4
    Ne 25.09. 17:00 Louny - Kadaň B 5:6 np
    So 08.10. 18:00 Stadion Cheb - Lovosice 6:2

    3.kolo

    So 01.10. 16:45 Ostrov - Louny 5:2
    So 01.10. 17:00 Roudnice n.L. - Stadion Cheb 9:5
    Ne 02.10. 17:00 Vřesová - Lovosice 1:4

    4.kolo

    So 08.10. 17:00 Kadaň B - Ostrov 6:1
    So 08.10. 20:00 Vřesová - Roudnice n.L. 1:5
    Út 08.11. 17:00 Louny - Lovosice 2:3

    5.kolo

    So 15.10. 17:00 Roudnice n.L. - Louny 4:5 np
    So 15.10. 17:00 Lovosice - Kadaň B 1:9
    So 15.10. 18:00 Stadion Cheb - Vřesová 5:2

    6.kolo

    So 22.10. 17:00 Kadaň B - Roudnice n.L. 9:1
    Ne 23.10. 17:00 Louny - Stadion Cheb 8:0
    Čt 01.12. 18:30 Ostrov - Lovosice 7:3

    7.kolo

    28.10. 11:30 Roudnice n.L. - Ostrov 3:7
    So 29.10. 17:00 Vřesová - Louny 1:3
    So 29.10. 18:00 Stadion Cheb - Kadaň B 4:9

    8.kolo

    So 05.11. 11:15 Vřesová - Kadaň B 3:6
    So 05.11. 17:00 Lovosice - Roudnice n.L. 5:9
    So 05.11. 18:00 Stadion Cheb - Ostrov 1:6

    9.kolo

    Čt 10.11. 18:30 Ostrov - Vřesová 6:1
    So 12.11. 17:00 Lovosice - Stadion Cheb 2:4
    So 12.11. 17:00 Kadaň B - Louny 9:4

    10.kolo

    So 19.11. 17:00 Lovosice - Vřesová 10:4
    So 19.11. 18:00 Stadion Cheb - Roudnice n.L. 3:7
    Ne 20.11. 17:00 Louny - Ostrov 2:6

    11.kolo

    So 26.11. 17:00 Lovosice - Louny 1:5
    Ne 27.11. 17:00 Roudnice n.L. - Vřesová 8:3
    Ne 27.11. 17:45 Ostrov - Kadaň B 3:6

    12.kolo

    So 03.12. 17:00 Louny - Roudnice n.L. 10:5
    Ne 04.12. 17:00 Vřesová - Stadion Cheb 4:2
    Čt 22.12. 18:00 Kadaň B - Lovosice 8:4

    13.kolo

    So 10.12. 17:00 Roudnice n.L. - Kadaň B 1:10
    So 10.12. 17:00 Lovosice - Ostrov 4:7
    So 10.12. 18:00 Stadion Cheb - Louny 2:5

    14.kolo

    So 17.12. 16:45 Ostrov - Roudnice n.L. 10:3
    So 17.12. 17:00 Kadaň B - Stadion Cheb 12:4
    Ne 18.12. 17:00 Louny - Vřesová 7:1
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 12 11 1 0 0 96:32 35
    2. 12 9 0 0 3 74:40 27
    3. 12 6 1 1 4 58:43 21
    4. 12 6 0 1 5 61:71 19
    5. 12 3 0 0 9 40:78 9
    6. 12 3 0 0 9 42:68 9
    7. 12 2 0 0 10 27:66 6