Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 6155
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2509
    Týden:
    11
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 16.10. 17:00 Nová Paka - Nový Bydžov 1:4
    Ne 16.10. 17:00 Opočno - Hronov 7:8 np
    Ne 16.10. 17:00 Dvůr Králové - Náchod 1:9
    Ne 16.10. 17:00 Třebechovice - Nové Město 3:5
    Ne 16.10. 17:00 Jaroměř - Semechnice 7:1
    Ne 16.10. 17:00 Vrchlabí - Jičín 6:5

    2.kolo

    St 19.10. 18:00 Nový Bydžov - Jičín 3:4 np
    St 19.10. 18:00 Semechnice - Vrchlabí 2:8
    St 19.10. 18:00 Nové Město - Jaroměř 6:2
    St 19.10. 18:00 Náchod - Třebechovice 3:5
    St 19.10. 18:00 Hronov - Dvůr Králové 5:6 np
    St 19.10. 18:00 Nová Paka - Opočno 8:1

    3.kolo

    Ne 23.10. 17:00 Opočno - Nový Bydžov 2:4
    Ne 23.10. 17:00 Dvůr Králové - Nová Paka 3:4
    Ne 23.10. 17:00 Třebechovice - Hronov 4:3
    Ne 23.10. 17:00 Jaroměř - Náchod 3:0
    Ne 23.10. 17:00 Vrchlabí - Nové Město 4:1
    Ne 23.10. 17:00 Jičín - Semechnice 5:1

    4.kolo

    Ne 30.10. 17:00 Nový Bydžov - Semechnice 5:0k
    Ne 30.10. 17:00 Nové Město - Jičín 3:1
    Ne 30.10. 17:00 Náchod - Vrchlabí 4:3
    Ne 30.10. 17:00 Hronov - Jaroměř 4:5
    Ne 30.10. 17:00 Nová Paka - Třebechovice 3:8
    Ne 30.10. 17:00 Opočno - Dvůr Králové 2:3

    5.kolo

    St 02.11. 18:00 Dvůr Králové - Nový Bydžov 2:3
    St 02.11. 18:00 Třebechovice - Opočno 7:4
    St 02.11. 18:00 Jaroměř - Nová Paka 6:3
    St 02.11. 18:00 Vrchlabí - Hronov 3:6
    St 02.11. 18:00 Náchod - Jičín 7:4
    St 02.11. 18:00 Semechnice - Nové Město 1:14

    6.kolo

    Ne 06.11. 17:00 Nový Bydžov - Nové Město 2:4
    Ne 06.11. 17:00 Náchod - Semechnice 10:1
    Ne 06.11. 17:00 Hronov - Jičín 2:1
    Ne 06.11. 17:00 Nová Paka - Vrchlabí 3:5
    Ne 06.11. 17:00 Opočno - Jaroměř 1:4
    Ne 06.11. 17:00 Dvůr Králové - Třebechovice 0:3

    7.kolo

    St 09.11. 18:00 Třebechovice - Nový Bydžov 11:3
    St 09.11. 18:00 Jaroměř - Dvůr Králové 9:1
    St 09.11. 18:00 Vrchlabí - Opočno 10:0
    St 09.11. 18:00 Jičín - Nová Paka 5:4 np
    St 09.11. 18:00 Semechnice - Hronov 5:11
    St 09.11. 18:00 Nové Město - Náchod 4:0

    8.kolo

    Ne 13.11. 17:00 Nový Bydžov - Náchod 0:9
    Ne 13.11. 17:00 Hronov - Nové Město 2:4
    Ne 13.11. 17:00 Nová Paka - Semechnice 4:3 np
    Ne 13.11. 17:00 Jičín - Opočno 6:4
    Ne 13.11. 17:00 Dvůr Králové - Vrchlabí 5:8
    Ne 13.11. 17:00 Třebechovice - Jaroměř 3:4

    9.kolo

    St 16.11. 18:00 Jaroměř - Nový Bydžov 6:2
    St 16.11. 18:00 Vrchlabí - Třebechovice 3:0
    St 16.11. 18:00 Jičín - Dvůr Králové 6:1
    St 16.11. 18:00 Semechnice - Opočno 4:8
    St 16.11. 18:00 Nové Město - Nová Paka 4:3
    St 16.11. 18:00 Náchod - Hronov 1:2 np

    10.kolo

    Ne 20.11. 17:00 Nový Bydžov - Hronov 0:10
    Ne 20.11. 17:00 Nová Paka - Náchod 1:3
    Ne 20.11. 17:00 Opočno - Nové Město 3:9
    Ne 20.11. 17:00 Dvůr Králové - Semechnice 6:0
    Ne 20.11. 17:00 Třebechovice - Jičín 3:2
    Ne 20.11. 17:00 Jaroměř - Vrchlabí 1:4

    11.kolo

    Ne 27.11. 17:00 Vrchlabí - Nový Bydžov 7:4
    Ne 27.11. 17:00 Jičín - Jaroměř 6:2
    Ne 27.11. 17:00 Semechnice - Třebechovice 2:3 pp
    Ne 27.11. 17:00 Nové Město - Dvůr Králové 7:2
    Ne 27.11. 17:00 Náchod - Opočno 7:5
    Ne 27.11. 17:00 Hronov - Nová Paka 8:3

    12.kolo

    Ne 04.12. 17:00 Nový Bydžov - Nová Paka 4:0
    Ne 04.12. 17:00 Hronov - Opočno 6:5 pp
    Ne 04.12. 17:00 Náchod - Dvůr Králové 4:2
    Ne 04.12. 17:00 Nové Město - Třebechovice 8:5
    Ne 04.12. 17:00 Semechnice - Jaroměř 2:10
    Ne 04.12. 17:00 Jičín - Vrchlabí 2:3 pp

    13.kolo

    St 07.12. 18:00 Jičín - Nový Bydžov 7:4
    St 07.12. 18:00 Vrchlabí - Semechnice 5:1
    St 07.12. 18:00 Jaroměř - Nové Město 1:4
    St 07.12. 18:00 Třebechovice - Náchod 3:4 pp
    St 07.12. 18:00 Dvůr Králové - Hronov 3:7
    St 07.12. 18:00 Opočno - Nová Paka 3:7

    14.kolo

    Ne 11.12. 17:00 Nový Bydžov - Opočno 0:1
    Ne 11.12. 17:00 Nová Paka - Dvůr Králové 2:5
    Ne 11.12. 17:00 Hronov - Třebechovice 5:6 np
    Ne 11.12. 17:00 Náchod - Jaroměř 5:4
    Ne 11.12. 17:00 Nové Město - Vrchlabí 3:1
    Ne 11.12. 17:00 Semechnice - Jičín 1:11

    15.kolo

    St 14.12. 18:00 Semechnice - Nový Bydžov 1:2
    St 14.12. 18:00 Jičín - Nové Město 6:3
    St 14.12. 18:00 Vrchlabí - Náchod 11:2
    St 14.12. 18:00 Jaroměř - Hronov 7:3
    St 14.12. 18:00 Třebechovice - Nová Paka 11:3
    St 14.12. 18:00 Dvůr Králové - Opočno 7:2

    16.kolo

    Ne 18.12. 17:00 Nový Bydžov - Dvůr Králové 4:3 pp
    Ne 18.12. 17:00 Opočno - Třebechovice 1:4
    Ne 18.12. 17:00 Nová Paka - Jaroměř 1:6
    Ne 18.12. 17:00 Hronov - Vrchlabí 2:4
    Ne 18.12. 17:00 Jičín - Náchod 2:6
    Ne 18.12. 17:00 Nové Město - Semechnice 6:2

    17.kolo

    St 21.12. 18:00 Nové Město - Nový Bydžov 10:2
    St 21.12. 18:00 Semechnice - Náchod 5:11
    St 21.12. 18:00 Jičín - Hronov 4:12
    St 21.12. 18:00 Vrchlabí - Nová Paka 5:3
    St 21.12. 18:00 Jaroměř - Opočno 11:2
    St 21.12. 18:00 Třebechovice - Dvůr Králové 4:0

    18.kolo

    St 04.01. 18:00 Nový Bydžov - Třebechovice 2:6
    St 04.01. 18:00 Dvůr Králové - Jaroměř 2:5
    St 04.01. 18:00 Opočno - Vrchlabí 3:4
    St 04.01. 18:00 Jičín - Nová Paka 8:3
    St 04.01. 18:00 Hronov - Semechnice 16:2
    St 04.01. 18:00 Náchod - Nové Město 5:8

    19.kolo

    Ne 08.01. 17:00 Náchod - Nový Bydžov 8:1
    Ne 08.01. 17:00 Nové Město - Hronov 3:10
    Ne 08.01. 17:00 Semechnice - Nová Paka 3:4
    Ne 08.01. 17:00 Opočno - Jičín 2:5
    Ne 08.01. 17:00 Vrchlabí - Dvůr Králové 4:2
    Ne 08.01. 17:00 Jaroměř - Třebechovice 7:5

    20.kolo

    St 11.01. 18:00 Nový Bydžov - Jaroměř 2:5
    St 11.01. 18:00 Třebechovice - Vrchlabí 4:1
    St 11.01. 18:00 Dvůr Králové - Jičín 2:5
    St 11.01. 18:00 Opočno - Semechnice 4:2
    St 11.01. 18:00 Nová Paka - Nové Město 7:6
    St 11.01. 18:00 Hronov - Náchod 4:3 pp

    21.kolo

    Ne 15.01. 17:00 Hronov - Nový Bydžov 8:1
    Ne 15.01. 17:00 Náchod - Nová Paka 6:3
    Ne 15.01. 17:00 Nové Město - Opočno 10:5
    Ne 15.01. 17:00 Semechnice - Dvůr Králové 4:5
    Ne 15.01. 17:00 Jičín - Třebechovice 1:6
    Ne 15.01. 17:00 Vrchlabí - Jaroměř 4:0

    22.kolo

    St 18.01. 18:00 Nový Bydžov - Vrchlabí 4:6
    St 18.01. 18:00 Jaroměř - Jičín 3:0
    St 18.01. 18:00 Třebechovice - Semechnice 11:4
    St 18.01. 18:00 Dvůr Králové - Nové Město 3:4
    St 18.01. 18:00 Opočno - Náchod 4:5 pp
    St 18.01. 18:00 Nová Paka - Hronov 4:9
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 18 0 0 4 126:70 54
    2. 22 17 1 0 4 109:57 53
    3. 22 16 0 0 6 108:61 48
    4. 22 14 2 1 5 115:68 47
    5. 22 13 2 2 5 112:76 45
    6. 22 11 4 2 5 143:81 43
    7. 22 10 2 1 9 96:81 35
    8. 22 6 1 1 14 56:111 21
    9. 22 5 1 1 15 64:101 18
    10. 22 5 1 1 15 74:116 18
    11. 22 3 0 3 16 69:131 12
    12. 22 0 0 2 20 47:166 2