Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 6134
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2959
    Týden:
    12
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    21.10. 18:30 Pubec Plzeň - Chotíkov 8:3
    So 22.10. 17:00 SKP Rokycany - Meteor Třemošná 3:4
    So 22.10. 18:00 Kaznějov - Klatovy B 8:4
    Ne 23.10. 18:30 Božkov - Eko. Stavby 6:9

    2.kolo

    So 29.10. 15:15 Klatovy B - Pubec Plzeň 5:3
    So 29.10. 17:00 HK Rokycany - Kaznějov 4:1
    So 29.10. 18:15 Chotíkov - Božkov 2:6
    Ne 30.10. 15:45 Eko. Stavby - SKP Rokycany 6:1

    3.kolo

    04.11. 19:30 Pubec Plzeň - HK Rokycany 2:19
    So 05.11. 15:45 Meteor Třemošná - Eko. Stavby 5:2
    So 05.11. 17:00 SKP Rokycany - Chotíkov 11:3
    Ne 06.11. 18:30 Božkov - Klatovy B 1:7

    4.kolo

    So 12.11. 16:30 Kaznějov - Pubec Plzeň 8:3
    So 12.11. 17:00 HK Rokycany - Božkov 9:5
    So 12.11. 18:30 Klatovy B - SKP Rokycany 7:4
    So 12.11. 19:15 Chotíkov - Meteor Třemošná 2:4

    5.kolo

    So 19.11. 16:15 Meteor Třemošná - Klatovy B 4:6
    So 19.11. 17:00 SKP Rokycany - HK Rokycany 3:13
    So 19.11. 19:30 Kaznějov - Božkov 8:5
    Ne 20.11. 15:45 Eko. Stavby - Chotíkov 4:4

    6.kolo

    25.11. 20:00 Pubec Plzeň - Božkov 3:6
    So 26.11. 17:00 HK Rokycany - Meteor Třemošná 5:3
    So 26.11. 18:00 Kaznějov - SKP Rokycany 5:6
    Ne 27.11. 14:45 Klatovy B - Eko. Stavby 6:6

    7.kolo

    So 03.12. 15:45 Meteor Třemošná - Kaznějov 6:7
    So 03.12. 17:00 SKP Rokycany - Pubec Plzeň 9:5
    So 03.12. 18:00 Chotíkov - Klatovy B 4:7
    Ne 04.12. 15:45 Eko. Stavby - HK Rokycany 2:14

    8.kolo

    09.12. 19:00 Pubec Plzeň - Meteor Třemošná 3:6
    So 10.12. 18:00 Kaznějov - Eko. Stavby 2:5
    Ne 11.12. 18:30 Božkov - SKP Rokycany 4:1
    So 10.03. 17:00 HK Rokycany - Chotíkov 25:3

    9.kolo

    So 17.12. 15:45 Meteor Třemošná - Božkov 0:2
    So 17.12. 18:00 Chotíkov - Kaznějov 3:11
    Ne 18.12. 11:45 Klatovy B - HK Rokycany 2:12
    Ne 18.12. 15:45 Eko. Stavby - Pubec Plzeň 7:5

    10.kolo

    So 07.01. 15:45 Meteor Třemošná - SKP Rokycany 5:3
    So 07.01. 18:00 Chotíkov - Pubec Plzeň 4:7
    Ne 08.01. 16:30 Klatovy B - Kaznějov 4:5
    Ne 08.01. 17:30 Eko. Stavby - Božkov 4:5

    11.kolo

    13.01. 18:30 Pubec Plzeň - Klatovy B 1:8
    So 14.01. 18:00 Kaznějov - HK Rokycany 2:7
    Ne 15.01. 20:00 Božkov - Chotíkov 6:5
    Ne 04.03. 14:30 SKP Rokycany - Eko. Stavby 5:1

    12.kolo

    So 21.01. 17:00 HK Rokycany - Pubec Plzeň 8:1
    So 21.01. 18:00 Chotíkov - SKP Rokycany 1:11
    So 21.01. 18:15 Klatovy B - Božkov 4:2
    Ne 22.01. 17:15 Eko. Stavby - Meteor Třemošná 3:4

    13.kolo

    27.01. 18:30 Pubec Plzeň - Kaznějov 2:16
    So 28.01. 15:45 Meteor Třemošná - Chotíkov 14:2
    So 28.01. 17:00 SKP Rokycany - Klatovy B 7:10
    Ne 29.01. 19:00 Božkov - HK Rokycany 5:14

    14.kolo

    So 04.02. 17:00 HK Rokycany - SKP Rokycany 9:2
    So 04.02. 18:15 Chotíkov - Eko. Stavby 4:11
    So 04.02. 18:45 Klatovy B - Meteor Třemošná 6:7
    Ne 05.02. 18:30 Božkov - Kaznějov 2:9

    15.kolo

    So 11.02. 15:45 Meteor Třemošná - HK Rokycany 6:9
    So 11.02. 17:00 SKP Rokycany - Kaznějov 3:8
    Ne 12.02. 15:45 Eko. Stavby - Klatovy B 5:8
    Ne 12.02. 19:00 Božkov - Pubec Plzeň 2:4

    16.kolo

    17.02. 19:00 Pubec Plzeň - SKP Rokycany 6:4
    So 18.02. 17:00 HK Rokycany - Eko. Stavby 13:3
    So 18.02. 18:00 Kaznějov - Meteor Třemošná 6:3
    So 18.02. 18:45 Klatovy B - Chotíkov 28:8

    17.kolo

    So 25.02. 15:45 Meteor Třemošná - Pubec Plzeň 8:3
    So 25.02. 17:00 SKP Rokycany - Božkov 4:5
    So 25.02. 18:00 Chotíkov - HK Rokycany 5:10
    Ne 26.02. 15:45 Eko. Stavby - Kaznějov 6:9

    18.kolo

    02.03. 18:00 Pubec Plzeň - Eko. Stavby 5:3
    So 03.03. 17:00 HK Rokycany - Klatovy B 14:2
    So 03.03. 18:00 Kaznějov - Chotíkov 9:5
    Ne 04.03. 18:30 Božkov - Meteor Třemošná 3:13
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 16 0 0 185:47 32
    2. 16 12 0 4 114:68 24
    3. 16 10 1 5 114:91 21
    4. 16 10 0 6 92:65 20
    5. 16 7 0 9 65:96 14
    6. 16 5 2 9 77:96 12
    7. 16 5 0 11 77:92 10
    8. 16 5 0 11 61:116 10
    9. 16 0 1 15 58:172 1