Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 15. června 2019
svátek má Vít.
Hlavní menu
  • ID: 610
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3291
    Týden:
    27
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 16:30 TJ Rozsochy - Věžnice 0:3 (0:1)
    Ne 14.08. 16:30 Nová Ves - Dobronín 1:1 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Pacov - Herálec (HB) 4:0 (2:0)
    Ne 14.08. 16:30 Bohdalov - Pohled 1:1 (1:1)
    Ne 14.08. 16:30 Ledeč n.S. - Lípa 3:1 (2:0)
    Ne 14.08. 16:30 Speřice - Slavoj Polná 3:0 (1:0)
    Ne 14.08. 16:30 Habry - Přibyslav 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 20.08. 16:30 Dobronín - Přibyslav 2:0 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Slavoj Polná - Habry 2:1 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Věžnice - Speřice 3:1 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 Lípa - TJ Rozsochy 1:2 (0:2)
    Ne 21.08. 16:30 Pohled - Ledeč n.S. 2:0 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Herálec (HB) - Bohdalov 1:0 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Nová Ves - Pacov 6:2 (2:2)

    3.kolo

    So 27.08. 16:30 TJ Rozsochy - Pohled 1:0 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Pacov - Dobronín 1:0 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Bohdalov - Nová Ves 0:5 (0:2)
    Ne 28.08. 16:30 Ledeč n.S. - Herálec (HB) 2:1 (2:0)
    Ne 28.08. 16:30 Speřice - Lípa 1:1 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Habry - Věžnice 0:2 (0:2)
    Ne 28.08. 16:30 Přibyslav - Slavoj Polná 1:2 (1:0)

    4.kolo

    So 03.09. 16:00 Dobronín - Slavoj Polná 0:1 (0:1)
    Ne 04.09. 16:00 Věžnice - Přibyslav 0:2 (0:1)
    Ne 04.09. 16:00 Lípa - Habry 2:0 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Pohled - Speřice 0:1 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Herálec (HB) - TJ Rozsochy 2:3 (0:1)
    Ne 04.09. 16:00 Nová Ves - Ledeč n.S. 2:0 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Pacov - Bohdalov 3:2 (1:0)

    5.kolo

    So 10.09. 16:00 Slavoj Polná - Věžnice 6:0 (3:0)
    Ne 11.09. 16:00 Bohdalov - Dobronín 2:2 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Ledeč n.S. - Pacov 2:2 (2:1)
    Ne 11.09. 16:00 TJ Rozsochy - Nová Ves 1:2 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Speřice - Herálec (HB) 2:1 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Habry - Pohled 1:1 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Přibyslav - Lípa 2:2 (1:0)

    6.kolo

    So 17.09. 15:30 Dobronín - Věžnice 4:2 (1:1)
    So 17.09. 15:30 Herálec (HB) - Habry 6:1 (3:0)
    Ne 18.09. 15:30 Lípa - Slavoj Polná 0:1 (0:1)
    Ne 18.09. 15:30 Pohled - Přibyslav 1:1 (1:1)
    Ne 18.09. 15:30 Nová Ves - Speřice 1:1 (0:0)
    Ne 18.09. 15:30 Pacov - TJ Rozsochy 3:3 (1:3)
    Ne 18.09. 15:30 Bohdalov - Ledeč n.S. 1:0 (0:0)

    7.kolo

    Ne 25.09. 15:30 Ledeč n.S. - Dobronín 3:0 (2:0)
    Ne 25.09. 15:30 TJ Rozsochy - Bohdalov 3:1 (3:0)
    Ne 25.09. 15:30 Speřice - Pacov 1:0 (0:0)
    Ne 25.09. 15:30 Habry - Nová Ves 2:4 (1:1)
    Ne 25.09. 15:30 Přibyslav - Herálec (HB) 2:4 (2:2)
    Ne 25.09. 15:30 Slavoj Polná - Pohled 5:0 (3:0)
    Ne 25.09. 15:30 Věžnice - Lípa 2:1 (1:1)

    8.kolo

    Čt 01.09. 15:00 Dobronín - Lípa 5:1 (2:1)
    Ne 02.10. 15:00 Pohled - Věžnice 3:1 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Herálec (HB) - Slavoj Polná 2:2 (1:2)
    Ne 02.10. 15:00 Nová Ves - Přibyslav 2:1 (2:0)
    Ne 02.10. 15:00 Pacov - Habry 4:2 (3:0)
    Ne 02.10. 15:00 Bohdalov - Speřice 3:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Ledeč n.S. - TJ Rozsochy 2:0 (2:0)

    9.kolo

    Ne 09.10. 15:00 TJ Rozsochy - Dobronín 1:1 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Speřice - Ledeč n.S. 3:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Habry - Bohdalov 1:4 (1:2)
    Ne 09.10. 15:00 Přibyslav - Pacov 4:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Slavoj Polná - Nová Ves 1:1 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 Věžnice - Herálec (HB) 2:2 (2:2)
    Ne 09.10. 15:00 Lípa - Pohled 4:0 (1:0)

    10.kolo

    So 15.10. 14:30 Dobronín - Pohled 2:2 (2:0)
    Ne 16.10. 14:30 Herálec (HB) - Lípa 2:0 (1:0)
    Ne 16.10. 14:30 Nová Ves - Věžnice 1:1 (0:0)
    Ne 16.10. 14:30 Pacov - Slavoj Polná 1:4 (0:2)
    Ne 16.10. 14:30 Bohdalov - Přibyslav 1:0 (1:0)
    Ne 16.10. 14:30 Ledeč n.S. - Habry 2:1 (1:1)
    Ne 16.10. 14:30 TJ Rozsochy - Speřice 2:1 (1:1)

    11.kolo

    So 22.10. 14:30 Speřice - Dobronín 2:1 (1:1)
    So 22.10. 14:30 Pohled - Herálec (HB) 0:1 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Habry - TJ Rozsochy 2:5 (0:2)
    Ne 23.10. 14:30 Přibyslav - Ledeč n.S. 1:1 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Slavoj Polná - Bohdalov 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Věžnice - Pacov 3:3 (1:2)
    Ne 23.10. 14:30 Lípa - Nová Ves 2:1 (0:0)

    12.kolo

    So 29.10. 14:30 Dobronín - Herálec (HB) 0:3 (0:2)
    Ne 30.10. 14:30 Nová Ves - Pohled 2:0 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 Pacov - Lípa 4:1 (2:1)
    Ne 30.10. 14:30 Bohdalov - Věžnice 0:0 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Ledeč n.S. - Slavoj Polná 3:2 (2:1)
    Ne 30.10. 14:30 TJ Rozsochy - Přibyslav 2:0 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 Speřice - Habry 3:0 (0:0)

    13.kolo

    So 05.11. 14:00 Přibyslav - Speřice 2:3 (0:3)
    So 05.11. 14:00 Herálec (HB) - Nová Ves 0:2 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Habry - Dobronín 2:3 (2:1)
    Ne 06.11. 14:00 Slavoj Polná - TJ Rozsochy 7:1 (4:0)
    Ne 06.11. 14:00 Věžnice - Ledeč n.S. 1:2 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Lípa - Bohdalov 1:3 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Pohled - Pacov 0:2 (0:0)

    14.kolo

    So 12.11. 14:00 Slavoj Polná - Speřice 2:0 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Herálec (HB) - Pacov 1:1 (0:1)
    So 12.11. 14:00 Dobronín - Nová Ves 1:5 (0:3)
    Ne 13.11. 14:00 Přibyslav - Habry 5:0 (2:0)
    Ne 13.11. 14:00 Věžnice - TJ Rozsochy 1:0 (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 Lípa - Ledeč n.S. 2:2 (1:0)
    Ne 13.11. 14:00 Pohled - Bohdalov 4:1 (2:0)

    17.kolo

    Ne 16.04. 16:00 Slavoj Polná - Dobronín 4:2 (1:1)
    Ne 16.04. 16:00 Přibyslav - Věžnice 2:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:00 Habry - Lípa 4:0 (2:0)
    Ne 16.04. 16:00 Speřice - Pohled 2:2 (0:2)
    Ne 16.04. 16:00 TJ Rozsochy - Herálec (HB) 0:0 (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Ledeč n.S. - Nová Ves 0:1 (0:1)
    Ne 16.04. 16:00 Bohdalov - Pacov 2:3 (2:3)

    18.kolo

    So 22.04. 16:00 Dobronín - Bohdalov 1:2 (0:1)
    Ne 23.04. 16:00 Pacov - Ledeč n.S. 4:1 (2:0)
    Ne 23.04. 16:00 Nová Ves - TJ Rozsochy 3:3 (1:1)
    Ne 23.04. 16:00 Herálec (HB) - Speřice 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Pohled - Habry 5:0 (4:0)
    Ne 23.04. 16:00 Lípa - Přibyslav 0:2 (0:2)
    Ne 23.04. 16:00 Věžnice - Slavoj Polná 0:5 (0:1)

    19.kolo

    Ne 30.04. 16:00 Věžnice - Dobronín 3:2 (1:1)
    Ne 30.04. 16:00 Slavoj Polná - Lípa 6:1 (2:0)
    Ne 30.04. 16:00 Přibyslav - Pohled 3:0 (2:0)
    Ne 30.04. 16:00 Habry - Herálec (HB) 0:2 (0:0)
    Ne 30.04. 16:00 Speřice - Nová Ves 0:3 (0:2)
    Ne 30.04. 16:00 TJ Rozsochy - Pacov 0:2 (0:0)
    Ne 30.04. 16:00 Ledeč n.S. - Bohdalov 1:0 (1:0)

    20.kolo

    05.05. 17:00 Pohled - Slavoj Polná 1:4 (0:2)
    05.05. 17:30 Lípa - Věžnice 2:1 (2:0)
    So 06.05. 16:30 Dobronín - Ledeč n.S. 2:0 (1:0)
    So 06.05. 16:30 Bohdalov - TJ Rozsochy 1:1 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Pacov - Speřice 0:0 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Nová Ves - Habry 8:2 (5:1)
    So 06.05. 16:30 Herálec (HB) - Přibyslav 2:2 (0:2)

    15.kolo

    Po 08.05. 16:30 Přibyslav - Dobronín 2:0 (0:0)
    Po 08.05. 16:30 Habry - Slavoj Polná 0:1 (0:1)
    Po 08.05. 16:30 Speřice - Věžnice 3:0 (2:0)
    Po 08.05. 16:30 TJ Rozsochy - Lípa 1:2 (1:2)
    Po 08.05. 16:30 Ledeč n.S. - Pohled 3:0 (2:0)
    Po 08.05. 16:30 Bohdalov - Herálec (HB) 0:0 (0:0)
    Po 08.05. 16:30 Pacov - Nová Ves 0:1 (0:0)

    21.kolo

    Ne 14.05. 16:30 Lípa - Dobronín 3:2 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Věžnice - Pohled 1:1 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 Slavoj Polná - Herálec (HB) 1:0 (0:0)
    Ne 14.05. 16:30 Přibyslav - Nová Ves 1:5 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 Habry - Pacov 2:2 (0:0)
    Ne 14.05. 16:30 Speřice - Bohdalov 2:0 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 TJ Rozsochy - Ledeč n.S. 0:0 (0:0)

    22.kolo

    So 20.05. 16:30 Dobronín - TJ Rozsochy 0:0 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Ledeč n.S. - Speřice 0:0 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Bohdalov - Habry 0:2 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Pacov - Přibyslav 6:2 (3:0)
    Ne 21.05. 16:30 Nová Ves - Slavoj Polná 1:1 (1:1)
    Ne 21.05. 16:30 Herálec (HB) - Věžnice 1:1 (0:1)
    Ne 21.05. 16:30 Pohled - Lípa 1:1 (0:1)

    23.kolo

    Ne 28.05. 16:30 Pohled - Dobronín 4:4 (3:1)
    Ne 28.05. 16:30 Lípa - Herálec (HB) 6:1 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 Věžnice - Nová Ves 2:4 (1:3)
    Ne 28.05. 16:30 Slavoj Polná - Pacov 1:2 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Přibyslav - Bohdalov 5:0 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Habry - Ledeč n.S. 2:3 (2:1)
    Ne 28.05. 16:30 Speřice - TJ Rozsochy 2:1 (1:0)

    24.kolo

    So 03.06. 16:30 Dobronín - Speřice 1:2 (1:1)
    Ne 04.06. 16:30 TJ Rozsochy - Habry 2:1 (2:0)
    Ne 04.06. 16:30 Ledeč n.S. - Přibyslav 2:0 (1:0)
    Ne 04.06. 16:30 Bohdalov - Slavoj Polná 0:0 (0:0)
    Ne 04.06. 16:30 Pacov - Věžnice 2:2 (0:1)
    Ne 04.06. 16:30 Nová Ves - Lípa 4:3 (1:1)
    Ne 04.06. 16:30 Herálec (HB) - Pohled 1:4 (0:1)

    25.kolo

    So 10.06. 16:30 Slavoj Polná - Ledeč n.S. 3:1 (2:1)
    Ne 11.06. 16:30 Herálec (HB) - Dobronín 5:4 (3:1)
    Ne 11.06. 16:30 Pohled - Nová Ves 5:3 (2:2)
    Ne 11.06. 16:30 Lípa - Pacov 3:2 (2:2)
    Ne 11.06. 16:30 Věžnice - Bohdalov 3:1 (1:1)
    Ne 11.06. 16:30 Přibyslav - TJ Rozsochy 3:2 (2:1)
    Ne 11.06. 16:30 Habry - Speřice 2:2 (0:1)

    26.kolo

    02.06. 17:30 TJ Rozsochy - Slavoj Polná 0:3 (0:2)
    So 17.06. 16:30 Dobronín - Habry 5:3 (0:3)
    So 17.06. 16:30 Speřice - Přibyslav 1:3 (0:2)
    Ne 18.06. 16:30 Ledeč n.S. - Věžnice 5:1 (0:0)
    Ne 18.06. 16:30 Bohdalov - Lípa 1:0 (0:0)
    Ne 18.06. 16:30 Pacov - Pohled 3:2 (1:2)
    Ne 18.06. 16:30 Nová Ves - Herálec (HB) 7:0 (3:0)

    16.kolo

    Ne 09.04. 15:30 Pohled - TJ Rozsochy 0:3 (0:0)
    St 07.06. 17:30 Slavoj Polná - Přibyslav 4:0 (1:0)
    So 24.06. 16:30 Dobronín - Pacov 4:2 (3:1)
    Ne 25.06. 16:30 Nová Ves - Bohdalov 2:2 (0:2)
    Ne 25.06. 16:30 Herálec (HB) - Ledeč n.S. 2:2 (1:1)
    Ne 25.06. 16:30 Lípa - Speřice 1:4 (0:2)
    Ne 25.06. 16:30 Věžnice - Habry 5:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 4 3 69:21 61
    2. 26 17 7 2 77:32 58
    3. 26 13 6 7 40:30 45
    4. 26 12 7 7 58:49 43
    5. 26 12 6 8 40:34 42
    6. 26 9 8 9 41:48 35
    7. 26 10 4 12 46:44 34
    8. 26 9 7 10 37:43 34
    9. 26 8 7 11 40:53 31
    10. 26 7 7 12 28:42 28
    11. 26 8 4 14 41:57 28
    12. 26 7 6 13 49:56 27
    13. 26 6 8 12 39:51 26
    14. 26 3 3 20 33:78 12