Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 17. července 2019
svátek má Martina.
Hlavní menu
  • ID: 6027
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2764
    Týden:
    14
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 02.10. 16:15 Hvězda Kladno - Spartak Příbram 3:10
    So 02.10. 17:00 Kutná Hora B - Nový Knín 4:3 np
    So 02.10. 17:00 Sedlčany - Kladno 88 3:2 np
    Ne 03.10. 16:30 Černošice - Hořovice 4:2

    2.kolo

    So 09.10. 16:15 Kladno 88 - Černošice 1:8
    So 09.10. 16:30 Spartak Příbram - Benátky n./J. B 15:4
    So 09.10. 16:30 Nový Knín - Hořovice 4:6
    So 09.10. 17:00 Kutná Hora B - Hvězda Kladno 13:4

    3.kolo

    So 16.10. 16:15 Hvězda Kladno - Nový Knín 8:6
    So 16.10. 17:00 Sedlčany - Spartak Příbram 3:9
    So 16.10. 19:30 Benátky n./J. B - Kutná Hora B 3:10
    Ne 17.10. 14:00 Hořovice - Kladno 88 6:7

    4.kolo

    So 23.10. 16:30 Nový Knín - Kladno 88 5:8
    So 23.10. 17:00 Kutná Hora B - Sedlčany 13:4
    So 23.10. 17:15 Hvězda Kladno - Benátky n./J. B 15:3
    Ne 24.10. 19:15 Spartak Příbram - Černošice 8:6

    5.kolo

    So 30.10. 17:00 Sedlčany - Hvězda Kladno 3:4
    So 30.10. 17:30 Hořovice - Spartak Příbram 7:6
    So 30.10. 19:30 Benátky n./J. B - Nový Knín 6:7
    Ne 31.10. 16:30 Černošice - Kutná Hora B 9:5

    6.kolo

    So 06.11. 16:15 Hvězda Kladno - Černošice 6:3
    So 06.11. 17:00 Kutná Hora B - Hořovice 5:2
    So 06.11. 17:30 Benátky n./J. B - Sedlčany 4:6
    Ne 07.11. 19:15 Spartak Příbram - Kladno 88 6:1

    7.kolo

    So 13.11. 14:00 Hvězda Kladno - Hořovice 6:3
    So 13.11. 16:45 Kladno 88 - Kutná Hora B 9:2
    So 13.11. 17:00 Sedlčany - Nový Knín 6:5
    Ne 14.11. 16:30 Černošice - Benátky n./J. B 11:4

    8.kolo

    So 20.11. 16:30 Nový Knín - Spartak Příbram 2:8
    So 20.11. 17:00 Sedlčany - Černošice 3:6
    Ne 21.11. 13:15 Hvězda Kladno - Kladno 88 2:3
    Ne 21.11. 16:00 Benátky n./J. B - Hořovice 9:5

    9.kolo

    Ne 05.12. 16:15 Kladno 88 - Benátky n./J. B 14:9
    Ne 05.12. 16:30 Černošice - Nový Knín 8:1
    Ne 05.12. 19:15 Spartak Příbram - Kutná Hora B 8:4
    Čt 24.02. 19:00 Hořovice - Sedlčany 2:5

    10.kolo

    So 11.12. 16:30 Nový Knín - Kutná Hora B 2:4
    So 11.12. 17:00 Kladno 88 - Sedlčany 6:7
    Ne 12.12. 16:30 Spartak Příbram - Hvězda Kladno 6:3
    18.02. 19:00 Hořovice - Černošice 4:6

    11.kolo

    So 18.12. 17:00 Benátky n./J. B - Spartak Příbram 1:6
    So 18.12. 17:30 Hořovice - Nový Knín 5:6 np
    So 18.12. 18:00 Hvězda Kladno - Kutná Hora B 3:4
    Ne 19.12. 16:30 Černošice - Kladno 88 5:3

    12.kolo

    So 08.01. 16:15 Kladno 88 - Hořovice 7:6
    So 08.01. 16:30 Nový Knín - Hvězda Kladno 3:4 np
    So 08.01. 17:00 Kutná Hora B - Benátky n./J. B 11:2
    Ne 09.01. 16:30 Spartak Příbram - Sedlčany 4:6

    13.kolo

    So 15.01. 16:15 Kladno 88 - Nový Knín 6:5
    So 15.01. 17:00 Sedlčany - Kutná Hora B 3:2
    So 15.01. 20:00 Benátky n./J. B - Hvězda Kladno 6:7
    Ne 16.01. 16:30 Černošice - Spartak Příbram 3:4

    14.kolo

    So 22.01. 16:15 Hvězda Kladno - Sedlčany 12:1
    So 22.01. 16:30 Nový Knín - Benátky n./J. B 10:3
    So 22.01. 17:00 Kutná Hora B - Černošice 2:3
    Ne 23.01. 16:30 Spartak Příbram - Hořovice 4:5

    15.kolo

    So 29.01. 12:45 Kladno 88 - Spartak Příbram 2:15
    So 29.01. 17:00 Sedlčany - Benátky n./J. B 5:6 np
    So 29.01. 17:30 Hořovice - Kutná Hora B 3:2
    Ne 30.01. 16:30 Černošice - Hvězda Kladno 4:6

    16.kolo

    So 12.02. 16:30 Nový Knín - Sedlčany 9:3
    So 12.02. 17:00 Kutná Hora B - Kladno 88 2:4
    So 12.02. 17:30 Hořovice - Hvězda Kladno 3:13
    So 12.02. 20:00 Benátky n./J. B - Černošice 6:7

    17.kolo

    So 19.02. 16:00 Kladno 88 - Hvězda Kladno 3:4
    So 19.02. 17:30 Hořovice - Benátky n./J. B 8:5
    Ne 20.02. 16:30 Spartak Příbram - Nový Knín 14:4
    Ne 20.02. 16:30 Černošice - Sedlčany 4:1

    18.kolo

    So 26.02. 16:30 Nový Knín - Černošice 4:5
    So 26.02. 16:30 Benátky n./J. B - Kladno 88 16:5
    So 26.02. 17:00 Sedlčany - Hořovice 9:4
    So 26.02. 17:00 Kutná Hora B - Spartak Příbram 1:3
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 13 0 0 3 126:55 39
    2. 16 12 0 0 4 92:60 36
    3. 16 10 1 0 5 100:74 32
    4. 16 8 0 1 7 81:101 25
    5. 16 7 1 1 7 68:92 24
    6. 16 7 1 0 8 84:65 23
    7. 16 5 0 1 10 71:98 16
    8. 16 3 1 2 10 76:98 13
    9. 16 2 1 0 13 87:142 8