Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 9. července 2020
svátek má Drahoslava.
Hlavní menu
  • ID: 6016
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3456
    Týden:
    18
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    16.09. 17:00 Havířov - Žďár nad Sázavou 2:3
    16.09. 17:00 Kroměříž - Ytong Brno 1:10
    16.09. 17:00 Prostějov - Kopřivnice 7:7
    16.09. 17:30 Znojmo - Orlová 1:2
    16.09. 18:30 Frýdek-Místek - Karviná 6:2
    16.09. 19:00 Havlíčkův Brod - Jihlava 4:4
    16.09. 19:00 Šumperk - Nový Jičín 3:1

    2.kolo

    Ne 18.09. 12:00 Havířov - Znojmo 5:4
    Ne 18.09. 13:00 Karviná - Šumperk 3:4
    Ne 18.09. 13:30 Ytong Brno - Prostějov 9:3
    Ne 18.09. 13:30 Nový Jičín - Kroměříž 6:4
    Ne 18.09. 13:30 Jihlava - Frýdek-Místek 7:2
    Ne 18.09. 13:30 Orlová - Havlíčkův Brod 3:4
    Ne 18.09. 15:00 Žďár nad Sázavou - Kopřivnice 5:6

    3.kolo

    23.09. 17:00 Kroměříž - Karviná 2:6
    23.09. 17:00 Prostějov - Nový Jičín 2:4
    23.09. 17:30 Znojmo - Žďár nad Sázavou 7:5
    23.09. 18:30 Frýdek-Místek - Orlová 3:5
    23.09. 19:00 Havlíčkův Brod - Havířov 4:3
    23.09. 19:00 Šumperk - Jihlava 5:0
    23.09. 19:00 Kopřivnice - Ytong Brno 2:4

    4.kolo

    Ne 25.09. 12:00 Havířov - Frýdek-Místek 1:2
    Ne 25.09. 12:00 Znojmo - Havlíčkův Brod 7:3
    Ne 25.09. 13:00 Karviná - Prostějov 2:4
    Ne 25.09. 13:30 Nový Jičín - Kopřivnice 4:3
    Ne 25.09. 13:30 Jihlava - Kroměříž 5:2
    Ne 25.09. 13:30 Orlová - Šumperk 1:2
    Ne 25.09. 15:00 Žďár nad Sázavou - Ytong Brno 5:4

    5.kolo

    30.09. 17:00 Kroměříž - Orlová 3:2
    30.09. 17:00 Prostějov - Jihlava 3:3
    30.09. 17:00 Ytong Brno - Nový Jičín 7:2
    30.09. 18:30 Frýdek-Místek - Znojmo 0:5
    30.09. 19:00 Havlíčkův Brod - Žďár nad Sázavou 1:7
    30.09. 19:00 Šumperk - Havířov 2:1
    30.09. 19:00 Kopřivnice - Karviná 3:2

    6.kolo

    Ne 02.10. 10:00 Havlíčkův Brod - Frýdek-Místek 3:4
    Ne 02.10. 12:00 Havířov - Kroměříž 2:3
    Ne 02.10. 12:00 Znojmo - Šumperk 3:2
    Ne 02.10. 13:00 Karviná - Ytong Brno 3:5
    Ne 02.10. 13:30 Jihlava - Kopřivnice 13:2
    Ne 02.10. 13:30 Orlová - Prostějov 3:3
    Ne 02.10. 15:00 Žďár nad Sázavou - Nový Jičín 2:3

    7.kolo

    07.10. 17:00 Kroměříž - Znojmo 1:2
    07.10. 17:00 Prostějov - Havířov 5:5
    07.10. 17:00 Ytong Brno - Jihlava 2:2
    07.10. 17:30 Nový Jičín - Karviná 7:1
    07.10. 18:30 Frýdek-Místek - Žďár nad Sázavou 5:4
    07.10. 19:00 Šumperk - Havlíčkův Brod 1:4
    07.10. 19:00 Kopřivnice - Orlová 6:4

    8.kolo

    Ne 09.10. 10:00 Havlíčkův Brod - Kroměříž 4:1
    Ne 09.10. 12:00 Havířov - Kopřivnice 3:4
    Ne 09.10. 12:00 Znojmo - Prostějov 4:3
    Ne 09.10. 13:30 Jihlava - Nový Jičín 8:2
    Ne 09.10. 13:30 Orlová - Ytong Brno 0:5
    Ne 09.10. 13:30 Frýdek-Místek - Šumperk 2:8
    Ne 09.10. 15:00 Žďár nad Sázavou - Karviná 8:1

    9.kolo

    14.10. 17:00 Kroměříž - Frýdek-Místek 1:3
    14.10. 17:00 Prostějov - Havlíčkův Brod 1:4
    14.10. 17:00 Ytong Brno - Havířov 1:1
    14.10. 17:00 Karviná - Jihlava 0:5
    14.10. 17:30 Nový Jičín - Orlová 6:2
    14.10. 19:00 Šumperk - Žďár nad Sázavou 6:2
    14.10. 19:00 Kopřivnice - Znojmo 2:7

    10.kolo

    Ne 16.10. 10:00 Havlíčkův Brod - Kopřivnice 0:1
    Ne 16.10. 11:00 Šumperk - Kroměříž 1:1
    Ne 16.10. 12:00 Havířov - Nový Jičín 7:2
    Ne 16.10. 13:30 Orlová - Karviná 6:6
    Ne 16.10. 13:30 Frýdek-Místek - Prostějov 5:0
    Ne 16.10. 15:00 Žďár nad Sázavou - Jihlava 3:7
    St 07.12. 15:00 Znojmo - Ytong Brno 4:2

    11.kolo

    21.10. 17:00 Kroměříž - Žďár nad Sázavou 5:8
    21.10. 17:00 Prostějov - Šumperk 5:0
    21.10. 17:00 Ytong Brno - Havlíčkův Brod 5:1
    21.10. 17:00 Karviná - Havířov 0:0
    21.10. 17:30 Nový Jičín - Znojmo 4:5
    21.10. 17:30 Jihlava - Orlová 3:1
    21.10. 19:00 Kopřivnice - Frýdek-Místek 0:5

    12.kolo

    Ne 23.10. 10:00 Havlíčkův Brod - Nový Jičín 5:0
    Ne 23.10. 10:00 Kroměříž - Prostějov 3:3
    Ne 23.10. 11:00 Šumperk - Kopřivnice 3:1
    Ne 23.10. 12:00 Havířov - Jihlava 7:2
    Ne 23.10. 12:00 Znojmo - Karviná 12:0
    Ne 23.10. 15:00 Žďár nad Sázavou - Orlová 6:1
    Út 08.11. 18:30 Frýdek-Místek - Ytong Brno 1:1

    13.kolo

    28.10. 15:00 Karviná - Havlíčkův Brod 4:5
    28.10. 17:00 Prostějov - Žďár nad Sázavou 6:2
    28.10. 17:00 Ytong Brno - Šumperk 3:2
    28.10. 17:30 Nový Jičín - Frýdek-Místek 0:2
    28.10. 17:30 Jihlava - Znojmo 1:3
    28.10. 19:00 Kopřivnice - Kroměříž 3:6
    28.10. 19:00 Orlová - Havířov 2:3

    14.kolo

    Ne 30.10. 13:00 Karviná - Frýdek-Místek 1:2
    Ne 30.10. 13:30 Orlová - Znojmo 0:3
    Ne 30.10. 13:30 Jihlava - Havlíčkův Brod 4:3
    Ne 30.10. 13:30 Nový Jičín - Šumperk 2:2
    Ne 30.10. 13:30 Ytong Brno - Kroměříž 5:3
    Ne 30.10. 13:30 Kopřivnice - Prostějov 1:3
    Ne 30.10. 15:00 Žďár nad Sázavou - Havířov 1:5

    15.kolo

    04.11. 17:00 Prostějov - Ytong Brno 5:2
    04.11. 17:00 Kroměříž - Nový Jičín 8:4
    04.11. 17:15 Kopřivnice - Žďár nad Sázavou 3:8
    04.11. 17:30 Znojmo - Havířov 2:6
    04.11. 18:30 Frýdek-Místek - Jihlava 2:2
    04.11. 19:00 Šumperk - Karviná 10:0
    04.11. 19:00 Havlíčkův Brod - Orlová 3:2

    16.kolo

    Ne 06.11. 12:00 Havířov - Havlíčkův Brod 3:2
    Ne 06.11. 13:00 Karviná - Kroměříž 0:4
    Ne 06.11. 13:30 Orlová - Frýdek-Místek 1:3
    Ne 06.11. 13:30 Jihlava - Šumperk 3:1
    Ne 06.11. 13:30 Nový Jičín - Prostějov 6:1
    Ne 06.11. 13:30 Ytong Brno - Kopřivnice 6:2
    Ne 06.11. 15:00 Žďár nad Sázavou - Znojmo 4:4

    17.kolo

    18.11. 17:00 Ytong Brno - Žďár nad Sázavou 2:2
    18.11. 17:00 Prostějov - Karviná 6:0
    18.11. 17:00 Kroměříž - Jihlava 2:4
    18.11. 17:15 Kopřivnice - Nový Jičín 0:0
    18.11. 18:30 Frýdek-Místek - Havířov 2:1
    18.11. 19:00 Šumperk - Orlová 5:2
    18.11. 19:00 Havlíčkův Brod - Znojmo 3:4

    18.kolo

    Ne 20.11. 12:00 Znojmo - Frýdek-Místek 3:0
    Ne 20.11. 12:00 Havířov - Šumperk 5:2
    Ne 20.11. 13:00 Karviná - Kopřivnice 3:8
    Ne 20.11. 13:30 Orlová - Kroměříž 8:3
    Ne 20.11. 13:30 Jihlava - Prostějov 5:3
    Ne 20.11. 13:30 Nový Jičín - Ytong Brno 2:2
    Ne 20.11. 15:00 Žďár nad Sázavou - Havlíčkův Brod 3:5

    19.kolo

    25.11. 17:00 Ytong Brno - Karviná 7:1
    25.11. 17:00 Prostějov - Orlová 3:2
    25.11. 17:00 Kroměříž - Havířov 1:4
    25.11. 17:30 Nový Jičín - Žďár nad Sázavou 3:1
    25.11. 18:30 Frýdek-Místek - Havlíčkův Brod 1:1
    25.11. 19:00 Kopřivnice - Jihlava 1:9
    25.11. 19:00 Šumperk - Znojmo 4:2

    20.kolo

    Ne 27.11. 10:00 Havlíčkův Brod - Šumperk 3:2
    Ne 27.11. 12:00 Znojmo - Kroměříž 6:4
    Ne 27.11. 12:00 Havířov - Prostějov 3:1
    Ne 27.11. 13:00 Karviná - Nový Jičín 0:8
    Ne 27.11. 13:30 Orlová - Kopřivnice 10:3
    Ne 27.11. 13:30 Jihlava - Ytong Brno 3:2
    Ne 27.11. 15:00 Žďár nad Sázavou - Frýdek-Místek 6:2

    21.kolo

    02.12. 17:00 Karviná - Žďár nad Sázavou 4:9
    02.12. 17:00 Ytong Brno - Orlová 2:3
    02.12. 17:00 Prostějov - Znojmo 1:3
    02.12. 17:00 Kroměříž - Havlíčkův Brod 1:7
    02.12. 17:30 Nový Jičín - Jihlava 1:0
    02.12. 19:00 Kopřivnice - Havířov 0:3
    02.12. 19:00 Šumperk - Frýdek-Místek 6:2

    22.kolo

    Ne 04.12. 10:00 Havlíčkův Brod - Prostějov 2:1
    Ne 04.12. 12:00 Znojmo - Kopřivnice 7:1
    Ne 04.12. 12:00 Havířov - Ytong Brno 6:2
    Ne 04.12. 13:30 Frýdek-Místek - Kroměříž 3:3
    Ne 04.12. 13:30 Orlová - Nový Jičín 2:1
    Ne 04.12. 13:30 Jihlava - Karviná 7:0
    Ne 04.12. 15:00 Žďár nad Sázavou - Šumperk 2:2

    23.kolo

    09.12. 17:00 Karviná - Orlová 1:4
    09.12. 17:00 Ytong Brno - Znojmo 4:2
    09.12. 17:00 Prostějov - Frýdek-Místek 3:1
    09.12. 17:00 Kroměříž - Šumperk 2:0
    09.12. 17:30 Jihlava - Žďár nad Sázavou 6:0
    09.12. 17:30 Nový Jičín - Havířov 2:3
    09.12. 19:00 Kopřivnice - Havlíčkův Brod 2:3

    24.kolo

    Ne 11.12. 10:00 Havlíčkův Brod - Ytong Brno 2:2
    Ne 11.12. 12:00 Znojmo - Nový Jičín 3:0
    Ne 11.12. 12:00 Havířov - Karviná 5:1
    Ne 11.12. 13:30 Frýdek-Místek - Kopřivnice 2:1
    Ne 11.12. 13:30 Orlová - Jihlava 8:1
    Ne 11.12. 15:00 Žďár nad Sázavou - Kroměříž 4:4
    Ne 11.12. 19:00 Šumperk - Prostějov 4:1

    25.kolo

    16.12. 17:00 Karviná - Znojmo 0:9
    16.12. 17:00 Ytong Brno - Frýdek-Místek 8:0
    16.12. 17:00 Prostějov - Kroměříž 4:0
    16.12. 17:15 Kopřivnice - Šumperk 3:4
    16.12. 17:30 Jihlava - Havířov 3:4
    16.12. 17:30 Nový Jičín - Havlíčkův Brod 1:3
    16.12. 19:00 Orlová - Žďár nad Sázavou 2:2

    26.kolo

    Ne 18.12. 10:00 Kroměříž - Kopřivnice 4:2
    Ne 18.12. 10:00 Havlíčkův Brod - Karviná 3:0
    Ne 18.12. 11:00 Šumperk - Ytong Brno 2:4
    Ne 18.12. 12:00 Znojmo - Jihlava 1:5
    Ne 18.12. 12:00 Havířov - Orlová 7:0
    Ne 18.12. 13:30 Frýdek-Místek - Nový Jičín 1:4
    Ne 18.12. 15:00 Žďár nad Sázavou - Prostějov 3:1

    27.kolo

    06.01. 00:00 Znojmo - Nový Jičín 7:2
    06.01. 00:00 Havířov - Frýdek-Místek 2:2
    06.01. 00:00 Jihlava - Šumperk 3:1
    06.01. 00:00 Ytong Brno - Havlíčkův Brod 3:2
    06.01. 00:00 Žďár nad Sázavou - Karviná 4:3
    06.01. 00:00 Prostějov - Kopřivnice 2:2
    06.01. 00:00 Orlová - Kroměříž 7:2

    28.kolo

    Ne 08.01. 00:00 Nový Jičín - Havlíčkův Brod 2:1
    Ne 08.01. 00:00 Šumperk - Ytong Brno 2:3
    Ne 08.01. 00:00 Frýdek-Místek - Jihlava 1:0
    Ne 08.01. 00:00 Znojmo - Havířov 3:3
    Ne 08.01. 00:00 Servette - Maccabi Netanya výsledek
    Ne 08.01. 00:00 Suchdol C - Štrampouch B výsledek
    Ne 08.01. 00:00 Roma Neratovice - Rapotín B výsledek

    29.kolo

    13.01. 00:00 Havířov - Nový Jičín 7:1
    13.01. 00:00 Jihlava - Znojmo 3:0
    13.01. 00:00 Ytong Brno - Frýdek-Místek 5:0
    13.01. 00:00 Havlíčkův Brod - Šumperk 2:3
    13.01. 00:00 Karviná - Kroměříž 3:8
    13.01. 00:00 Kopřivnice - Orlová 4:2
    13.01. 00:00 Žďár nad Sázavou - Prostějov 1:7

    30.kolo

    Ne 29.01. 00:00 Nový Jičín - Šumperk 0:3
    Ne 29.01. 00:00 Frýdek-Místek - Havlíčkův Brod 1:2
    Ne 29.01. 00:00 Znojmo - Ytong Brno 10:4
    Ne 29.01. 00:00 Havířov - Jihlava 2:4
    Ne 29.01. 00:00 Orlová - Žďár nad Sázavou 6:2
    Ne 29.01. 00:00 Kroměříž - Kopřivnice 1:6
    Ne 29.01. 11:00 Prostějov - Karviná 6:1

    31.kolo

    03.02. 00:00 Jihlava - Nový Jičín 5:1
    03.02. 00:00 Ytong Brno - Havířov 1:5
    03.02. 00:00 Havlíčkův Brod - Znojmo 0:3
    03.02. 00:00 Karviná - Kopřivnice 1:7
    03.02. 00:00 Žďár nad Sázavou - Kroměříž 5:5
    03.02. 00:00 Prostějov - Orlová 6:3
    03.02. 15:00 Šumperk - Frýdek-Místek 5:1

    32.kolo

    St 00.00. 00:00 Štíty B - Jestřebí B výsledek
    St 00.00. 00:00 Bělá B - Horky B výsledek
    St 00.00. 00:00 Horní Bečva B - Estoril výsledek
    Ne 05.02. 00:00 Znojmo - Šumperk 6:4
    Ne 05.02. 00:00 Havířov - Havlíčkův Brod 13:0
    Ne 05.02. 00:00 Jihlava - Ytong Brno 3:0
    10.02. 19:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek 5:4

    33.kolo

    17.02. 00:00 Ytong Brno - Nový Jičín 5:2
    17.02. 00:00 Havlíčkův Brod - Jihlava 0:5
    17.02. 00:00 Šumperk - Havířov 1:5
    17.02. 00:00 Frýdek-Místek - Znojmo 3:5
    17.02. 00:00 Orlová - Karviná výsledek
    17.02. 00:00 Kroměříž - Prostějov výsledek
    17.02. 16:30 Kopřivnice - Žďár nad Sázavou výsledek

    34.kolo

    Út 14.02. 18:00 Nový Jičín - Znojmo 4:4
    Ne 19.02. 00:00 Frýdek-Místek - Havířov 1:7
    Ne 19.02. 00:00 Šumperk - Jihlava 1:6
    Ne 19.02. 00:00 Havlíčkův Brod - Ytong Brno výsledek
    Ne 19.02. 00:00 Moreirense - Elazigspor výsledek
    Ne 19.02. 00:00 Akhisarspor - Kasimpasa výsledek
    Ne 19.02. 00:00 Těšetice B - Šumperk B výsledek

    35.kolo

    24.02. 00:00 Havlíčkův Brod - Nový Jičín 1:4
    24.02. 00:00 Ytong Brno - Šumperk 1:1
    24.02. 00:00 Jihlava - Frýdek-Místek 9:0
    24.02. 00:00 Havířov - Znojmo 5:2
    24.02. 00:00 Karviná - Žďár nad Sázavou výsledek
    24.02. 00:00 Kopřivnice - Prostějov výsledek
    24.02. 00:00 Kroměříž - Orlová výsledek

    36.kolo

    Ne 26.02. 00:00 Znojmo - Jihlava 0:5
    Ne 26.02. 00:00 Frýdek-Místek - Ytong Brno 4:4
    Ne 26.02. 00:00 Šumperk - Havlíčkův Brod 5:2
    Ne 26.02. 00:00 Brodek u Ko. - Plumlov výsledek
    Ne 26.02. 00:00 Bedihošť - Výšovice výsledek
    Ne 26.02. 00:00 Trutnov B - Lhota p. L. výsledek
    Ne 26.02. 09:30 Nový Jičín - Havířov 0:9

    37.kolo

    03.03. 00:00 Havlíčkův Brod - Frýdek-Místek 6:1
    03.03. 00:00 Ytong Brno - Znojmo 2:2
    03.03. 00:00 Jihlava - Havířov 2:7
    03.03. 00:00 Kroměříž - Karviná 7:2
    03.03. 00:00 Orlová - Kopřivnice 6:4
    03.03. 00:00 Prostějov - Žďár nad Sázavou 7:2
    03.03. 15:00 Šumperk - Nový Jičín 3:3

    38.kolo

    St 08.03. 16:30 Karviná - Prostějov výsledek
    10.03. 00:00 Havířov - Ytong Brno 7:0
    10.03. 00:00 Znojmo - Havlíčkův Brod výsledek
    10.03. 00:00 Žďár nad Sázavou - Orlová výsledek
    10.03. 00:00 Kopřivnice - Kroměříž výsledek
    10.03. 15:00 Nový Jičín - Jihlava 1:2
    10.03. 15:30 Frýdek-Místek - Šumperk 2:5

    39.kolo

    Ne 12.03. 00:00 Frýdek-Místek - Nový Jičín výsledek
    Ne 12.03. 00:00 Šumperk - Znojmo 10:7
    Ne 12.03. 00:00 Havlíčkův Brod - Havířov výsledek
    Ne 12.03. 00:00 Ytong Brno - Jihlava výsledek
    Ne 12.03. 00:00 Kroměříž - Žďár nad Sázavou výsledek
    Ne 12.03. 00:00 Orlová - Prostějov výsledek
    Ne 12.03. 16:45 Kopřivnice - Karviná výsledek

    40.kolo

    Po 06.03. 18:30 Nový Jičín - Ytong Brno výsledek
    17.03. 00:00 Jihlava - Havlíčkův Brod 6:1
    17.03. 00:00 Havířov - Šumperk 7:3
    17.03. 00:00 Znojmo - Frýdek-Místek výsledek
    17.03. 00:00 Karviná - Orlová výsledek
    17.03. 00:00 Prostějov - Kroměříž výsledek
    17.03. 00:00 Žďár nad Sázavou - Kopřivnice výsledek
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 39 27 0 0 8 165:79 85
    2. 39 26 0 0 8 174:73 83
    3. 38 24 0 0 10 162:107 76
    4. 40 20 0 0 15 130:106 65
    5. 37 18 0 0 10 134:98 63
    6. 37 17 0 0 17 99:113 54
    7. 38 14 0 0 19 100:128 47
    8. 31 13 0 0 12 106:92 45
    9. 38 13 0 0 19 81:132 45
    10. 31 11 0 0 14 119:125 39
    11. 31 11 0 0 17 100:106 36
    12. 31 9 0 0 17 95:129 32
    13. 31 9 0 0 19 90:137 30
    14. 31 1 0 0 28 51:181 5