Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 28. ledna 2020
svátek má Otýlie.
Hlavní menu
  • ID: 6004
  • Návštěvy: 63/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5432
    Týden:
    63
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    17.09. 17:30 Kladno - Mladá Boleslav 3:4
    17.09. 17:30 Plzeň - Karlovy Vary 6:5
    17.09. 17:30 Vítkovice - České Budějovice 3:1
    17.09. 18:00 Kometa Brno - Třinec 2:3
    17.09. 18:10 Pardubice - Sparta Praha 3:1
    17.09. 18:15 Slavia Praha - Litvínov 5:1
    17.09. 18:30 Liberec - Zlín 6:3

    2.kolo

    Ne 19.09. 17:00 Sparta Praha - Kladno 5:3
    Ne 19.09. 17:00 České Budějovice - Plzeň 5:4
    Ne 19.09. 17:00 Třinec - Pardubice 1:3
    Ne 19.09. 17:30 Litvínov - Vítkovice 4:2
    Ne 19.09. 17:30 Karlovy Vary - Liberec 1:3
    Ne 19.09. 18:10 Zlín - Slavia Praha 3:4 pp
    Ne 19.09. 19:00 Mladá Boleslav - Kometa Brno 5:2

    3.kolo

    Út 21.09. 17:30 Vítkovice - Liberec 3:2 np
    Út 21.09. 17:30 Plzeň - Sparta Praha 4:3 np
    Út 21.09. 17:30 Kladno - Zlín 2:3 np
    Út 21.09. 17:30 Mladá Boleslav - Třinec 2:3 np
    Út 21.09. 18:10 Kometa Brno - Litvínov 3:1
    Út 21.09. 18:15 Slavia Praha - České Budějovice 1:3
    Út 23.11. 18:00 Pardubice - Karlovy Vary 2:5

    4.kolo

    Čt 23.09. 18:00 Sparta Praha - Slavia Praha 5:3
    24.09. 17:00 Třinec - Kladno 7:3
    24.09. 17:30 Zlín - Kometa Brno 1:4
    24.09. 17:30 Litvínov - Pardubice 3:1
    24.09. 17:30 České Budějovice - Mladá Boleslav 3:2
    24.09. 18:00 Karlovy Vary - Vítkovice 2:6
    24.09. 20:10 Plzeň - Liberec 1:6

    5.kolo

    Ne 26.09. 14:00 Plzeň - Litvínov 6:1
    Ne 26.09. 17:00 Liberec - Pardubice 0:2
    Ne 26.09. 17:00 Kometa Brno - Karlovy Vary 0:7
    Ne 26.09. 17:00 Třinec - Sparta Praha 5:3
    Ne 26.09. 17:30 Kladno - České Budějovice 0:2
    Ne 26.09. 18:10 Mladá Boleslav - Zlín 3:1
    Út 28.09. 17:00 Slavia Praha - Vítkovice 1:2

    6.kolo

    St 29.09. 18:30 Liberec - Slavia Praha 1:4
    Čt 30.09. 18:10 Kladno - Karlovy Vary 1:2
    01.10. 17:30 Vítkovice - Plzeň 6:1
    01.10. 17:30 Zlín - Třinec 3:2 np
    01.10. 17:30 Litvínov - Mladá Boleslav 4:1
    01.10. 17:40 České Budějovice - Pardubice 3:2 np
    01.10. 18:00 Sparta Praha - Kometa Brno 3:4 np

    7.kolo

    Ne 03.10. 15:00 Slavia Praha - Karlovy Vary 1:2
    Ne 03.10. 16:40 Kladno - Vítkovice 3:5
    Ne 03.10. 17:00 Pardubice - Plzeň 2:3 np
    Ne 03.10. 17:00 Kometa Brno - Liberec 2:1
    Ne 03.10. 17:00 Třinec - České Budějovice 3:2 pp
    Ne 03.10. 17:00 Zlín - Litvínov 10:2
    Ne 03.10. 19:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 5:0

    8.kolo

    Út 05.10. 17:30 Vítkovice - Pardubice 1:2
    Út 05.10. 17:30 Litvínov - Třinec 2:4
    Út 05.10. 18:00 Sparta Praha - Zlín 3:2 pp
    Út 05.10. 18:10 Plzeň - Slavia Praha 2:3
    St 06.10. 17:30 České Budějovice - Kometa Brno 3:2
    St 06.10. 18:30 Liberec - Kladno 2:1
    Ne 10.10. 17:30 Karlovy Vary - Mladá Boleslav 2:1 np

    9.kolo

    Čt 07.10. 17:30 Litvínov - Sparta Praha 2:1
    08.10. 17:10 Třinec - Karlovy Vary 3:4 np
    08.10. 17:30 Kladno - Plzeň 5:0
    08.10. 17:30 Mladá Boleslav - Liberec 3:5
    08.10. 17:30 Zlín - České Budějovice 2:3
    08.10. 18:00 Pardubice - Slavia Praha 2:4
    08.10. 18:00 Kometa Brno - Vítkovice 4:1

    10.kolo

    Ne 10.10. 17:00 Vítkovice - Zlín 5:2
    Po 11.10. 18:10 Liberec - Třinec 0:5
    Út 12.10. 17:30 Plzeň - Mladá Boleslav 5:4
    Út 12.10. 18:00 Pardubice - Kometa Brno 0:1
    Út 12.10. 18:00 Karlovy Vary - Litvínov 6:3
    Út 12.10. 18:10 České Budějovice - Sparta Praha 4:2
    Út 12.10. 18:15 Slavia Praha - Kladno 3:0

    11.kolo

    Čt 14.10. 18:10 Kladno - Pardubice 0:5
    15.10. 17:00 Třinec - Slavia Praha 5:3
    15.10. 17:30 Mladá Boleslav - Vítkovice 1:2
    15.10. 17:30 Zlín - Karlovy Vary 5:3
    15.10. 17:30 Litvínov - České Budějovice 3:1
    15.10. 18:00 Sparta Praha - Liberec 3:2 pp
    15.10. 18:10 Plzeň - Kometa Brno 0:3

    12.kolo

    St 29.09. 18:00 Pardubice - Zlín 1:3
    Ne 17.10. 00:00 Liberec - Litvínov 3:2 pp
    Ne 17.10. 00:00 Slavia Praha - Mladá Boleslav 1:3
    Ne 17.10. 00:00 Kladno - Kometa Brno 4:1
    Ne 17.10. 00:00 Karlovy Vary - České Budějovice 1:2 np
    Ne 17.10. 17:00 Vítkovice - Sparta Praha 5:2
    Ne 17.10. 17:30 Plzeň - Třinec 3:1

    13.kolo

    Út 19.10. 00:00 Kometa Brno - Slavia Praha 1:2 np
    Út 19.10. 00:00 Pardubice - Mladá Boleslav 2:3 np
    Út 19.10. 00:00 České Budějovice - Liberec 2:4
    Út 19.10. 17:00 Třinec - Vítkovice 3:2
    Út 19.10. 17:30 Zlín - Plzeň 3:4
    Út 19.10. 17:30 Litvínov - Kladno 4:1
    Út 19.10. 18:00 Sparta Praha - Karlovy Vary 2:1 np

    14.kolo

    Čt 21.10. 18:10 Litvínov - Slavia Praha 2:0
    22.10. 00:00 Zlín - Liberec 4:3 pp
    22.10. 00:00 Karlovy Vary - Plzeň 5:2
    22.10. 00:00 Sparta Praha - Pardubice 2:1 np
    22.10. 00:00 Mladá Boleslav - Kladno 0:2
    22.10. 17:00 Třinec - Kometa Brno 0:3
    22.10. 17:30 České Budějovice - Vítkovice 3:2 pp

    15.kolo

    Ne 24.10. 15:00 Slavia Praha - Zlín 0:2
    Ne 24.10. 17:00 Vítkovice - Litvínov 4:2
    Ne 24.10. 17:00 Liberec - Karlovy Vary 3:4 np
    Ne 24.10. 17:00 Kometa Brno - Mladá Boleslav 1:0
    Ne 24.10. 17:30 Kladno - Sparta Praha 3:1
    Ne 24.10. 17:30 Plzeň - České Budějovice 4:2
    Po 25.10. 17:00 Pardubice - Třinec 9:2

    16.kolo

    Čt 28.10. 18:10 Liberec - Vítkovice 5:2
    29.10. 17:30 České Budějovice - Slavia Praha 5:1
    29.10. 17:30 Zlín - Kladno 8:0
    29.10. 17:30 Litvínov - Kometa Brno 5:3
    29.10. 18:00 Sparta Praha - Plzeň 3:0
    29.10. 18:00 Karlovy Vary - Pardubice 2:3
    29.10. 18:10 Třinec - Mladá Boleslav 4:0

    17.kolo

    Ne 31.10. 17:00 Kometa Brno - Zlín 4:2
    Ne 31.10. 17:00 Pardubice - Litvínov 4:3 pp
    Ne 31.10. 17:00 Vítkovice - Karlovy Vary 2:1 np
    Ne 31.10. 17:30 Plzeň - Liberec 3:2
    Ne 31.10. 17:30 Kladno - Třinec 1:3
    Ne 31.10. 17:30 Mladá Boleslav - České Budějovice 2:1
    Ne 31.10. 18:10 Slavia Praha - Sparta Praha 2:1

    18.kolo

    Út 02.11. 17:30 Litvínov - Plzeň 0:3
    Út 02.11. 17:30 České Budějovice - Kladno 7:1
    Út 02.11. 17:30 Zlín - Mladá Boleslav 2:3 pp
    Út 02.11. 17:30 Vítkovice - Slavia Praha 2:1
    Út 02.11. 17:40 Liberec - Pardubice 4:1
    Út 02.11. 18:00 Karlovy Vary - Kometa Brno 4:1
    Út 02.11. 18:00 Sparta Praha - Třinec 0:3

    19.kolo

    Čt 04.11. 18:10 Pardubice - České Budějovice 3:0
    05.11. 17:00 Třinec - Zlín 2:1 pp
    05.11. 17:30 Mladá Boleslav - Litvínov 1:2 np
    05.11. 18:00 Kometa Brno - Sparta Praha 3:1
    05.11. 18:00 Karlovy Vary - Kladno 2:1
    05.11. 18:30 Liberec - Slavia Praha 2:1
    05.11. 19:10 Plzeň - Vítkovice 4:2

    20.kolo

    Ne 07.11. 16:00 Karlovy Vary - Slavia Praha 3:5
    Ne 07.11. 17:00 Vítkovice - Kladno 2:0
    Ne 07.11. 17:00 Liberec - Kometa Brno 3:1
    Ne 07.11. 17:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 3:1
    Ne 07.11. 17:30 Plzeň - Pardubice 3:4
    Ne 07.11. 17:30 Litvínov - Zlín 2:4
    Ne 07.11. 18:10 České Budějovice - Třinec 5:6

    21.kolo

    Út 16.11. 17:30 Plzeň - Slavia Praha 4:5 pp
    Út 16.11. 17:30 Kladno - Liberec 5:3
    St 17.11. 17:00 Třinec - Litvínov 10:1
    St 17.11. 17:00 Pardubice - Vítkovice 4:3
    St 17.11. 17:10 Mladá Boleslav - Karlovy Vary 9:5
    St 17.11. 17:30 Zlín - Sparta Praha 3:2
    St 17.11. 18:00 Kometa Brno - České Budějovice 4:3

    22.kolo

    Čt 18.11. 18:10 Liberec - Mladá Boleslav 0:6
    19.11. 17:30 Plzeň - Kladno 3:2
    19.11. 17:30 Zlín - České Budějovice 5:3
    19.11. 17:30 Litvínov - Sparta Praha 2:1
    19.11. 18:00 Karlovy Vary - Třinec 3:2 np
    19.11. 18:10 Kometa Brno - Vítkovice 3:2
    19.11. 18:15 Slavia Praha - Pardubice 5:4 np

    23.kolo

    Ne 21.11. 17:00 Zlín - Vítkovice 2:3
    Ne 21.11. 17:00 Kometa Brno - Pardubice 3:2
    Ne 21.11. 17:30 Mladá Boleslav - Plzeň 4:7
    Ne 21.11. 17:30 Litvínov - Karlovy Vary 0:2
    Ne 21.11. 17:30 Kladno - Slavia Praha 3:1
    Ne 21.11. 18:10 Třinec - Liberec 3:4 np
    Ne 21.11. 18:30 Sparta Praha - České Budějovice 3:4

    24.kolo

    St 24.11. 18:15 Slavia Praha - Třinec 4:3 np
    Čt 25.11. 18:10 Karlovy Vary - Zlín 3:5
    26.11. 17:30 Vítkovice - Mladá Boleslav 4:1
    26.11. 17:30 České Budějovice - Litvínov 4:6
    26.11. 18:00 Pardubice - Kladno 5:2
    26.11. 18:10 Kometa Brno - Plzeň 4:5
    26.11. 18:30 Liberec - Sparta Praha 4:1

    25.kolo

    Ne 28.11. 17:00 Sparta Praha - Vítkovice 1:4
    Ne 28.11. 17:00 Třinec - Plzeň 4:0
    Ne 28.11. 17:00 Kometa Brno - Kladno 3:0
    Ne 28.11. 17:00 České Budějovice - Karlovy Vary 3:2 pp
    Ne 28.11. 17:30 Litvínov - Liberec 0:1
    Ne 28.11. 17:30 Mladá Boleslav - Slavia Praha 2:3
    Ne 28.11. 18:10 Zlín - Pardubice 3:4

    26.kolo

    Út 30.11. 17:30 Mladá Boleslav - Pardubice 2:4
    Út 30.11. 17:30 Vítkovice - Třinec 3:2
    Út 30.11. 17:30 Plzeň - Zlín 4:1
    Út 30.11. 17:30 Kladno - Litvínov 1:5
    Út 30.11. 18:00 Karlovy Vary - Sparta Praha 3:4 np
    Út 30.11. 18:10 Liberec - České Budějovice 3:1
    Út 30.11. 18:15 Slavia Praha - Kometa Brno 3:4 pp

    27.kolo

    Čt 02.12. 18:10 Pardubice - Sparta Praha 4:1
    Čt 02.12. 18:15 Slavia Praha - Litvínov 3:2
    03.12. 17:30 Zlín - Liberec 2:3 np
    03.12. 17:30 Vítkovice - České Budějovice 4:6
    03.12. 17:30 Plzeň - Karlovy Vary 5:4
    03.12. 17:30 Kladno - Mladá Boleslav 2:1
    03.12. 18:10 Kometa Brno - Třinec 4:3 np

    28.kolo

    Ne 05.12. 16:00 Karlovy Vary - Liberec 2:3
    Ne 05.12. 17:00 Zlín - Slavia Praha 3:1
    Ne 05.12. 17:00 Sparta Praha - Kladno 6:3
    Ne 05.12. 17:00 České Budějovice - Plzeň 2:3 np
    Ne 05.12. 17:00 Třinec - Pardubice 3:0
    Ne 05.12. 17:30 Mladá Boleslav - Kometa Brno 2:3 np
    Ne 05.12. 18:10 Litvínov - Vítkovice 3:1

    29.kolo

    Út 23.11. 17:30 Vítkovice - Liberec 5:4
    Út 07.12. 17:30 Kladno - Zlín 3:2 np
    Út 07.12. 17:30 Mladá Boleslav - Třinec 3:2 np
    Út 07.12. 17:40 Sparta Praha - Plzeň 4:3
    Út 07.12. 18:00 Pardubice - Karlovy Vary 3:4 pp
    Út 07.12. 18:00 Kometa Brno - Litvínov 4:1
    Út 07.12. 18:15 Slavia Praha - České Budějovice 4:1

    30.kolo

    Čt 09.12. 18:10 Liberec - Plzeň 5:6
    10.12. 17:00 Třinec - Kladno 2:1
    10.12. 17:30 Litvínov - Pardubice 3:1
    10.12. 17:30 České Budějovice - Mladá Boleslav 10:2
    10.12. 18:00 Karlovy Vary - Vítkovice 3:4 pp
    10.12. 18:15 Slavia Praha - Sparta Praha 3:2
    10.12. 19:00 Zlín - Kometa Brno 3:2

    31.kolo

    Ne 12.12. 17:00 Pardubice - Liberec 2:3 pp
    Ne 12.12. 17:00 Kometa Brno - Karlovy Vary 2:4
    Ne 12.12. 17:00 Třinec - Sparta Praha 1:5
    Ne 12.12. 17:30 Plzeň - Litvínov 3:4 np
    Ne 12.12. 17:30 Kladno - České Budějovice 4:0
    Ne 12.12. 17:30 Mladá Boleslav - Zlín 0:2
    Ne 12.12. 18:10 Vítkovice - Slavia Praha 7:1

    32.kolo

    Út 21.12. 18:00 Sparta Praha - Kometa Brno 3:2
    St 22.12. 17:30 Vítkovice - Plzeň 6:4
    St 22.12. 17:30 Zlín - Třinec 3:2
    St 22.12. 17:30 Litvínov - Mladá Boleslav 3:5
    St 22.12. 17:40 České Budějovice - Pardubice 1:3
    St 22.12. 18:00 Karlovy Vary - Kladno 3:4 pp
    St 22.12. 18:15 Slavia Praha - Liberec 7:1

    33.kolo

    Út 26.10. 17:30 Mladá Boleslav - Sparta Praha 0:2
    Ne 26.12. 15:00 Slavia Praha - Karlovy Vary 3:2
    Ne 26.12. 17:00 Pardubice - Plzeň 1:2 pp
    Ne 26.12. 17:00 Třinec - České Budějovice 4:3 np
    Ne 26.12. 17:00 Zlín - Litvínov 7:2
    Ne 26.12. 17:30 Kladno - Vítkovice 3:4 pp
    Ne 26.12. 18:40 Kometa Brno - Liberec 3:4

    34.kolo

    Út 23.11. 18:00 Sparta Praha - Zlín 0:4
    Út 28.12. 17:30 Vítkovice - Pardubice 2:1 np
    Út 28.12. 17:30 České Budějovice - Kometa Brno 5:4
    Út 28.12. 18:00 Karlovy Vary - Mladá Boleslav 4:1
    Út 28.12. 18:10 Litvínov - Třinec 6:3
    Út 28.12. 18:15 Slavia Praha - Plzeň 3:1
    Út 28.12. 18:30 Liberec - Kladno 4:2

    35.kolo

    St 29.12. 18:05 Kladno - Plzeň 2:3
    Čt 30.12. 17:00 Třinec - Karlovy Vary 4:3 pp
    Čt 30.12. 17:30 Vítkovice - Kometa Brno 2:3 np
    Čt 30.12. 17:30 Mladá Boleslav - Liberec 2:3 pp
    Čt 30.12. 17:30 České Budějovice - Zlín 4:0
    Čt 30.12. 18:15 Slavia Praha - Pardubice 1:5
    Út 25.01. 18:00 Sparta Praha - Litvínov 1:4

    36.kolo

    Ne 02.01. 12:30 Pardubice - Kometa Brno 4:2
    Ne 02.01. 15:00 Liberec - Třinec 2:3
    Ne 02.01. 15:00 Slavia Praha - Kladno 4:3
    Ne 02.01. 16:00 Karlovy Vary - Litvínov 4:1
    Ne 02.01. 17:00 Vítkovice - Zlín 2:3
    Ne 02.01. 17:30 Plzeň - Mladá Boleslav 2:4
    Ne 02.01. 18:10 České Budějovice - Sparta Praha 2:1

    37.kolo

    Út 04.01. 17:00 Třinec - Slavia Praha 5:3
    Út 04.01. 17:30 Kladno - Pardubice 4:3 np
    Út 04.01. 17:30 Zlín - Karlovy Vary 5:4 np
    Út 04.01. 17:30 Litvínov - České Budějovice 4:3
    Út 04.01. 18:00 Kometa Brno - Plzeň 2:3
    Út 04.01. 18:10 Mladá Boleslav - Vítkovice 2:7
    Út 04.01. 18:30 Liberec - Sparta Praha 3:2

    38.kolo

    Čt 06.01. 18:10 Karlovy Vary - České Budějovice 2:3 np
    Čt 06.01. 18:15 Slavia Praha - Mladá Boleslav 5:2
    07.01. 17:30 Vítkovice - Sparta Praha 4:3
    07.01. 18:00 Pardubice - Zlín 2:4
    07.01. 18:00 Kometa Brno - Kladno 1:3
    07.01. 18:10 Plzeň - Třinec 3:0
    07.01. 18:30 Liberec - Litvínov 6:3

    39.kolo

    Ne 09.01. 17:00 Třinec - Vítkovice 6:1
    Ne 09.01. 17:00 Zlín - Plzeň 2:3 pp
    Ne 09.01. 17:00 Sparta Praha - Karlovy Vary 2:3 np
    Ne 09.01. 17:00 České Budějovice - Liberec 4:0
    Ne 09.01. 17:30 Mladá Boleslav - Pardubice 6:8
    Ne 09.01. 17:30 Litvínov - Kladno 3:1
    Ne 09.01. 18:10 Slavia Praha - Kometa Brno 4:1

    40.kolo

    Čt 13.01. 18:10 Sparta Praha - Pardubice 2:0
    14.01. 17:00 Třinec - Kometa Brno 6:4
    14.01. 17:30 České Budějovice - Vítkovice 6:1
    14.01. 17:30 Litvínov - Slavia Praha 2:3 np
    14.01. 17:30 Mladá Boleslav - Kladno 3:4
    14.01. 18:00 Karlovy Vary - Plzeň 2:3
    14.01. 18:10 Liberec - Zlín 7:5

    41.kolo

    Ne 16.01. 15:00 Slavia Praha - Zlín 3:4 np
    Ne 16.01. 17:00 Vítkovice - Litvínov 4:2
    Ne 16.01. 17:00 Liberec - Karlovy Vary 7:1
    Ne 16.01. 17:00 Kometa Brno - Mladá Boleslav 1:2
    Ne 16.01. 17:30 Kladno - Sparta Praha 2:4
    Ne 16.01. 17:30 Plzeň - České Budějovice 3:2
    Ne 16.01. 18:10 Pardubice - Třinec 3:2 np

    42.kolo

    Út 18.01. 17:00 Třinec - Mladá Boleslav 5:2
    Út 18.01. 17:30 Plzeň - Sparta Praha 2:0
    Út 18.01. 17:30 České Budějovice - Slavia Praha 3:0
    Út 18.01. 17:30 Zlín - Kladno 3:0
    Út 18.01. 17:30 Litvínov - Kometa Brno 1:7
    Út 18.01. 18:00 Karlovy Vary - Pardubice 4:1
    Út 18.01. 18:10 Liberec - Vítkovice 4:2

    43.kolo

    Čt 20.01. 18:10 Liberec - Plzeň 1:3
    21.01. 17:30 Kladno - Třinec 4:6
    21.01. 17:30 Mladá Boleslav - České Budějovice 3:2
    21.01. 17:30 Vítkovice - Karlovy Vary 4:2
    21.01. 18:00 Kometa Brno - Zlín 2:4
    21.01. 18:00 Pardubice - Litvínov 4:2
    21.01. 18:10 Sparta Praha - Slavia Praha 3:0

    44.kolo

    Ne 23.01. 15:00 Slavia Praha - Vítkovice 4:3
    Ne 23.01. 16:00 Karlovy Vary - Kometa Brno 2:4
    Ne 23.01. 17:00 Pardubice - Liberec 3:5
    Ne 23.01. 17:00 České Budějovice - Kladno 2:1
    Ne 23.01. 17:00 Zlín - Mladá Boleslav 2:1
    Ne 23.01. 17:00 Sparta Praha - Třinec 3:5
    Ne 23.01. 18:10 Litvínov - Plzeň 1:0

    45.kolo

    Čt 27.01. 18:10 Plzeň - Vítkovice 3:1
    28.01. 17:00 Třinec - Zlín 7:1
    28.01. 17:30 Mladá Boleslav - Litvínov 3:2 np
    28.01. 17:30 Kladno - Karlovy Vary 0:4
    28.01. 18:00 Pardubice - České Budějovice 1:0
    28.01. 18:15 Slavia Praha - Liberec 2:1 pp
    28.01. 18:40 Kometa Brno - Sparta Praha 1:0

    46.kolo

    Ne 30.01. 16:00 Karlovy Vary - Slavia Praha 3:2 np
    Ne 30.01. 17:00 Vítkovice - Kladno 2:1 np
    Ne 30.01. 17:00 Liberec - Kometa Brno 5:2
    Ne 30.01. 17:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 4:2
    Ne 30.01. 17:00 České Budějovice - Třinec 4:1
    Ne 30.01. 17:30 Plzeň - Pardubice 3:2
    Ne 30.01. 18:10 Litvínov - Zlín 3:1

    47.kolo

    Út 01.02. 17:00 Třinec - Litvínov 1:3
    Út 01.02. 17:30 Zlín - Sparta Praha 3:0
    Út 01.02. 17:30 Kladno - Liberec 0:3
    Út 01.02. 17:30 Kometa Brno - České Budějovice 2:5
    Út 01.02. 17:30 Mladá Boleslav - Karlovy Vary 5:3
    Út 01.02. 18:10 Pardubice - Vítkovice 4:0
    Út 01.02. 18:15 Slavia Praha - Plzeň 4:3 np

    48.kolo

    Čt 03.02. 18:10 Karlovy Vary - Třinec 2:4
    04.02. 17:30 Plzeň - Kladno 2:1 np
    04.02. 17:30 Vítkovice - Kometa Brno 5:0
    04.02. 18:00 Pardubice - Slavia Praha 1:3
    04.02. 18:00 Sparta Praha - Litvínov 1:3
    04.02. 18:10 České Budějovice - Zlín 1:2 np
    04.02. 18:30 Liberec - Mladá Boleslav 3:0

    49.kolo

    Ne 06.02. 17:00 Zlín - Vítkovice 5:1
    Ne 06.02. 17:00 Kometa Brno - Pardubice 1:4
    Ne 06.02. 17:00 Sparta Praha - České Budějovice 3:5
    Ne 06.02. 17:00 Třinec - Liberec 5:0
    Ne 06.02. 17:30 Mladá Boleslav - Plzeň 2:4
    Ne 06.02. 17:30 Kladno - Slavia Praha 3:4 np
    Ne 06.02. 18:10 Litvínov - Karlovy Vary 2:3

    50.kolo

    Út 15.02. 17:45 Slavia Praha - Třinec 2:1
    St 16.02. 17:30 Vítkovice - Mladá Boleslav 3:1
    St 16.02. 17:30 České Budějovice - Litvínov 5:2
    St 16.02. 17:40 Plzeň - Kometa Brno 4:1
    St 16.02. 18:00 Pardubice - Kladno 7:3
    St 16.02. 18:00 Karlovy Vary - Zlín 2:3 np
    St 16.02. 18:00 Sparta Praha - Liberec 3:2 np

    51.kolo

    18.02. 18:10 Litvínov - Liberec 4:3
    18.02. 18:10 Sparta Praha - Vítkovice 2:4
    18.02. 18:10 Třinec - Plzeň 4:0
    18.02. 18:10 Zlín - Pardubice 2:3 pp
    18.02. 18:10 Mladá Boleslav - Slavia Praha 1:0
    18.02. 18:10 Kladno - Kometa Brno 1:5
    18.02. 18:10 České Budějovice - Karlovy Vary 2:1 np

    52.kolo

    Ne 20.02. 18:10 Kometa Brno - Slavia Praha 1:5
    Ne 20.02. 18:10 Pardubice - Mladá Boleslav 1:0
    Ne 20.02. 18:10 Vítkovice - Třinec 5:4
    Ne 20.02. 18:10 Plzeň - Zlín 1:0
    Ne 20.02. 18:10 Kladno - Litvínov 3:5
    Ne 20.02. 18:10 Karlovy Vary - Sparta Praha 1:2
    Ne 20.02. 18:10 Liberec - České Budějovice 5:2
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 52 26 5 8 13 178:136 96
    2. 52 26 5 6 15 159:139 94
    3. 52 26 6 2 18 162:137 92
    4. 52 22 7 8 15 158:134 88
    5. 52 24 3 10 15 146:125 88
    6. 52 23 6 4 19 158:131 85
    7. 52 21 9 3 19 140:131 84
    8. 52 27 6 3 16 153:145 77
    9. 52 23 2 4 23 133:162 77
    10. 52 15 7 12 18 152:154 71
    11. 52 19 5 1 27 130:146 68
    12. 52 14 6 3 29 115:142 57
    13. 52 10 3 5 34 105:172 35
    14. 52 14 4 5 29 123:158 33