Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 5921
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomouc  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5956
    Týden:
    19
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 16:30 Olešnice - Přáslavice 1:0 (0:0)
    Ne 12.08. 10:15 Město Libavá - Nové Sady B 0:17 (0:5)
    Ne 12.08. 10:15 Náměšť n. H. B - TJ Střeň 6:1 (2:0)
    Ne 12.08. 14:30 Odrlice - Mladějovice 1:0 (1:0)
    Ne 12.08. 14:30 Bouzov - Příkazy 1:1 (1:1)
    Ne 12.08. 16:30 Dolany B - Sokol Blatec 5:1 (2:0)
    Ne 12.08. 16:30 Slavonín B - Dlouhá Loučka 1:4 (0:1)

    2.kolo

    So 18.08. 00:00 Nové Sady B - Příkazy 3:0 (1:0)
    So 18.08. 00:00 Přáslavice - Bouzov 2:1 (1:0)
    So 18.08. 00:00 Mladějovice - Olešnice 5:1 (1:0)
    So 18.08. 00:00 TJ Střeň - Odrlice 0:1 (0:0)
    So 18.08. 00:00 Dlouhá Loučka - Náměšť n. H. B 5:1 (3:1)
    So 18.08. 00:00 Sokol Blatec - Slavonín B 2:3 (0:2)
    So 18.08. 00:00 Město Libavá - Dolany B 0:7 (0:1)

    3.kolo

    So 25.08. 00:00 Dolany B - Nové Sady B 2:1 (1:0)
    So 25.08. 00:00 Slavonín B - Město Libavá 7:1 (2:0)
    So 25.08. 00:00 Náměšť n. H. B - Sokol Blatec 2:0 (0:0)
    So 25.08. 00:00 Odrlice - Dlouhá Loučka 1:8 (1:4)
    So 25.08. 00:00 Olešnice - TJ Střeň 7:0 (4:0)
    So 25.08. 00:00 Bouzov - Mladějovice 5:2 (1:1)
    So 25.08. 00:00 Příkazy - Přáslavice 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 01.09. 00:00 Nové Sady B - Přáslavice 3:0 (1:0)
    So 01.09. 00:00 Mladějovice - Příkazy 1:2 (0:1)
    So 01.09. 00:00 TJ Střeň - Bouzov 1:0 (1:0)
    So 01.09. 00:00 Dlouhá Loučka - Olešnice 4:0 (1:0)
    So 01.09. 00:00 Sokol Blatec - Odrlice 3:4 (1:3)
    So 01.09. 00:00 Město Libavá - Náměšť n. H. B 3:4 (0:3)
    So 01.09. 00:00 Dolany B - Slavonín B 3:1 (1:1)

    5.kolo

    So 08.09. 00:00 Slavonín B - Nové Sady B 0:3 (0:1)
    So 08.09. 00:00 Náměšť n. H. B - Dolany B 2:1 (2:0)
    So 08.09. 00:00 Odrlice - Město Libavá 4:0 (3:0)
    So 08.09. 00:00 Olešnice - Sokol Blatec 2:4 (1:3)
    So 08.09. 00:00 Bouzov - Dlouhá Loučka 0:3 (0:0)
    So 08.09. 00:00 Příkazy - TJ Střeň 6:1 (3:0)
    So 08.09. 00:00 Přáslavice - Mladějovice 4:2 (1:1)

    6.kolo

    So 15.09. 00:00 Nové Sady B - Mladějovice 6:0 (4:0)
    So 15.09. 00:00 TJ Střeň - Přáslavice 2:5 (1:4)
    So 15.09. 00:00 Dlouhá Loučka - Příkazy 3:0 (0:0)
    So 15.09. 00:00 Sokol Blatec - Bouzov 0:0 (0:0)
    So 15.09. 00:00 Město Libavá - Olešnice 4:4 (2:1)
    So 15.09. 00:00 Dolany B - Odrlice 8:1 (6:1)
    So 15.09. 00:00 Slavonín B - Náměšť n. H. B 3:2 (2:1)

    7.kolo

    So 22.09. 00:00 Náměšť n. H. B - Nové Sady B 4:2 (1:2)
    So 22.09. 00:00 Odrlice - Slavonín B 1:5 (0:1)
    So 22.09. 00:00 Olešnice - Dolany B 1:4 (1:1)
    So 22.09. 00:00 Bouzov - Město Libavá 2:0 (1:0)
    So 22.09. 00:00 Příkazy - Sokol Blatec 1:0 (0:0)
    So 22.09. 00:00 Přáslavice - Dlouhá Loučka 1:2 (0:1)
    So 22.09. 00:00 Mladějovice - TJ Střeň 2:4 (2:2)

    8.kolo

    So 29.09. 00:00 Nové Sady B - TJ Střeň 7:1 (3:1)
    So 29.09. 00:00 Dlouhá Loučka - Mladějovice 3:1 (2:1)
    So 29.09. 00:00 Sokol Blatec - Přáslavice 1:1 (1:0)
    So 29.09. 00:00 Město Libavá - Příkazy 1:1 (0:0)
    So 29.09. 00:00 Dolany B - Bouzov 4:2 (2:1)
    So 29.09. 00:00 Slavonín B - Olešnice 6:1 (2:1)
    So 29.09. 00:00 Náměšť n. H. B - Odrlice 8:2 (4:0)

    9.kolo

    So 06.10. 00:00 Odrlice - Nové Sady B 0:8 (0:3)
    So 06.10. 00:00 Olešnice - Náměšť n. H. B 3:3 (1:2)
    So 06.10. 00:00 Bouzov - Slavonín B 1:3 (1:1)
    So 06.10. 00:00 Příkazy - Dolany B 3:1 (2:1)
    So 06.10. 00:00 Přáslavice - Město Libavá 4:2 (1:0)
    So 06.10. 00:00 Mladějovice - Sokol Blatec 0:2 (0:0)
    So 06.10. 00:00 TJ Střeň - Dlouhá Loučka 0:6 (0:2)

    10.kolo

    So 13.10. 00:00 Nové Sady B - Dlouhá Loučka 3:1 (1:0)
    So 13.10. 00:00 Sokol Blatec - TJ Střeň 2:7 (2:4)
    So 13.10. 00:00 Město Libavá - Mladějovice 2:0 (1:0)
    So 13.10. 00:00 Dolany B - Přáslavice 2:0 (2:0)
    So 13.10. 00:00 Slavonín B - Příkazy 2:1 (1:0)
    So 13.10. 00:00 Náměšť n. H. B - Bouzov 3:1 (1:0)
    So 13.10. 00:00 Odrlice - Olešnice 2:2 (1:2)

    11.kolo

    So 20.10. 00:00 Olešnice - Nové Sady B 3:2 (1:0)
    So 20.10. 00:00 Bouzov - Odrlice 3:2 (1:2)
    So 20.10. 00:00 Příkazy - Náměšť n. H. B 2:1 (1:1)
    So 20.10. 00:00 Přáslavice - Slavonín B 0:1 (0:0)
    So 20.10. 00:00 Mladějovice - Dolany B 0:2 (0:1)
    So 20.10. 00:00 TJ Střeň - Město Libavá 1:3 (0:1)
    So 20.10. 00:00 Dlouhá Loučka - Sokol Blatec 4:1 (2:1)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 Město Libavá - Dlouhá Loučka 0:5 (0:3)
    Ne 28.10. 10:15 Nové Sady B - Sokol Blatec 3:0 (1:0)
    Ne 28.10. 10:15 Náměšť n. H. B - Přáslavice 1:3 (0:2)
    Ne 28.10. 14:30 Dolany B - TJ Střeň 4:0 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Slavonín B - Mladějovice 6:1 (5:0)
    Ne 28.10. 14:30 Odrlice - Příkazy 0:2 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Olešnice - Bouzov 0:0 (0:0)

    13.kolo

    So 03.11. 00:00 Bouzov - Nové Sady B 0:4 (0:3)
    So 03.11. 00:00 Příkazy - Olešnice 2:1 (2:0)
    So 03.11. 00:00 Přáslavice - Odrlice 3:5 (3:3)
    So 03.11. 00:00 Mladějovice - Náměšť n. H. B 1:7 (0:1)
    So 03.11. 00:00 TJ Střeň - Slavonín B 0:1 (0:1)
    So 03.11. 00:00 Dlouhá Loučka - Dolany B 4:2 (3:2)
    So 03.11. 00:00 Sokol Blatec - Město Libavá 3:0 (0:0)

    14.kolo

    So 10.11. 00:00 Nové Sady B - Město Libavá 4:0 (4:0)
    So 10.11. 00:00 Sokol Blatec - Dolany B 3:2 (1:1)
    So 10.11. 00:00 Dlouhá Loučka - Slavonín B 4:0 (3:0)
    So 10.11. 00:00 TJ Střeň - Náměšť n. H. B 2:0 (1:0)
    So 10.11. 00:00 Mladějovice - Odrlice 1:0 (0:0)
    So 10.11. 00:00 Přáslavice - Olešnice 1:4 (1:2)
    So 10.11. 00:00 Příkazy - Bouzov 3:2 (2:1)

    15.kolo

    So 30.03. 00:00 Slavonín B - Sokol Blatec 5:1 (2:1)
    St 01.05. 00:00 Příkazy - Nové Sady B 0:3
    St 01.05. 00:00 Bouzov - Přáslavice 3:0
    St 01.05. 00:00 Olešnice - Mladějovice 4:1
    St 01.05. 00:00 Odrlice - TJ Střeň 0:2 (0:1)
    St 01.05. 00:00 Náměšť n. H. B - Dlouhá Loučka 0:1
    St 01.05. 00:00 Dolany B - Město Libavá 2:0 (0:0)

    16.kolo

    So 06.04. 00:00 Nové Sady B - Dolany B 7:0 (2:0)
    So 06.04. 00:00 Město Libavá - Slavonín B 5:0 (2:0)
    So 06.04. 00:00 Sokol Blatec - Náměšť n. H. B 3:5 (1:3)
    So 06.04. 00:00 Dlouhá Loučka - Odrlice 8:0 (4:0)
    So 06.04. 00:00 TJ Střeň - Olešnice 4:1 (1:1)
    So 06.04. 00:00 Mladějovice - Bouzov 4:4
    So 06.04. 00:00 Přáslavice - Příkazy 4:0 (2:0)

    17.kolo

    So 13.04. 00:00 Přáslavice - Nové Sady B 2:2 (1:1)
    So 13.04. 00:00 Příkazy - Mladějovice 0:0
    So 13.04. 00:00 Bouzov - TJ Střeň 4:0 (3:0)
    So 13.04. 00:00 Olešnice - Dlouhá Loučka odloženo
    So 13.04. 00:00 Odrlice - Sokol Blatec 1:5 (1:2)
    So 13.04. 00:00 Náměšť n. H. B - Město Libavá 3:1 (2:1)
    So 13.04. 00:00 Slavonín B - Dolany B 2:1 (2:0)

    18.kolo

    So 20.04. 00:00 Nové Sady B - Slavonín B 5:0 (1:0)
    So 20.04. 00:00 Dolany B - Náměšť n. H. B 2:1 (2:1)
    So 20.04. 00:00 Město Libavá - Odrlice 2:1 (1:1)
    So 20.04. 00:00 Sokol Blatec - Olešnice 1:5 (1:2)
    So 20.04. 00:00 Dlouhá Loučka - Bouzov 4:2 (3:2)
    So 20.04. 00:00 TJ Střeň - Příkazy 1:3 (1:3)
    So 20.04. 00:00 Mladějovice - Přáslavice 0:3 (0:0)

    19.kolo

    So 27.04. 00:00 Mladějovice - Nové Sady B 2:2
    So 27.04. 00:00 Přáslavice - TJ Střeň 5:1 (3:1)
    So 27.04. 00:00 Příkazy - Dlouhá Loučka 0:2 (0:2)
    So 27.04. 00:00 Bouzov - Sokol Blatec 0:2 (0:0)
    So 27.04. 00:00 Olešnice - Město Libavá 15:0 (7:0)
    So 27.04. 00:00 Odrlice - Dolany B 1:1 (1:1)
    So 27.04. 00:00 Náměšť n. H. B - Slavonín B 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 04.05. 00:00 Nové Sady B - Náměšť n. H. B 7:1
    So 04.05. 00:00 Slavonín B - Odrlice 9:0
    So 04.05. 00:00 Dolany B - Olešnice 3:2 (2:1)
    So 04.05. 00:00 Město Libavá - Bouzov 1:1 (0:1)
    So 04.05. 00:00 Sokol Blatec - Příkazy 5:2 (1:2)
    So 04.05. 00:00 Dlouhá Loučka - Přáslavice 2:0 (1:0)
    So 04.05. 00:00 TJ Střeň - Mladějovice 4:1 (1:0)

    21.kolo

    So 11.05. 00:00 TJ Střeň - Nové Sady B 1:6
    So 11.05. 00:00 Mladějovice - Dlouhá Loučka 1:3 (0:1)
    So 11.05. 00:00 Přáslavice - Sokol Blatec 7:2 (3:1)
    So 11.05. 00:00 Příkazy - Město Libavá 4:0 (2:0)
    So 11.05. 00:00 Bouzov - Dolany B 5:2 (3:1)
    So 11.05. 00:00 Olešnice - Slavonín B 0:2
    So 11.05. 00:00 Odrlice - Náměšť n. H. B 2:1 (1:0)

    22.kolo

    So 18.05. 00:00 Nové Sady B - Odrlice 10:0 (6:0)
    So 18.05. 00:00 Náměšť n. H. B - Olešnice 1:2 (1:0)
    So 18.05. 00:00 Slavonín B - Bouzov 2:2 (2:1)
    So 18.05. 00:00 Dolany B - Příkazy 4:0
    So 18.05. 00:00 Město Libavá - Přáslavice 1:0 (0:0)
    So 18.05. 00:00 Sokol Blatec - Mladějovice 6:1 (3:0)
    So 18.05. 00:00 Dlouhá Loučka - TJ Střeň 4:0 (4:0)

    23.kolo

    So 25.05. 00:00 Dlouhá Loučka - Nové Sady B 1:6
    So 25.05. 00:00 TJ Střeň - Sokol Blatec 0:0
    So 25.05. 00:00 Mladějovice - Město Libavá 2:3 (0:1)
    So 25.05. 00:00 Přáslavice - Dolany B 4:0 (2:0)
    So 25.05. 00:00 Příkazy - Slavonín B 0:0
    So 25.05. 00:00 Bouzov - Náměšť n. H. B 1:2 (1:1)
    So 25.05. 00:00 Olešnice - Odrlice 11:2 (6:1)

    24.kolo

    So 01.06. 00:00 Nové Sady B - Olešnice 2:2 (0:2)
    So 01.06. 00:00 Odrlice - Bouzov 3:3 (1:0)
    So 01.06. 00:00 Náměšť n. H. B - Příkazy 1:0 (1:0)
    So 01.06. 00:00 Slavonín B - Přáslavice 0:1 (0:0)
    So 01.06. 00:00 Dolany B - Mladějovice 8:0 (6:0)
    So 01.06. 00:00 Město Libavá - TJ Střeň 4:0 (2:0)
    So 01.06. 00:00 Sokol Blatec - Dlouhá Loučka 0:1 (1:3)

    25.kolo

    So 08.06. 00:00 Sokol Blatec - Nové Sady B 2:6 (1:3)
    So 08.06. 00:00 Dlouhá Loučka - Město Libavá 5:0 (5:0)
    So 08.06. 00:00 TJ Střeň - Dolany B 4:1 (3:0)
    So 08.06. 00:00 Mladějovice - Slavonín B 2:0
    So 08.06. 00:00 Přáslavice - Náměšť n. H. B 2:2 (1:1)
    So 08.06. 00:00 Příkazy - Odrlice 1:2
    So 08.06. 00:00 Bouzov - Olešnice 1:0

    26.kolo

    So 15.06. 00:00 Nové Sady B - Bouzov 7:0 (2:0)
    So 15.06. 00:00 Olešnice - Příkazy 4:1 (2:1)
    So 15.06. 00:00 Odrlice - Přáslavice 3:1
    So 15.06. 00:00 Náměšť n. H. B - Mladějovice 5:0
    So 15.06. 00:00 Slavonín B - TJ Střeň 10:3 (2:1)
    So 15.06. 00:00 Dolany B - Dlouhá Loučka 1:7 (1:4)
    So 15.06. 00:00 Město Libavá - Sokol Blatec 2:3 (0:1)
    Správce soutěže: Karel Horňák

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 24 0 2 96:22 72
    2. 26 20 3 3 129:22 63
    3. 26 15 3 8 69:44 48
    4. 26 15 1 10 72:52 46
    5. 26 13 3 10 66:50 42
    6. 26 11 4 11 37:43 37
    7. 26 11 3 12 53:45 36
    8. 26 10 5 11 77:57 35
    9. 26 9 3 14 52:69 30
    10. 26 7 7 12 44:55 28
    11. 26 8 3 15 39:105 27
    12. 26 8 1 17 40:89 25
    13. 26 7 3 16 35:99 24
    14. 26 3 3 20 30:87 12