Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 17. srpna 2018
svátek má Petra.
Hlavní menu
  • ID: 5895
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Benešov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8387
    Týden:
    25
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 17:00 Netvořice - Týnec B 1:1 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Votice B - Křečovice 3:0
    So 25.08. 17:00 Krhanice - Ostředek 3:2 (1:2)
    Ne 26.08. 10:15 Soběhrdy - Václavice 8:2 (6:1)
    Ne 26.08. 17:00 Myslič - Úročnice 1:2 (1:1)
    Ne 26.08. 17:00 Bystřice - Pyšely 0:6 (0:2)
    Ne 26.08. 17:00 Sedlec-Prčice B - Nespeky B 1:3 (0:2)

    2.kolo

    So 01.09. 17:00 Ostředek - Sedlec-Prčice B 3:2 (2:1)
    So 01.09. 17:00 Křečovice - Krhanice 0:4 (0:2)
    So 01.09. 17:00 Pyšely - Netvořice 5:0 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Václavice - Bystřice 5:1 (3:0)
    So 01.09. 17:00 Úročnice - Nespeky B 4:1 (2:0)
    Ne 02.09. 17:00 Týnec B - Votice B 1:1 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Myslič - Soběhrdy 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 08.09. 17:00 Krhanice - Týnec B 4:2 (2:1)
    So 08.09. 17:00 Votice B - Pyšely 0:0 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Netvořice - Václavice 0:5 (0:2)
    Ne 09.09. 10:15 Soběhrdy - Úročnice 3:0 (2:0)
    Ne 09.09. 14:00 Nespeky B - Ostředek 1:0 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Sedlec-Prčice B - Křečovice 3:4 (1:2)
    Ne 09.09. 17:00 Bystřice - Myslič 4:2 (1:1)

    4.kolo

    So 15.09. 16:30 Václavice - Votice B 4:4 (3:2)
    So 15.09. 16:30 Pyšely - Krhanice 2:0 (2:0)
    So 15.09. 16:30 Křečovice - Nespeky B 4:2 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Úročnice - Ostředek 1:1 (0:1)
    Ne 16.09. 10:15 Soběhrdy - Bystřice 2:1 (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Myslič - Netvořice 4:4 (3:3)
    Ne 16.09. 16:30 Týnec B - Sedlec-Prčice B 2:1 (1:0)

    5.kolo

    So 22.09. 16:30 Ostředek - Křečovice 3:3 (1:1)
    So 22.09. 16:30 Krhanice - Václavice 3:2
    So 22.09. 16:30 Votice B - Myslič 4:2 (2:0)
    So 22.09. 16:30 Netvořice - Soběhrdy 3:1 (1:0)
    Ne 23.09. 14:00 Nespeky B - Týnec B 5:3 (0:2)
    Ne 23.09. 16:30 Sedlec-Prčice B - Pyšely 0:0
    Ne 23.09. 16:30 Bystřice - Úročnice 4:0 (1:0)

    6.kolo

    So 29.09. 16:30 Václavice - Sedlec-Prčice B 4:1 (2:1)
    So 29.09. 16:30 Pyšely - Nespeky B 2:0 (0:0)
    So 29.09. 16:30 Úročnice - Křečovice 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 10:15 Soběhrdy - Votice B 6:2 (5:0)
    Ne 30.09. 16:30 Myslič - Krhanice 5:3 (2:2)
    Ne 30.09. 16:30 Týnec B - Ostředek 3:0 (1:0)
    Ne 30.09. 16:30 Bystřice - Netvořice 4:0 (3:0)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Křečovice - Týnec B 0:3 (0:2)
    So 06.10. 16:00 Ostředek - Pyšely 2:3 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Krhanice - Soběhrdy 2:3 (1:1)
    So 06.10. 16:00 Votice B - Bystřice 1:2 (1:2)
    So 06.10. 16:00 Netvořice - Úročnice 4:0 (2:0)
    Ne 07.10. 14:00 Nespeky B - Václavice 1:1 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Sedlec-Prčice B - Myslič 1:2 (0:1)

    8.kolo

    So 13.10. 16:00 Netvořice - Votice B 2:1 (2:1)
    So 13.10. 16:00 Václavice - Ostředek 4:1 (1:1)
    So 13.10. 16:00 Pyšely - Křečovice 1:0 (1:0)
    So 13.10. 16:00 Úročnice - Týnec B 0:7 (0:2)
    Ne 14.10. 10:15 Soběhrdy - Sedlec-Prčice B 5:1 (2:0)
    Ne 14.10. 16:00 Bystřice - Krhanice 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 16:00 Myslič - Nespeky B 1:3 (1:1)

    9.kolo

    So 20.10. 15:30 Křečovice - Václavice 4:2 (4:0)
    So 20.10. 15:30 Ostředek - Myslič 6:0 (3:0)
    So 20.10. 15:30 Krhanice - Netvořice 2:2 (0:1)
    So 20.10. 15:30 Votice B - Úročnice 9:1 (5:0)
    Ne 21.10. 14:00 Nespeky B - Soběhrdy 4:4 (3:3)
    Ne 21.10. 15:30 Týnec B - Pyšely 1:2 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Sedlec-Prčice B - Bystřice 0:2 (0:2)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Pyšely - Václavice 3:3
    So 03.11. 14:00 Křečovice - Soběhrdy 2:2 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Ostředek - Bystřice 2:3 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Krhanice - Úročnice 4:1
    Ne 04.11. 14:00 Týnec B - Myslič 5:1
    Ne 04.11. 14:00 Nespeky B - Netvořice 1:2 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Sedlec-Prčice B - Votice B 3:1 (2:1)

    12.kolo

    So 10.11. 14:00 Krhanice - Sedlec-Prčice B 4:1 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Votice B - Nespeky B 3:1 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Netvořice - Ostředek 4:4 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Úročnice - Václavice 2:2 (1:2)
    Ne 11.11. 10:15 Soběhrdy - Týnec B 5:3 (3:2)
    Ne 11.11. 14:00 Bystřice - Křečovice 2:0 (1:0)
    Ne 11.11. 14:00 Myslič - Pyšely 6:0 (2:0)

    13.kolo

    So 17.11. 13:30 Václavice - Myslič 6:2 (4:2)
    So 17.11. 13:30 Pyšely - Soběhrdy 1:2 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Křečovice - Netvořice 3:2 (3:1)
    So 17.11. 13:30 Ostředek - Votice B 5:0 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Sedlec-Prčice B - Úročnice 0:2 (0:2)
    Ne 18.11. 13:30 Týnec B - Bystřice 2:2 (0:0)
    Ne 18.11. 13:30 Nespeky B - Krhanice 4:1 (1:0)

    10.kolo

    So 03.11. 13:00 Netvořice - Sedlec-Prčice B 3:2
    So 24.11. 13:30 Votice B - Krhanice 7:2
    So 24.11. 13:30 Myslič - Křečovice 3:0
    So 24.11. 13:30 Václavice - Týnec B 1:4
    So 24.11. 13:30 Úročnice - Pyšely 2:3 (1:2)
    Ne 25.11. 10:15 Soběhrdy - Ostředek 4:1 (2:1)
    Ne 25.11. 13:30 Bystřice - Nespeky B 5:2 (2:0)

    16.kolo

    So 06.04. 16:30 Ostředek - Nespeky B 5:1 (2:0)
    So 06.04. 16:30 Křečovice - Sedlec-Prčice B 3:2 (2:1)
    So 06.04. 16:30 Pyšely - Votice B 1:3 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Václavice - Netvořice 1:0 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Úročnice - Soběhrdy 0:0 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Týnec B - Krhanice 2:2
    Ne 07.04. 16:30 Myslič - Bystřice 1:1 (1:1)

    17.kolo

    So 13.04. 16:30 Netvořice - Myslič 2:3
    So 13.04. 16:30 Votice B - Václavice 1:2 (1:1)
    So 13.04. 16:30 Krhanice - Pyšely 2:2 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Ostředek - Úročnice 3:0 (1:0)
    Ne 14.04. 16:30 Bystřice - Soběhrdy 1:2 (0:1)
    Ne 14.04. 16:30 Sedlec-Prčice B - Týnec B 4:2 (2:0)
    Ne 14.04. 16:30 Nespeky B - Křečovice 3:4 (2:3)

    18.kolo

    So 20.04. 17:00 Křečovice - Ostředek 2:1 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Pyšely - Sedlec-Prčice B 3:2 (1:1)
    So 20.04. 17:00 Václavice - Krhanice 2:3 (1:3)
    So 20.04. 17:00 Úročnice - Bystřice 1:1 (1:1)
    Ne 21.04. 10:15 Soběhrdy - Netvořice 3:1 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 Týnec B - Nespeky B 8:1 (5:1)
    Ne 21.04. 17:00 Myslič - Votice B 5:0 (2:0)

    19.kolo

    So 27.04. 17:00 Votice B - Soběhrdy 2:2
    So 27.04. 17:00 Krhanice - Myslič 5:0 (4:0)
    So 27.04. 17:00 Ostředek - Týnec B 3:0 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Křečovice - Úročnice 3:0 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Netvořice - Bystřice 1:2 (0:1)
    Ne 28.04. 14:00 Nespeky B - Pyšely 2:1 (1:1)
    Ne 28.04. 17:00 Sedlec-Prčice B - Václavice 3:3 (1:2)

    14.kolo

    St 24.04. 17:30 Pyšely - Bystřice 2:1 (2:0)
    St 01.05. 17:30 Úročnice - Myslič 2:2 (2:1)
    St 01.05. 17:30 Václavice - Soběhrdy 0:4 (0:2)
    St 01.05. 17:30 Týnec B - Netvořice 2:1 (1:1)
    St 01.05. 17:30 Křečovice - Votice B 2:2 (1:1)
    St 01.05. 17:30 Ostředek - Krhanice 0:4 (0:2)
    St 01.05. 17:30 Nespeky B - Sedlec-Prčice B 0:1 (0:1)

    20.kolo

    So 04.05. 17:00 Pyšely - Ostředek 0:4 (0:4)
    So 04.05. 17:00 Václavice - Nespeky B 4:3 (2:1)
    So 04.05. 17:00 Úročnice - Netvořice 5:1 (3:0)
    Ne 05.05. 10:15 Soběhrdy - Krhanice 0:3 (0:1)
    Ne 05.05. 17:00 Týnec B - Křečovice 1:4 (1:3)
    Ne 05.05. 17:00 Myslič - Sedlec-Prčice B 2:2 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Bystřice - Votice B 0:1 (0:0)

    15.kolo

    Ne 31.03. 15:00 Bystřice - Václavice 1:7
    St 08.05. 17:30 Sedlec-Prčice B - Ostředek 1:3 (0:2)
    St 08.05. 17:30 Krhanice - Křečovice 5:2 (3:2)
    St 08.05. 17:30 Votice B - Týnec B 4:3 (0:2)
    St 08.05. 17:30 Netvořice - Pyšely 3:1 (0:0)
    St 08.05. 17:30 Soběhrdy - Myslič 5:1 (5:1)
    St 08.05. 17:30 Nespeky B - Úročnice 4:0 (1:0)

    21.kolo

    So 11.05. 17:00 Votice B - Netvořice 2:2 (1:2)
    So 11.05. 17:00 Krhanice - Bystřice 4:1 (2:0)
    So 11.05. 17:00 Ostředek - Václavice 2:0 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Křečovice - Pyšely 7:0 (1:0)
    Ne 12.05. 14:00 Nespeky B - Myslič 4:1 (3:1)
    Ne 12.05. 17:00 Sedlec-Prčice B - Soběhrdy 4:1 (3:0)
    Ne 12.05. 17:00 Týnec B - Úročnice 4:1 (3:0)

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 Pyšely - Týnec B 1:1 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Václavice - Křečovice 1:2 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Netvořice - Krhanice 1:1 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Úročnice - Votice B 3:3 (2:0)
    Ne 19.05. 10:15 Soběhrdy - Nespeky B 3:0 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Myslič - Ostředek 1:3 (0:2)
    Ne 19.05. 17:00 Bystřice - Sedlec-Prčice B 1:1 (0:0)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Krhanice - Votice B 5:1 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Ostředek - Soběhrdy 4:2 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Křečovice - Myslič 0:1
    So 25.05. 17:00 Pyšely - Úročnice 3:2 (1:1)
    Ne 26.05. 14:00 Nespeky B - Bystřice 2:3 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Sedlec-Prčice B - Netvořice 3:3
    Ne 26.05. 17:00 Týnec B - Václavice 3:2 (1:1)

    25.kolo

    So 08.06. 17:00 Ostředek - Netvořice 3:2 (2:1)
    So 08.06. 17:00 Křečovice - Bystřice 3:3 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Pyšely - Myslič 5:1
    So 08.06. 17:00 Václavice - Úročnice 2:1 (0:1)
    Ne 09.06. 14:00 Nespeky B - Votice B 2:4 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Sedlec-Prčice B - Krhanice 0:1
    Ne 09.06. 17:00 Týnec B - Soběhrdy 2:4 (1:3)

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 Votice B - Sedlec-Prčice B 1:1 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Úročnice - Krhanice 2:3
    Ne 09.06. 17:00 Václavice - Pyšely 5:1 (2:0)
    St 12.06. 17:30 Soběhrdy - Křečovice 3:2 (3:1)
    St 12.06. 17:30 Netvořice - Nespeky B 1:1
    St 12.06. 18:00 Myslič - Týnec B 2:1 (1:1)
    St 12.06. 18:00 Bystřice - Ostředek 0:1 (0:0)

    26.kolo

    So 15.06. 15:00 Soběhrdy - Pyšely 0:2 (0:0)
    So 15.06. 15:00 Votice B - Ostředek 4:1 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Myslič - Václavice 6:1 (2:1)
    So 15.06. 17:00 Netvořice - Křečovice 3:2 (0:1)
    So 15.06. 17:00 Krhanice - Nespeky B 3:0 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Úročnice - Sedlec-Prčice B 3:2 (1:2)
    Ne 16.06. 17:00 Bystřice - Týnec B 5:2 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 4 5 76:44 55
    2. 26 16 5 5 73:44 53
    3. 26 13 5 8 50:49 44
    4. 26 13 3 10 63:48 42
    5. 26 12 4 10 57:55 40
    6. 26 11 6 9 50:50 39
    7. 26 11 5 10 71:64 38
    8. 26 10 8 8 64:58 38
    9. 26 10 5 11 68:57 35
    10. 26 9 4 13 55:71 31
    11. 26 7 8 11 48:62 29
    12. 26 8 3 15 51:69 27
    13. 26 5 6 15 35:71 21
    14. 26 4 6 16 42:61 18