Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 9. srpna 2020
svátek má Roman.
Hlavní menu
  • ID: 5810
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Prostějov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5851
    Týden:
    11
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    15.kolo

    So 28.07. 16:30 Tvorovice - Přemyslovice B 2:0 (0:0)
    So 28.07. 16:30 Čechy p.K. - Protivanov B 2:5 (2:2)
    Ne 29.07. 16:30 SK Lipova - Skalka 1:3 (0:2)
    Ne 29.07. 16:30 Hrubčice - Želeč 1:1 (1:0)
    Ne 29.07. 16:30 Brodek u PV B - Kladky 2:6 (1:2)
    Ne 29.07. 16:30 East Fife - Otaslavice B 4:2 (3:2)
    Ne 29.07. 16:30 Jesenec B - Biskupice 1:1 (0:0)

    14.kolo

    So 04.08. 16:30 Protivanov B - Biskupice 1:1 (0:0)
    So 04.08. 16:30 Otaslavice B - Brodek u PV B 3:1 (1:1)
    Ne 05.08. 13:30 Přemyslovice B - SK Lipova 3:1 (2:0)
    Ne 05.08. 16:30 Jesenec B - East Fife 0:3 (0:2)
    Ne 05.08. 16:30 Kladky - Hrubčice 2:2 (1:0)
    Ne 05.08. 16:30 Želeč - Tvorovice 1:5 (0:1)
    Ne 05.08. 16:30 Plumlov B - Skalka 5:1 (2:1)

    1.kolo

    So 11.08. 16:30 Jesenec B - Čechy p.K. 2:2 (1:0)
    So 11.08. 16:30 Otaslavice B - Biskupice 3:3 (1:2)
    So 11.08. 16:30 Skalka - Tvorovice 6:2 (5:1)
    Ne 12.08. 13:30 Přemyslovice B - Hrubčice 0:0 (0:0)
    Ne 12.08. 16:30 Kladky - East Fife 4:1 (1:0)
    Ne 12.08. 16:30 Želeč - Brodek u PV B 8:2 (3:1)
    Ne 12.08. 16:30 Plumlov B - SK Lipova 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 18.08. 16:30 Tvorovice - Plumlov B 3:3 (2:0)
    So 18.08. 16:30 Brodek u PV B - Přemyslovice B 0:1 (0:1)
    So 18.08. 16:30 Čechy p.K. - Otaslavice B 1:5 (0:0)
    So 18.08. 16:30 Protivanov B - Jesenec B 0:0 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Hrubčice - Skalka 0:3 (0:2)
    Ne 19.08. 16:30 East Fife - Želeč 3:2 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Biskupice - Kladky 7:1 (2:1)

    3.kolo

    So 25.08. 16:30 Skalka - Brodek u PV B 12:1 (7:0)
    Ne 26.08. 13:30 Přemyslovice B - East Fife 0:4 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Kladky - Čechy p.K. 7:4 (2:2)
    Ne 26.08. 16:30 Želeč - Biskupice 0:5 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Plumlov B - Hrubčice 7:1 (3:0)
    Ne 26.08. 16:30 Tvorovice - SK Lipova 3:1 (0:0)
    28.09. 16:00 Otaslavice B - Protivanov B 0:3 (0:2)

    4.kolo

    So 01.09. 16:00 Brodek u PV B - Plumlov B 1:3 (0:2)
    So 01.09. 16:00 Čechy p.K. - Želeč 3:1 (1:0)
    So 01.09. 16:00 Protivanov B - Kladky 4:1 (2:0)
    So 01.09. 16:00 Jesenec B - Otaslavice B 2:1 (2:1)
    Ne 02.09. 16:00 Hrubčice - SK Lipova 6:1 (2:1)
    Ne 02.09. 16:00 East Fife - Skalka 0:4 (0:3)
    Ne 02.09. 16:00 Biskupice - Přemyslovice B 5:2 (4:0)

    5.kolo

    So 08.09. 16:00 Protivanov B - Želeč 5:1 (1:1)
    So 08.09. 16:00 Skalka - Biskupice 5:1 (3:1)
    So 08.09. 16:00 Tvorovice - Hrubčice 3:2 (2:2)
    Ne 09.09. 13:00 Přemyslovice B - Čechy p.K. 0:1 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Kladky - Jesenec B 1:2 (1:1)
    Ne 09.09. 16:00 Plumlov B - East Fife 8:0 (3:0)
    Ne 09.09. 16:00 SK Lipova - Brodek u PV B 2:1 (1:0)

    6.kolo

    So 15.09. 13:00 Brodek u PV B - Tvorovice 1:0 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Čechy p.K. - Skalka 2:3 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Protivanov B - Přemyslovice B 8:0 (4:0)
    So 15.09. 16:00 Jesenec B - Želeč 5:0 (2:0)
    So 15.09. 16:00 Otaslavice B - Kladky 3:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 East Fife - SK Lipova 3:2 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Biskupice - Plumlov B 1:4 (1:2)

    7.kolo

    So 22.09. 16:00 Skalka - Protivanov B 4:0 (2:0)
    So 22.09. 16:00 Tvorovice - East Fife 3:2 (1:2)
    Ne 23.09. 13:00 Přemyslovice B - Jesenec B 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Želeč - Otaslavice B 1:1 (1:1)
    Ne 23.09. 16:00 Plumlov B - Čechy p.K. 3:2 (2:0)
    Ne 23.09. 16:00 SK Lipova - Biskupice 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Hrubčice - Brodek u PV B 0:1 (0:0)

    8.kolo

    So 29.09. 16:00 Čechy p.K. - SK Lipova 7:2 (5:1)
    So 29.09. 16:00 Protivanov B - Plumlov B 1:2 (1:1)
    So 29.09. 16:00 Jesenec B - Skalka 0:2 (0:1)
    So 29.09. 16:00 Otaslavice B - Přemyslovice B 1:0 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 East Fife - Hrubčice 7:5 (2:2)
    Ne 30.09. 16:00 Biskupice - Tvorovice 2:3 (2:2)
    Ne 30.09. 16:00 Kladky - Želeč 5:2 (3:1)

    9.kolo

    So 06.10. 15:30 Skalka - Otaslavice B 9:2 (7:1)
    So 06.10. 15:30 Tvorovice - Čechy p.K. 1:1 (0:0)
    So 06.10. 15:30 Brodek u PV B - East Fife 1:7 (0:3)
    Ne 07.10. 12:30 Přemyslovice B - Kladky 1:1 (0:1)
    Ne 07.10. 15:30 Plumlov B - Jesenec B 3:3 (1:1)
    Ne 07.10. 15:30 SK Lipova - Protivanov B 2:2 (0:1)
    Ne 07.10. 15:30 Hrubčice - Biskupice 1:8 (1:4)

    10.kolo

    So 13.10. 15:00 Čechy p.K. - Hrubčice 6:2 (4:1)
    So 13.10. 15:00 Protivanov B - Tvorovice 5:1 (3:0)
    So 13.10. 15:00 Otaslavice B - Plumlov B 3:4 (2:1)
    Ne 14.10. 15:00 Biskupice - Brodek u PV B 3:1 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Jesenec B - SK Lipova 3:1 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Kladky - Skalka 0:2 (0:2)
    Ne 14.10. 15:00 Želeč - Přemyslovice B 0:2 (0:0)

    11.kolo

    So 20.10. 15:00 Skalka - Želeč 14:0 (9:0)
    So 20.10. 15:00 Tvorovice - Jesenec B 2:3 (2:2)
    So 20.10. 15:00 Brodek u PV B - Čechy p.K. 3:6 (3:4)
    Ne 21.10. 15:00 Plumlov B - Kladky 8:2 (4:1)
    Ne 21.10. 15:00 SK Lipova - Otaslavice B 4:2 (1:1)
    Ne 21.10. 15:00 Hrubčice - Protivanov B 0:5 (0:4)
    Ne 21.10. 15:00 East Fife - Biskupice 0:1 (0:0)

    13.kolo

    So 03.11. 13:30 Tvorovice - Kladky 4:0 (1:0)
    Ne 04.11. 13:30 Plumlov B - Přemyslovice B 2:0 (1:0)
    Ne 04.11. 13:30 SK Lipova - Želeč 4:1 (0:1)
    Ne 04.11. 13:30 Otaslavice B - Hrubčice 11:1 (4:1)
    Ne 04.11. 13:30 East Fife - Protivanov B 1:3 (1:1)
    Ne 04.11. 13:30 Biskupice - Čechy p.K. 1:0 (0:0)
    Ne 18.11. 13:30 Brodek u PV B - Jesenec B 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 10.11. 13:30 Tvorovice - Skalka 2:4 (1:1)
    So 10.11. 13:30 Čechy p.K. - Jesenec B 0:1 (0:0)
    Ne 11.11. 13:30 SK Lipova - Plumlov B 0:1 (0:0)
    Ne 11.11. 13:30 Hrubčice - Přemyslovice B 2:1 (1:0)
    Ne 11.11. 13:30 Brodek u PV B - Želeč 7:3 (3:1)
    Ne 11.11. 13:30 East Fife - Kladky 3:1 (1:0)
    Ne 11.11. 13:30 Biskupice - Otaslavice B 5:0 (2:0)

    23.kolo

    So 27.04. 16:00 Tvorovice - Biskupice 2:2 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Skalka - Jesenec B 3:0 (2:0)
    Ne 28.04. 16:00 Hrubčice - East Fife 1:2 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Želeč - Kladky 1:3 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Přemyslovice B - Otaslavice B 0:6 (0:3)
    Ne 28.04. 16:00 SK Lipova - Čechy p.K. 2:2 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Plumlov B - Protivanov B 1:1 (0:0)

    24.kolo

    So 04.05. 16:30 Čechy p.K. - Tvorovice 2:3 (0:1)
    So 04.05. 16:30 Jesenec B - Plumlov B 2:3 (0:1)
    So 04.05. 16:30 Otaslavice B - Skalka 3:3 (0:3)
    Ne 05.05. 16:30 East Fife - Brodek u PV B 9:1 (2:1)
    Ne 05.05. 16:30 Biskupice - Hrubčice 4:0 (2:0)
    Ne 05.05. 16:30 Kladky - Přemyslovice B 0:1 (0:0)
    24.05. 17:30 Protivanov B - SK Lipova 6:1 (2:1)

    19.kolo

    St 08.05. 13:30 Přemyslovice B - Biskupice 2:2 (1:0)
    St 08.05. 16:30 Otaslavice B - Jesenec B 3:1 (1:1)
    St 08.05. 16:30 Kladky - Protivanov B 1:2 (0:1)
    St 08.05. 16:30 Želeč - Čechy p.K. 2:2 (2:1)
    St 08.05. 16:30 Skalka - East Fife 5:1 (2:0)
    St 08.05. 16:30 Plumlov B - Brodek u PV B 3:0k (0:0)
    St 08.05. 16:30 SK Lipova - Hrubčice 3:1 (2:0)

    25.kolo

    So 11.05. 16:30 Skalka - Kladky 6:2 (5:1)
    So 11.05. 16:30 Tvorovice - Protivanov B 2:3 (0:2)
    Ne 12.05. 13:30 Přemyslovice B - Želeč 1:3 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Plumlov B - Otaslavice B 4:1 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 SK Lipova - Jesenec B 3:0 (3:0)
    Ne 12.05. 16:30 Hrubčice - Čechy p.K. 4:2 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Brodek u PV B - Biskupice 1:4 (0:3)

    26.kolo

    So 18.05. 16:30 Čechy p.K. - Brodek u PV B 1:5 (0:1)
    So 18.05. 16:30 Jesenec B - Tvorovice 3:2 (1:0)
    So 18.05. 16:30 Otaslavice B - SK Lipova 7:1 (5:1)
    So 18.05. 16:30 Kladky - Plumlov B 1:1 (0:1)
    Ne 19.05. 10:00 Protivanov B - Hrubčice 4:0 (3:0)
    Ne 19.05. 16:30 Biskupice - East Fife 5:1 (2:0)
    Ne 19.05. 16:30 Želeč - Skalka 2:4 (1:4)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 Čechy p.K. - East Fife 5:1 (4:1)
    So 27.10. 14:30 Protivanov B - Brodek u PV B 5:0 (3:0)
    So 27.10. 14:30 Otaslavice B - Tvorovice 5:3 (3:1)
    Ne 28.10. 14:30 Želeč - Plumlov B 0:3 (0:2)
    Ne 28.10. 14:30 Přemyslovice B - Skalka 0:9 (0:4)
    Ne 18.11. 13:30 Kladky - SK Lipova 1:2 (1:0)
    24.05. 17:00 Jesenec B - Hrubčice 5:3 (2:0)

    27.kolo

    So 25.05. 16:30 Skalka - Přemyslovice B 5:0 (3:0)
    So 25.05. 16:30 Tvorovice - Otaslavice B 13:1 (7:0)
    Ne 26.05. 16:30 Plumlov B - Želeč 4:2 (2:1)
    Ne 26.05. 16:30 SK Lipova - Kladky 2:2 (1:0)
    Ne 26.05. 16:30 Hrubčice - Jesenec B 1:1 (1:1)
    Ne 26.05. 16:30 Brodek u PV B - Protivanov B 1:1 (1:1)
    Ne 26.05. 16:30 East Fife - Čechy p.K. 5:6 (1:5)

    28.kolo

    So 01.06. 16:30 Čechy p.K. - Biskupice 0:1 (0:1)
    So 01.06. 16:30 Protivanov B - East Fife 4:0 (1:0)
    So 01.06. 16:30 Jesenec B - Brodek u PV B 2:0 (1:0)
    Ne 02.06. 13:30 Přemyslovice B - Plumlov B 1:3 (0:2)
    Ne 02.06. 16:30 Hrubčice - Otaslavice B 7:3 (6:1)
    Ne 02.06. 16:30 Kladky - Tvorovice 5:1 (4:0)
    Ne 02.06. 16:30 Želeč - SK Lipova 2:2 (2:0)

    21.kolo

    So 13.04. 16:00 Skalka - Čechy p.K. 6:1 (2:0)
    So 13.04. 16:00 Tvorovice - Brodek u PV B 4:2 (3:0)
    Ne 14.04. 13:30 Přemyslovice B - Protivanov B 0:4 (0:2)
    Ne 14.04. 16:00 Želeč - Jesenec B 2:0 (0:0)
    Ne 14.04. 16:00 Plumlov B - Biskupice 1:0 (0:0)
    St 05.06. 17:30 Kladky - Otaslavice B 1:2 (1:1)
    07.06. 17:30 SK Lipova - East Fife 2:1 (0:0)

    29.kolo

    So 08.06. 16:30 Skalka - Plumlov B 0:1 (0:1)
    So 08.06. 16:30 Tvorovice - Želeč 8:1 (4:0)
    So 08.06. 16:30 Brodek u PV B - Otaslavice B 1:2 (1:1)
    Ne 09.06. 16:30 SK Lipova - Přemyslovice B 1:0 (1:0)
    Ne 09.06. 16:30 Hrubčice - Kladky 1:1 (1:0)
    Ne 09.06. 16:30 East Fife - Jesenec B 4:3 (1:3)
    Ne 09.06. 16:30 Biskupice - Protivanov B 2:1 (1:0)

    18.kolo

    St 01.05. 16:30 SK Lipova - Tvorovice 3:3 (2:1)
    St 01.05. 16:30 Hrubčice - Plumlov B 0:2 (0:0)
    St 01.05. 16:30 East Fife - Přemyslovice B 1:3 (0:3)
    St 01.05. 16:30 Biskupice - Želeč 3:1 (2:0)
    St 01.05. 16:30 Čechy p.K. - Kladky 2:0 (1:0)
    31.05. 18:00 Brodek u PV B - Skalka 1:10 (0:3)
    St 12.06. 17:30 Protivanov B - Otaslavice B 6:0 (1:0)

    22.kolo

    So 20.04. 16:00 Čechy p.K. - Plumlov B 1:4 (1:3)
    So 20.04. 16:00 Jesenec B - Přemyslovice B 1:1 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Otaslavice B - Želeč 2:1 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 East Fife - Tvorovice 1:0 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Biskupice - SK Lipova 2:1 (0:0)
    17.05. 17:30 Protivanov B - Skalka 3:2 (1:1)
    St 12.06. 17:30 Brodek u PV B - Hrubčice 3:3 (1:1)

    20.kolo

    Ne 05.05. 16:30 Želeč - Protivanov B 1:3 (1:2)
    24.05. 17:30 East Fife - Plumlov B 0:2 (0:2)
    Ne 26.05. 16:30 Biskupice - Skalka 1:3 (0:3)
    07.06. 17:00 Čechy p.K. - Přemyslovice B 1:0 (1:0)
    07.06. 17:30 Hrubčice - Tvorovice 3:1 (2:0)
    14.06. 17:30 Jesenec B - Kladky 3:1 (1:1)
    21.06. 17:30 Brodek u PV B - SK Lipova 7:3 (5:1)

    30.kolo

    So 15.06. 16:30 Protivanov B - Čechy p.K. 2:0 (1:0)
    So 15.06. 16:30 Otaslavice B - East Fife 11:1 (6:1)
    So 15.06. 16:30 Skalka - SK Lipova 6:1 (4:1)
    Ne 16.06. 16:30 Biskupice - Jesenec B 0:0 (0:0)
    Ne 16.06. 16:30 Kladky - Brodek u PV B 11:2 (5:2)
    Ne 16.06. 16:30 Želeč - Hrubčice 4:0 (1:0)
    Ne 16.06. 16:30 Přemyslovice B - Tvorovice 1:4 (1:3)

    17.kolo

    So 22.06. 13:30 Jesenec B - Protivanov B 2:2 (2:1)
    So 22.06. 16:30 Otaslavice B - Čechy p.K. 9:2 (5:1)
    So 22.06. 16:30 Kladky - Biskupice 3:1 (2:1)
    So 22.06. 16:30 Skalka - Hrubčice 4:1 (4:0)
    Ne 23.06. 13:30 Přemyslovice B - Brodek u PV B 1:4 (0:2)
    Ne 23.06. 16:30 Želeč - East Fife 1:3 (1:0)
    Ne 23.06. 16:30 Plumlov B - Tvorovice 1:4 (1:3)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 23 4 1 88:31 73
    2. 28 24 1 3 138:33 73
    3. 28 19 6 3 89:28 63
    4. 28 15 6 7 71:40 51
    5. 28 14 3 11 92:82 45
    6. 28 13 4 11 84:64 43
    7. 28 13 0 15 68:85 39
    8. 28 10 8 10 46:48 38
    9. 28 9 5 14 50:77 32
    10. 28 9 4 15 64:80 31
    11. 28 8 5 15 63:72 29
    12. 28 7 2 19 52:114 23
    13. 28 6 4 18 23:71 22
    14. 28 5 6 17 48:95 21
    15. 28 4 4 20 44:100 16