Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 5793
  • Návštěvy: 21/2
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Třebíč  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8779
    Týden:
    21
    Dnes:
    6
    On-line:
    2

    1.kolo

    So 11.08. 16:30 Blatnice - Rudíkov -Trnava 0:5 (0:3)
    So 11.08. 16:30 Okříšky B - Jaroměřice n.R. B 2:1 (0:1)
    So 11.08. 16:30 Třebelovice - Březník 8:1 (4:0)
    Ne 12.08. 16:30 Vladislav - Mohelno 5:0 (2:0)
    Ne 12.08. 16:30 Náměšť n.O. B - M. Budějovice B 2:6 (1:2)
    Ne 12.08. 16:30 Dukovany - Nové Syrovice 1:2 (1:1)
    Ne 12.08. 16:30 Chlístov - Výčapy 1:1 (1:1)

    2.kolo

    So 18.08. 16:30 Blatnice - Vladislav 1:1 (1:0)
    So 18.08. 16:30 Jaroměřice n.R. B - Náměšť n.O. B 4:3 (2:2)
    So 18.08. 16:30 Rudíkov -Trnava - Březník 4:2 (0:1)
    So 18.08. 16:30 Výčapy - Třebelovice 3:3 (0:2)
    So 18.08. 16:30 Nové Syrovice - Chlístov 4:2 (3:1)
    So 18.08. 16:30 M. Budějovice B - Dukovany 1:1 (1:1)
    So 18.08. 16:30 Mohelno - Okříšky B 1:4 (1:1)

    3.kolo

    So 25.08. 16:30 Okříšky B - Blatnice 8:3 (4:1)
    So 25.08. 16:30 Březník - Výčapy 5:1 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Vladislav - Rudíkov -Trnava 1:2 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Náměšť n.O. B - Mohelno 3:3 (3:1)
    Ne 26.08. 16:30 Dukovany - Jaroměřice n.R. B 0:1 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Chlístov - M. Budějovice B 2:2 (2:2)
    Ne 26.08. 16:30 Třebelovice - Nové Syrovice 2:5 (1:1)

    4.kolo

    So 01.09. 16:00 Blatnice - Náměšť n.O. B 3:0 (2:0)
    So 01.09. 16:00 M. Budějovice B - Třebelovice 3:1 (1:0)
    So 01.09. 16:00 Jaroměřice n.R. B - Chlístov 1:2 (0:2)
    Ne 02.09. 16:00 Vladislav - Okříšky B 2:0 (1:0)
    Ne 02.09. 16:00 Rudíkov -Trnava - Výčapy 1:1 (1:1)
    Ne 02.09. 16:00 Nové Syrovice - Březník 4:1 (3:1)
    Ne 02.09. 16:00 Mohelno - Dukovany 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 08.09. 16:00 Okříšky B - Rudíkov -Trnava 5:1 (3:0)
    Ne 09.09. 16:00 Náměšť n.O. B - Vladislav 1:4 (1:2)
    Ne 09.09. 16:00 Dukovany - Blatnice 1:2 (1:1)
    Ne 09.09. 16:00 Chlístov - Mohelno 5:0 (3:0)
    Ne 09.09. 16:00 Třebelovice - Jaroměřice n.R. B 6:1 (3:1)
    Ne 09.09. 16:00 Březník - M. Budějovice B 4:2 (3:0)
    Ne 09.09. 16:00 Výčapy - Nové Syrovice 2:2 (1:0)

    6.kolo

    So 15.09. 15:30 M. Budějovice B - Výčapy 2:1 (1:0)
    So 15.09. 15:30 Jaroměřice n.R. B - Březník 3:2 (0:0)
    So 15.09. 15:30 Blatnice - Chlístov 2:1 (0:0)
    Ne 16.09. 15:30 Vladislav - Dukovany 1:0 (0:0)
    Ne 16.09. 15:30 Okříšky B - Náměšť n.O. B 4:1 (2:0)
    Ne 16.09. 15:30 Rudíkov -Trnava - Nové Syrovice 2:6 (1:3)
    Ne 16.09. 15:30 Mohelno - Třebelovice 1:4 (0:2)

    7.kolo

    So 22.09. 15:30 Chlístov - Vladislav 2:1 (0:1)
    So 22.09. 15:30 Dukovany - Okříšky B 1:0 (0:0)
    So 22.09. 15:30 Třebelovice - Blatnice 2:2 (1:2)
    So 22.09. 15:30 Březník - Mohelno 3:0 (2:0)
    So 22.09. 15:30 Výčapy - Jaroměřice n.R. B 1:0 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Náměšť n.O. B - Rudíkov -Trnava 2:2 (2:0)
    Ne 23.09. 15:30 Nové Syrovice - M. Budějovice B 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 29.09. 15:30 Rudíkov -Trnava - M. Budějovice B 2:3 (1:2)
    So 29.09. 15:30 Blatnice - Březník 2:3 (1:1)
    So 29.09. 15:30 Okříšky B - Chlístov 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Vladislav - Třebelovice 8:3 (5:1)
    Ne 30.09. 15:30 Náměšť n.O. B - Dukovany 3:0 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Jaroměřice n.R. B - Nové Syrovice 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Mohelno - Výčapy 2:3 (0:1)

    9.kolo

    So 06.10. 15:00 Březník - Vladislav 2:3 (1:1)
    So 06.10. 15:00 M. Budějovice B - Jaroměřice n.R. B 5:4 (3:2)
    Ne 07.10. 15:00 Chlístov - Náměšť n.O. B 3:4 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Dukovany - Rudíkov -Trnava 1:3 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Třebelovice - Okříšky B 3:2 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Výčapy - Blatnice 0:3 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Nové Syrovice - Mohelno 7:1 (6:0)

    10.kolo

    So 13.10. 15:00 Blatnice - Nové Syrovice 1:3 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Okříšky B - Březník 4:5 (2:3)
    Ne 14.10. 15:00 Vladislav - Výčapy 1:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Náměšť n.O. B - Třebelovice 2:4 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Rudíkov -Trnava - Jaroměřice n.R. B 1:4 (0:2)
    Ne 14.10. 15:00 Mohelno - M. Budějovice B 2:3 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Dukovany - Chlístov 7:0 (4:0)

    11.kolo

    So 20.10. 14:30 M. Budějovice B - Blatnice 4:1 (3:0)
    Ne 21.10. 14:30 Nové Syrovice - Vladislav 1:1 (0:1)
    Ne 21.10. 14:30 Březník - Náměšť n.O. B 3:4 (2:2)
    Ne 21.10. 14:30 Chlístov - Rudíkov -Trnava 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Třebelovice - Dukovany 4:1 (1:0)
    Ne 21.10. 14:30 Výčapy - Okříšky B 1:1 (0:0)
    Ne 21.10. 14:30 Jaroměřice n.R. B - Mohelno 5:0 (5:0)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 Blatnice - Jaroměřice n.R. B 2:3 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Okříšky B - Nové Syrovice 4:1 (4:0)
    Ne 28.10. 14:30 Vladislav - M. Budějovice B 4:7 (1:4)
    Ne 28.10. 14:30 Náměšť n.O. B - Výčapy 2:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Rudíkov -Trnava - Mohelno 1:2 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Dukovany - Březník 5:3 (3:1)
    Ne 11.11. 13:30 Chlístov - Třebelovice 1:0 (1:0)

    13.kolo

    So 03.11. 13:30 Jaroměřice n.R. B - Vladislav 1:1 (0:0)
    So 03.11. 13:30 Březník - Chlístov 2:2 (0:2)
    So 03.11. 13:30 M. Budějovice B - Okříšky B 3:5 (0:2)
    Ne 04.11. 13:30 Nové Syrovice - Náměšť n.O. B 1:0 (0:0)
    Ne 04.11. 13:30 Třebelovice - Rudíkov -Trnava 4:3 (2:1)
    Ne 04.11. 13:30 Výčapy - Dukovany 2:2 (1:1)
    Ne 04.11. 13:30 Mohelno - Blatnice 3:4 (2:2)

    16.kolo

    So 06.04. 14:00 Rudíkov -Trnava - Vladislav 1:1 (0:1)
    Ne 07.04. 13:00 Blatnice - Okříšky B 1:7 (1:3)
    Ne 07.04. 13:00 M. Budějovice B - Chlístov 4:0 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Mohelno - Náměšť n.O. B 2:4 (1:3)
    St 01.05. 16:30 Výčapy - Březník 0:2 (0:1)
    St 22.05. 17:30 Jaroměřice n.R. B - Dukovany 1:4
    St 22.05. 17:30 Nové Syrovice - Třebelovice 1:0

    17.kolo

    So 13.04. 15:30 Okříšky B - Vladislav 3:3 (0:3)
    So 13.04. 15:30 Březník - Nové Syrovice 2:4 (1:3)
    Ne 14.04. 10:15 Výčapy - Rudíkov -Trnava 0:0 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Náměšť n.O. B - Blatnice 4:0 (0:0)
    Ne 14.04. 15:30 Dukovany - Mohelno 3:0 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Třebelovice - M. Budějovice B 2:2 (2:1)
    Ne 14.04. 18:00 Chlístov - Jaroměřice n.R. B 1:4 (1:2)

    18.kolo

    So 20.04. 16:00 Rudíkov -Trnava - Okříšky B 1:5 (0:3)
    So 20.04. 16:00 Jaroměřice n.R. B - Třebelovice 0:2 (0:1)
    So 20.04. 16:00 M. Budějovice B - Březník 3:2 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Vladislav - Náměšť n.O. B 4:0 (3:0)
    Ne 21.04. 16:00 Blatnice - Dukovany 0:3 (0:2)
    Ne 21.04. 16:00 Mohelno - Chlístov 4:0 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Nové Syrovice - Výčapy 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 27.04. 16:00 Náměšť n.O. B - Okříšky B 0:1 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Březník - Jaroměřice n.R. B 2:0 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Dukovany - Vladislav 3:4 (0:2)
    Ne 28.04. 16:00 Výčapy - M. Budějovice B 0:2 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Třebelovice - Mohelno 5:1 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Chlístov - Blatnice 1:2 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Nové Syrovice - Rudíkov -Trnava 1:2 (0:0)

    20.kolo

    So 04.05. 16:30 Rudíkov -Trnava - Náměšť n.O. B 4:1 (2:1)
    So 04.05. 16:30 Jaroměřice n.R. B - Výčapy 1:1
    So 04.05. 16:30 Blatnice - Třebelovice 0:0 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Mohelno - Březník 6:0 (4:0)
    Ne 05.05. 16:30 Vladislav - Chlístov 3:3 (1:2)
    Ne 05.05. 16:30 M. Budějovice B - Nové Syrovice 2:2 (0:0)
    Ne 05.05. 16:30 Okříšky B - Dukovany 1:2 (1:2)

    14.kolo

    St 08.05. 16:30 M. Budějovice B - Náměšť n.O. B 5:1 (2:0)
    St 08.05. 16:30 Mohelno - Vladislav 3:2 (0:0)
    St 08.05. 16:30 Rudíkov -Trnava - Blatnice 8:0 (2:0)
    St 08.05. 16:30 Jaroměřice n.R. B - Okříšky B 0:1 (0:0)
    St 08.05. 16:30 Nové Syrovice - Dukovany 0:0 (0:0)
    St 08.05. 16:30 Výčapy - Chlístov 2:1
    St 08.05. 16:30 Březník - Třebelovice 1:3 (0:1)

    21.kolo

    So 11.05. 16:30 M. Budějovice B - Rudíkov -Trnava 2:4 (0:2)
    So 11.05. 16:30 Výčapy - Mohelno 0:0 (0:0)
    So 11.05. 16:30 Březník - Blatnice 2:3 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Dukovany - Náměšť n.O. B 3:1 (0:0)
    Ne 12.05. 16:30 Třebelovice - Vladislav 1:1 (0:1)
    Ne 12.05. 16:30 Nové Syrovice - Jaroměřice n.R. B 4:1 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Chlístov - Okříšky B 5:2 (3:1)

    22.kolo

    So 18.05. 16:30 Náměšť n.O. B - Chlístov 2:0 (1:0)
    So 18.05. 16:30 Rudíkov -Trnava - Dukovany 2:6 (1:2)
    So 18.05. 16:30 Okříšky B - Třebelovice 2:2 (1:1)
    Ne 19.05. 16:30 Blatnice - Výčapy 0:0 (0:0)
    Ne 19.05. 16:30 Mohelno - Nové Syrovice 3:2 (1:1)
    Ne 19.05. 16:30 Vladislav - Březník 2:1 (2:1)
    Ne 19.05. 16:30 Jaroměřice n.R. B - M. Budějovice B 2:1 (1:1)

    23.kolo

    So 25.05. 16:00 Chlístov - Dukovany 2:4 (0:4)
    So 25.05. 16:30 Výčapy - Vladislav 1:5
    So 25.05. 16:30 Nové Syrovice - Blatnice 5:0
    So 25.05. 16:30 Jaroměřice n.R. B - Rudíkov -Trnava 1:2
    Ne 26.05. 16:30 Třebelovice - Náměšť n.O. B 2:4 (2:1)
    Ne 26.05. 16:30 M. Budějovice B - Mohelno 1:2 (0:1)
    Ne 26.05. 16:30 Březník - Okříšky B 2:2 (1:1)

    24.kolo

    So 01.06. 16:30 Náměšť n.O. B - Březník 6:5 (3:2)
    So 01.06. 16:30 Rudíkov -Trnava - Chlístov 4:2
    So 01.06. 16:30 Okříšky B - Výčapy 2:1
    Ne 02.06. 16:30 Vladislav - Nové Syrovice 6:2 (4:1)
    Ne 02.06. 16:30 Dukovany - Třebelovice 4:3
    Ne 02.06. 16:30 Blatnice - M. Budějovice B 1:1 (0:0)
    Ne 02.06. 16:30 Mohelno - Jaroměřice n.R. B 3:0

    25.kolo

    So 08.06. 16:30 M. Budějovice B - Vladislav 0:7 (0:2)
    So 08.06. 16:30 Nové Syrovice - Okříšky B 5:1 (1:1)
    So 08.06. 16:30 Březník - Dukovany 1:3 (0:0)
    Ne 09.06. 10:45 Výčapy - Náměšť n.O. B 2:1
    Ne 09.06. 16:30 Mohelno - Rudíkov -Trnava 3:0 (2:0)
    Ne 09.06. 16:30 Jaroměřice n.R. B - Blatnice 1:1
    Ne 09.06. 16:30 Třebelovice - Chlístov 7:1

    26.kolo

    So 15.06. 16:30 Náměšť n.O. B - Nové Syrovice 1:1 (1:1)
    So 15.06. 16:30 Rudíkov -Trnava - Třebelovice 1:3
    So 15.06. 16:30 Chlístov - Březník 2:2
    So 15.06. 16:30 Okříšky B - M. Budějovice B 2:4 (2:2)
    Ne 16.06. 16:30 Vladislav - Jaroměřice n.R. B 4:0
    Ne 16.06. 16:30 Dukovany - Výčapy 3:0 (3:0)
    Ne 16.06. 16:30 Blatnice - Mohelno 2:2 (0:1)

    15.kolo

    Ne 31.03. 17:30 Dukovany - M. Budějovice B 7:2 (1:2)
    Ne 23.06. 16:30 Náměšť n.O. B - Jaroměřice n.R. B 7:2
    Ne 23.06. 16:30 Vladislav - Blatnice 5:0
    Ne 23.06. 16:30 Okříšky B - Mohelno 7:3
    Ne 23.06. 16:30 Březník - Rudíkov -Trnava 4:1
    Ne 23.06. 16:30 Třebelovice - Výčapy 1:1
    Ne 23.06. 16:30 Chlístov - Nové Syrovice 3:1
    Správce soutěže: Lukáš Příkazský

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 15 7 4 80:38 52
    2. 26 15 5 6 68:39 50
    3. 26 15 3 8 66:39 48
    4. 26 14 4 8 76:52 46
    5. 26 13 5 8 70:63 44
    6. 26 12 7 7 75:52 43
    7. 26 10 5 11 57:60 35
    8. 26 10 3 13 59:68 33
    9. 26 9 3 14 42:58 30
    10. 26 7 7 12 36:73 28
    11. 26 8 3 15 62:77 27
    12. 26 8 3 15 47:74 27
    13. 26 6 6 14 42:66 24
    14. 26 4 11 11 24:45 23