Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. prosince 2018
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 5792
  • Návštěvy: 39/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8499
    Týden:
    39
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:15 Podlesí - Daleké Dušníky 8:1 (4:0)
    So 25.08. 10:15 Týnec - Petrovice 3:3 (2:1)
    So 25.08. 10:15 Lety - Dobříš 2:4 (0:4)
    So 25.08. 10:15 Milín - Žebrák 8:0 (5:0)
    So 25.08. 10:15 Králův Dvůr - Březnice 3:3 (2:2)
    Ne 26.08. 10:15 Říčany - Votice 1:1 (1:1)
    Ne 26.08. 10:15 Loděnice - Jílové 3:1 (0:0)

    2.kolo

    So 01.09. 10:15 Votice - Březnice 5:0 (1:0)
    So 01.09. 10:15 Dobříš - Milín 2:4 (0:1)
    So 01.09. 10:15 Petrovice - Lety 7:0 (1:0)
    So 01.09. 10:15 Daleké Dušníky - Týnec 1:4 (1:1)
    So 01.09. 10:15 Jílové - Podlesí 5:3 (1:2)
    Ne 02.09. 10:15 Žebrák - Králův Dvůr 4:2 (2:0)
    Ne 02.09. 10:15 Říčany - Loděnice 6:0 (3:0)

    3.kolo

    So 08.09. 10:15 Podlesí - Říčany 3:0 (0:0)
    So 08.09. 10:15 Týnec - Jílové 3:1 (2:0)
    So 08.09. 10:15 Lety - Daleké Dušníky 2:2 (1:0)
    So 08.09. 10:15 Milín - Petrovice 3:5 (2:2)
    So 08.09. 10:15 Králův Dvůr - Dobříš 2:3 (1:2)
    So 08.09. 10:15 Březnice - Žebrák 7:2 (3:1)
    Ne 09.09. 10:15 Loděnice - Votice 0:1 (0:1)

    4.kolo

    So 15.09. 10:15 Votice - Žebrák 1:1 (0:1)
    So 15.09. 10:15 Dobříš - Březnice 2:3 (1:2)
    So 15.09. 10:15 Petrovice - Králův Dvůr 3:0 (2:0)
    So 15.09. 10:15 Daleké Dušníky - Milín 4:2 (1:2)
    So 15.09. 10:15 Jílové - Lety 12:2 (3:1)
    Ne 16.09. 10:15 Říčany - Týnec 2:1 (1:1)
    Ne 16.09. 10:15 Loděnice - Podlesí 1:7 (0:2)

    5.kolo

    So 22.09. 10:15 Podlesí - Votice 0:0 (0:0)
    So 22.09. 10:15 Týnec - Loděnice 3:0 (2:0)
    So 22.09. 10:15 Lety - Říčany 2:0 (2:0)
    So 22.09. 10:15 Milín - Jílové 1:9 (1:4)
    So 22.09. 10:15 Králův Dvůr - Daleké Dušníky 6:1 (3:1)
    So 22.09. 10:15 Březnice - Petrovice 2:2 (0:0)
    Ne 23.09. 10:15 Žebrák - Dobříš 7:3

    6.kolo

    So 29.09. 10:15 Votice - Dobříš 1:0 (0:0)
    So 29.09. 10:15 Petrovice - Žebrák 9:1 (5:1)
    So 29.09. 10:15 Daleké Dušníky - Březnice 3:0 (2:0)
    So 29.09. 10:15 Jílové - Králův Dvůr 4:2 (1:2)
    So 29.09. 10:15 Podlesí - Týnec 1:1 (1:1)
    Ne 30.09. 10:15 Říčany - Milín 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 10:15 Loděnice - Lety 1:1 (1:0)

    7.kolo

    So 06.10. 10:15 Týnec - Votice 2:1 (1:0)
    So 06.10. 10:15 Lety - Podlesí 1:3 (1:2)
    So 06.10. 10:15 Milín - Loděnice 2:1 (2:1)
    So 06.10. 10:15 Králův Dvůr - Říčany 1:5
    So 06.10. 10:15 Březnice - Jílové 3:0
    So 06.10. 10:15 Dobříš - Petrovice 1:7 (1:2)
    Ne 07.10. 10:15 Žebrák - Daleké Dušníky 4:3 (1:2)

    8.kolo

    So 13.10. 10:15 Votice - Petrovice 2:2 (1:1)
    So 13.10. 10:15 Daleké Dušníky - Dobříš 1:4 (0:2)
    So 13.10. 10:15 Jílové - Žebrák 4:3
    So 13.10. 10:15 Podlesí - Milín 2:0 (0:0)
    So 13.10. 10:15 Týnec - Lety 8:1 (3:0)
    Ne 14.10. 10:15 Říčany - Březnice 6:3 (4:0)
    Ne 14.10. 10:15 Loděnice - Králův Dvůr 0:1 (0:0)

    9.kolo

    So 20.10. 10:15 Lety - Votice 6:1 (2:1)
    So 20.10. 10:15 Milín - Týnec 4:1 (2:1)
    So 20.10. 10:15 Králův Dvůr - Podlesí 2:7 (2:2)
    So 20.10. 10:15 Březnice - Loděnice 2:1 (1:0)
    So 20.10. 10:15 Dobříš - Jílové 5:3 (2:0)
    So 20.10. 10:15 Petrovice - Daleké Dušníky 8:0 (2:0)
    Ne 21.10. 10:15 Žebrák - Říčany 1:4 (0:2)

    10.kolo

    So 27.10. 10:15 Votice - Daleké Dušníky 1:2 (0:1)
    So 27.10. 10:15 Jílové - Petrovice 0:2 (0:1)
    So 27.10. 10:15 Podlesí - Březnice 1:3 (1:1)
    So 27.10. 10:15 Týnec - Králův Dvůr 10:0 (4:0)
    So 27.10. 10:15 Lety - Milín 2:1 (2:1)
    Ne 28.10. 10:15 Říčany - Dobříš 4:1
    Ne 28.10. 10:15 Loděnice - Žebrák 7:2 (2:1)

    11.kolo

    So 03.11. 10:15 Milín - Votice 4:2 (2:1)
    So 03.11. 10:15 Králův Dvůr - Lety 0:3 (0:1)
    So 03.11. 10:15 Březnice - Týnec 1:10 (0:3)
    So 03.11. 10:15 Dobříš - Loděnice 3:1 (2:0)
    So 03.11. 10:15 Petrovice - Říčany 4:1 (2:1)
    So 03.11. 10:15 Daleké Dušníky - Jílové 1:3 (1:1)
    Ne 04.11. 10:15 Žebrák - Podlesí 1:7 (0:2)

    12.kolo

    So 10.11. 10:15 Votice - Jílové 5:1 (2:1)
    So 10.11. 10:15 Podlesí - Dobříš 2:0 (1:0)
    So 10.11. 10:15 Týnec - Žebrák 10:0 (3:0)
    So 10.11. 10:15 Lety - Březnice 1:2 (0:2)
    So 10.11. 10:15 Milín - Králův Dvůr 4:0 (2:0)
    Ne 11.11. 10:15 Říčany - Daleké Dušníky 2:1 (2:1)
    Ne 11.11. 10:15 Loděnice - Petrovice 0:4 (0:2)

    13.kolo

    So 17.11. 10:15 Králův Dvůr - Votice 0:1 (0:0)
    So 17.11. 10:15 Březnice - Milín 3:2 (1:1)
    So 17.11. 10:15 Dobříš - Týnec 1:6 (0:2)
    So 17.11. 10:15 Petrovice - Podlesí 0:0 (0:0)
    So 17.11. 10:15 Daleké Dušníky - Loděnice 2:2 (0:1)
    So 17.11. 10:15 Jílové - Říčany 1:2 (1:2)
    Ne 18.11. 10:15 Žebrák - Lety 0:7 (0:4)

    15.kolo

    So 30.03. 10:15 Týnec - Daleké Dušníky 14:0 (6:0)
    So 30.03. 10:15 Lety - Petrovice 1:4 (0:1)
    So 30.03. 10:15 Březnice - Votice 3:4 (1:2)
    So 30.03. 12:30 Podlesí - Jílové 3:3 (2:0)
    Ne 31.03. 11:30 Králův Dvůr - Žebrák 2:2 (1:1)
    St 08.05. 10:15 Loděnice - Říčany 1:1
    St 15.05. 17:00 Milín - Dobříš 1:0 (1:0)

    16.kolo

    So 06.04. 10:15 Dobříš - Králův Dvůr 0:1 (0:0)
    So 06.04. 10:15 Petrovice - Milín 5:0 (2:0)
    So 06.04. 10:15 Daleké Dušníky - Lety 1:1 (0:1)
    So 06.04. 10:15 Jílové - Týnec 4:4
    So 06.04. 10:15 Votice - Loděnice 1:1 (0:0)
    Ne 07.04. 10:15 Žebrák - Březnice 2:1
    Ne 07.04. 10:15 Říčany - Podlesí 2:2 (1:0)

    17.kolo

    So 13.04. 10:15 Podlesí - Loděnice 4:0 (4:0)
    So 13.04. 10:15 Týnec - Říčany 2:0 (1:0)
    So 13.04. 10:15 Lety - Jílové 6:0 (2:0)
    So 13.04. 10:15 Milín - Daleké Dušníky 3:0 (3:0)
    So 13.04. 10:15 Králův Dvůr - Petrovice 3:3 (2:3)
    So 13.04. 10:15 Březnice - Dobříš 4:4 (1:1)
    Ne 14.04. 10:15 Žebrák - Votice 0:3

    18.kolo

    So 20.04. 10:15 Dobříš - Žebrák 3:0 (0:0)
    So 20.04. 10:15 Petrovice - Březnice 9:1
    So 20.04. 10:15 Daleké Dušníky - Králův Dvůr 2:3 (1:3)
    So 20.04. 10:15 Jílové - Milín 0:0 (0:0)
    So 20.04. 10:15 Votice - Podlesí 1:3 (1:1)
    So 20.04. 14:45 Loděnice - Týnec 3:0 (2:0)
    Ne 21.04. 10:15 Říčany - Lety 2:2 (2:2)

    19.kolo

    So 27.04. 10:15 Týnec - Podlesí 2:5 (1:4)
    So 27.04. 10:15 Lety - Loděnice 7:2 (3:0)
    So 27.04. 10:15 Milín - Říčany 1:3 (1:1)
    So 27.04. 10:15 Králův Dvůr - Jílové 3:2 (3:1)
    So 27.04. 10:15 Březnice - Daleké Dušníky 3:0 (0:0)
    So 27.04. 10:15 Dobříš - Votice 2:2 (0:2)
    Ne 28.04. 10:15 Žebrák - Petrovice 5:2 (2:1)

    14.kolo

    St 01.05. 10:15 Jílové - Loděnice 7:2
    St 01.05. 10:15 Votice - Říčany 1:3 (1:1)
    St 01.05. 10:15 Daleké Dušníky - Podlesí 0:8 (0:4)
    St 01.05. 10:15 Březnice - Králův Dvůr 2:8 (1:3)
    St 01.05. 10:15 Žebrák - Milín 0:2 (0:1)
    St 01.05. 10:15 Dobříš - Lety 1:0 (0:0)
    St 01.05. 10:15 Petrovice - Týnec 5:1 (1:1)

    20.kolo

    So 04.05. 10:15 Petrovice - Dobříš 6:1 (4:0)
    So 04.05. 10:15 Daleké Dušníky - Žebrák 3:2 (1:0)
    So 04.05. 10:15 Jílové - Březnice 12:2
    So 04.05. 10:15 Podlesí - Lety 2:2 (2:1)
    So 04.05. 10:15 Votice - Týnec 3:5
    So 04.05. 14:45 Loděnice - Milín 2:1 (1:0)
    Ne 05.05. 10:15 Říčany - Králův Dvůr 2:2 (1:1)

    21.kolo

    So 11.05. 10:15 Lety - Týnec 7:1 (3:0)
    So 11.05. 10:15 Milín - Podlesí 2:2 (1:2)
    So 11.05. 10:15 Králův Dvůr - Loděnice 1:3 (1:1)
    So 11.05. 10:15 Březnice - Říčany 3:2 (1:1)
    So 11.05. 10:15 Dobříš - Daleké Dušníky 4:0 (1:0)
    So 11.05. 10:15 Petrovice - Votice 6:2 (3:2)
    Ne 12.05. 10:15 Žebrák - Jílové 9:0 (5:0)

    22.kolo

    So 18.05. 10:15 Daleké Dušníky - Petrovice 1:8 (1:4)
    So 18.05. 10:15 Jílové - Dobříš 5:0 (2:0)
    So 18.05. 10:15 Podlesí - Králův Dvůr 7:0 (3:0)
    So 18.05. 10:15 Týnec - Milín 1:2 (0:2)
    So 18.05. 10:15 Votice - Lety 5:1 (1:0)
    So 18.05. 14:45 Loděnice - Březnice 10:3 (6:1)
    Ne 19.05. 10:15 Říčany - Žebrák 4:1 (1:0)

    23.kolo

    So 25.05. 10:15 Milín - Lety 2:4 (0:1)
    So 25.05. 10:15 Králův Dvůr - Týnec 1:1
    So 25.05. 10:15 Březnice - Podlesí 0:7 (0:3)
    So 25.05. 10:15 Dobříš - Říčany 5:0 (1:0)
    So 25.05. 10:15 Petrovice - Jílové 4:5 (4:3)
    So 25.05. 10:15 Daleké Dušníky - Votice 2:1 (1:0)
    Ne 26.05. 10:15 Žebrák - Loděnice 5:1 (3:1)

    24.kolo

    So 01.06. 10:15 Jílové - Daleké Dušníky 4:0 (3:0)
    So 01.06. 10:15 Podlesí - Žebrák 2:1 (2:0)
    So 01.06. 10:15 Týnec - Březnice 5:3 (2:2)
    So 01.06. 10:15 Votice - Milín 6:4 (4:1)
    So 01.06. 14:45 Loděnice - Dobříš 0:1 (0:0)
    Ne 02.06. 10:15 Říčany - Petrovice 0:2 (0:0)
    Čt 13.06. 18:00 Lety - Králův Dvůr 7:1 (3:0)

    25.kolo

    So 08.06. 10:15 Králův Dvůr - Milín 1:4 (1:1)
    So 08.06. 10:15 Březnice - Lety 1:12 (1:8)
    So 08.06. 10:15 Dobříš - Podlesí 1:4 (1:1)
    So 08.06. 10:15 Petrovice - Loděnice 8:0 (4:0)
    So 08.06. 10:15 Daleké Dušníky - Říčany 5:1 (4:0)
    So 08.06. 10:15 Jílové - Votice 10:2 (6:2)
    Ne 09.06. 10:15 Žebrák - Týnec 1:1 (0:0)

    26.kolo

    So 15.06. 10:15 Podlesí - Petrovice 3:1 (1:0)
    So 15.06. 10:15 Týnec - Dobříš 5:0 (4:0)
    So 15.06. 10:15 Lety - Žebrák 4:2 (0:1)
    So 15.06. 10:15 Milín - Březnice 4:1 (2:0)
    So 15.06. 10:15 Votice - Králův Dvůr 1:2 (1:0)
    Ne 16.06. 10:15 Říčany - Jílové 3:2
    Ne 16.06. 13:00 Loděnice - Daleké Dušníky 1:1 (0:0)
    Správce soutěže: Karel Horňák

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 5 3 119:36 59
    2. 26 17 7 2 96:30 58
    3. 26 14 5 7 104:50 47
    4. 26 12 5 9 84:65 41
    5. 26 12 5 9 56:49 41
    6. 26 13 2 11 62:56 41
    7. 26 12 3 11 98:73 39
    8. 26 9 6 11 54:61 33
    9. 26 10 2 14 51:71 32
    10. 26 9 3 14 59:117 30
    11. 26 7 5 14 47:84 26
    12. 26 7 3 16 56:100 24
    13. 26 6 5 15 43:75 23
    14. 26 6 4 16 37:99 22