Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 20. října 2019
svátek má Vendelín.
Hlavní menu
  • ID: 578
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3876
    Týden:
    24
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 17:00 Klatovy - Hvězda Cheb 2:1 (1:1)
    So 06.08. 17:00 Doubravka - Tábor 5:2 (1:1)
    So 06.08. 17:00 Vejprnice - Milín 0:1 (0:0)
    So 06.08. 17:00 Táborsko - Jankov 3:1 (3:1)
    So 06.08. 17:00 Hořovicko - MK Louny 0:0 (0:0)
    Ne 07.08. 17:00 Holýšov - Viktoria Plzeň B 1:2 (1:1)
    Ne 07.08. 17:00 Králův Dvůr - Třeboň 3:1 (1:1)
    Ne 07.08. 17:00 Hor. Měcholupy - Motorlet Praha 1:0 (1:0)

    2.kolo

    So 13.08. 10:15 Hvězda Cheb - MK Louny 1:1 (1:0)
    So 13.08. 10:15 Viktoria Plzeň B - Králův Dvůr 4:1 (3:0)
    So 13.08. 17:00 Milín - Táborsko 0:1 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Motorlet Praha - Vejprnice 0:0 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Tábor - Holýšov 2:1 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Klatovy - Doubravka 1:0 (0:0)
    Ne 14.08. 10:30 Třeboň - Hor. Měcholupy 1:1 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 Jankov - Hořovicko 2:1 (0:0)

    3.kolo

    So 20.08. 17:00 Doubravka - Hvězda Cheb 2:0 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Vejprnice - Třeboň 0:0 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Táborsko - Motorlet Praha 2:1 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Hořovicko - Milín 0:3 (0:2)
    Ne 21.08. 10:15 MK Louny - Jankov 1:2 (1:0)
    Ne 21.08. 17:00 Holýšov - Klatovy 0:0 (0:0)
    Ne 21.08. 17:00 Králův Dvůr - Tábor 2:1 (2:1)
    Ne 21.08. 17:00 Hor. Měcholupy - Viktoria Plzeň B 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 27.08. 10:15 Hvězda Cheb - Jankov 2:2 (0:0)
    So 27.08. 10:15 Viktoria Plzeň B - Vejprnice 4:2 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Milín - MK Louny 4:0 (3:0)
    So 27.08. 17:00 Motorlet Praha - Hořovicko 3:0 (2:0)
    So 27.08. 17:00 Tábor - Hor. Měcholupy 2:0 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Klatovy - Králův Dvůr 3:0 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Doubravka - Holýšov 5:1 (4:0)
    Ne 28.08. 10:30 Třeboň - Táborsko 1:2 (1:1)

    5.kolo

    So 03.09. 17:00 Vejprnice - Tábor 2:0 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Táborsko - Viktoria Plzeň B 1:0 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Hořovicko - Třeboň 0:0 (0:0)
    Ne 04.09. 10:15 MK Louny - Motorlet Praha 4:1 (2:1)
    Ne 04.09. 17:00 Holýšov - Hvězda Cheb 0:1 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Králův Dvůr - Doubravka 1:3 (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Hor. Měcholupy - Klatovy 0:0 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Jankov - Milín 0:3 (0:0)

    6.kolo

    So 10.09. 10:15 Hvězda Cheb - Milín 1:0 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Motorlet Praha - Jankov 0:0 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Tábor - Táborsko 1:2 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Klatovy - Vejprnice 1:2 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Doubravka - Hor. Měcholupy 2:2 (1:0)
    Ne 11.09. 10:15 Viktoria Plzeň B - Hořovicko 5:0 (1:0)
    Ne 11.09. 10:30 Třeboň - MK Louny 0:1 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Holýšov - Králův Dvůr 2:4 (0:2)

    7.kolo

    So 17.09. 16:30 Vejprnice - Doubravka 2:1 (1:0)
    So 17.09. 16:30 Táborsko - Klatovy 0:3 (0:0)
    So 17.09. 16:30 Hořovicko - Tábor 4:1 (1:1)
    So 17.09. 16:30 Milín - Motorlet Praha 2:1 (1:0)
    Ne 18.09. 10:15 MK Louny - Viktoria Plzeň B 0:2 (0:0)
    Ne 18.09. 16:30 Králův Dvůr - Hvězda Cheb 2:3 (0:1)
    Ne 18.09. 16:30 Hor. Měcholupy - Holýšov 3:1 (1:0)
    Ne 18.09. 16:30 Jankov - Třeboň 1:3 (0:0)

    8.kolo

    So 24.09. 10:15 Hvězda Cheb - Motorlet Praha 1:1 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Tábor - MK Louny 0:1 (0:1)
    So 24.09. 16:30 Klatovy - Hořovicko 4:0 (2:0)
    So 24.09. 16:30 Doubravka - Táborsko 1:1 (0:0)
    Ne 25.09. 10:15 Viktoria Plzeň B - Jankov 5:0 (2:0)
    Ne 25.09. 10:30 Třeboň - Milín 3:1 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Holýšov - Vejprnice 1:1 (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Králův Dvůr - Hor. Měcholupy 3:1 (2:0)

    9.kolo

    So 01.10. 16:00 Vejprnice - Králův Dvůr 4:1 (1:0)
    So 01.10. 16:00 Táborsko - Holýšov 3:0 (2:0)
    So 01.10. 16:00 Hořovicko - Doubravka 2:1 (0:0)
    So 01.10. 16:00 Milín - Viktoria Plzeň B 2:2 (1:1)
    So 01.10. 16:00 Motorlet Praha - Třeboň 1:1 (1:1)
    Ne 02.10. 10:15 MK Louny - Klatovy 2:0 (2:0)
    Ne 02.10. 16:00 Hor. Měcholupy - Hvězda Cheb 0:4 (0:2)
    Ne 02.10. 16:00 Jankov - Tábor 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 08.10. 10:15 Hvězda Cheb - Třeboň 3:0 (2:0)
    So 08.10. 10:15 Viktoria Plzeň B - Motorlet Praha 2:0 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Tábor - Milín 1:3 (0:1)
    So 08.10. 16:00 Klatovy - Jankov 2:0 (2:0)
    So 08.10. 16:00 Doubravka - MK Louny 1:1 (1:1)
    Ne 09.10. 16:00 Holýšov - Hořovicko 2:2 (0:0)
    Ne 09.10. 16:00 Králův Dvůr - Táborsko 3:1 (0:0)
    Ne 09.10. 16:00 Hor. Měcholupy - Vejprnice 2:2 (0:1)

    11.kolo

    So 15.10. 15:30 Vejprnice - Hvězda Cheb 2:4 (0:3)
    So 15.10. 15:30 Táborsko - Hor. Měcholupy 1:0 (1:0)
    So 15.10. 15:30 Hořovicko - Králův Dvůr 3:0 (0:0)
    So 15.10. 15:30 Milín - Klatovy 2:1 (1:0)
    So 15.10. 15:30 Motorlet Praha - Tábor 1:0 (1:0)
    Ne 16.10. 10:15 MK Louny - Holýšov 4:3 (1:2)
    Ne 16.10. 10:30 Třeboň - Viktoria Plzeň B 1:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:30 Jankov - Doubravka 1:1 (0:0)

    12.kolo

    So 22.10. 10:15 Hvězda Cheb - Viktoria Plzeň B 0:0 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Tábor - Třeboň 2:2 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Klatovy - Motorlet Praha 0:2 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Doubravka - Milín 2:0 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Vejprnice - Táborsko 1:1 (1:0)
    Ne 23.10. 14:00 Králův Dvůr - MK Louny 2:2 (2:1)
    Ne 23.10. 15:30 Holýšov - Jankov 3:3 (1:3)
    Ne 23.10. 15:30 Hor. Měcholupy - Hořovicko 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 29.10. 10:15 Viktoria Plzeň B - Tábor 12:0 (7:0)
    So 29.10. 14:30 Táborsko - Hvězda Cheb 1:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Hořovicko - Vejprnice 2:0 (2:0)
    So 29.10. 14:30 Milín - Holýšov 3:3 (2:2)
    So 29.10. 14:30 Motorlet Praha - Doubravka 0:0 (0:0)
    Ne 30.10. 10:15 MK Louny - Hor. Měcholupy 4:2 (2:1)
    Ne 30.10. 10:30 Třeboň - Klatovy 1:2 (0:2)
    Ne 30.10. 14:30 Jankov - Králův Dvůr 0:1 (0:1)

    14.kolo

    So 05.11. 10:15 Hvězda Cheb - Tábor 2:1 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Klatovy - Viktoria Plzeň B 0:1 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Doubravka - Třeboň 2:3 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Vejprnice - MK Louny 1:2 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Táborsko - Hořovicko 1:1 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Holýšov - Motorlet Praha 0:4 (0:3)
    Ne 06.11. 14:00 Králův Dvůr - Milín 1:2 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Hor. Měcholupy - Jankov 0:1 (0:0)

    15.kolo

    So 12.11. 10:15 Viktoria Plzeň B - Doubravka 4:0 (3:0)
    So 12.11. 14:00 Hořovicko - Hvězda Cheb 2:3 (0:3)
    So 12.11. 14:00 Jankov - Vejprnice 1:0 (1:0)
    So 12.11. 14:00 Milín - Hor. Měcholupy 2:1 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Motorlet Praha - Králův Dvůr 3:2 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Tábor - Klatovy 0:2 (0:1)
    Ne 13.11. 10:00 MK Louny - Táborsko 2:2 (1:0)
    Ne 13.11. 10:30 Třeboň - Holýšov 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 11.03. 14:30 Motorlet Praha - Hor. Měcholupy 3:1 (2:0)
    St 29.03. 17:00 Viktoria Plzeň B - Holýšov 7:0 (3:0)
    St 19.04. 17:00 Hvězda Cheb - Klatovy 1:1 (0:1)
    St 19.04. 17:00 Milín - Vejprnice 0:5 (0:2)
    St 19.04. 17:00 MK Louny - Hořovicko 1:0 (0:0)
    St 26.04. 17:00 Tábor - Doubravka 0:1 (0:1)
    St 26.04. 17:00 Třeboň - Králův Dvůr 4:0 (1:0)
    St 10.05. 17:00 Jankov - Táborsko 0:1 (0:1)

    17.kolo

    Ne 19.03. 15:00 Hor. Měcholupy - Třeboň 1:3 (0:1)
    St 12.04. 16:30 Doubravka - Klatovy 1:0 (0:0)
    St 19.04. 17:00 Králův Dvůr - Viktoria Plzeň B 0:1 (0:0)
    St 19.04. 17:00 Holýšov - Tábor 0:0 (0:0)
    St 26.04. 17:00 MK Louny - Hvězda Cheb 1:2 (0:0)
    St 26.04. 17:00 Hořovicko - Jankov 3:0 (0:0)
    St 26.04. 17:00 Táborsko - Milín 1:1 (0:0)
    St 26.04. 17:00 Vejprnice - Motorlet Praha 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 25.03. 10:15 Viktoria Plzeň B - Hor. Měcholupy 2:0 (0:0)
    So 25.03. 12:30 Hvězda Cheb - Doubravka 2:1 (2:0)
    So 25.03. 15:00 Tábor - Králův Dvůr 0:1 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Motorlet Praha - Táborsko 3:1 (2:0)
    So 25.03. 15:30 Klatovy - Holýšov 0:0 (0:0)
    St 03.05. 17:00 Třeboň - Vejprnice 4:1 (0:1)
    St 03.05. 17:00 Jankov - MK Louny 1:1 (0:0)
    St 10.05. 17:00 Milín - Hořovicko 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 01.04. 16:30 Hořovicko - Motorlet Praha 0:2 (0:0)
    So 01.04. 16:30 Vejprnice - Viktoria Plzeň B 2:2 (0:0)
    Ne 02.04. 13:00 MK Louny - Milín 1:4 (0:2)
    Ne 02.04. 16:30 Jankov - Hvězda Cheb 0:2 (0:0)
    Ne 02.04. 16:30 Hor. Měcholupy - Tábor 1:0 (0:0)
    Ne 02.04. 16:30 Holýšov - Doubravka 2:2 (0:0)
    St 19.04. 17:00 Táborsko - Třeboň 1:0 (0:0)
    St 10.05. 17:00 Králův Dvůr - Klatovy 1:1 (0:1)

    20.kolo

    So 08.04. 10:15 Hvězda Cheb - Holýšov 4:0 (1:0)
    So 08.04. 10:15 Viktoria Plzeň B - Táborsko 4:1 (3:0)
    So 08.04. 16:30 Doubravka - Králův Dvůr 2:0 (1:0)
    So 08.04. 16:30 Klatovy - Hor. Měcholupy 3:0 (2:0)
    So 08.04. 16:30 Tábor - Vejprnice 1:0 (0:0)
    So 08.04. 16:30 Motorlet Praha - MK Louny 4:1 (1:1)
    So 08.04. 16:30 Milín - Jankov 2:1 (2:0)
    Ne 09.04. 10:30 Třeboň - Hořovicko 1:1 (1:0)

    21.kolo

    So 15.04. 16:30 Milín - Hvězda Cheb 0:3 (0:0)
    So 15.04. 16:30 Hořovicko - Viktoria Plzeň B 0:2 (0:1)
    So 15.04. 16:30 Táborsko - Tábor 1:0 (0:0)
    So 15.04. 16:30 Vejprnice - Klatovy 0:3 (0:2)
    Ne 16.04. 16:30 Jankov - Motorlet Praha 1:1 (1:0)
    Ne 16.04. 16:30 Králův Dvůr - Holýšov 3:0 (1:0)
    Út 18.04. 17:00 Hor. Měcholupy - Doubravka 1:1 (0:0)
    St 10.05. 17:00 MK Louny - Třeboň 2:1 (2:0)

    22.kolo

    So 22.04. 10:15 Hvězda Cheb - Králův Dvůr 1:0 (1:0)
    So 22.04. 10:15 Viktoria Plzeň B - MK Louny 1:0 (0:0)
    So 22.04. 17:00 Doubravka - Vejprnice 1:2 (0:2)
    So 22.04. 17:00 Klatovy - Táborsko 2:0 (1:0)
    So 22.04. 17:00 Tábor - Hořovicko 0:2 (0:2)
    So 22.04. 17:00 Motorlet Praha - Milín 1:0 (1:0)
    Ne 23.04. 10:30 Třeboň - Jankov 1:2 (1:1)
    Ne 23.04. 17:00 Holýšov - Hor. Měcholupy 1:2 (0:1)

    23.kolo

    So 29.04. 17:00 Motorlet Praha - Hvězda Cheb 2:3 (2:2)
    So 29.04. 17:00 Milín - Třeboň 1:0 (0:0)
    So 29.04. 17:00 Hořovicko - Klatovy 1:1 (0:1)
    So 29.04. 17:00 Táborsko - Doubravka 1:2 (1:1)
    So 29.04. 17:00 Vejprnice - Holýšov 3:2 (1:1)
    Ne 30.04. 10:15 MK Louny - Tábor 1:0 (1:0)
    Ne 30.04. 17:00 Jankov - Viktoria Plzeň B 0:0 (0:0)
    Po 01.05. 17:00 Hor. Měcholupy - Králův Dvůr 3:2 (2:1)

    24.kolo

    So 06.05. 10:15 Hvězda Cheb - Hor. Měcholupy 1:0 (1:0)
    So 06.05. 10:15 Viktoria Plzeň B - Milín 3:0 (2:0)
    So 06.05. 17:00 Doubravka - Hořovicko 3:2 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Klatovy - MK Louny 2:0 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Tábor - Jankov 1:0 (1:0)
    Ne 07.05. 10:30 Třeboň - Motorlet Praha 1:1 (0:1)
    Ne 07.05. 17:00 Králův Dvůr - Vejprnice 2:3 (0:0)
    Ne 07.05. 17:00 Holýšov - Táborsko 1:1 (1:0)

    25.kolo

    So 13.05. 17:00 Motorlet Praha - Viktoria Plzeň B 1:1 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Milín - Tábor 1:0 (0:0)
    So 13.05. 17:00 Hořovicko - Holýšov 4:0 (2:0)
    So 13.05. 17:00 Táborsko - Králův Dvůr 1:0 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Vejprnice - Hor. Měcholupy 4:1 (1:0)
    Ne 14.05. 10:15 MK Louny - Doubravka 0:0 (0:0)
    Ne 14.05. 10:30 Třeboň - Hvězda Cheb 1:1 (0:1)
    Ne 14.05. 17:00 Jankov - Klatovy 1:3 (0:3)

    26.kolo

    So 20.05. 10:15 Hvězda Cheb - Vejprnice 1:2 (1:0)
    So 20.05. 10:15 Viktoria Plzeň B - Třeboň 2:1 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Doubravka - Jankov 1:1 (0:1)
    So 20.05. 17:00 Klatovy - Milín 2:0 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Tábor - Motorlet Praha 1:4 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Hor. Měcholupy - Táborsko 0:0 (0:0)
    Ne 21.05. 17:00 Králův Dvůr - Hořovicko 1:1 (0:0)
    Ne 21.05. 17:00 Holýšov - MK Louny 1:1 (0:1)

    27.kolo

    So 27.05. 17:00 Motorlet Praha - Klatovy 2:2 (1:1)
    So 27.05. 17:00 Milín - Doubravka 0:0 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Hořovicko - Hor. Měcholupy 0:0 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Táborsko - Vejprnice 0:2 (0:1)
    Ne 28.05. 10:15 Viktoria Plzeň B - Hvězda Cheb 5:2 (2:1)
    Ne 28.05. 10:15 MK Louny - Králův Dvůr 2:3 (1:1)
    Ne 28.05. 17:00 Jankov - Holýšov 3:1 (3:0)
    St 07.06. 17:30 Třeboň - Tábor 3:2 (0:1)

    28.kolo

    So 03.06. 10:15 Hvězda Cheb - Táborsko 3:2 (3:0)
    So 03.06. 17:00 Vejprnice - Hořovicko 2:1 (0:1)
    So 03.06. 17:00 Doubravka - Motorlet Praha 0:2 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Klatovy - Třeboň 0:0 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Tábor - Viktoria Plzeň B 1:1 (0:0)
    Ne 04.06. 17:00 Hor. Měcholupy - MK Louny 4:0 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Králův Dvůr - Jankov 2:0 (0:0)
    Ne 04.06. 17:00 Holýšov - Milín 1:2 (1:0)

    29.kolo

    So 10.06. 17:00 Tábor - Hvězda Cheb 0:0 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Motorlet Praha - Holýšov 3:3 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Milín - Králův Dvůr 1:3 (0:1)
    So 10.06. 17:00 Hořovicko - Táborsko 3:2 (0:1)
    Ne 11.06. 10:15 MK Louny - Vejprnice 0:0 (0:0)
    Ne 11.06. 10:30 Třeboň - Doubravka 2:1 (2:1)
    Ne 11.06. 17:00 Viktoria Plzeň B - Klatovy 4:3 (2:2)
    Ne 11.06. 17:00 Jankov - Hor. Měcholupy 2:1 (1:0)

    30.kolo

    St 07.06. 17:30 Táborsko - MK Louny 0:0 (0:0)
    So 17.06. 10:30 Holýšov - Třeboň 0:2 (0:0)
    So 17.06. 10:30 Klatovy - Tábor 2:0 (1:0)
    So 17.06. 14:00 Doubravka - Viktoria Plzeň B 6:0 (3:0)
    Ne 18.06. 17:00 Hvězda Cheb - Hořovicko 1:1 (1:0)
    Ne 18.06. 17:00 Vejprnice - Jankov 1:2 (0:1)
    Ne 18.06. 17:00 Hor. Měcholupy - Milín 3:0 (2:0)
    Ne 18.06. 17:00 Králův Dvůr - Motorlet Praha 0:3 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 7 3 78:25 67
    2. 30 17 8 5 53:32 59
    3. 30 15 8 7 46:22 53
    4. 30 13 10 7 50:31 49
    5. 30 15 4 11 42:41 49
    6. 30 13 8 9 35:36 47
    7. 30 13 7 10 47:41 46
    8. 30 11 10 9 48:36 43
    9. 30 11 9 10 42:35 42
    10. 30 10 10 10 36:44 40
    11. 30 11 3 16 44:56 36
    12. 30 9 8 13 29:46 35
    13. 30 8 9 13 36:45 33
    14. 30 8 8 14 33:45 32
    15. 30 4 4 22 19:58 16
    16. 30 0 11 19 30:75 11