Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 5771
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11770
    Týden:
    37
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 16:30 Nezamyslice - Všechovice 2:1 (0:0)
    So 11.08. 16:30 Kostelec - Beňov 3:8 (0:6)
    Ne 12.08. 16:30 Lipová - Horní Moštěnice 4:2 (1:1)
    Ne 12.08. 16:30 Tovačov - Býšk./HÚ 3:1
    Ne 12.08. 16:30 Hranice B - Vrchoslavice 4:0 (2:0)
    Ne 12.08. 16:30 Pivín - Radslavice 1:1 (0:0)
    Ne 12.08. 16:30 Mostkovice - Jesenec 1:3 (0:2)

    2.kolo

    So 18.08. 16:30 Horní Moštěnice - Jesenec 1:1 (0:1)
    Ne 19.08. 10:15 Býšk./HÚ - Nezamyslice 1:3 (0:1)
    Ne 19.08. 16:30 Radslavice - Mostkovice 3:0 (2:0)
    Ne 19.08. 16:30 Beňov - Pivín 4:0 (2:0)
    Ne 19.08. 16:30 Vrchoslavice - Kostelec 3:0 (2:0)
    Ne 19.08. 16:30 Všechovice - Hranice B 4:4 (1:3)
    Ne 19.08. 16:30 Lipová - Tovačov 2:2 (2:0)

    3.kolo

    So 25.08. 16:30 Nezamyslice - Lipová 0:3 (0:1)
    So 25.08. 16:30 Kostelec - Všechovice 4:2
    So 25.08. 16:30 Jesenec - Radslavice 3:2 (1:2)
    Ne 26.08. 16:30 Tovačov - Horní Moštěnice 2:3 (2:1)
    Ne 26.08. 16:30 Hranice B - Býšk./HÚ 3:2 (2:1)
    Ne 26.08. 16:30 Pivín - Vrchoslavice 1:3 (0:2)
    Ne 26.08. 16:30 Mostkovice - Beňov 0:2 (0:2)

    4.kolo

    So 01.09. 16:30 Horní Moštěnice - Radslavice 4:2 (3:0)
    Ne 02.09. 10:15 Býšk./HÚ - Kostelec 0:1 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Beňov - Jesenec 1:1 (1:0)
    Ne 02.09. 16:30 Vrchoslavice - Mostkovice 2:0 (1:0)
    Ne 02.09. 16:30 Lipová - Hranice B 1:3 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Tovačov - Nezamyslice 2:0
    Čt 27.09. 16:30 Všechovice - Pivín 2:0

    5.kolo

    So 08.09. 16:30 Nezamyslice - Horní Moštěnice 2:3 (1:2)
    So 08.09. 16:30 Kostelec - Lipová 2:1 (0:0)
    So 08.09. 16:30 Jesenec - Vrchoslavice 2:5 (0:2)
    Ne 09.09. 16:30 Hranice B - Tovačov 1:1 (0:0)
    Ne 09.09. 16:30 Pivín - Býšk./HÚ 4:2 (3:1)
    Ne 09.09. 16:30 Mostkovice - Všechovice 0:2 (0:1)
    Ne 09.09. 16:30 Radslavice - Beňov 1:2 (1:2)

    6.kolo

    So 15.09. 16:00 Horní Moštěnice - Beňov 1:3 (0:1)
    So 15.09. 16:00 Nezamyslice - Hranice B 3:0 (2:0)
    Ne 16.09. 10:15 Býšk./HÚ - Mostkovice 1:1 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Vrchoslavice - Radslavice 1:2 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Všechovice - Jesenec 2:1 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Lipová - Pivín 5:1 (3:1)
    Ne 16.09. 16:00 Tovačov - Kostelec 3:1 (0:1)

    7.kolo

    So 22.09. 16:00 Kostelec - Nezamyslice 5:0 (2:0)
    So 22.09. 16:00 Jesenec - Býšk./HÚ 1:3 (1:1)
    Ne 23.09. 16:00 Hranice B - Horní Moštěnice 1:0 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Pivín - Tovačov 3:2 (2:0)
    Ne 23.09. 16:00 Mostkovice - Lipová 2:3 (0:1)
    Ne 23.09. 16:00 Radslavice - Všechovice 0:4 (0:1)
    Ne 23.09. 16:00 Beňov - Vrchoslavice 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 29.09. 16:00 Horní Moštěnice - Vrchoslavice 2:2 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Nezamyslice - Pivín 1:1
    Ne 30.09. 10:15 Býšk./HÚ - Radslavice 0:2 (0:1)
    Ne 30.09. 16:00 Všechovice - Beňov 0:3 (0:1)
    Ne 30.09. 16:00 Lipová - Jesenec 1:1 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Tovačov - Mostkovice 2:0
    Ne 30.09. 16:00 Hranice B - Kostelec 3:2 (1:2)

    9.kolo

    So 06.10. 15:30 Kostelec - Horní Moštěnice 4:1
    So 06.10. 15:30 Jesenec - Tovačov 2:6 (1:4)
    Ne 07.10. 15:30 Pivín - Hranice B 0:5 (0:1)
    Ne 07.10. 15:30 Mostkovice - Nezamyslice 3:4 (2:0)
    Ne 07.10. 15:30 Radslavice - Lipová 2:4 (1:2)
    Ne 07.10. 15:30 Vrchoslavice - Všechovice 4:3 (3:1)
    Čt 18.10. 15:30 Beňov - Býšk./HÚ 8:1 (3:0)

    10.kolo

    So 13.10. 15:00 Horní Moštěnice - Všechovice 1:0
    So 13.10. 15:00 Nezamyslice - Jesenec 2:1
    So 13.10. 15:00 Kostelec - Pivín 3:1
    Ne 14.10. 10:15 Býšk./HÚ - Vrchoslavice 1:3 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Lipová - Beňov 4:3 (4:2)
    Ne 14.10. 15:00 Tovačov - Radslavice 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Hranice B - Mostkovice 2:3 (1:2)

    11.kolo

    Ne 21.10. 15:00 Pivín - Horní Moštěnice 1:3 (1:2)
    Ne 21.10. 15:00 Mostkovice - Kostelec 4:3 (3:1)
    Ne 21.10. 15:00 Jesenec - Hranice B 3:0 (0:0)
    Ne 21.10. 15:00 Radslavice - Nezamyslice 0:2 (0:1)
    Ne 21.10. 15:00 Beňov - Tovačov 5:0 (2:0)
    Ne 21.10. 15:00 Vrchoslavice - Lipová 5:0 (2:0)
    Ne 21.10. 15:00 Všechovice - Býšk./HÚ 3:2 (2:1)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 Horní Moštěnice - Býšk./HÚ 2:0 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Nezamyslice - Beňov 1:2 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Kostelec - Jesenec 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Hranice B - Radslavice 3:1 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Pivín - Mostkovice 2:2
    Ne 18.11. 13:00 Lipová - Všechovice 1:2 (0:1)
    Ne 18.11. 13:00 Tovačov - Vrchoslavice 1:3 (0:1)

    13.kolo

    Ne 04.11. 10:15 Býšk./HÚ - Lipová 1:4 (0:2)
    Ne 04.11. 13:30 Mostkovice - Horní Moštěnice 3:1
    Ne 04.11. 13:30 Jesenec - Pivín 1:0 (1:0)
    Ne 04.11. 13:30 Radslavice - Kostelec 3:3 (0:1)
    Ne 04.11. 13:30 Beňov - Hranice B 1:4 (0:3)
    Ne 04.11. 13:30 Vrchoslavice - Nezamyslice 4:1 (2:0)
    Ne 04.11. 13:30 Všechovice - Tovačov 2:0

    14.kolo

    So 10.11. 13:30 Horní Moštěnice - Lipová 1:4 (0:2)
    So 10.11. 13:30 Vrchoslavice - Hranice B 4:0 (2:0)
    Ne 11.11. 10:15 Býšk./HÚ - Tovačov 4:2 (1:0)
    Ne 11.11. 13:30 Všechovice - Nezamyslice 1:0 (0:0)
    Ne 11.11. 13:30 Beňov - Kostelec 5:0 (1:0)
    Ne 11.11. 13:30 Radslavice - Pivín 3:1
    Ne 11.11. 13:30 Jesenec - Mostkovice 0:1 (0:0)

    16.kolo

    Ne 07.04. 14:00 Všechovice - Kostelec 3:1 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 Vrchoslavice - Pivín 1:1 (1:0)
    St 01.05. 10:15 Býšk./HÚ - Hranice B 1:4 (0:2)
    St 01.05. 16:30 Lipová - Nezamyslice 2:2 (0:1)
    St 01.05. 16:30 Beňov - Mostkovice 0:0 (0:0)
    St 01.05. 16:30 Radslavice - Jesenec 2:2 (0:2)
    St 08.05. 16:30 Horní Moštěnice - Tovačov 2:3 (1:2)

    17.kolo

    So 13.04. 16:00 Kostelec - Býšk./HÚ 1:3 (1:1)
    So 13.04. 16:00 Nezamyslice - Tovačov 1:1
    Ne 14.04. 15:00 Hranice B - Lipová 5:1 (3:1)
    Ne 14.04. 16:00 Radslavice - Horní Moštěnice 5:0 (1:0)
    Ne 14.04. 16:00 Mostkovice - Vrchoslavice 2:1
    Ne 14.04. 16:00 Pivín - Všechovice 4:4
    St 08.05. 16:30 Jesenec - Beňov 1:5

    18.kolo

    So 20.04. 16:00 Horní Moštěnice - Nezamyslice 1:0
    Ne 21.04. 10:15 Býšk./HÚ - Pivín 1:2
    Ne 21.04. 16:00 Tovačov - Hranice B 1:0 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Lipová - Kostelec 4:0k
    Ne 21.04. 16:00 Všechovice - Mostkovice 2:0 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Vrchoslavice - Jesenec 2:1
    Ne 21.04. 16:00 Beňov - Radslavice 2:2 (1:2)

    19.kolo

    So 27.04. 16:00 Kostelec - Tovačov 2:0 (0:0)
    Ne 28.04. 15:00 Hranice B - Nezamyslice 2:0 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Beňov - Horní Moštěnice 4:0 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Radslavice - Vrchoslavice 1:3 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Jesenec - Všechovice 1:5 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Mostkovice - Býšk./HÚ 0:3
    Ne 28.04. 16:00 Pivín - Lipová 3:0 (2:0)

    20.kolo

    St 01.05. 16:30 Tovačov - Pivín 2:2 (0:2)
    So 04.05. 16:30 Horní Moštěnice - Hranice B 1:3 (0:1)
    So 04.05. 16:30 Nezamyslice - Kostelec 2:1 (1:0)
    Ne 05.05. 10:15 Býšk./HÚ - Jesenec 2:2
    Ne 05.05. 16:30 Lipová - Mostkovice 6:0 (3:0)
    Ne 05.05. 16:30 Všechovice - Radslavice 2:2 (2:1)
    Ne 05.05. 16:30 Vrchoslavice - Beňov 5:6 (2:0)

    21.kolo

    So 11.05. 16:30 Kostelec - Hranice B 1:3 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Vrchoslavice - Horní Moštěnice 3:1 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Radslavice - Býšk./HÚ 2:1
    Ne 12.05. 16:30 Jesenec - Lipová 2:3 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Mostkovice - Tovačov 1:1
    Čt 16.05. 17:30 Beňov - Všechovice 4:2 (1:1)
    St 29.05. 17:30 Pivín - Nezamyslice 3:2

    22.kolo

    So 18.05. 16:30 Horní Moštěnice - Kostelec 1:3
    So 18.05. 16:30 Nezamyslice - Mostkovice 0:0 (0:0)
    Ne 19.05. 10:15 Býšk./HÚ - Beňov 1:1 (0:1)
    Ne 19.05. 15:00 Hranice B - Pivín 4:1 (1:0)
    Ne 19.05. 16:30 Tovačov - Jesenec 4:0
    Ne 19.05. 16:30 Lipová - Radslavice 3:1 (1:1)
    Ne 19.05. 16:30 Všechovice - Vrchoslavice 1:4

    23.kolo

    So 25.05. 16:30 Jesenec - Nezamyslice 3:4 (2:0)
    Ne 26.05. 16:30 Všechovice - Horní Moštěnice 0:1
    Ne 26.05. 16:30 Vrchoslavice - Býšk./HÚ 4:1 (2:0)
    Ne 26.05. 16:30 Beňov - Lipová 5:2 (2:1)
    Ne 26.05. 16:30 Radslavice - Tovačov 3:2 (0:1)
    Ne 26.05. 16:30 Mostkovice - Hranice B 5:4 (2:3)
    Ne 26.05. 16:30 Pivín - Kostelec 0:0 (0:0)

    24.kolo

    So 01.06. 16:30 Horní Moštěnice - Pivín 1:2 (0:1)
    So 01.06. 16:30 Kostelec - Mostkovice 0:2 (0:1)
    So 01.06. 16:30 Nezamyslice - Radslavice 3:0 (1:0)
    Ne 02.06. 10:15 Býšk./HÚ - Všechovice 3:2 (1:2)
    Ne 02.06. 15:00 Hranice B - Jesenec 3:2 (2:0)
    Ne 02.06. 16:30 Tovačov - Beňov 0:1 (0:0)
    Ne 02.06. 16:30 Lipová - Vrchoslavice 4:1 (0:1)

    25.kolo

    So 08.06. 16:30 Býšk./HÚ - Horní Moštěnice 5:0 (0:0)
    So 08.06. 16:30 Jesenec - Kostelec 0:2 (0:0)
    Ne 09.06. 16:30 Všechovice - Lipová 2:1 (1:1)
    Ne 09.06. 16:30 Vrchoslavice - Tovačov 4:1 (2:1)
    Ne 09.06. 16:30 Beňov - Nezamyslice 5:0 (1:0)
    Ne 09.06. 16:30 Radslavice - Hranice B 1:1 (0:1)
    Ne 09.06. 16:30 Mostkovice - Pivín 4:3 (2:0)

    26.kolo

    So 15.06. 16:30 Horní Moštěnice - Mostkovice 0:1 (0:0)
    So 15.06. 16:30 Kostelec - Radslavice 2:1 (1:1)
    So 15.06. 16:30 Nezamyslice - Vrchoslavice 4:0 (2:0)
    Ne 16.06. 15:00 Hranice B - Beňov 11:0 (4:0)
    Ne 16.06. 16:30 Pivín - Jesenec 4:4 (1:1)
    Ne 16.06. 16:30 Tovačov - Všechovice 3:4 (2:1)
    Ne 16.06. 16:30 Lipová - Býšk./HÚ 1:1 (0:1)

    15.kolo

    So 22.06. 16:30 Mostkovice - Radslavice 5:1 (3:0)
    So 22.06. 16:30 Kostelec - Vrchoslavice 2:4 (2:3)
    So 22.06. 16:30 Hranice B - Všechovice 2:3
    So 22.06. 16:30 Nezamyslice - Býšk./HÚ 5:1
    Ne 23.06. 16:30 Jesenec - Horní Moštěnice 5:2 (5:2)
    Ne 23.06. 16:30 Pivín - Beňov 1:3 (1:2)
    Ne 23.06. 16:30 Tovačov - Lipová 2:2 (1:2)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 4 3 85:41 61
    2. 26 17 2 7 71:44 53
    3. 26 16 3 7 75:42 51
    4. 26 14 3 9 58:48 45
    5. 26 13 5 8 66:51 44
    6. 26 11 4 11 44:46 37
    7. 26 10 5 11 40:51 35
    8. 26 10 3 13 46:57 33
    9. 26 9 6 11 48:49 33
    10. 26 7 6 13 43:56 27
    11. 26 8 2 16 35:63 26
    12. 26 6 8 12 42:63 26
    13. 26 6 4 16 42:64 22
    14. 26 5 7 14 43:63 22