Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 14. srpna 2018
svátek má Alan.
Hlavní menu
  • ID: 5770
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    23632
    Týden:
    44
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:15 Hostomice - Hořovicko B 5:3 (3:0)
    So 25.08. 17:00 Březnice - Sedlec-Prčice 4:3 (2:2)
    So 25.08. 17:00 Lety - Podlesí 2:5 (1:2)
    So 25.08. 17:00 Rožmitál - Žebrák 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Dobříš B - Votice 1:6 (1:2)
    Ne 26.08. 17:00 Tochovice - Nečín 2:1 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Mníšek - Maršovice 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 01.09. 17:00 Nečín - Lety 0:3 (0:2)
    So 01.09. 17:00 Votice - Tochovice 5:1 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Březnice - Hostomice 3:0
    Ne 02.09. 17:00 Sedlec-Prčice - Žebrák 1:3 (1:2)
    Ne 02.09. 17:00 Maršovice - Rožmitál 6:1 (3:0)
    Ne 02.09. 17:00 Podlesí - Mníšek 1:0 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Hořovicko B - Dobříš B 5:3 (3:0)

    3.kolo

    So 08.09. 10:30 Hostomice - Sedlec-Prčice 3:3 (1:3)
    So 08.09. 17:00 Lety - Votice 0:2 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Rožmitál - Podlesí 4:2 (1:2)
    So 08.09. 17:00 Žebrák - Maršovice 1:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Dobříš B - Březnice 0:1 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Tochovice - Hořovicko B 4:1 (2:0)
    Ne 09.09. 17:00 Mníšek - Nečín 2:1 (0:1)

    4.kolo

    So 15.09. 10:30 Hostomice - Dobříš B 3:0 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Nečín - Rožmitál 0:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Votice - Mníšek 3:0 (3:0)
    So 15.09. 16:30 Březnice - Tochovice 2:2 (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Sedlec-Prčice - Maršovice 3:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:30 Podlesí - Žebrák 2:2 (2:1)
    Ne 16.09. 16:30 Hořovicko B - Lety 3:6 (2:2)

    5.kolo

    So 22.09. 16:30 Lety - Březnice 2:0 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Rožmitál - Votice 2:2 (1:1)
    So 22.09. 16:30 Žebrák - Nečín 5:0 (2:0)
    Ne 23.09. 16:30 Dobříš B - Sedlec-Prčice 4:4 (3:1)
    Ne 23.09. 16:30 Tochovice - Hostomice 4:0 (2:0)
    Ne 23.09. 16:30 Mníšek - Hořovicko B 4:1 (2:1)
    Ne 23.09. 16:30 Maršovice - Podlesí 1:2 (0:2)

    6.kolo

    So 29.09. 10:30 Hostomice - Lety 1:0 (0:0)
    So 29.09. 16:30 Nečín - Maršovice 0:1 (0:0)
    So 29.09. 16:30 Votice - Žebrák 7:1 (2:0)
    So 29.09. 16:30 Březnice - Mníšek 2:2 (1:1)
    Ne 30.09. 16:30 Sedlec-Prčice - Podlesí 5:1 (1:0)
    Ne 30.09. 16:30 Hořovicko B - Rožmitál 5:4 (1:1)
    Ne 30.09. 16:30 Dobříš B - Tochovice 0:1 (0:0)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Lety - Dobříš B 5:2 (3:1)
    So 06.10. 16:00 Rožmitál - Březnice 1:4 (1:1)
    So 06.10. 16:00 Žebrák - Hořovicko B 2:4 (1:2)
    Ne 07.10. 16:00 Tochovice - Sedlec-Prčice 3:4 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Mníšek - Hostomice 0:3 (0:1)
    Ne 07.10. 16:00 Maršovice - Votice 0:2 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Podlesí - Nečín 8:2 (4:1)

    8.kolo

    So 13.10. 10:30 Hostomice - Rožmitál 3:1 (1:1)
    So 13.10. 16:00 Votice - Podlesí 2:1 (0:1)
    So 13.10. 16:00 Březnice - Žebrák 2:2
    Ne 14.10. 16:00 Sedlec-Prčice - Nečín 6:1
    Ne 14.10. 16:00 Hořovicko B - Maršovice 3:1
    Ne 14.10. 16:00 Dobříš B - Mníšek 4:3 (2:1)
    Ne 14.10. 16:00 Tochovice - Lety 3:3 (1:1)

    9.kolo

    So 20.10. 15:30 Lety - Sedlec-Prčice 4:5 (3:3)
    So 20.10. 15:30 Rožmitál - Dobříš B 3:7 (2:2)
    So 20.10. 15:30 Žebrák - Hostomice 2:3 (1:1)
    So 20.10. 15:30 Nečín - Votice 3:2 (2:1)
    Ne 21.10. 15:30 Mníšek - Tochovice 0:2 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Maršovice - Březnice 1:3 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Podlesí - Hořovicko B 5:0 (4:0)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Rožmitál - Lety 4:2 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Žebrák - Tochovice 2:1 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Nečín - Březnice 2:3 (2:1)
    Ne 04.11. 14:00 Mníšek - Sedlec-Prčice 3:2 (1:2)
    Ne 04.11. 14:00 Maršovice - Dobříš B 1:1 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Podlesí - Hostomice 5:1 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Votice - Hořovicko B 5:2 (4:0)

    12.kolo

    So 10.11. 10:30 Hostomice - Nečín 1:1 (1:1)
    So 10.11. 10:30 Tochovice - Maršovice 3:0 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Březnice - Votice 1:0
    So 10.11. 14:00 Lety - Žebrák 1:5 (0:2)
    Ne 11.11. 14:00 Dobříš B - Podlesí 2:3 (0:3)
    Ne 11.11. 14:00 Mníšek - Rožmitál 2:0 (2:0)
    Ne 11.11. 16:00 Sedlec-Prčice - Hořovicko B 4:3 (2:1)

    13.kolo

    So 17.11. 10:30 Podlesí - Tochovice 1:2 (0:2)
    So 17.11. 13:30 Rožmitál - Sedlec-Prčice 2:4 (0:1)
    So 17.11. 13:30 Žebrák - Mníšek 1:1 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Nečín - Dobříš B 2:2 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Votice - Hostomice 6:1 (3:0)
    Ne 18.11. 13:30 Maršovice - Lety 2:5 (1:3)
    Ne 18.11. 13:30 Hořovicko B - Březnice 3:2 (0:2)

    10.kolo

    So 27.10. 10:30 Hostomice - Maršovice 2:1 (2:1)
    Ne 28.10. 14:30 Dobříš B - Žebrák 1:7 (1:3)
    Čt 01.11. 18:30 Březnice - Podlesí 2:3 (2:0)
    Út 06.11. 19:00 Lety - Mníšek 1:3 (0:1)
    So 24.11. 10:15 Tochovice - Rožmitál 1:3 (0:3)
    So 24.11. 13:30 Sedlec-Prčice - Votice 3:3 (1:1)
    So 24.11. 13:30 Hořovicko B - Nečín 3:0 (1:0)

    15.kolo

    So 30.03. 15:00 Lety - Nečín 6:0 (5:0)
    Ne 31.03. 15:00 Dobříš B - Hořovicko B 5:2 (5:0)
    St 10.04. 17:00 Mníšek - Podlesí 1:2 (0:0)
    St 10.04. 17:30 Hostomice - Březnice 1:1 (0:1)
    St 17.04. 17:00 Žebrák - Sedlec-Prčice 0:1 (0:1)
    St 17.04. 17:00 Tochovice - Votice 0:2 (0:1)
    St 17.04. 17:30 Rožmitál - Maršovice 5:4 (1:3)

    16.kolo

    So 06.04. 16:30 Březnice - Dobříš B 2:0 (2:0)
    So 06.04. 16:30 Votice - Lety 4:1 (3:1)
    So 06.04. 16:30 Nečín - Mníšek 2:2 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Sedlec-Prčice - Hostomice 3:1 (3:1)
    Ne 07.04. 16:30 Hořovicko B - Tochovice 0k:3
    Ne 07.04. 16:30 Podlesí - Rožmitál 3:1 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Maršovice - Žebrák 0k:3

    17.kolo

    So 13.04. 16:30 Žebrák - Podlesí 2:1 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Rožmitál - Nečín 3:1 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Lety - Hořovicko B 1:1 (1:0)
    Ne 14.04. 16:30 Maršovice - Sedlec-Prčice 1:3 (0:1)
    Ne 14.04. 16:30 Mníšek - Votice 0:3 (0:2)
    Ne 14.04. 16:30 Tochovice - Březnice 2:1 (0:0)
    Ne 14.04. 16:30 Dobříš B - Hostomice 1:2 (1:1)

    18.kolo

    So 20.04. 10:30 Hostomice - Tochovice 2:1 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Březnice - Lety 2:3 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Votice - Rožmitál 5:1 (4:0)
    So 20.04. 17:00 Nečín - Žebrák 0:3 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Sedlec-Prčice - Dobříš B 4:1 (1:0)
    Ne 21.04. 17:00 Hořovicko B - Mníšek 3:4 (1:3)
    Ne 21.04. 17:00 Podlesí - Maršovice 3:2 (2:1)

    19.kolo

    So 27.04. 17:00 Žebrák - Votice 0:1 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Lety - Hostomice 4:0 (0:0)
    Ne 28.04. 17:00 Podlesí - Sedlec-Prčice 2:1 (2:0)
    Ne 28.04. 17:00 Maršovice - Nečín 1:4 (0:3)
    Ne 28.04. 17:00 Mníšek - Březnice 2:1 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 Tochovice - Dobříš B 1:2 (1:0)
    St 08.05. 14:00 Rožmitál - Hořovicko B 4:2 (0:0)

    14.kolo

    Út 30.04. 17:30 Hořovicko B - Hostomice 3:2 (2:1)
    St 01.05. 17:00 Sedlec-Prčice - Březnice 2:2 (1:1)
    St 01.05. 17:00 Votice - Dobříš B 6:1 (5:1)
    St 01.05. 17:00 Nečín - Tochovice 1:0 (0:0)
    St 01.05. 17:00 Podlesí - Lety 1:4 (0:3)
    St 01.05. 17:00 Maršovice - Mníšek 3:0 (1:0)
    St 01.05. 17:00 Žebrák - Rožmitál 1:2 (0:2)

    20.kolo

    So 04.05. 10:30 Hostomice - Mníšek 2:2 (1:2)
    So 04.05. 17:00 Březnice - Rožmitál 2:0 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Votice - Maršovice 5:2 (3:1)
    So 04.05. 17:00 Nečín - Podlesí 1:5 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Sedlec-Prčice - Tochovice 0:1 (0:1)
    Ne 05.05. 17:00 Dobříš B - Lety 1:1 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Hořovicko B - Žebrák 0:1

    21.kolo

    So 11.05. 17:00 Nečín - Sedlec-Prčice 1:2 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Žebrák - Březnice 2:0 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Rožmitál - Hostomice 4:1 (2:1)
    So 11.05. 17:00 Lety - Tochovice 5:1 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 Podlesí - Votice 2:1 (2:1)
    Ne 12.05. 17:00 Maršovice - Hořovicko B 4:0 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Mníšek - Dobříš B 2:0 (2:0)

    22.kolo

    So 18.05. 10:30 Hostomice - Žebrák 0:2 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Březnice - Maršovice 5:3 (4:1)
    So 18.05. 17:00 Votice - Nečín 3:1 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Sedlec-Prčice - Lety 1:1 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Tochovice - Mníšek 0:4 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Dobříš B - Rožmitál 3:2 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Hořovicko B - Podlesí 2:3 (1:2)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Votice - Sedlec-Prčice 4:1 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Nečín - Hořovicko B 2:5 (1:3)
    So 25.05. 17:00 Žebrák - Dobříš B 2:1 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Rožmitál - Tochovice 4:3 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Podlesí - Březnice 5:1 (3:0)
    Ne 26.05. 17:00 Maršovice - Hostomice 5:0 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Mníšek - Lety 2:1 (0:1)

    25.kolo

    So 08.06. 17:00 Votice - Březnice 10:0 (4:0)
    So 08.06. 17:00 Nečín - Hostomice 3:2 (1:2)
    So 08.06. 17:00 Žebrák - Lety 2:0 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Rožmitál - Mníšek 0:5 (0:2)
    Ne 09.06. 17:00 Hořovicko B - Sedlec-Prčice 4:3 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Podlesí - Dobříš B 4:2 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Maršovice - Tochovice 1:0 (1:0)

    24.kolo

    So 01.06. 10:30 Hostomice - Podlesí 0:4 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Dobříš B - Maršovice 1:0 (1:0)
    St 12.06. 18:00 Sedlec-Prčice - Mníšek 0:1 (0:0)
    St 12.06. 18:00 Lety - Rožmitál 1:4 (1:3)
    St 12.06. 18:00 Tochovice - Žebrák 1:1 (0:1)
    St 12.06. 18:00 Březnice - Nečín 4:0 (3:0)
    Čt 13.06. 18:00 Hořovicko B - Votice 0:2 (0:2)

    26.kolo

    So 15.06. 10:30 Hostomice - Votice 1:1 (0:1)
    So 15.06. 14:00 Tochovice - Podlesí 1:3 (1:2)
    So 15.06. 17:00 Sedlec-Prčice - Rožmitál 6:3 (3:2)
    So 15.06. 17:00 Lety - Maršovice 0:1 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Březnice - Hořovicko B 4:2 (1:1)
    Ne 16.06. 17:00 Mníšek - Žebrák 2:1 (0:0)
    Ne 16.06. 17:00 Dobříš B - Nečín 0:1 (0:0)
    Správce soutěže: Karel Horňák

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 3 3 92:26 63
    2. 26 19 1 6 77:44 58
    3. 26 14 4 8 49:39 46
    4. 26 14 4 8 53:33 46
    5. 26 13 5 8 74:56 44
    6. 26 12 5 9 54:53 41
    7. 26 11 2 13 59:75 35
    8. 26 10 4 12 62:55 34
    9. 26 10 3 13 43:48 33
    10. 26 9 5 12 40:63 32
    11. 26 9 1 16 60:83 28
    12. 26 6 4 16 45:73 22
    13. 26 7 1 18 41:57 22
    14. 26 5 4 17 30:74 19