Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 2. dubna 2020
svátek má Erika.
Hlavní menu
  • ID: 5769
  • Návštěvy: 56/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    28484
    Týden:
    56
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 17:00 Ratboř - Býchory 1:1 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Třebovle - Bílé Podolí 2:2 (0:2)
    So 25.08. 17:00 Sadská - Tuchoraz 2:3 (0:2)
    So 25.08. 17:00 Jirny B - Poříčany 5:2 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Ostrá - Brandýs 1:1 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Sokoleč - Radonice 4:0 (2:0)
    Ne 26.08. 17:00 Lysá n.L. - Libice 2:0 (2:0)

    2.kolo

    So 01.09. 10:30 Libice - Jirny B 1:1 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Bílé Podolí - Sadská 2:4 (0:2)
    So 01.09. 17:00 Ratboř - Sokoleč 3:5 (1:2)
    Ne 02.09. 17:00 Býchory - Brandýs 1:0 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Poříčany - Ostrá 1:7 (0:2)
    Ne 02.09. 17:00 Tuchoraz - Lysá n.L. 4:3 (1:2)
    Ne 02.09. 17:00 Radonice - Třebovle 3:0 (0:0)

    3.kolo

    So 08.09. 10:15 Brandýs - Poříčany 1:3 (0:2)
    So 08.09. 17:00 Třebovle - Ratboř 2:3 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Sadská - Radonice 1:2 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Ostrá - Libice 5:2
    Ne 09.09. 17:00 Sokoleč - Býchory 2:0 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Lysá n.L. - Bílé Podolí 1:2 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Jirny B - Tuchoraz 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 15.09. 10:30 Libice - Brandýs 3:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Bílé Podolí - Jirny B 4:3 (1:3)
    So 15.09. 16:30 Ratboř - Sadská 2:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Býchory - Poříčany 1:1 (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Tuchoraz - Ostrá 2:7 (0:5)
    Ne 16.09. 16:30 Radonice - Lysá n.L. 0:1 (0:1)
    Ne 16.09. 16:30 Sokoleč - Třebovle 3:0 (3:0)

    5.kolo

    So 22.09. 10:15 Brandýs - Tuchoraz 1:4
    So 22.09. 16:30 Třebovle - Býchory 1:0 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Sadská - Sokoleč 1:6
    So 22.09. 16:30 Jirny B - Radonice 2:1 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Ostrá - Bílé Podolí 6:0
    Ne 23.09. 16:30 Lysá n.L. - Ratboř 3:3 (1:1)
    Ne 23.09. 16:30 Poříčany - Libice 1:1 (1:1)

    6.kolo

    So 29.09. 16:30 Bílé Podolí - Brandýs 4:1 (2:1)
    So 29.09. 16:30 Ratboř - Jirny B 3:2 (2:1)
    So 29.09. 16:30 Třebovle - Sadská 2:1 (2:1)
    Ne 30.09. 16:30 Býchory - Libice 4:2 (2:1)
    Ne 30.09. 16:30 Tuchoraz - Poříčany 7:1 (3:0)
    Ne 30.09. 16:30 Radonice - Ostrá 0:3 (0:0)
    Ne 30.09. 16:30 Sokoleč - Lysá n.L. 2:3 (0:3)

    7.kolo

    So 06.10. 10:15 Brandýs - Radonice 3:1 (1:1)
    So 06.10. 10:30 Libice - Tuchoraz 1:1 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Sadská - Býchory 2:2
    So 06.10. 16:00 Ostrá - Ratboř 1:3 (0:1)
    Ne 07.10. 16:00 Lysá n.L. - Třebovle 7:0 (2:0)
    Ne 07.10. 16:00 Jirny B - Sokoleč 2:3 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Poříčany - Bílé Podolí 5:0 (1:0)

    8.kolo

    So 13.10. 16:00 Bílé Podolí - Libice 1:2
    So 13.10. 16:00 Ratboř - Brandýs 2:0 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Třebovle - Jirny B 3:1 (3:0)
    So 13.10. 16:00 Sadská - Lysá n.L. 3:1 (2:0)
    Ne 14.10. 16:00 Býchory - Tuchoraz 2:1 (0:1)
    Ne 14.10. 16:00 Radonice - Poříčany 5:2 (0:1)
    Ne 14.10. 16:00 Sokoleč - Ostrá 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 20.10. 10:15 Brandýs - Sokoleč 1:4 (1:2)
    So 20.10. 10:30 Libice - Radonice 3:1 (2:0)
    So 20.10. 15:30 Ostrá - Třebovle 3:0 (3:0)
    Ne 21.10. 15:30 Lysá n.L. - Býchory 1:0 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Jirny B - Sadská 6:3 (4:2)
    Ne 21.10. 15:30 Poříčany - Ratboř 4:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Tuchoraz - Bílé Podolí 5:0 (4:0)

    11.kolo

    So 03.11. 10:15 Brandýs - Sadská 2:1 (0:0)
    So 03.11. 10:30 Libice - Sokoleč 2:1 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Ostrá - Lysá n.L. 2:1
    So 03.11. 14:00 Bílé Podolí - Radonice 3:1 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Jirny B - Býchory 3:2 (2:1)
    Ne 04.11. 14:00 Poříčany - Třebovle 2:1 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Tuchoraz - Ratboř 1:2 (1:0)

    12.kolo

    So 10.11. 14:00 Ratboř - Bílé Podolí 0:3 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Třebovle - Libice 0:1 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Sadská - Poříčany 2:1 (1:0)
    Ne 11.11. 14:00 Býchory - Radonice 2:0 (2:0)
    Ne 11.11. 14:00 Sokoleč - Tuchoraz 3:3 (2:1)
    Ne 11.11. 14:00 Lysá n.L. - Brandýs 2:1 (1:0)
    Ne 11.11. 14:00 Jirny B - Ostrá 1:4 (1:1)

    13.kolo

    So 17.11. 10:15 Brandýs - Jirny B 3:1 (1:0)
    So 17.11. 10:30 Libice - Sadská 2:1 (2:1)
    So 17.11. 13:30 Ostrá - Býchory 1:2 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Bílé Podolí - Sokoleč 0:2 (0:2)
    Ne 18.11. 13:30 Poříčany - Lysá n.L. 1:3 (1:3)
    Ne 18.11. 13:30 Tuchoraz - Třebovle 0:1 (0:0)
    Ne 18.11. 13:30 Radonice - Ratboř 1:3 (1:3)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 Třebovle - Brandýs 6:2 (4:1)
    Ne 28.10. 14:30 Býchory - Bílé Podolí 1:3 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Radonice - Tuchoraz 5:5 (5:2)
    Ne 28.10. 14:30 Sokoleč - Poříčany 4:3 (2:1)
    So 24.11. 10:30 Lysá n.L. - Jirny B 3:3 (0:1)
    So 24.11. 13:30 Ratboř - Libice 1:2 (0:1)
    So 24.11. 13:30 Sadská - Ostrá 0:2 (0:1)

    15.kolo

    So 30.03. 15:00 Ostrá - Poříčany 2:0 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Jirny B - Libice 4:2 (2:1)
    So 30.03. 15:00 Sadská - Bílé Podolí 1:1 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Třebovle - Radonice 0:2
    Ne 31.03. 15:00 Lysá n.L. - Tuchoraz 0:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Sokoleč - Ratboř 4:1 (2:0)
    St 10.04. 16:30 Brandýs - Býchory 0k:3

    16.kolo

    So 06.04. 10:30 Libice - Ostrá 0k:3
    So 06.04. 16:30 Ratboř - Třebovle 1:1
    So 06.04. 16:30 Bílé Podolí - Lysá n.L. 2:0 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Býchory - Sokoleč 0:1 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Radonice - Sadská 0k:3
    Ne 07.04. 16:30 Tuchoraz - Jirny B 4:0 (2:0)
    Ne 07.04. 16:30 Poříčany - Brandýs 5:3 (3:1)

    17.kolo

    So 13.04. 10:15 Brandýs - Libice 0k:3
    So 13.04. 16:30 Ostrá - Tuchoraz 4:2 (2:1)
    So 13.04. 16:30 Jirny B - Bílé Podolí 2:2 (1:1)
    So 13.04. 16:30 Sadská - Ratboř 2:1 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Třebovle - Sokoleč 1:3 (0:2)
    Ne 14.04. 16:30 Poříčany - Býchory 3:1 (1:1)
    Ne 14.04. 16:30 Lysá n.L. - Radonice 3:0k

    18.kolo

    So 20.04. 10:30 Libice - Poříčany 2:1 (2:0)
    So 20.04. 17:00 Ratboř - Lysá n.L. 2:2 (2:2)
    So 20.04. 17:00 Bílé Podolí - Ostrá 1:1 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Býchory - Třebovle 4:0 (2:0)
    Ne 21.04. 17:00 Sokoleč - Sadská 2:1 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 Radonice - Jirny B 1:1 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Tuchoraz - Brandýs 3:1 (2:1)

    19.kolo

    So 27.04. 10:15 Brandýs - Bílé Podolí 1:2 (1:0)
    So 27.04. 10:30 Libice - Býchory 3:0 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Ostrá - Radonice 3:2 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Jirny B - Ratboř 3:1 (1:1)
    So 27.04. 17:00 Sadská - Třebovle 3:0 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 Poříčany - Tuchoraz 3:2 (2:1)
    Ne 28.04. 17:00 Lysá n.L. - Sokoleč 2:0 (2:0)

    14.kolo

    St 24.04. 17:00 Brandýs - Ostrá 0:2 (0:1)
    St 01.05. 10:30 Libice - Lysá n.L. 3:1 (1:0)
    St 01.05. 17:00 Býchory - Ratboř 2:1 (1:1)
    St 01.05. 17:00 Radonice - Sokoleč 2:5 (2:2)
    St 01.05. 17:00 Bílé Podolí - Třebovle 3:0 (2:0)
    St 01.05. 17:00 Tuchoraz - Sadská 5:1
    St 01.05. 17:00 Poříčany - Jirny B 3:2 (1:0)

    20.kolo

    So 04.05. 17:00 Ratboř - Ostrá 1:5 (1:3)
    So 04.05. 17:00 Bílé Podolí - Poříčany 1:0 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Býchory - Sadská 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Třebovle - Lysá n.L. 2:2 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Sokoleč - Jirny B 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Radonice - Brandýs 1:3 (0:1)
    Ne 05.05. 17:00 Tuchoraz - Libice 3:1 (1:1)

    21.kolo

    So 11.05. 10:15 Brandýs - Ratboř 4:0 (2:0)
    So 11.05. 10:30 Libice - Bílé Podolí 3:0
    So 11.05. 17:00 Ostrá - Sokoleč 2:2 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Tuchoraz - Býchory 2:0 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Poříčany - Radonice 7:0 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 Jirny B - Třebovle 7:1 (4:1)
    Ne 12.05. 17:00 Lysá n.L. - Sadská 5:3 (2:2)

    22.kolo

    So 18.05. 17:00 Sadská - Jirny B 4:1 (3:1)
    So 18.05. 17:00 Třebovle - Ostrá 0:3 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Ratboř - Poříčany 1:6 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Bílé Podolí - Tuchoraz 5:4 (2:2)
    Ne 19.05. 17:00 Býchory - Lysá n.L. 1:1 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Sokoleč - Brandýs 0:3 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Radonice - Libice 2:2 (2:2)

    23.kolo

    So 25.05. 10:15 Brandýs - Třebovle 2:1 (1:1)
    So 25.05. 10:30 Libice - Ratboř 2:1
    So 25.05. 17:00 Ostrá - Sadská 5:0 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Jirny B - Lysá n.L. 7:1 (5:0)
    Ne 26.05. 17:00 Bílé Podolí - Býchory 1:1 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Tuchoraz - Radonice 1:0 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Poříčany - Sokoleč 1:7

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 Sadská - Brandýs 1:0 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Třebovle - Poříčany 3:3
    So 01.06. 17:00 Ratboř - Tuchoraz 3:1 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Býchory - Jirny B 4:1 (2:0)
    Ne 02.06. 17:00 Lysá n.L. - Ostrá 1:2 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Radonice - Bílé Podolí 1:3 (0:0)
    Út 11.06. 18:00 Sokoleč - Libice 2:2 (1:1)

    25.kolo

    So 08.06. 10:15 Brandýs - Lysá n.L. 4:2 (2:0)
    So 08.06. 10:30 Libice - Třebovle 4:2 (1:2)
    So 08.06. 17:00 Bílé Podolí - Ratboř 3:1 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Ostrá - Jirny B 2:0
    Ne 09.06. 17:00 Radonice - Býchory 3:1 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Tuchoraz - Sokoleč 4:3 (3:3)
    Ne 09.06. 17:00 Poříčany - Sadská 4:2

    26.kolo

    So 15.06. 10:15 Jirny B - Brandýs 5:2 (3:1)
    So 15.06. 10:15 Sadská - Libice 4:2 (1:0)
    So 15.06. 10:15 Ratboř - Radonice 2:3 (0:1)
    So 15.06. 10:30 Lysá n.L. - Poříčany 1:5 (0:3)
    So 15.06. 14:00 Býchory - Ostrá 1:3 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Třebovle - Tuchoraz 0:5 (0:4)
    Ne 16.06. 17:00 Sokoleč - Bílé Podolí 2:0 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 4 2 79:23 64
    2. 26 17 4 5 72:37 55
    3. 26 14 5 7 51:42 47
    4. 26 13 5 8 48:50 44
    5. 26 13 4 9 72:51 43
    6. 26 12 3 11 68:65 39
    7. 26 10 6 10 52:52 36
    8. 26 10 5 11 38:37 35
    9. 26 10 4 12 65:61 34
    10. 26 9 2 15 46:61 29
    11. 26 8 4 14 43:63 28
    12. 26 8 1 17 39:61 25
    13. 26 6 3 17 37:66 21
    14. 26 5 4 17 29:70 19