Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 23. února 2018
svátek má Svatopluk.
Hlavní menu
  • ID: 5719
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5058
    Týden:
    18
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    11.kolo

    So 01.09. 10:00 Kouřim - Jiskra Zruč 2:1 (1:1)
    So 01.09. 10:00 Kostelec n. Č.L. - Čerčany 5:0 (2:0)
    So 01.09. 10:00 Mnichovice - Zeleneč 1:11 (0:5)
    So 01.09. 10:00 Český Brod - Týnec 5:0
    So 01.09. 15:15 Votice - Jesenice 2:0 (2:0)

    1.kolo

    So 08.09. 10:00 Jiskra Zruč - Jesenice 7:8 (5:0)
    So 08.09. 10:00 Čerčany - Mnichovice 2:1 (1:0)
    So 08.09. 10:00 Votice - Kostelec n. Č.L. 3:0 (2:0)
    So 08.09. 10:15 Zeleneč - Český Brod 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 15.09. 10:00 Jesenice - Kostelec n. Č.L. 2:1 (2:1)
    So 15.09. 10:00 Mnichovice - Votice 0:4
    So 15.09. 10:00 Český Brod - Čerčany 2:2 (2:1)
    So 15.09. 10:00 Kouřim - Týnec 6:1 (3:1)

    3.kolo

    So 22.09. 10:00 Votice - Český Brod 1:1 (1:1)
    So 22.09. 10:00 Mnichovice - Kostelec n. Č.L. 5:2
    So 22.09. 10:15 Zeleneč - Kouřim 5:3 (1:3)
    Ne 23.09. 10:00 Týnec - Jiskra Zruč 2:1 (0:1)

    4.kolo

    So 29.09. 10:00 Jesenice - Mnichovice 1:1 (1:1)
    So 29.09. 10:00 Český Brod - Kostelec n. Č.L. 12:0 (5:0)
    So 29.09. 10:00 Kouřim - Čerčany 2:3
    So 29.09. 10:00 Jiskra Zruč - Zeleneč 0:5 (0:2)

    5.kolo

    So 06.10. 10:00 Čerčany - Jiskra Zruč 2:0 (0:0)
    So 06.10. 10:00 Votice - Kouřim 3:4 (2:2)
    So 06.10. 10:00 Mnichovice - Český Brod 0:4 (0:1)
    Ne 07.10. 10:00 Týnec - Jesenice 7:0

    6.kolo

    So 13.10. 10:00 Jesenice - Český Brod 0:4 (0:3)
    So 13.10. 10:00 Kouřim - Kostelec n. Č.L. 9:0 (4:0)
    So 13.10. 10:00 Jiskra Zruč - Votice 0:2 (0:1)
    Ne 14.10. 10:00 Týnec - Zeleneč 1:3 (1:1)

    7.kolo

    So 20.10. 10:00 Čerčany - Týnec 5:1 (1:0)
    So 20.10. 10:00 Kostelec n. Č.L. - Jiskra Zruč 2:2
    So 20.10. 10:00 Mnichovice - Kouřim 0:3
    So 20.10. 10:15 Zeleneč - Jesenice 7:0 (3:0)

    8.kolo

    So 27.10. 10:00 Jiskra Zruč - Mnichovice 7:0
    So 27.10. 10:15 Zeleneč - Čerčany 8:1 (2:0)
    St 14.11. 15:00 Kouřim - Český Brod 3:0
    Ne 18.11. 10:00 Týnec - Votice 4:5 (2:3)

    9.kolo

    So 03.11. 10:00 Čerčany - Jesenice 5:1
    So 03.11. 10:00 Votice - Zeleneč 3:3 (1:2)
    So 03.11. 10:00 Kostelec n. Č.L. - Týnec 1:0
    So 03.11. 10:00 Český Brod - Jiskra Zruč 1:2 (0:1)

    10.kolo

    So 10.11. 10:00 Jesenice - Kouřim 0:0 (0:0)
    So 10.11. 10:00 Čerčany - Votice 2:1 (0:1)
    So 10.11. 10:15 Zeleneč - Kostelec n. Č.L. 6:0 (2:0)
    Ne 11.11. 10:00 Týnec - Mnichovice 6:0 (1:0)

    14.kolo

    So 06.04. 10:00 Jiskra Zruč - Týnec 6:0 (1:0)
    So 06.04. 10:00 Český Brod - Votice 10:0 (5:0)
    So 06.04. 10:00 Kostelec n. Č.L. - Mnichovice 11:0
    Ne 07.04. 10:00 Kouřim - Zeleneč 3:0k

    15.kolo

    So 13.04. 10:00 Mnichovice - Jesenice 1:2
    So 13.04. 10:00 Kostelec n. Č.L. - Český Brod 1:7 (1:2)
    So 13.04. 10:00 Čerčany - Kouřim 1:4 (1:1)
    So 13.04. 10:15 Zeleneč - Jiskra Zruč 3:0 (1:0)

    16.kolo

    So 20.04. 10:00 Jesenice - Týnec 1:1 (1:0)
    So 20.04. 10:00 Jiskra Zruč - Čerčany 3:3 (2:0)
    So 20.04. 10:00 Český Brod - Mnichovice 13:0 (7:0)
    Ne 21.04. 10:00 Kouřim - Votice 4:2

    13.kolo

    So 30.03. 10:00 Votice - Mnichovice 7:0 (3:O)
    Ne 31.03. 10:00 Týnec - Kouřim 1:9 (1:5)
    St 24.04. 17:30 Čerčany - Český Brod 2:3 (0:0)
    So 11.05. 10:00 Kostelec n. Č.L. - Jesenice 00:

    17.kolo

    So 27.04. 10:00 Český Brod - Jesenice 5:0 (4:0)
    So 27.04. 10:00 Kostelec n. Č.L. - Kouřim 8:2
    So 27.04. 10:15 Zeleneč - Týnec 2:1 (1:0)
    03.05. 17:00 Votice - Jiskra Zruč 6:2 (4:0)

    12.kolo

    St 01.05. 10:00 Český Brod - Zeleneč 1:0
    St 01.05. 10:00 Mnichovice - Čerčany 0:11 (0:2)
    St 01.05. 10:00 Kostelec n. Č.L. - Votice 1:3
    Ne 09.06. 10:00 Jesenice - Jiskra Zruč 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 04.05. 10:00 Jesenice - Zeleneč 1:3 (1:2)
    So 04.05. 10:00 Jiskra Zruč - Kostelec n. Č.L. 3:3 (2:2)
    Ne 05.05. 10:00 Týnec - Čerčany 0:3
    Ne 05.05. 14:00 Kouřim - Mnichovice 16:0 (7:0)

    19.kolo

    So 11.05. 10:00 Český Brod - Kouřim 2:17 (1:9)
    So 11.05. 10:00 Mnichovice - Jiskra Zruč 0:4
    So 11.05. 10:00 Čerčany - Zeleneč 0:8 (0:4)
    Ne 12.05. 10:00 Votice - Týnec 1:4 (0:2)

    20.kolo

    So 18.05. 10:00 Jesenice - Čerčany 0:4 (0:1)
    So 18.05. 10:00 Jiskra Zruč - Český Brod 0:8 (0:5)
    So 18.05. 10:15 Zeleneč - Votice 8:0 (6:0)
    Ne 19.05. 10:00 Týnec - Kostelec n. Č.L. 7:1

    21.kolo

    So 25.05. 10:00 Mnichovice - Týnec 0:5 (0:2)
    So 25.05. 10:00 Kostelec n. Č.L. - Zeleneč 0:5 (0:2)
    Ne 26.05. 10:00 Kouřim - Jesenice 4:0
    Ne 26.05. 10:00 Votice - Čerčany 1:6

    22.kolo

    So 01.06. 10:00 Jiskra Zruč - Kouřim 2:2
    So 01.06. 10:00 Jesenice - Votice 0:0 (0:0)
    So 01.06. 10:00 Čerčany - Kostelec n. Č.L. 8:4
    So 01.06. 10:15 Zeleneč - Mnichovice 7:1 (2:0)
    Ne 16.06. 10:00 Týnec - Český Brod 0:0 (0:0)
    Správce soutěže: Luděk Rublič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 15 1 2 86:16 46
    2. 18 13 2 3 93:29 41
    3. 18 11 3 4 78:30 36
    4. 18 11 2 5 60:44 35
    5. 18 8 3 7 44:49 27
    6. 18 6 2 10 41:49 20
    7. 18 4 5 9 40:49 17
    8. 18 5 2 11 40:74 17
    9. 18 3 5 10 16:52 14
    10. 18 1 1 16 10:116 4