Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. února 2020
svátek má Alexandr.
Hlavní menu
  • ID: 5693
  • Návštěvy: 105/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    72068
    Týden:
    105
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 17:00 Vlašim - Viktoria Žižkov 0:1 (0:1)
    So 04.08. 17:00 Táborsko - Čáslav 0:0 (0:0)
    So 04.08. 18:00 Opava - Mostecký FK 1:1 (1:1)
    So 04.08. 19:00 Zlín - Sokolov 2:1 (0:1)
    Ne 05.08. 17:00 Karviná - Pardubice 1:0 (1:0)
    Ne 05.08. 17:00 Bohemians 1905 - Bohemians 0:0 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Znojmo - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
    Ne 05.08. 17:00 Varnsdorf - Ústí n/L 1:0 (1:0)

    2.kolo

    So 11.08. 10:15 Pardubice - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    So 11.08. 10:15 Ústí n/L - Znojmo 1:2 (0:0)
    So 11.08. 10:15 Bohemians - Karviná 2:2 (0:0)
    So 11.08. 10:15 Sokolov - Varnsdorf 1:0 (0:0)
    So 11.08. 16:30 Mostecký FK - Táborsko 2:1 (1:0)
    So 11.08. 17:00 HFK Olomouc - Zlín 4:0 (3:0)
    Ne 12.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Opava 5:0 (2:0)
    Ne 12.08. 17:00 Čáslav - Vlašim 3:0 (1:0)

    3.kolo

    17.08. 17:00 Táborsko - Ústí n/L 3:1 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Vlašim - HFK Olomouc 5:3 (3:1)
    So 18.08. 18:00 Opava - Bohemians 1:1 (1:0)
    Ne 19.08. 10:15 Viktoria Žižkov - Čáslav 1:0 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Karviná - Zlín 0:1 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Bohemians 1905 - Sokolov 3:0 (3:0)
    Ne 19.08. 17:00 Znojmo - Pardubice 3:2 (2:0)
    Ne 19.08. 17:00 Varnsdorf - Mostecký FK 4:0 (3:0)

    4.kolo

    So 25.08. 10:15 Pardubice - Varnsdorf 2:2 (1:1)
    So 25.08. 10:15 Ústí n/L - Viktoria Žižkov 0:2 (0:2)
    So 25.08. 10:15 Bohemians - Čáslav 0:0 (0:0)
    So 25.08. 10:15 Sokolov - Táborsko 1:1 (1:0)
    So 25.08. 16:30 Mostecký FK - Vlašim 1:1 (1:0)
    So 25.08. 17:00 HFK Olomouc - Opava 2:1 (2:0)
    So 25.08. 19:00 Zlín - Bohemians 1905 0:1 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Karviná - Znojmo 0:1 (0:1)

    5.kolo

    So 01.09. 17:00 Vlašim - Sokolov 1:1 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Táborsko - HFK Olomouc 2:0 (0:0)
    So 01.09. 18:00 Opava - Pardubice 1:5 (0:3)
    Ne 02.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Bohemians 1905 - Karviná 5:1 (3:1)
    Ne 02.09. 17:00 Znojmo - Zlín 2:0 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Varnsdorf - Bohemians 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Čáslav - Ústí n/L 1:2 (0:2)

    6.kolo

    So 08.09. 10:15 Pardubice - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    So 08.09. 10:15 Bohemians - Táborsko 0:0 (0:0)
    So 08.09. 10:15 Sokolov - Čáslav 1:0 (1:0)
    So 08.09. 16:30 Mostecký FK - Ústí n/L 1:3 (1:0)
    So 08.09. 17:00 HFK Olomouc - Varnsdorf 3:2 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Zlín - Opava 2:2 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Karviná - Vlašim 0:0 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Bohemians 1905 - Znojmo 1:0 (0:0)

    7.kolo

    14.09. 16:30 Táborsko - Zlín 1:1 (1:0)
    So 15.09. 10:15 Ústí n/L - Bohemians 1:1 (0:1)
    So 15.09. 16:30 Vlašim - Pardubice 0:2 (0:1)
    So 15.09. 18:00 Opava - Bohemians 1905 1:4 (0:2)
    Ne 16.09. 10:15 Viktoria Žižkov - HFK Olomouc 3:1 (2:0)
    Ne 16.09. 16:30 Znojmo - Sokolov 1:1 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Varnsdorf - Karviná 4:1 (3:1)
    Ne 16.09. 16:30 Čáslav - Mostecký FK 0:3 (0:1)

    8.kolo

    21.09. 17:00 Znojmo - Opava 2:1 (1:0)
    So 22.09. 10:15 Pardubice - Ústí n/L 1:2 (0:1)
    So 22.09. 10:15 Bohemians - Mostecký FK 3:2 (1:1)
    So 22.09. 10:15 Sokolov - Viktoria Žižkov 3:0 (3:0)
    So 22.09. 16:30 HFK Olomouc - Čáslav 4:2 (3:0)
    So 22.09. 17:00 Zlín - Vlašim 1:2 (1:1)
    Ne 23.09. 16:30 Karviná - Táborsko 1:0 (0:0)
    Ne 23.09. 17:00 Bohemians 1905 - Varnsdorf 2:1 (0:1)

    9.kolo

    28.09. 16:00 Táborsko - Pardubice 1:1 (0:0)
    So 29.09. 10:15 Ústí n/L - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
    So 29.09. 15:30 Mostecký FK - Sokolov 0:3 (0:2)
    So 29.09. 16:00 Vlašim - Znojmo 0:3 (0:2)
    So 29.09. 18:00 Opava - Karviná 1:1 (0:0)
    Ne 30.09. 10:15 Viktoria Žižkov - Bohemians 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Varnsdorf - Zlín 2:0 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Čáslav - Bohemians 1905 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 06.10. 10:15 Pardubice - Mostecký FK 1:1 (1:0)
    So 06.10. 10:15 Sokolov - Ústí n/L 3:0 (1:0)
    So 06.10. 16:00 HFK Olomouc - Bohemians 1:0 (0:0)
    So 06.10. 18:00 Opava - Varnsdorf 3:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Znojmo - Táborsko 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Karviná - Viktoria Žižkov 2:1 (2:0)
    Ne 07.10. 17:00 Zlín - Čáslav 3:0 (2:0)
    Ne 07.10. 17:00 Bohemians 1905 - Vlašim 2:3 (0:3)

    11.kolo

    So 13.10. 10:15 Ústí n/L - Karviná 3:2 (1:1)
    So 13.10. 10:15 Bohemians - Sokolov 1:1 (1:1)
    So 13.10. 15:30 Mostecký FK - HFK Olomouc 0:2 (0:2)
    So 13.10. 16:00 Vlašim - Opava 2:0 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Táborsko - Bohemians 1905 1:1 (1:0)
    Ne 14.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Zlín 1:2 (1:0)
    Ne 14.10. 16:00 Varnsdorf - Znojmo 0:1 (0:0)
    Ne 14.10. 16:00 Čáslav - Pardubice 0:1 (0:1)

    12.kolo

    So 20.10. 10:15 Pardubice - Bohemians 3:0 (0:0)
    So 20.10. 10:15 Sokolov - HFK Olomouc 1:2 (1:1)
    So 20.10. 17:00 Zlín - Ústí n/L 5:0 (2:0)
    So 20.10. 18:00 Opava - Táborsko 2:0 (2:0)
    Ne 21.10. 14:30 Znojmo - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Karviná - Čáslav 1:1 (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 Varnsdorf - Vlašim 3:2 (1:0)
    Ne 21.10. 17:00 Bohemians 1905 - Mostecký FK 2:0 (2:0)

    13.kolo

    So 27.10. 10:15 Sokolov - Pardubice 1:3 (0:2)
    So 27.10. 10:15 Bohemians - Znojmo 4:1 (1:1)
    So 27.10. 10:15 Ústí n/L - Bohemians 1905 3:2 (2:1)
    So 27.10. 14:00 Mostecký FK - Zlín 0:3 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Táborsko - Vlašim 2:1 (1:0)
    So 27.10. 14:30 HFK Olomouc - Karviná 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 10:15 Viktoria Žižkov - Varnsdorf 0:2 (0:2)
    Ne 28.10. 14:30 Čáslav - Opava 1:0 (0:0)

    14.kolo

    So 03.11. 10:15 Pardubice - HFK Olomouc 0:1 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Vlašim - Ústí n/L 1:2 (0:1)
    So 03.11. 17:00 Zlín - Bohemians 0:0 (0:0)
    So 03.11. 18:00 Opava - Sokolov 0:1 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Karviná - Mostecký FK 2:2 (2:1)
    Ne 04.11. 14:00 Znojmo - Čáslav 1:2 (0:2)
    Ne 04.11. 14:00 Varnsdorf - Táborsko 4:1 (3:0)
    Ne 04.11. 15:00 Bohemians 1905 - Viktoria Žižkov 1:1 (0:0)

    15.kolo

    So 10.11. 10:15 Pardubice - Zlín 2:0 (1:0)
    So 10.11. 10:15 Ústí n/L - Opava 0:0 (0:0)
    So 10.11. 10:15 Bohemians - Vlašim 3:1 (2:0)
    So 10.11. 10:15 Sokolov - Karviná 1:1 (1:0)
    So 10.11. 13:30 Mostecký FK - Znojmo 1:1 (0:1)
    So 10.11. 14:00 HFK Olomouc - Bohemians 1905 0:2 (0:1)
    Ne 11.11. 10:15 Viktoria Žižkov - Táborsko 5:1 (3:0)
    Ne 11.11. 14:00 Čáslav - Varnsdorf 0:1 (0:0)

    16.kolo

    So 17.11. 10:30 Karviná - Bohemians 2:0 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Vlašim - Čáslav 0:0 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Táborsko - Mostecký FK 2:0 (0:0)
    So 17.11. 17:00 Zlín - HFK Olomouc 3:0 (1:0)
    So 17.11. 18:00 Opava - Viktoria Žižkov 1:2 (0:0)
    Ne 18.11. 13:30 Znojmo - Ústí n/L 2:0 (0:0)
    Ne 18.11. 13:30 Varnsdorf - Sokolov 3:1 (1:0)
    Ne 18.11. 17:00 Bohemians 1905 - Pardubice 3:1 (1:0)

    18.kolo

    So 09.03. 14:30 Vlašim - Mostecký FK 2:1 (1:1)
    So 09.03. 14:30 Táborsko - Sokolov 0:1 (0:0)
    So 09.03. 18:00 Opava - HFK Olomouc 0:1 (0:1)
    Ne 10.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Ústí n/L 0:0 (0:0)
    Ne 10.03. 14:30 Znojmo - Karviná 3:0 (2:0)
    Ne 10.03. 17:00 Bohemians 1905 - Zlín 2:1 (1:0)
    St 17.04. 17:00 Čáslav - Bohemians 0:0 (0:0)
    St 17.04. 17:00 Varnsdorf - Pardubice 2:0 (0:0)

    19.kolo

    So 16.03. 10:15 Pardubice - Opava 1:2 (1:0)
    So 16.03. 10:15 Bohemians - Varnsdorf 0:0 (0:0)
    So 16.03. 10:15 Sokolov - Vlašim 2:0 (1:0)
    So 16.03. 10:15 Ústí n/L - Čáslav 2:1 (2:1)
    So 16.03. 14:30 Mostecký FK - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    So 16.03. 15:00 HFK Olomouc - Táborsko 2:0 (0:0)
    So 16.03. 17:00 Zlín - Znojmo 3:1 (1:0)
    Ne 17.03. 15:00 Karviná - Bohemians 1905 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 23.03. 10:15 Ústí n/L - Mostecký FK 2:0 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Vlašim - Karviná 4:1 (3:0)
    So 23.03. 15:00 Táborsko - Bohemians 1:1 (0:0)
    So 23.03. 18:00 Opava - Zlín 2:1 (2:0)
    Ne 24.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Pardubice 0:2 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Znojmo - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    St 24.04. 17:00 Varnsdorf - HFK Olomouc 3:0 (1:0)
    St 24.04. 17:00 Čáslav - Sokolov 0:2 (0:1)

    21.kolo

    So 30.03. 10:15 Sokolov - Znojmo 0:0 (0:0)
    So 30.03. 10:15 Pardubice - Vlašim 2:1 (1:0)
    So 30.03. 10:15 Bohemians - Ústí n/L 1:1 (0:1)
    So 30.03. 14:30 Mostecký FK - Čáslav 2:1 (0:1)
    So 30.03. 15:00 HFK Olomouc - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    So 30.03. 17:00 Zlín - Táborsko 3:2 (0:1)
    Ne 31.03. 17:00 Bohemians 1905 - Opava 1:0 (1:0)
    17.05. 17:00 Karviná - Varnsdorf 2:1 (1:0)

    22.kolo

    So 06.04. 10:15 Ústí n/L - Pardubice 1:0 (0:0)
    So 06.04. 15:00 Táborsko - Karviná 1:3 (0:0)
    So 06.04. 16:00 Mostecký FK - Bohemians 1:0 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Vlašim - Zlín 2:2 (0:1)
    Ne 07.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Sokolov 1:2 (0:2)
    Ne 07.04. 16:30 Varnsdorf - Bohemians 1905 0:2 (0:2)
    Ne 07.04. 16:30 Čáslav - HFK Olomouc 3:0 (1:0)
    St 24.04. 18:00 Opava - Znojmo 0:1 (0:0)

    23.kolo

    12.04. 18:00 Zlín - Varnsdorf 3:0 (1:0)
    So 13.04. 10:15 Pardubice - Táborsko 0:1 (0:0)
    So 13.04. 10:15 Bohemians - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    So 13.04. 10:15 Sokolov - Mostecký FK 2:0 (1:0)
    So 13.04. 16:30 HFK Olomouc - Ústí n/L 1:3 (0:1)
    Ne 14.04. 16:30 Karviná - Opava 5:2 (4:1)
    Ne 14.04. 16:30 Znojmo - Vlašim 6:1 (5:1)
    Ne 14.04. 17:00 Bohemians 1905 - Čáslav 3:0 (2:0)

    24.kolo

    So 20.04. 10:15 Bohemians - HFK Olomouc 1:1 (0:0)
    So 20.04. 10:15 Ústí n/L - Sokolov 1:2 (1:2)
    So 20.04. 15:00 Táborsko - Znojmo 0:0 (0:0)
    So 20.04. 16:30 Mostecký FK - Pardubice 1:2 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Vlašim - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    Ne 21.04. 10:15 Viktoria Žižkov - Karviná 3:1 (2:1)
    Ne 21.04. 17:00 Čáslav - Zlín 1:3 (1:2)
    Ne 21.04. 17:00 Varnsdorf - Opava 2:0 (2:0)

    25.kolo

    So 27.04. 10:15 Pardubice - Čáslav 2:0 (0:0)
    So 27.04. 10:15 Sokolov - Bohemians 1:1 (1:0)
    So 27.04. 17:00 HFK Olomouc - Mostecký FK 2:0 (1:0)
    So 27.04. 18:00 Opava - Vlašim 5:2 (3:0)
    So 27.04. 19:00 Zlín - Viktoria Žižkov 1:1 (1:1)
    Ne 28.04. 17:00 Znojmo - Varnsdorf 3:0 (2:0)
    Ne 28.04. 17:00 Bohemians 1905 - Táborsko 2:2 (0:1)
    Ne 28.04. 17:00 Karviná - Ústí n/L 1:0 (0:0)

    26.kolo

    So 04.05. 10:15 Ústí n/L - Zlín 1:2 (1:0)
    So 04.05. 10:15 Bohemians - Pardubice 0:4 (0:2)
    So 04.05. 16:30 Mostecký FK - Bohemians 1905 0:1 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Táborsko - Opava 5:3 (4:2)
    So 04.05. 17:00 Vlašim - Varnsdorf 2:1 (0:1)
    So 04.05. 17:00 HFK Olomouc - Sokolov 1:0 (1:0)
    Ne 05.05. 10:15 Viktoria Žižkov - Znojmo 1:1 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Čáslav - Karviná 1:3 (0:2)

    27.kolo

    So 11.05. 10:15 Pardubice - Sokolov 2:0 (0:0)
    So 11.05. 10:30 Karviná - HFK Olomouc 7:1 (4:0)
    So 11.05. 17:00 Vlašim - Táborsko 0:2 (0:1)
    So 11.05. 18:00 Opava - Čáslav 2:3 (1:1)
    So 11.05. 19:00 Zlín - Mostecký FK 1:1 (0:1)
    Ne 12.05. 17:00 Varnsdorf - Viktoria Žižkov 1:1 (1:1)
    Ne 12.05. 17:00 Bohemians 1905 - Ústí n/L 3:0 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Znojmo - Bohemians 2:1 (1:1)

    28.kolo

    17.05. 17:00 Bohemians - Zlín 2:1 (2:0)
    Po 20.05. 19:15 Viktoria Žižkov - Bohemians 1905 2:0 (2:0)
    Út 21.05. 17:00 HFK Olomouc - Pardubice 2:1 (2:0)
    St 22.05. 15:30 Mostecký FK - Karviná 2:0 (1:0)
    St 22.05. 17:00 Sokolov - Opava 1:0 (0:0)
    St 22.05. 17:00 Táborsko - Varnsdorf 1:3 (1:1)
    St 22.05. 17:00 Ústí n/L - Vlašim 0:1 (0:0)
    St 22.05. 18:00 Čáslav - Znojmo 0:1 (0:1)

    29.kolo

    So 25.05. 17:00 Táborsko - Viktoria Žižkov 3:1 (2:1)
    So 25.05. 17:00 Znojmo - Mostecký FK 3:0 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Vlašim - Bohemians 2:2 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Karviná - Sokolov 1:0 (1:0)
    So 25.05. 18:00 Opava - Ústí n/L 1:2 (0:1)
    So 25.05. 18:00 Zlín - Pardubice 2:1 (2:0)
    Ne 26.05. 17:00 Varnsdorf - Čáslav 3:1 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Bohemians 1905 - HFK Olomouc 5:1 (3:0)

    30.kolo

    So 01.06. 17:00 Sokolov - Zlín 2:1 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Pardubice - Karviná 1:1 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Bohemians - Bohemians 1905 3:2 (0:2)
    So 01.06. 17:00 HFK Olomouc - Znojmo 2:0 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Mostecký FK - Opava 5:1 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Ústí n/L - Varnsdorf 1:2 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Viktoria Žižkov - Vlašim 3:1 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Čáslav - Táborsko 2:1 (1:0)

    17.kolo

    St 05.06. 17:00 Zlín - Karviná 2:1 (1:1)
    St 05.06. 17:00 Sokolov - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    St 05.06. 17:00 Pardubice - Znojmo 3:1 (1:1)
    St 05.06. 17:00 Bohemians - Opava 1:1 (0:0)
    St 05.06. 17:00 Mostecký FK - Varnsdorf 4:2 (0:0)
    St 05.06. 17:00 HFK Olomouc - Vlašim 4:0 (3:0)
    St 05.06. 17:00 Ústí n/L - Táborsko 0:0 (0:0)
    St 05.06. 17:00 Čáslav - Viktoria Žižkov 1:1 (0:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 17 7 6 45:24 58
    2. 30 16 8 6 50:25 56
    3. 30 15 5 10 41:44 50
    4. 30 14 8 8 36:26 50
    5. 30 15 4 11 49:37 49
    6. 30 14 6 10 49:37 48
    7. 30 14 4 12 47:31 46
    8. 30 12 9 9 38:30 45
    9. 30 11 9 10 43:43 42
    10. 30 11 6 13 32:42 39
    11. 30 6 17 7 30:33 35
    12. 30 8 10 12 35:42 34
    13. 30 8 7 15 37:58 31
    14. 30 8 7 15 33:48 31
    15. 30 6 7 17 24:43 25
    16. 30 5 6 19 34:60 21