Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 26. srpna 2019
svátek má Luděk.
Hlavní menu
  • ID: 5691
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    13263
    Týden:
    33
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 11:45 Sokolov - Motorlet Praha 7:12
    So 18.08. 11:45 Vyšehrad - Litvínov 7:2 (5:2)
    So 18.08. 12:00 Admira Praha - Karlovy Vary 18:4 (9:3)
    So 18.08. 12:00 Dukla Praha - Ústí n/L 11:5 (5:1)
    So 18.08. 14:45 Varnsdorf - SK Kladno 3:24 (2:13)
    Ne 19.08. 11:45 Junior Děčín - Meteor 7:14 (3:8)
    Ne 19.08. 12:00 Mostecký FK - Teplice 1:17 (0:12)

    3.kolo

    Čt 23.08. 17:00 Teplice - Admira Praha 5:7 (3:3)
    So 25.08. 11:30 Litvínov - Dukla Praha 4:9 (2:4)
    So 25.08. 14:45 Karlovy Vary - Junior Děčín 11:5
    Ne 26.08. 11:45 Motorlet Praha - Vyšehrad 12:6 (4:2)
    Ne 26.08. 12:00 Meteor - Varnsdorf 23:7 (11:4)
    St 29.08. 17:45 SK Kladno - Sokolov 17:7 (7:3)
    St 05.09. 17:15 Ústí n/L - Mostecký FK 10:6 (4:3)

    4.kolo

    So 01.09. 11:45 Sokolov - Meteor 10:6 (4:3)
    So 01.09. 11:45 Vyšehrad - SK Kladno 10:19 (6:5)
    So 01.09. 12:00 Dukla Praha - Motorlet Praha 7:8 (2:4)
    So 01.09. 14:45 Varnsdorf - Karlovy Vary 5:12
    Ne 02.09. 11:45 Junior Děčín - Teplice 2:31 (1:18)
    Ne 02.09. 11:45 Ústí n/L - Litvínov 14:2
    Ne 02.09. 12:00 Mostecký FK - Admira Praha 6:17 (3:5)

    5.kolo

    So 08.09. 11:45 Admira Praha - Junior Děčín 25:2 (12:2)
    So 08.09. 14:45 Karlovy Vary - Sokolov 2:12 (0:7)
    Ne 09.09. 11:30 Litvínov - Mostecký FK 0:9
    Ne 09.09. 11:45 Motorlet Praha - Ústí n/L 5:10 (2:1)
    Ne 09.09. 11:45 SK Kladno - Dukla Praha 7:13 (4:7)
    Ne 09.09. 11:45 Meteor - Vyšehrad 13:2 (5:0)
    Ne 09.09. 11:45 Teplice - Varnsdorf 21:1 (14:0)

    6.kolo

    So 15.09. 11:45 Vyšehrad - Karlovy Vary 12:6 (5:4)
    So 15.09. 12:00 Dukla Praha - Meteor 14:7
    So 15.09. 14:45 Varnsdorf - Admira Praha 0:24 (0:11)
    Ne 16.09. 11:30 Litvínov - Motorlet Praha 3:14 (1:8)
    Ne 16.09. 11:45 Sokolov - Teplice 2:18 (1:9)
    Ne 16.09. 11:45 Ústí n/L - SK Kladno 6:6 (4:2)
    Ne 16.09. 12:00 Mostecký FK - Junior Děčín 25:4

    7.kolo

    So 22.09. 12:00 Admira Praha - Sokolov 13:2 (6:2)
    So 22.09. 14:45 Karlovy Vary - Dukla Praha 1:20 (1:9)
    Ne 23.09. 11:45 Motorlet Praha - Mostecký FK 6:5 (2:1)
    Ne 23.09. 11:45 SK Kladno - Litvínov 12:4 (5:2)
    Ne 23.09. 11:45 Meteor - Ústí n/L 4:7 (3:4)
    Ne 23.09. 11:45 Junior Děčín - Varnsdorf 4:8 (2:6)
    Ne 23.09. 12:00 Teplice - Vyšehrad 26:0 (12:0)

    8.kolo

    28.09. 11:30 Litvínov - Meteor 3:9
    So 29.09. 11:45 Vyšehrad - Admira Praha 0:19 (0:10)
    So 29.09. 12:00 Dukla Praha - Teplice 9:8 (0:7)
    Ne 30.09. 11:45 Ústí n/L - Karlovy Vary 18:4 (9:2)
    Ne 30.09. 11:45 Motorlet Praha - SK Kladno 5:15 (4:4)
    Ne 30.09. 12:00 Mostecký FK - Varnsdorf 23:5 (10:2)
    Ne 30.09. 12:45 Sokolov - Junior Děčín 11:14 (7:6)

    9.kolo

    So 06.10. 12:00 Admira Praha - Dukla Praha 7:7 (5:2)
    So 06.10. 14:45 Karlovy Vary - Litvínov 2:12 (0:7)
    So 06.10. 14:45 Varnsdorf - Sokolov 6:21 (4:9)
    Ne 07.10. 11:45 SK Kladno - Mostecký FK 8:7 (3:5)
    Ne 07.10. 11:45 Meteor - Motorlet Praha 7:6 (3:2)
    Ne 07.10. 11:45 Junior Děčín - Vyšehrad 6:8 (0:1)
    St 17.10. 15:45 Teplice - Ústí n/L 13:3 (8:0)

    10.kolo

    So 13.10. 11:45 Mostecký FK - Sokolov 23:7 (12:3)
    So 13.10. 11:45 Vyšehrad - Varnsdorf 3:7 (0:5)
    So 13.10. 12:00 Dukla Praha - Junior Děčín 25:7 (10:0)
    Ne 14.10. 11:30 Litvínov - Teplice 0:16 (0:8)
    Ne 14.10. 11:45 Ústí n/L - Admira Praha 2:7 (1:1)
    Ne 14.10. 11:45 Motorlet Praha - Karlovy Vary 16:3 (8:2)
    Ne 14.10. 11:45 SK Kladno - Meteor 13:4 (9:2)

    11.kolo

    So 20.10. 12:00 Admira Praha - Litvínov 16:3 (10:1)
    So 20.10. 14:45 Varnsdorf - Dukla Praha 5:8 (0:5)
    Ne 21.10. 11:45 Meteor - Mostecký FK 8:6 (2:5)
    Ne 21.10. 11:45 Junior Děčín - Ústí n/L 4:17 (2:10)
    Ne 21.10. 11:45 Sokolov - Vyšehrad 5:11 (1:6)
    Ne 21.10. 12:00 Teplice - Motorlet Praha 12:4 (5:2)
    Ne 21.10. 14:45 Karlovy Vary - SK Kladno 0:26 (0:7)

    12.kolo

    Čt 25.10. 11:45 Meteor - Karlovy Vary 16:1 (8:0)
    So 27.10. 12:00 Dukla Praha - Sokolov 19:2 (6:1)
    Ne 28.10. 11:30 Litvínov - Junior Děčín 19:3 (11:1)
    Ne 28.10. 11:45 Motorlet Praha - Admira Praha 5:14 (3:8)
    Ne 28.10. 11:45 SK Kladno - Teplice 5:8 (2:5)
    Ne 28.10. 12:00 Mostecký FK - Vyšehrad 19:1 (12:1)
    Čt 15.11. 17:15 Ústí n/L - Varnsdorf 13:2 (9:0)

    13.kolo

    So 03.11. 12:00 Admira Praha - SK Kladno 7:3 (3:2)
    So 03.11. 14:45 Varnsdorf - Litvínov 3:10
    Ne 04.11. 11:45 Junior Děčín - Motorlet Praha 2:12 (1:5)
    Ne 04.11. 11:45 Sokolov - Ústí n/L 1:15 (1:9)
    Ne 04.11. 12:00 Teplice - Meteor 11:6 (4:4)
    Ne 04.11. 14:15 Vyšehrad - Dukla Praha 4:24 (1:10)
    Ne 04.11. 14:45 Karlovy Vary - Mostecký FK 4:15 (3:5)

    1.kolo

    So 10.11. 12:00 Dukla Praha - Mostecký FK 9:8 (5:4)
    Ne 11.11. 11:30 Litvínov - Sokolov 9:1 (3:1)
    Ne 11.11. 11:45 Ústí n/L - Vyšehrad 12:4 (6:2)
    Ne 11.11. 11:45 Motorlet Praha - Varnsdorf 16:2 (6:1)
    Ne 11.11. 11:45 SK Kladno - Junior Děčín 27:3 (10:1)
    Ne 11.11. 11:45 Meteor - Admira Praha 5:2 (2:2)
    Ne 11.11. 11:45 Karlovy Vary - Teplice 0:24 (0:13)

    15.kolo

    So 16.03. 15:15 Karlovy Vary - Admira Praha 4:19 (3:10)
    Ne 17.03. 11:45 SK Kladno - Varnsdorf 18:1 (5:1)
    Ne 17.03. 12:00 Teplice - Mostecký FK 7:2 (2:2)
    Ne 17.03. 15:00 Meteor - Junior Děčín 32:1 (19:0)
    Čt 28.03. 16:30 Motorlet Praha - Sokolov 8:6 (2:2)
    St 17.04. 16:45 Ústí n/L - Dukla Praha 6:5 (4:4)
    St 08.05. 12:30 Litvínov - Vyšehrad 5:9 (1:3)

    16.kolo

    So 23.03. 12:00 Admira Praha - Teplice 9:6 (5:2)
    So 23.03. 14:15 Vyšehrad - Motorlet Praha 3:7 (1:1)
    So 23.03. 17:00 Varnsdorf - Meteor 1:22 (1:10)
    Ne 24.03. 11:45 Sokolov - SK Kladno 5:12 (2:4)
    Ne 24.03. 11:45 Junior Děčín - Karlovy Vary 19:2 (8:1)
    Ne 24.03. 12:00 Mostecký FK - Ústí n/L 10:9 (3:3)
    Ne 24.03. 12:00 Dukla Praha - Litvínov 14:2 (8:1)

    17.kolo

    Čt 28.03. 11:45 Motorlet Praha - Dukla Praha 7:12 (1:4)
    Čt 28.03. 14:15 Meteor - Sokolov 17:3 (8:0)
    So 30.03. 11:30 Litvínov - Ústí n/L 0:11 (0:6)
    So 30.03. 12:00 Admira Praha - Mostecký FK 7:9 (4:4)
    Ne 31.03. 12:00 Teplice - Junior Děčín 21:1 (10:0)
    Ne 31.03. 12:45 Karlovy Vary - Varnsdorf 1:18 (0:9)
    St 10.04. 17:30 SK Kladno - Vyšehrad 17:4 (8:1)

    18.kolo

    St 27.03. 18:00 Varnsdorf - Teplice 1:29 (0:16)
    So 06.04. 11:45 Vyšehrad - Meteor 5:12 (2:5)
    So 06.04. 12:00 Dukla Praha - SK Kladno 14:4 (9:4)
    So 06.04. 12:00 Junior Děčín - Admira Praha 1:25 (0:12)
    Ne 07.04. 11:45 Ústí n/L - Motorlet Praha 2:1 (1:1)
    Ne 07.04. 11:45 Sokolov - Karlovy Vary 25:2 (16:1)
    Ne 07.04. 12:00 Mostecký FK - Litvínov 7:5 (4:3)

    19.kolo

    So 13.04. 16:15 Meteor - Dukla Praha 6:9 (3:4)
    Ne 14.04. 11:45 Junior Děčín - Mostecký FK 7:10 (2:7)
    Ne 14.04. 11:45 Karlovy Vary - Vyšehrad 6:8 (0:4)
    Ne 14.04. 11:45 SK Kladno - Ústí n/L 4:7 (1:4)
    Ne 14.04. 11:45 Motorlet Praha - Litvínov 4:2 (2:2)
    Ne 14.04. 12:00 Teplice - Sokolov 25:1 (12:0)
    St 01.05. 16:00 Admira Praha - Varnsdorf 22:4 (13:2)

    20.kolo

    So 20.04. 11:45 Vyšehrad - Teplice 0:7 (0:2)
    So 20.04. 12:00 Dukla Praha - Karlovy Vary 18:3 (7:2)
    So 20.04. 12:00 Varnsdorf - Junior Děčín 4:8 (1:4)
    Ne 21.04. 11:30 Litvínov - SK Kladno 2:8 (1:4)
    Ne 21.04. 11:45 Ústí n/L - Meteor 6:8
    Ne 21.04. 11:45 Sokolov - Admira Praha 5:11 (3:3)
    Ne 21.04. 12:00 Mostecký FK - Motorlet Praha 7:4 (2:3)

    21.kolo

    So 27.04. 11:45 Junior Děčín - Sokolov 11:17 (5:5)
    So 27.04. 12:00 Varnsdorf - Mostecký FK 3:15 (1:9)
    So 27.04. 12:00 Admira Praha - Vyšehrad 23:6 (8:4)
    So 27.04. 15:45 Meteor - Litvínov 10:2 (4:1)
    Ne 28.04. 11:45 Karlovy Vary - Ústí n/L 2:12 (2:8)
    Ne 28.04. 11:45 SK Kladno - Motorlet Praha 7:6 (3:3)
    Ne 28.04. 12:00 Teplice - Dukla Praha 13:4 (7:2)

    22.kolo

    So 04.05. 11:45 Vyšehrad - Junior Děčín 17:9 (8:4)
    So 04.05. 12:00 Mostecký FK - SK Kladno 9:7 (6:5)
    So 04.05. 12:00 Dukla Praha - Admira Praha 2:4 (0:1)
    So 04.05. 12:45 Sokolov - Varnsdorf 17:1 (8:0)
    Ne 05.05. 11:45 Motorlet Praha - Meteor 2:5 (1:3)
    Ne 05.05. 11:45 Ústí n/L - Teplice 1:9 (0:3)
    Ne 05.05. 12:00 Litvínov - Karlovy Vary 16:4 (11:2)

    23.kolo

    So 11.05. 12:00 Varnsdorf - Vyšehrad 6:4 (4:2)
    So 11.05. 15:45 Meteor - SK Kladno 4:7 (3:1)
    So 11.05. 17:00 Admira Praha - Ústí n/L 9:4 (2:1)
    Ne 12.05. 11:45 Sokolov - Mostecký FK 2:14 (1:4)
    Ne 12.05. 11:45 Junior Děčín - Dukla Praha 2:14 (1:6)
    Ne 12.05. 11:45 Karlovy Vary - Motorlet Praha 2:12
    Ne 12.05. 12:00 Teplice - Litvínov 14:1 (7:0)

    24.kolo

    Čt 16.05. 11:45 Motorlet Praha - Teplice 3:9 (2:4)
    So 18.05. 11:45 Mostecký FK - Meteor 4:6 (2:2)
    So 18.05. 11:45 Vyšehrad - Sokolov 10:14 (4:7)
    So 18.05. 15:45 Litvínov - Admira Praha 2:12 (1:5)
    Ne 19.05. 11:45 SK Kladno - Karlovy Vary 33:3 (23:0)
    Ne 19.05. 11:45 Ústí n/L - Junior Děčín 12:4 (5:2)
    Ne 19.05. 12:00 Dukla Praha - Varnsdorf 20:1 (7:0)

    25.kolo

    So 25.05. 11:45 Junior Děčín - Litvínov 6:5 (3:2)
    So 25.05. 12:00 Varnsdorf - Ústí n/L 0:9 (0:2)
    So 25.05. 12:00 Admira Praha - Motorlet Praha 10:3 (6:2)
    Ne 26.05. 11:45 Vyšehrad - Mostecký FK 8:12 (3:5)
    Ne 26.05. 11:45 Sokolov - Dukla Praha 7:11 (3:6)
    Ne 26.05. 11:45 Karlovy Vary - Meteor 3:13 (4:9)
    Ne 26.05. 12:00 Teplice - SK Kladno 17:4 (9:1)

    26.kolo

    St 29.05. 12:00 Meteor - Teplice 4:5 (1:2)
    St 29.05. 18:00 SK Kladno - Admira Praha 6:5 (1:3)
    So 01.06. 11:30 Litvínov - Varnsdorf 8:3 (3:3)
    So 01.06. 12:00 Dukla Praha - Vyšehrad 15:9 (7:4)
    Ne 02.06. 11:45 Motorlet Praha - Junior Děčín 17:4 (7:2)
    Ne 02.06. 11:45 Ústí n/L - Sokolov 9:2 (4:0)
    Ne 02.06. 12:00 Mostecký FK - Karlovy Vary 24:2 (12:0)

    14.kolo

    So 08.06. 12:00 Admira Praha - Meteor 9:6 (4:2)
    Ne 09.06. 11:45 Sokolov - Litvínov 6:6 (3:2)
    Ne 09.06. 11:45 Junior Děčín - SK Kladno 8:19
    Ne 09.06. 12:00 Mostecký FK - Dukla Praha 6:9 (2:1)
    Ne 09.06. 12:00 Varnsdorf - Motorlet Praha 3:14 (2:7)
    Ne 09.06. 12:00 Teplice - Karlovy Vary 19:3 (8:1)
    Ne 09.06. 15:00 Vyšehrad - Ústí n/L 5:16 (4:11)
    Správce soutěže: Michal Malý

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 23 0 3 391:74 69
    2. 26 22 1 3 341:102 67
    3. 26 21 1 4 322:143 64
    4. 26 18 1 7 236:128 55
    5. 26 18 1 7 328:162 55
    6. 26 17 0 9 267:146 51
    7. 26 16 0 10 282:172 48
    8. 26 14 0 12 209:165 42
    9. 26 7 1 18 198:302 22
    10. 26 7 0 19 156:319 21
    11. 26 6 1 19 127:223 19
    12. 26 4 0 22 144:428 12
    13. 26 4 0 22 100:389 12
    14. 26 2 0 24 87:435 6