Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 5664
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Šumperk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2015
    Týden:
    12
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Jestřebí - Juv. Mohelnice 0:0 (0:0)
    So 29.08. 16:30 Palonín - Moravičany 1:4
    So 29.08. 16:30 Líbivá - Leština B 2:2
    Ne 30.08. 16:30 Mírov - Třeština 2:5
    Ne 30.08. 16:30 Krchleby - Maletín 0:3

    5.kolo

    So 05.09. 00:00 Leština B - Jestřebí 6:0
    So 05.09. 00:00 Maletín - Líbivá 3:1
    So 05.09. 00:00 Třeština - Krchleby 3:2
    So 05.09. 00:00 Moravičany - Mírov 4:2
    So 05.09. 00:00 Juv. Mohelnice - Palonín 0:1 (0:1)

    6.kolo

    So 12.09. 00:00 Jestřebí - Palonín 2:1
    So 12.09. 00:00 Mírov - Juv. Mohelnice 0:7
    So 12.09. 00:00 Krchleby - Moravičany 1:0
    So 12.09. 00:00 Líbivá - Třeština 3:1
    So 12.09. 00:00 Leština B - Maletín 1:3

    7.kolo

    So 19.09. 00:00 Maletín - Jestřebí 1:3
    So 19.09. 00:00 Třeština - Leština B 3:5
    So 19.09. 00:00 Moravičany - Líbivá 1:4
    So 19.09. 00:00 Juv. Mohelnice - Krchleby 5:1
    So 19.09. 00:00 Palonín - Mírov 7:1

    8.kolo

    So 26.09. 00:00 Jestřebí - Mírov 1:0
    So 26.09. 00:00 Krchleby - Palonín 2:4
    So 26.09. 00:00 Líbivá - Juv. Mohelnice 3:3
    So 26.09. 00:00 Leština B - Moravičany 2:0 (1:0)
    So 26.09. 00:00 Maletín - Třeština 5:1

    9.kolo

    So 03.10. 00:00 Třeština - Jestřebí 3:3
    So 03.10. 00:00 Moravičany - Maletín 1:2
    So 03.10. 00:00 Juv. Mohelnice - Leština B 2:0
    So 03.10. 00:00 Palonín - Líbivá 4:1
    So 03.10. 00:00 Mírov - Krchleby 1:1

    1.kolo

    So 10.10. 00:00 Krchleby - Jestřebí 2:7
    So 10.10. 00:00 Líbivá - Mírov 2:1
    So 10.10. 00:00 Leština B - Palonín 3:3
    So 10.10. 00:00 Maletín - Juv. Mohelnice 2:1 (2:1)
    So 10.10. 00:00 Třeština - Moravičany 1:3

    2.kolo

    So 17.10. 00:00 Jestřebí - Moravičany 2:1
    So 17.10. 00:00 Juv. Mohelnice - Třeština 6:2
    So 17.10. 00:00 Palonín - Maletín 0:3 (0:2)
    So 17.10. 00:00 Mírov - Leština B 0:7
    So 17.10. 00:00 Krchleby - Líbivá 3:2

    3.kolo

    So 24.10. 00:00 Líbivá - Jestřebí 0:1 (0:0)
    So 24.10. 00:00 Leština B - Krchleby 5:0
    So 24.10. 00:00 Maletín - Mírov 7:1
    So 24.10. 00:00 Třeština - Palonín 2:2
    So 24.10. 00:00 Moravičany - Juv. Mohelnice 1:7

    13.kolo

    So 10.04. 00:00 Juv. Mohelnice - Jestřebí 2:1
    So 10.04. 00:00 Moravičany - Palonín 1:4 (1:1)
    So 10.04. 00:00 Třeština - Mírov 9:1
    So 10.04. 00:00 Maletín - Krchleby 7:0 (5:0)
    So 10.04. 00:00 Leština B - Líbivá 0:1

    14.kolo

    So 17.04. 00:00 Jestřebí - Leština B 1:4
    So 17.04. 00:00 Líbivá - Maletín 1:3 (1:1)
    So 17.04. 00:00 Krchleby - Třeština 1:2
    So 17.04. 00:00 Mírov - Moravičany 1:2
    So 17.04. 00:00 Palonín - Juv. Mohelnice 2:4

    15.kolo

    So 24.04. 00:00 Palonín - Jestřebí 1:3
    So 24.04. 00:00 Juv. Mohelnice - Mírov 8:1 (4:0)
    So 24.04. 00:00 Moravičany - Krchleby 0:1
    So 24.04. 00:00 Třeština - Líbivá 2:2
    So 24.04. 00:00 Maletín - Leština B 1:2 (1:1)

    16.kolo

    So 01.05. 00:00 Jestřebí - Maletín 0:5 (0:4)
    So 01.05. 00:00 Leština B - Třeština 3:1
    So 01.05. 00:00 Líbivá - Moravičany 5:1
    So 01.05. 00:00 Krchleby - Juv. Mohelnice 1:3
    So 01.05. 00:00 Mírov - Palonín 2:1

    17.kolo

    So 08.05. 00:00 Mírov - Jestřebí 1:0
    So 08.05. 00:00 Palonín - Krchleby 4:2
    So 08.05. 00:00 Juv. Mohelnice - Líbivá 1:0
    So 08.05. 00:00 Moravičany - Leština B 1:2
    So 08.05. 00:00 Třeština - Maletín 2:2

    18.kolo

    So 15.05. 00:00 Jestřebí - Třeština 3:2
    So 15.05. 00:00 Maletín - Moravičany 4:2 (0:2)
    So 15.05. 00:00 Leština B - Juv. Mohelnice 1:1
    So 15.05. 00:00 Líbivá - Palonín 1:1
    So 15.05. 00:00 Krchleby - Mírov 3:1

    10.kolo

    So 22.05. 00:00 Jestřebí - Krchleby 5:2
    So 22.05. 00:00 Mírov - Líbivá 2:3
    So 22.05. 00:00 Palonín - Leština B 0:2
    So 22.05. 00:00 Juv. Mohelnice - Maletín 1:6 (1:4)
    So 22.05. 00:00 Moravičany - Třeština 0:3

    11.kolo

    So 29.05. 00:00 Moravičany - Jestřebí 5:1
    So 29.05. 00:00 Třeština - Juv. Mohelnice 2:1
    So 29.05. 00:00 Maletín - Palonín 5:2 (2:1)
    So 29.05. 00:00 Leština B - Mírov 0:1
    So 29.05. 00:00 Líbivá - Krchleby 5:0 (2:0)

    12.kolo

    So 05.06. 00:00 Jestřebí - Líbivá 4:3
    So 05.06. 00:00 Krchleby - Leština B 2:6
    So 05.06. 00:00 Mírov - Maletín 1:6
    So 05.06. 00:00 Palonín - Třeština 2:2
    So 05.06. 00:00 Juv. Mohelnice - Moravičany 3:1 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 15 1 2 68:20 46
    2. 18 11 3 4 55:25 36
    3. 18 11 3 4 51:22 36
    4. 18 10 2 6 37:39 32
    5. 18 7 4 7 39:33 25
    6. 18 6 5 7 46:46 23
    7. 18 6 4 8 40:40 22
    8. 18 5 0 13 28:46 15
    9. 18 4 1 13 24:63 13
    10. 18 3 1 14 19:73 10