Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 5582
  • Návštěvy: 9/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-západ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3004
    Týden:
    9
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 17:00 Radlík - Průhonice B 4:1
    Ne 23.08. 10:15 Libeř B - Vrané B 1:1 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Psáry B - Zlatníky 1:3 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Dolní Břežany B - Okrouhlo 3:4 (2:1)
    Ne 23.08. 17:00 Libeň - Jíloviště B 9:1 (5:0)
    Ne 23.08. 17:00 Jílové C - Štěchovice B 1:1 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Davle B - Jirčany B 1:2 (1:2)

    2.kolo

    So 29.08. 00:00 Průhonice B - Jirčany B 2:5 (2:1)
    So 29.08. 00:00 Štěchovice B - Davle B 2:1 (1:0)
    So 29.08. 00:00 Jíloviště B - Vestec 0:5 (0:2)
    So 29.08. 00:00 Okrouhlo - Libeň 3:1 (0:1)
    So 29.08. 00:00 Vrané B - Dolní Břežany B 2:3
    So 29.08. 00:00 Zlatníky - Libeř B 6:1 (3:1)
    So 29.08. 00:00 Radlík - Psáry B 8:2 (4:2)

    14.kolo

    St 02.09. 00:00 Průhonice B - Zlatníky 2:6
    St 02.09. 00:00 Radlík - Vrané B 3:2
    St 02.09. 00:00 Psáry B - Okrouhlo 0:6 (0:3)
    St 02.09. 00:00 Libeř B - Jíloviště B 5:1 (3:0)
    St 02.09. 00:00 Libeň - Štěchovice B 2:7
    St 02.09. 00:00 Vestec - Jirčany B 6:0 (2:0)
    St 02.09. 00:00 Jílové C - Davle B 4:1 (1:0)

    3.kolo

    So 05.09. 00:00 Psáry B - Průhonice B 7:1 (3:1)
    So 05.09. 00:00 Libeř B - Radlík 3:3
    So 05.09. 00:00 Dolní Břežany B - Zlatníky 3:3 (1:2)
    So 05.09. 00:00 Libeň - Vrané B 6:1 (3:1)
    So 05.09. 00:00 Vestec - Okrouhlo 2:1 (1:1)
    So 05.09. 00:00 Jílové C - Jíloviště B 6:2 (4:0)
    So 05.09. 00:00 Jirčany B - Štěchovice B 0:2

    4.kolo

    So 12.09. 00:00 Průhonice B - Štěchovice B 1:6 (0:2)
    So 12.09. 00:00 Jíloviště B - Davle B 2:0
    So 12.09. 00:00 Okrouhlo - Jílové C 0:0 (0:0)
    So 12.09. 00:00 Vrané B - Vestec 2:1 (2:0)
    So 12.09. 00:00 Zlatníky - Libeň 2:0 (1:0)
    So 12.09. 00:00 Radlík - Dolní Břežany B 2:4
    So 12.09. 00:00 Psáry B - Libeř B 5:5 (2:4)

    15.kolo

    St 16.09. 00:00 Davle B - Průhonice B 7:1 (5:0)
    St 16.09. 00:00 Jirčany B - Jílové C 2:3 (0:1)
    St 16.09. 00:00 Štěchovice B - Vestec 4:1
    St 16.09. 00:00 Jíloviště B - Dolní Břežany B 4:5
    St 16.09. 00:00 Okrouhlo - Libeř B 5:1 (1:1)
    St 16.09. 00:00 Vrané B - Psáry B 6:2 (4:1)
    St 16.09. 00:00 Zlatníky - Radlík 3:3

    5.kolo

    So 19.09. 00:00 Libeř B - Průhonice B 4:1 (2:0)
    So 19.09. 00:00 Dolní Břežany B - Psáry B 9:3 (5:1)
    So 19.09. 00:00 Libeň - Radlík 1:1 (1:1)
    So 19.09. 00:00 Vestec - Zlatníky 4:2 (2:0)
    So 19.09. 00:00 Jílové C - Vrané B 3:1 (2:0)
    So 19.09. 00:00 Davle B - Okrouhlo 0:1 (0:0)
    So 19.09. 00:00 Jirčany B - Jíloviště B 0:3 (0:1)

    6.kolo

    So 26.09. 00:00 Jíloviště B - Štěchovice B 3:3 (2:1)
    So 26.09. 00:00 Okrouhlo - Jirčany B 0:0 (0:0)
    So 26.09. 00:00 Vrané B - Davle B 2:2 (0:1)
    So 26.09. 00:00 Zlatníky - Jílové C 3:3
    So 26.09. 00:00 Radlík - Vestec 2:6 (1:1)
    So 26.09. 00:00 Psáry B - Libeň 1:0 (1:0)
    So 26.09. 00:00 Libeř B - Dolní Břežany B 1:1 (0:0)

    7.kolo

    So 03.10. 00:00 Dolní Břežany B - Průhonice B 5:1 (3:1)
    So 03.10. 00:00 Libeň - Libeř B 5:1
    So 03.10. 00:00 Vestec - Psáry B 6:1
    So 03.10. 00:00 Jílové C - Radlík 2:4
    So 03.10. 00:00 Davle B - Zlatníky 0:2
    So 03.10. 00:00 Jirčany B - Vrané B 1:4 (0:2)
    So 03.10. 00:00 Štěchovice B - Okrouhlo 2:2

    8.kolo

    So 10.10. 00:00 Průhonice B - Jíloviště B 0:1
    So 10.10. 00:00 Vrané B - Štěchovice B 1:4 (1:1)
    So 10.10. 00:00 Zlatníky - Jirčany B 4:1 (2:0)
    So 10.10. 00:00 Radlík - Davle B 1:0
    So 10.10. 00:00 Psáry B - Jílové C 0:3 (0:3)
    So 10.10. 00:00 Libeř B - Vestec 0:4 (0:1)
    So 10.10. 00:00 Dolní Břežany B - Libeň 0:3

    9.kolo

    So 17.10. 00:00 Libeň - Průhonice B 4:0 (4:0)
    So 17.10. 00:00 Vestec - Dolní Břežany B 6:3 (5:2)
    So 17.10. 00:00 Jílové C - Libeř B 7:1 (1:1)
    So 17.10. 00:00 Davle B - Psáry B 6:0 (4:0)
    So 17.10. 00:00 Jirčany B - Radlík 2:2 (0:2)
    So 17.10. 00:00 Štěchovice B - Zlatníky 0:2 (0:1)
    So 17.10. 00:00 Jíloviště B - Okrouhlo 3:2 (0:1)

    10.kolo

    So 24.10. 00:00 Průhonice B - Okrouhlo 0:4 (0:0)
    So 24.10. 00:00 Vrané B - Jíloviště B 1:0
    So 24.10. 00:00 Radlík - Štěchovice B 3:2 (1:2)
    So 24.10. 00:00 Psáry B - Jirčany B 1:5 (1:5)
    So 24.10. 00:00 Libeř B - Davle B 3:6 (1:1)
    So 24.10. 00:00 Dolní Břežany B - Jílové C 2:0 (1:0)
    So 24.10. 00:00 Libeň - Vestec 2:3 (2:1)

    11.kolo

    So 31.10. 00:00 Vestec - Průhonice B 9:0 (4:0)
    So 31.10. 00:00 Jílové C - Libeň 2:2 (1:2)
    So 31.10. 00:00 Davle B - Dolní Břežany B 4:3 (1:2)
    So 31.10. 00:00 Jirčany B - Libeř B 1:4 (1:2)
    So 31.10. 00:00 Štěchovice B - Psáry B 4:0 (2:0)
    So 31.10. 00:00 Jíloviště B - Zlatníky 3:0
    So 31.10. 00:00 Okrouhlo - Vrané B 6:1 (4:1)

    12.kolo

    So 07.11. 00:00 Průhonice B - Vrané B 1:1 (0:1)
    So 07.11. 00:00 Zlatníky - Okrouhlo 2:0
    So 07.11. 00:00 Radlík - Jíloviště B 0:3
    So 07.11. 00:00 Libeř B - Štěchovice B 0:5
    So 07.11. 00:00 Dolní Břežany B - Jirčany B 6:2 (2:2)
    So 07.11. 00:00 Libeň - Davle B 3:0 (0:0)
    So 07.11. 00:00 Vestec - Jílové C 2:2 (1:2)

    13.kolo

    So 14.11. 00:00 Jílové C - Průhonice B 4:3 (1:2)
    So 14.11. 00:00 Davle B - Vestec 2:3 (1:3)
    So 14.11. 00:00 Jirčany B - Libeň 3:0 (1:0)
    So 14.11. 00:00 Štěchovice B - Dolní Břežany B 5:0 (2:0)
    So 14.11. 00:00 Jíloviště B - Psáry B 7:1 (2:1)
    So 14.11. 00:00 Okrouhlo - Radlík 4:2
    So 14.11. 00:00 Vrané B - Zlatníky 1:0

    16.kolo

    So 27.03. 00:00 Průhonice B - Radlík 1:0 (0:0)
    So 27.03. 00:00 Zlatníky - Psáry B 2:2 (1:2)
    So 27.03. 00:00 Vrané B - Libeř B 2:1 (0:0)
    So 27.03. 00:00 Okrouhlo - Dolní Břežany B 5:2 (1:0)
    So 27.03. 00:00 Jíloviště B - Libeň 1:5 (0:4)
    So 27.03. 00:00 Štěchovice B - Jílové C 3:1 (2:0)
    So 27.03. 00:00 Jirčany B - Davle B 0:3 (0:1)

    17.kolo

    So 03.04. 00:00 Jirčany B - Průhonice B 0:0 (0:0)
    So 03.04. 00:00 Davle B - Štěchovice B 0:2
    So 03.04. 00:00 Vestec - Jíloviště B 4:0 (2:0)
    So 03.04. 00:00 Libeň - Okrouhlo 0:2 (0:2)
    So 03.04. 00:00 Dolní Břežany B - Vrané B 2:4 (1:2)
    So 03.04. 00:00 Libeř B - Zlatníky 0:5 (0:2)
    So 03.04. 00:00 Psáry B - Radlík 5:2

    18.kolo

    So 10.04. 00:00 Průhonice B - Psáry B 3:1 (2:1)
    So 10.04. 00:00 Radlík - Libeř B 1:0 (1:0)
    So 10.04. 00:00 Zlatníky - Dolní Břežany B 4:0 (1:0)
    So 10.04. 00:00 Vrané B - Libeň 1:1 (1:1)
    So 10.04. 00:00 Okrouhlo - Vestec 0:1 (0:0)
    So 10.04. 00:00 Jíloviště B - Jílové C 4:3 (4:2)
    So 10.04. 00:00 Štěchovice B - Jirčany B 7:0 (1:0)

    19.kolo

    So 17.04. 00:00 Štěchovice B - Průhonice B 9:0 (4:0)
    So 17.04. 00:00 Davle B - Jíloviště B 5:2 (2:1)
    So 17.04. 00:00 Jílové C - Okrouhlo 2:0 (1:0)
    So 17.04. 00:00 Vestec - Vrané B 5:1 (3:0)
    So 17.04. 00:00 Libeň - Zlatníky 1:2 (0:1)
    So 17.04. 00:00 Dolní Břežany B - Radlík 1:6 (1:4)
    So 17.04. 00:00 Libeř B - Psáry B 2:1 (1:0)

    20.kolo

    So 24.04. 17:00 Radlík - Libeň 2:2 (2:0)
    Ne 25.04. 17:00 Průhonice B - Libeř B 2:1 (1:1)
    Ne 25.04. 17:00 Psáry B - Dolní Břežany B 1:2 (1:0)
    Ne 25.04. 17:00 Zlatníky - Vestec 3:2 (3:1)
    Ne 25.04. 17:00 Vrané B - Jílové C 3:2 (1:1)
    Ne 25.04. 17:00 Okrouhlo - Davle B 3:7 (1:5)
    Ne 25.04. 17:00 Jíloviště B - Jirčany B 7:1 (6:0)

    21.kolo

    So 01.05. 18:00 Štěchovice B - Jíloviště B 1:1 (1:1)
    Ne 02.05. 17:00 Jirčany B - Okrouhlo 2:8 (1:4)
    Ne 02.05. 17:00 Davle B - Vrané B 3:0 (3:0)
    Ne 02.05. 17:00 Jílové C - Zlatníky 1:3 (1:2)
    Ne 02.05. 17:00 Vestec - Radlík 1:2 (1:1)
    Ne 02.05. 17:00 Libeň - Psáry B 5:4 (3:3)
    Ne 02.05. 17:00 Dolní Břežany B - Libeř B 2:4 (0:2)

    29.kolo

    St 05.05. 00:00 Zlatníky - Průhonice B 5:0 (2:0)
    St 05.05. 00:00 Vrané B - Radlík 3:2 (1:2)
    St 05.05. 00:00 Okrouhlo - Psáry B 4:0 (3:0)
    St 05.05. 00:00 Jíloviště B - Libeř B 7:3 (3:0)
    St 05.05. 00:00 Štěchovice B - Libeň 2:1 (1:1)
    St 05.05. 00:00 Jirčany B - Vestec 0:11 (0:8)
    St 05.05. 00:00 Davle B - Jílové C 1:3 (0:2)

    22.kolo

    Ne 09.05. 17:00 Průhonice B - Dolní Břežany B 3:5 (0:4)
    Ne 09.05. 17:00 Libeř B - Libeň 0:0 (0:0)
    Ne 09.05. 17:00 Psáry B - Vestec 0:9 (0:5)
    Ne 09.05. 17:00 Radlík - Jílové C 2:2 (0:2)
    Ne 09.05. 17:00 Zlatníky - Davle B 3:1 (2:1)
    Ne 09.05. 17:00 Vrané B - Jirčany B 3:0 (3:0)
    Ne 09.05. 17:00 Okrouhlo - Štěchovice B 2:2 (0:1)

    23.kolo

    So 15.05. 17:00 Štěchovice B - Vrané B 7:0 (4:0)
    Ne 16.05. 17:00 Jíloviště B - Průhonice B 5:1 (2:1)
    Ne 16.05. 17:00 Jirčany B - Zlatníky 2:3 (1:2)
    Ne 16.05. 17:00 Davle B - Radlík 1:2 (1:1)
    Ne 16.05. 17:00 Jílové C - Psáry B 6:0 (1:0)
    Ne 16.05. 17:00 Vestec - Libeř B 7:2 (5:1)
    Ne 16.05. 17:00 Libeň - Dolní Břežany B 4:2 (1:2)

    24.kolo

    So 22.05. 17:00 Radlík - Jirčany B 6:0 (4:0)
    Ne 23.05. 10:15 Libeř B - Jílové C 1:4 (0:4)
    Ne 23.05. 17:00 Průhonice B - Libeň 3:2 (2:0)
    Ne 23.05. 17:00 Dolní Břežany B - Vestec 1:2 (0:2)
    Ne 23.05. 17:00 Psáry B - Davle B 7:2 (2:0)
    Ne 23.05. 17:00 Zlatníky - Štěchovice B 5:2 (3:0)
    Ne 23.05. 17:00 Okrouhlo - Jíloviště B 1:4 (0:3)

    30.kolo

    St 26.05. 00:00 Průhonice B - Davle B 2:6 (2:4)
    St 26.05. 00:00 Jílové C - Jirčany B 7:1 (4:1)
    St 26.05. 00:00 Vestec - Štěchovice B 3:2 (1:1)
    St 26.05. 00:00 Dolní Břežany B - Jíloviště B 3:8 (2:3)
    St 26.05. 00:00 Libeř B - Okrouhlo 1:1 (1:0)
    St 26.05. 00:00 Psáry B - Vrané B 1:2 (1:1)
    St 26.05. 00:00 Radlík - Zlatníky 2:2 (2:0)

    25.kolo

    So 29.05. 00:00 Okrouhlo - Průhonice B 4:1 (3:1)
    So 29.05. 00:00 Jíloviště B - Vrané B 4:2 (1:1)
    So 29.05. 00:00 Štěchovice B - Radlík 7:2 (4:1)
    So 29.05. 00:00 Jirčany B - Psáry B 0:2 (0:1)
    So 29.05. 00:00 Davle B - Libeř B 6:2 (2:1)
    So 29.05. 00:00 Jílové C - Dolní Břežany B 10:3 (4:1)
    So 29.05. 00:00 Vestec - Libeň 5:0 (2:0)

    26.kolo

    So 05.06. 00:00 Průhonice B - Vestec 0:3 (0:1)
    So 05.06. 00:00 Libeň - Jílové C 0:3 (0:1)
    So 05.06. 00:00 Dolní Břežany B - Davle B 9:3 (4:1)
    So 05.06. 00:00 Libeř B - Jirčany B 3:1 (2:0)
    So 05.06. 00:00 Psáry B - Štěchovice B 1:3 (0:1)
    So 05.06. 00:00 Zlatníky - Jíloviště B 2:0 (1:0)
    So 05.06. 00:00 Vrané B - Okrouhlo 0:1 (0:0)

    27.kolo

    So 12.06. 00:00 Vrané B - Průhonice B 6:0 (3:0)
    So 12.06. 00:00 Okrouhlo - Zlatníky 1:3
    So 12.06. 00:00 Jíloviště B - Radlík 8:6 (4:2)
    So 12.06. 00:00 Štěchovice B - Libeř B 6:1 (2:1)
    So 12.06. 00:00 Jirčany B - Dolní Břežany B 0:0
    So 12.06. 00:00 Davle B - Libeň 6:1
    So 12.06. 00:00 Jílové C - Vestec 2:1 (1:0)

    28.kolo

    So 19.06. 00:00 Průhonice B - Jílové C 3:6 (3:3)
    So 19.06. 00:00 Vestec - Davle B 3:0 (1:0)
    So 19.06. 00:00 Libeň - Jirčany B 4:1 (3:0)
    So 19.06. 00:00 Dolní Břežany B - Štěchovice B 3:2 (2:0)
    So 19.06. 00:00 Psáry B - Jíloviště B 1:6 (1:4)
    So 19.06. 00:00 Radlík - Okrouhlo 3:1 (0:1)
    So 19.06. 00:00 Zlatníky - Vrané B 2:1 (1:1)
    Správce soutěže: Lukáš Hejduk

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 22 1 5 115:34 67
    2. 28 20 5 3 82:37 65
    3. 28 18 5 5 102:37 59
    4. 28 16 6 6 92:49 54
    5. 28 16 2 10 90:75 50
    6. 28 14 5 9 71:45 47
    7. 28 12 7 9 76:69 43
    8. 28 12 4 12 54:64 40
    9. 28 11 3 14 82:96 36
    10. 28 10 5 13 64:59 35
    11. 28 11 1 16 74:68 34
    12. 28 6 6 16 51:96 24
    13. 28 5 2 21 50:117 17
    14. 28 4 4 20 32:102 16
    15. 28 4 2 22 33:120 14