Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 15. listopadu 2019
svátek má Leopold.
Hlavní menu
  • ID: 5581
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-západ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3707
    Týden:
    23
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 17:00 Holubice - Lety B 1:0 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Zbuzany - Statenice 0:2 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Středokluky - Dobrovíz 1:1 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Tuchoměřice B - Kazín 1:2 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Rudná - Dobříč 1:1 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Rakvice - Mníšek B 4:0
    Ne 23.08. 17:00 Hostivice B - Jíloviště 1:5 (1:3)

    2.kolo

    So 29.08. 00:00 Lety B - Mníšek B 1:1 (0:0)
    So 29.08. 00:00 Dobříč - Rakvice 3:2 (0:0)
    So 29.08. 00:00 Kazín - Rudná 2:3
    So 29.08. 00:00 Jíloviště - Tuchoměřice B 4:0 (4:0)
    So 29.08. 00:00 Dobrovíz - Hostivice B 5:1 (2:1)
    So 29.08. 00:00 Statenice - Středokluky 4:1 (1:1)
    So 29.08. 00:00 Holubice - Zbuzany 2:4 (0:3)

    3.kolo

    So 05.09. 00:00 Zbuzany - Lety B 2:1 (1:0)
    So 05.09. 00:00 Středokluky - Holubice 2:4 (2:2)
    So 05.09. 00:00 Hostivice B - Statenice 3:2
    So 05.09. 00:00 Tuchoměřice B - Dobrovíz 1:0 (0:0)
    So 05.09. 00:00 Rudná - Jíloviště 3:1 (2:0)
    So 05.09. 00:00 Rakvice - Kazín 4:1
    So 05.09. 00:00 Mníšek B - Dobříč 2:2 (1:1)

    4.kolo

    So 12.09. 00:00 Lety B - Dobříč 4:5 (2:3)
    So 12.09. 00:00 Kazín - Mníšek B 6:0 (2:0)
    So 12.09. 00:00 Jíloviště - Rakvice 5:2
    So 12.09. 00:00 Dobrovíz - Rudná 2:0 (1:0)
    So 12.09. 00:00 Statenice - Tuchoměřice B 5:1 (3:0)
    So 12.09. 00:00 Holubice - Hostivice B 7:1 (3:0)
    So 12.09. 00:00 Zbuzany - Středokluky 3:2

    5.kolo

    So 19.09. 00:00 Středokluky - Lety B 2:0 (1:0)
    So 19.09. 00:00 Hostivice B - Zbuzany 2:4
    So 19.09. 00:00 Tuchoměřice B - Holubice 1:4
    So 19.09. 00:00 Rudná - Statenice 5:0
    So 19.09. 00:00 Rakvice - Dobrovíz 1:2 (0:1)
    So 19.09. 00:00 Mníšek B - Jíloviště 1:1
    So 19.09. 00:00 Dobříč - Kazín 3:1

    6.kolo

    So 26.09. 00:00 Lety B - Kazín 2:4 (0:2)
    So 26.09. 00:00 Jíloviště - Dobříč 4:1
    So 26.09. 00:00 Dobrovíz - Mníšek B 2:1 (1:0)
    So 26.09. 00:00 Statenice - Rakvice 5:3 (2:2)
    So 26.09. 00:00 Holubice - Rudná 1:2
    So 26.09. 00:00 Zbuzany - Tuchoměřice B 3:1
    So 26.09. 00:00 Středokluky - Hostivice B 2:2 (1:2)

    7.kolo

    So 03.10. 00:00 Hostivice B - Lety B 1:2 (1:1)
    So 03.10. 00:00 Tuchoměřice B - Středokluky 0:2
    So 03.10. 00:00 Rudná - Zbuzany 3:0
    So 03.10. 00:00 Rakvice - Holubice 1:2
    So 03.10. 00:00 Mníšek B - Statenice 2:1 (0:0)
    So 03.10. 00:00 Dobříč - Dobrovíz 1:3 (0:3)
    So 03.10. 00:00 Kazín - Jíloviště 3:4

    8.kolo

    So 10.10. 00:00 Lety B - Jíloviště 2:3 (1:0)
    So 10.10. 00:00 Dobrovíz - Kazín 1:0 (1:0)
    So 10.10. 00:00 Statenice - Dobříč 2:0 (1:0)
    So 10.10. 00:00 Holubice - Mníšek B 3:3 (0:0)
    So 10.10. 00:00 Zbuzany - Rakvice 2:0
    So 10.10. 00:00 Středokluky - Rudná 0:4 (0:2)
    So 10.10. 00:00 Hostivice B - Tuchoměřice B 0:1 (0:1)

    9.kolo

    So 17.10. 00:00 Tuchoměřice B - Lety B 1:2 (1:2)
    So 17.10. 00:00 Rudná - Hostivice B 4:2 (2:1)
    So 17.10. 00:00 Rakvice - Středokluky 0:6 (0:3)
    So 17.10. 00:00 Mníšek B - Zbuzany 1:0
    So 17.10. 00:00 Dobříč - Holubice 2:4 (2:3)
    So 17.10. 00:00 Kazín - Statenice 7:3 (3:1)
    So 17.10. 00:00 Jíloviště - Dobrovíz 2:0 (0:0)

    10.kolo

    So 24.10. 00:00 Lety B - Dobrovíz 0:3 (0:1)
    So 24.10. 00:00 Statenice - Jíloviště 5:1 (1:1)
    So 24.10. 00:00 Holubice - Kazín 3:2 (3:1)
    So 24.10. 00:00 Zbuzany - Dobříč 6:0 (1:0)
    So 24.10. 00:00 Středokluky - Mníšek B 4:1 (0:1)
    So 24.10. 00:00 Hostivice B - Rakvice 2:0 (1:0)
    So 24.10. 00:00 Tuchoměřice B - Rudná 1:6 (1:4)

    11.kolo

    So 31.10. 00:00 Rudná - Lety B 4:1 (3:1)
    So 31.10. 00:00 Rakvice - Tuchoměřice B 2:2
    So 31.10. 00:00 Mníšek B - Hostivice B 1:3 (0:0)
    So 31.10. 00:00 Dobříč - Středokluky 2:2 (0:1)
    So 31.10. 00:00 Kazín - Zbuzany 4:5
    So 31.10. 00:00 Jíloviště - Holubice 3:0
    So 31.10. 00:00 Dobrovíz - Statenice 4:1 (4:0)

    12.kolo

    So 07.11. 00:00 Lety B - Statenice 1:1 (0:0)
    So 07.11. 00:00 Holubice - Dobrovíz 2:2 (1:0)
    So 07.11. 00:00 Zbuzany - Jíloviště 3:1
    So 07.11. 00:00 Středokluky - Kazín 0:4 (0:1)
    So 07.11. 00:00 Hostivice B - Dobříč 4:0 (1:0)
    So 07.11. 00:00 Tuchoměřice B - Mníšek B 3:4 (2:0)
    So 07.11. 00:00 Rudná - Rakvice 2:1

    13.kolo

    So 14.11. 00:00 Rakvice - Lety B 1:0
    So 14.11. 00:00 Mníšek B - Rudná 2:5 (0:2)
    So 14.11. 00:00 Dobříč - Tuchoměřice B 2:2 (1:1)
    So 14.11. 00:00 Kazín - Hostivice B 6:3 (4:1)
    So 14.11. 00:00 Jíloviště - Středokluky 6:1 (3:1)
    So 14.11. 00:00 Dobrovíz - Zbuzany 2:2 (0:2)
    So 14.11. 00:00 Statenice - Holubice 4:0

    14.kolo

    So 27.03. 00:00 Lety B - Holubice 4:3
    So 27.03. 00:00 Statenice - Zbuzany 4:4
    So 27.03. 00:00 Dobrovíz - Středokluky 1:0 (0:0)
    So 27.03. 00:00 Jíloviště - Hostivice B 4:0
    So 27.03. 00:00 Kazín - Tuchoměřice B 7:2 (3:1)
    So 27.03. 00:00 Dobříč - Rudná 0:4 (0:1)
    So 27.03. 00:00 Mníšek B - Rakvice 2:1

    15.kolo

    So 03.04. 00:00 Mníšek B - Lety B 2:1
    So 03.04. 00:00 Rakvice - Dobříč 2:4 (0:0)
    So 03.04. 00:00 Rudná - Kazín 5:0 (3:0)
    So 03.04. 00:00 Tuchoměřice B - Jíloviště 0:8 (0:4)
    So 03.04. 00:00 Hostivice B - Dobrovíz 0:3 (0:2)
    So 03.04. 00:00 Středokluky - Statenice 1:3 (0:1)
    So 03.04. 00:00 Zbuzany - Holubice 4:3 (2:2)

    16.kolo

    So 10.04. 00:00 Lety B - Zbuzany 2:2 (2:0)
    So 10.04. 00:00 Holubice - Středokluky 1:1 (1:0)
    So 10.04. 00:00 Statenice - Hostivice B 2:0 (2:0)
    So 10.04. 00:00 Dobrovíz - Tuchoměřice B 3:0 (2:0)
    So 10.04. 00:00 Jíloviště - Rudná 3:5 (1:3)
    So 10.04. 00:00 Kazín - Rakvice 3:2 (0:0)
    So 10.04. 00:00 Dobříč - Mníšek B 6:0 (4:0)

    17.kolo

    So 17.04. 00:00 Dobříč - Lety B 5:2 (2:2)
    So 17.04. 00:00 Mníšek B - Kazín 2:1 (1:1)
    So 17.04. 00:00 Rakvice - Jíloviště 0:5
    So 17.04. 00:00 Rudná - Dobrovíz 3:2 (2:1)
    So 17.04. 00:00 Tuchoměřice B - Statenice 0:3 (0:1)
    So 17.04. 00:00 Hostivice B - Holubice 2:3 (0:3)
    So 17.04. 00:00 Středokluky - Zbuzany 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 24.04. 17:00 Zbuzany - Hostivice B 2:0 (0:0)
    So 24.04. 17:00 Holubice - Tuchoměřice B 1:0 (0:0)
    So 24.04. 17:00 Statenice - Rudná 2:2 (2:1)
    So 24.04. 17:00 Dobrovíz - Rakvice 5:0 (3:0)
    So 24.04. 17:00 Kazín - Dobříč 5:0 (1:0)
    Ne 25.04. 17:00 Lety B - Středokluky 1:0 (1:0)
    Ne 25.04. 17:00 Jíloviště - Mníšek B 10:1 (5:1)

    19.kolo

    So 01.05. 17:00 Kazín - Lety B 7:2 (6:0)
    So 01.05. 17:00 Dobříč - Jíloviště 0:7 (0:5)
    So 01.05. 17:00 Rakvice - Statenice 5:1 (3:0)
    So 01.05. 17:00 Rudná - Holubice 4:1 (3:1)
    So 01.05. 17:00 Tuchoměřice B - Zbuzany 2:0 (2:0)
    Ne 02.05. 17:00 Mníšek B - Dobrovíz 0:3 (0:1)
    Ne 02.05. 17:00 Hostivice B - Středokluky 2:1 (2:0)

    20.kolo

    So 08.05. 17:00 Lety B - Hostivice B 7:1 (3:0)
    So 08.05. 17:00 Středokluky - Tuchoměřice B 1:2 (0:2)
    So 08.05. 17:00 Zbuzany - Rudná 1:0 (0:0)
    So 08.05. 17:00 Holubice - Rakvice 3:1 (1:1)
    So 08.05. 17:00 Statenice - Mníšek B 4:1 (2:1)
    So 08.05. 17:00 Dobrovíz - Dobříč 4:0 (3:0)
    So 08.05. 17:00 Jíloviště - Kazín 9:1 (4:1)

    21.kolo

    So 15.05. 17:00 Jíloviště - Lety B 10:1 (3:0)
    So 15.05. 17:00 Kazín - Dobrovíz 0:3 (0:1)
    So 15.05. 17:00 Dobříč - Statenice 2:5 (1:1)
    So 15.05. 17:00 Rakvice - Zbuzany 1:2 (0:1)
    So 15.05. 17:00 Rudná - Středokluky 2:1 (2:1)
    So 15.05. 17:00 Tuchoměřice B - Hostivice B 4:1 (2:1)
    Ne 16.05. 17:00 Mníšek B - Holubice 2:4 (1:2)

    22.kolo

    So 22.05. 17:00 Lety B - Tuchoměřice B 6:2 (1:0)
    So 22.05. 17:00 Středokluky - Rakvice 2:4 (1:3)
    So 22.05. 17:00 Zbuzany - Mníšek B 3:0 (3:0)
    So 22.05. 17:00 Holubice - Dobříč 0:0 (0:0)
    So 22.05. 17:00 Statenice - Kazín 6:0 (2:0)
    So 22.05. 17:00 Dobrovíz - Jíloviště 0:0 (0:0)
    Ne 23.05. 17:00 Hostivice B - Rudná 0:2 (0:1)

    23.kolo

    So 29.05. 17:00 Dobrovíz - Lety B 4:4
    So 29.05. 17:00 Jíloviště - Statenice 4:1
    So 29.05. 17:00 Kazín - Holubice 2:1 (1:1)
    So 29.05. 17:00 Dobříč - Zbuzany 2:2
    So 29.05. 17:00 Rakvice - Hostivice B 0:0 (0:0)
    So 29.05. 17:00 Rudná - Tuchoměřice B 5:0 (2:0)
    Ne 30.05. 17:00 Mníšek B - Středokluky 2:6 (1:2)

    24.kolo

    So 05.06. 00:00 Lety B - Rudná 0:3 (0:1)
    So 05.06. 00:00 Tuchoměřice B - Rakvice 3:0 (3:0)
    So 05.06. 00:00 Hostivice B - Mníšek B 7:1 (4:0)
    So 05.06. 00:00 Středokluky - Dobříč 4:2 (3:1)
    So 05.06. 00:00 Zbuzany - Kazín 2:1 (1:0)
    So 05.06. 00:00 Holubice - Jíloviště 1:9 (0:5)
    So 05.06. 00:00 Statenice - Dobrovíz 3:1 (1:1)

    25.kolo

    So 12.06. 00:00 Statenice - Lety B 2:0 (1:0)
    So 12.06. 00:00 Dobrovíz - Holubice 3:3 (1:2)
    So 12.06. 00:00 Jíloviště - Zbuzany 5:0 (2:0)
    So 12.06. 00:00 Kazín - Středokluky 1:5 (0:3)
    So 12.06. 00:00 Dobříč - Hostivice B 2:2 (1:1)
    So 12.06. 00:00 Mníšek B - Tuchoměřice B 1:12 (0:4)
    So 12.06. 00:00 Rakvice - Rudná 1:3 (0:2)

    26.kolo

    So 19.06. 00:00 Lety B - Rakvice 4:1 (2:0)
    So 19.06. 00:00 Rudná - Mníšek B 13:0 (10:0)
    So 19.06. 00:00 Tuchoměřice B - Dobříč 2:4 (0:3)
    So 19.06. 00:00 Hostivice B - Kazín 3:1 (2:1)
    So 19.06. 00:00 Středokluky - Jíloviště 2:2 (1:1)
    So 19.06. 00:00 Zbuzany - Dobrovíz 2:2 (1:1)
    So 19.06. 00:00 Holubice - Statenice 8:1
    Správce soutěže: Lukáš Hejduk

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 2 2 93:25 68
    2. 26 19 3 4 116:34 60
    3. 26 16 5 5 59:43 53
    4. 26 15 7 4 61:28 52
    5. 26 15 3 8 72:56 48
    6. 26 12 5 9 65:60 41
    7. 26 11 0 15 71:74 33
    8. 26 7 7 12 49:76 28
    9. 26 7 5 14 49:55 26
    10. 26 7 4 15 50:71 25
    11. 26 7 3 16 43:71 24
    12. 26 7 2 17 44:76 23
    13. 26 6 4 16 33:106 22
    14. 26 5 2 19 39:69 17