Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 5574
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Žďár nad Sázavou  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2514
    Týden:
    12
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    11.kolo

    Út 00.00. 00:00 Rad. Svratka - Bory 2:1 (0:1)
    Út 00.00. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Jiskra Vír 5:0 (2:0)
    Út 00.00. 00:00 Velká Bíteš B - Jimramov 8:2 (4:2)
    Út 00.00. 00:00 Bobrová - Nedvědice 3:3 (1:2)
    Út 00.00. 00:00 Radostín n.O. - Osová Bitýška 2:1 (2:0)
    Út 00.00. 00:00 Bystřice n.P. B - SK Svratka 6:0 (1:0)
    Út 00.00. 00:00 Rovečné - Ujčov 2:0 (0:0)

    1.kolo

    Ne 09.08. 00:00 SK Svratka - Bory 2:2 (0:1)
    Ne 09.08. 00:00 Osová Bitýška - Ujčov 4:3 (1:1)
    Ne 09.08. 00:00 Nedvědice - Rovečné 0:3 (0:1)
    Ne 09.08. 00:00 Jimramov - Bystřice n.P. B 1:2 (1:2)
    Ne 09.08. 00:00 Jiskra Vír - Radostín n.O. 1:4 (1:2)
    Ne 09.08. 00:00 Rad. Svratka - Bobrová 4:3 (2:2)
    Ne 09.08. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Velká Bíteš B 4:1 (2:1)

    2.kolo

    Ne 16.08. 00:00 Bory - Velká Bíteš B 6:2 (2:1)
    Ne 16.08. 00:00 Bobrová - Žďár n.Sázavou B 1:2 (0:1)
    Ne 16.08. 00:00 Radostín n.O. - Rad. Svratka 1:1 (0:0)
    Ne 16.08. 00:00 Bystřice n.P. B - Jiskra Vír 4:2 (3:2)
    Ne 16.08. 00:00 Rovečné - Jimramov 0:2 (0:0)
    Ne 16.08. 00:00 Ujčov - Nedvědice 2:4 (1:1)
    Ne 16.08. 00:00 SK Svratka - Osová Bitýška 2:1 (1:0)

    3.kolo

    So 22.08. 00:00 Velká Bíteš B - Bobrová 0:1 (0:1)
    Ne 23.08. 00:00 Osová Bitýška - Bory 2:1 (1:0)
    Ne 23.08. 00:00 Nedvědice - SK Svratka 3:0 (2:0)
    Ne 23.08. 00:00 Jimramov - Ujčov 4:7 (2:3)
    Ne 23.08. 00:00 Jiskra Vír - Rovečné 2:2 (1:2)
    Ne 23.08. 00:00 Rad. Svratka - Bystřice n.P. B 0:2 (0:1)
    Ne 23.08. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Radostín n.O. 6:0 (3:0)

    4.kolo

    Ne 30.08. 00:00 Bory - Bobrová 0:3
    Ne 30.08. 00:00 Radostín n.O. - Velká Bíteš B 4:2 (3:1)
    Ne 30.08. 00:00 Bystřice n.P. B - Žďár n.Sázavou B 1:2
    Ne 30.08. 00:00 Rovečné - Rad. Svratka 2:3
    Ne 30.08. 00:00 Ujčov - Jiskra Vír 1:2 (0:0)
    Ne 30.08. 00:00 SK Svratka - Jimramov 9:0 (5:0)
    Ne 30.08. 00:00 Osová Bitýška - Nedvědice 1:6 (1:2)

    5.kolo

    So 05.09. 00:00 Nedvědice - Bory 8:1 (5:0)
    So 05.09. 00:00 Jimramov - Osová Bitýška 1:2 (0:1)
    So 05.09. 00:00 Jiskra Vír - SK Svratka 0:1 (0:1)
    So 05.09. 00:00 Rad. Svratka - Ujčov 3:2 (2:1)
    So 05.09. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Rovečné 3:0 (1:0)
    So 05.09. 00:00 Velká Bíteš B - Bystřice n.P. B 8:3 (6:1)
    So 05.09. 00:00 Bobrová - Radostín n.O. 3:2 (1:2)

    6.kolo

    So 12.09. 00:00 Bory - Radostín n.O. 1:0
    So 12.09. 00:00 Bystřice n.P. B - Bobrová 4:2 (4:0)
    So 12.09. 00:00 Rovečné - Velká Bíteš B 2:2
    So 12.09. 00:00 Ujčov - Žďár n.Sázavou B 0:4 (0:2)
    So 12.09. 00:00 SK Svratka - Rad. Svratka 1:4 (0:3)
    So 12.09. 00:00 Osová Bitýška - Jiskra Vír 7:0 (2:0)
    So 12.09. 00:00 Nedvědice - Jimramov 1:0

    7.kolo

    So 19.09. 00:00 Jimramov - Bory 1:1 (0:1)
    So 19.09. 00:00 Jiskra Vír - Nedvědice 1:1 (1:1)
    So 19.09. 00:00 Rad. Svratka - Osová Bitýška 2:0 (1:0)
    So 19.09. 00:00 Žďár n.Sázavou B - SK Svratka 3:2 (1:1)
    So 19.09. 00:00 Velká Bíteš B - Ujčov 1:1 (1:1)
    So 19.09. 00:00 Bobrová - Rovečné 4:1 (4:0)
    So 19.09. 00:00 Radostín n.O. - Bystřice n.P. B 5:4 (2:3)

    8.kolo

    So 26.09. 00:00 Bory - Bystřice n.P. B 2:0 (0:0)
    So 26.09. 00:00 Rovečné - Radostín n.O. 2:1 (1:1)
    So 26.09. 00:00 Ujčov - Bobrová 1:2 (0:1)
    So 26.09. 00:00 SK Svratka - Velká Bíteš B 5:1 (2:0)
    So 26.09. 00:00 Osová Bitýška - Žďár n.Sázavou B 1:2 (1:1)
    So 26.09. 00:00 Nedvědice - Rad. Svratka 1:1 (1:0)
    So 26.09. 00:00 Jimramov - Jiskra Vír 2:2 (1:0)

    9.kolo

    So 03.10. 00:00 Jiskra Vír - Bory 1:0
    So 03.10. 00:00 Rad. Svratka - Jimramov 1:1 (1:0)
    So 03.10. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Nedvědice 8:0 (5:0)
    So 03.10. 00:00 Velká Bíteš B - Osová Bitýška 3:2 (1:2)
    So 03.10. 00:00 Bobrová - SK Svratka 1:0
    So 03.10. 00:00 Radostín n.O. - Ujčov 6:0 (5:0)
    So 03.10. 00:00 Bystřice n.P. B - Rovečné 2:2 (0:0)

    10.kolo

    So 10.10. 00:00 Bory - Rovečné 3:0
    So 10.10. 00:00 Ujčov - Bystřice n.P. B 3:3 (1:1)
    So 10.10. 00:00 SK Svratka - Radostín n.O. 2:3 (2:3)
    So 10.10. 00:00 Osová Bitýška - Bobrová 2:3 (1:1)
    So 10.10. 00:00 Nedvědice - Velká Bíteš B 1:1 (0:0)
    So 10.10. 00:00 Jimramov - Žďár n.Sázavou B 0:6
    So 10.10. 00:00 Jiskra Vír - Rad. Svratka 1:4

    12.kolo

    So 24.10. 00:00 Bory - Ujčov 5:2
    So 24.10. 00:00 Osová Bitýška - Bystřice n.P. B 2:0
    So 24.10. 00:00 Nedvědice - Radostín n.O. 4:1
    So 24.10. 00:00 Jimramov - Bobrová 1:2 (0:2)
    So 24.10. 00:00 Jiskra Vír - Velká Bíteš B 1:3 (1:2)
    So 24.10. 00:00 Rad. Svratka - Žďár n.Sázavou B 0:2 (0:0)
    So 07.11. 00:00 SK Svratka - Rovečné 1:2 (1:1)

    13.kolo

    So 31.10. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Bory 2:2 (1:1)
    So 31.10. 00:00 Velká Bíteš B - Rad. Svratka 2:4 (0:1)
    So 31.10. 00:00 Bobrová - Jiskra Vír 2:0
    So 31.10. 00:00 Radostín n.O. - Jimramov 4:1
    So 31.10. 00:00 Bystřice n.P. B - Nedvědice 5:1 (2:0)
    So 31.10. 00:00 Rovečné - Osová Bitýška 1:1
    So 31.10. 00:00 Ujčov - SK Svratka 3:0 (2:0)

    15.kolo

    So 27.03. 00:00 Velká Bíteš B - Bory 1:1
    So 27.03. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Bobrová 4:2 (2:1)
    So 27.03. 00:00 Rad. Svratka - Radostín n.O. 1:3
    So 27.03. 00:00 Jiskra Vír - Bystřice n.P. B 5:5 (1:5)
    So 27.03. 00:00 Jimramov - Rovečné 0:4 (0:4)
    So 27.03. 00:00 Nedvědice - Ujčov 2:3 (2:0)
    So 27.03. 00:00 Osová Bitýška - SK Svratka 5:3

    16.kolo

    So 03.04. 00:00 Bory - Osová Bitýška 1:0
    So 03.04. 00:00 SK Svratka - Nedvědice 0:1 (0:0)
    So 03.04. 00:00 Ujčov - Jimramov 1:0 (1:0)
    So 03.04. 00:00 Rovečné - Jiskra Vír 1:0
    So 03.04. 00:00 Bystřice n.P. B - Rad. Svratka 1:3 (1:1)
    So 03.04. 00:00 Radostín n.O. - Žďár n.Sázavou B 1:1
    So 03.04. 00:00 Bobrová - Velká Bíteš B 1:3

    17.kolo

    So 10.04. 00:00 Bobrová - Bory 3:3
    So 10.04. 00:00 Velká Bíteš B - Radostín n.O. 0:0
    So 10.04. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Bystřice n.P. B 5:2 (3:2)
    So 10.04. 00:00 Rad. Svratka - Rovečné 0:1 (0:0)
    So 10.04. 00:00 Jiskra Vír - Ujčov 4:1
    So 10.04. 00:00 Jimramov - SK Svratka 1:3 (0:2)
    So 10.04. 00:00 Nedvědice - Osová Bitýška 3:0 (1:0)

    18.kolo

    So 17.04. 00:00 Bory - Nedvědice 2:3
    So 17.04. 00:00 Osová Bitýška - Jimramov 3:0
    So 17.04. 00:00 SK Svratka - Jiskra Vír 3:1 (0:0)
    So 17.04. 00:00 Ujčov - Rad. Svratka 0:3 (0:0)
    So 17.04. 00:00 Rovečné - Žďár n.Sázavou B 0:0 (0:0)
    So 17.04. 00:00 Bystřice n.P. B - Velká Bíteš B 2:3 (0:1)
    So 17.04. 00:00 Radostín n.O. - Bobrová 0:2 (0:1)

    19.kolo

    So 24.04. 00:00 Radostín n.O. - Bory 5:3 (1:1)
    So 24.04. 00:00 Bobrová - Bystřice n.P. B 3:1
    So 24.04. 00:00 Velká Bíteš B - Rovečné 2:1 (0:0)
    So 24.04. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Ujčov 6:0 (2:0)
    So 24.04. 00:00 Rad. Svratka - SK Svratka 6:0 (5:0)
    So 24.04. 00:00 Jiskra Vír - Osová Bitýška 2:3 (1:0)
    So 24.04. 00:00 Jimramov - Nedvědice 0:0

    20.kolo

    So 01.05. 00:00 Bory - Jimramov 3:0
    So 01.05. 00:00 Nedvědice - Jiskra Vír 3:0
    So 01.05. 00:00 Osová Bitýška - Rad. Svratka 3:2 (1:0)
    So 01.05. 00:00 SK Svratka - Žďár n.Sázavou B 1:5 (1:1)
    So 01.05. 00:00 Ujčov - Velká Bíteš B 1:0 (0:0)
    So 01.05. 00:00 Rovečné - Bobrová 0:1 (0:1)
    So 01.05. 00:00 Bystřice n.P. B - Radostín n.O. 1:2 (1:0)

    21.kolo

    So 08.05. 00:00 Bystřice n.P. B - Bory 4:2 (2:2)
    So 08.05. 00:00 Radostín n.O. - Rovečné 4:1 (1:1)
    So 08.05. 00:00 Bobrová - Ujčov 2:0 (0:0)
    So 08.05. 00:00 Velká Bíteš B - SK Svratka 2:0 (1:0)
    So 08.05. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Osová Bitýška 5:0 (3:0)
    So 08.05. 00:00 Rad. Svratka - Nedvědice 4:1 (2:0)
    So 08.05. 00:00 Jiskra Vír - Jimramov 2:1 (1:1)

    22.kolo

    So 15.05. 00:00 Bory - Jiskra Vír 7:0
    So 15.05. 00:00 Jimramov - Rad. Svratka 1:7
    So 15.05. 00:00 Nedvědice - Žďár n.Sázavou B 0:3 (0:2)
    So 15.05. 00:00 Osová Bitýška - Velká Bíteš B 2:1 (1:0)
    So 15.05. 00:00 SK Svratka - Bobrová 0:1 (0:1)
    So 15.05. 00:00 Ujčov - Radostín n.O. 3:1 (0:0)
    So 15.05. 00:00 Rovečné - Bystřice n.P. B 4:1 (1:0)

    23.kolo

    So 22.05. 00:00 Rovečné - Bory 0:1
    So 22.05. 00:00 Bystřice n.P. B - Ujčov 3:2 (1:1)
    So 22.05. 00:00 Radostín n.O. - SK Svratka 5:3
    So 22.05. 00:00 Bobrová - Osová Bitýška 1:0 (1:0)
    So 22.05. 00:00 Velká Bíteš B - Nedvědice 2:0 (0:0)
    So 22.05. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Jimramov 9:0 (6:0)
    So 22.05. 00:00 Rad. Svratka - Jiskra Vír 3:3

    24.kolo

    So 29.05. 00:00 Bory - Rad. Svratka 2:5 (1:2)
    So 29.05. 00:00 Jiskra Vír - Žďár n.Sázavou B 3:2
    So 29.05. 00:00 Jimramov - Velká Bíteš B 0:3 (0:0)
    So 29.05. 00:00 Nedvědice - Bobrová 2:0 (0:0)
    So 29.05. 00:00 Osová Bitýška - Radostín n.O. 2:1 (0:1)
    So 29.05. 00:00 SK Svratka - Bystřice n.P. B 4:1 (2:1)
    So 29.05. 00:00 Ujčov - Rovečné 0:4 (0:1)

    25.kolo

    So 05.06. 00:00 Ujčov - Bory 3:1 (2:1)
    So 05.06. 00:00 Rovečné - SK Svratka 1:0
    So 05.06. 00:00 Bystřice n.P. B - Osová Bitýška 2:2 (2:0)
    So 05.06. 00:00 Radostín n.O. - Nedvědice 3:3 (2:2)
    So 05.06. 00:00 Bobrová - Jimramov 7:0 (1:0)
    So 05.06. 00:00 Velká Bíteš B - Jiskra Vír 5:0 (3:0)
    So 05.06. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Rad. Svratka 9:1 (5:0)

    26.kolo

    So 12.06. 00:00 Bory - Žďár n.Sázavou B 4:2
    So 12.06. 00:00 Rad. Svratka - Velká Bíteš B 2:1 (1:0)
    So 12.06. 00:00 Jiskra Vír - Bobrová 1:1
    So 12.06. 00:00 Jimramov - Radostín n.O. 1:2 (0:1)
    So 12.06. 00:00 Nedvědice - Bystřice n.P. B 1:4 (1:0)
    So 12.06. 00:00 Osová Bitýška - Rovečné 1:3 (1:1)
    So 12.06. 00:00 SK Svratka - Ujčov 3:2 (2:0)

    14.kolo

    So 19.06. 00:00 Bory - SK Svratka 4:0 (1:0)
    So 19.06. 00:00 Ujčov - Osová Bitýška 7:1 (3:0)
    So 19.06. 00:00 Rovečné - Nedvědice 1:1
    So 19.06. 00:00 Bystřice n.P. B - Jimramov 6:2 (3:2)
    So 19.06. 00:00 Radostín n.O. - Jiskra Vír 4:0 (0:0)
    So 19.06. 00:00 Bobrová - Rad. Svratka 1:0
    So 19.06. 00:00 Velká Bíteš B - Žďár n.Sázavou B 1:3 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 3 2 103:23 66
    2. 26 17 3 6 55:34 54
    3. 26 15 4 7 66:45 49
    4. 26 14 4 8 64:49 46
    5. 26 11 7 8 53:49 40
    6. 26 11 6 9 40:35 39
    7. 26 11 5 10 58:49 38
    8. 26 11 5 10 59:51 38
    9. 26 11 2 13 48:57 35
    10. 26 10 4 12 69:68 34
    11. 26 8 2 16 48:70 26
    12. 26 8 1 17 45:64 25
    13. 26 5 6 15 34:75 21
    14. 26 1 4 21 22:95 7