Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. června 2019
svátek má Květa.
Hlavní menu
  • ID: 5495
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Svitavy  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2282
    Týden:
    16
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 17:00 Koclířov - Janov B 2:0 (0:0)
    So 08.08. 17:00 Jedlová - Křenov 1:1 (0:1)
    So 08.08. 17:00 Opatovec - Rohozná 1:2 (0:1)
    So 08.08. 17:00 Hradec n/S - Litomyšl B 1:4 (0:2)
    Ne 09.08. 17:00 Staré Město - Mor. Třebová C 1:2 (0:1)
    Ne 09.08. 17:00 Trstěnice - M.Trnávka 3:1 (2:0)
    Ne 09.08. 17:00 Linhartice - Boršov 1:0

    2.kolo

    So 15.08. 10:15 Mor. Třebová C - Trstěnice 1:2 (0:1)
    So 15.08. 17:00 Rohozná - Chornice 0:0 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Boršov - Opatovec 2:1 (2:0)
    So 15.08. 17:00 Křenov - Staré Město 1:1 (0:1)
    So 15.08. 17:00 Koclířov - Jedlová 0:8 (0:4)
    Ne 16.08. 16:30 M.Trnávka - Linhartice 0:2 (0:1)
    Ne 16.08. 17:00 Janov B - Litomyšl B 0:7 (0:4)

    3.kolo

    So 22.08. 10:30 Trstěnice - Křenov 1:3 (0:2)
    So 22.08. 17:00 Jedlová - Janov B 6:3 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Chornice - Boršov 3:4 (2:2)
    So 22.08. 17:00 Hradec n/S - Rohozná 3:0 (2:0)
    Ne 23.08. 17:00 Staré Město - Koclířov 3:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Linhartice - Mor. Třebová C 1:1
    So 19.09. 16:00 Opatovec - M.Trnávka 1:1 (1:0)

    4.kolo

    So 29.08. 00:00 Rohozná - Litomyšl B 3:4
    So 29.08. 00:00 Boršov - Hradec n/S 0:5 (0:4)
    So 29.08. 00:00 M.Trnávka - Chornice 4:0 (2:0)
    So 29.08. 00:00 Mor. Třebová C - Opatovec 0:1 (0:1)
    So 29.08. 00:00 Křenov - Linhartice 0:3 (0:1)
    So 29.08. 00:00 Koclířov - Trstěnice 1:4 (0:2)
    So 29.08. 00:00 Jedlová - Staré Město 4:1 (0:1)

    5.kolo

    So 05.09. 00:00 Staré Město - Janov B 1:0
    So 05.09. 00:00 Trstěnice - Jedlová 4:1
    So 05.09. 00:00 Linhartice - Koclířov 9:0
    So 05.09. 00:00 Opatovec - Křenov 2:2 (1:1)
    So 05.09. 00:00 Chornice - Mor. Třebová C 3:0
    So 05.09. 00:00 Hradec n/S - M.Trnávka 5:0
    So 05.09. 00:00 Litomyšl B - Boršov 6:2 (3:0)

    14.kolo

    Čt 10.09. 17:00 Janov B - Křenov 1:2 (0:1)
    Čt 10.09. 17:00 Koclířov - Mor. Třebová C 1:2 (0:1)
    Čt 10.09. 17:00 Jedlová - M.Trnávka 1:0 (0:0)
    Čt 10.09. 17:00 Staré Město - Boršov 4:2
    Čt 10.09. 17:00 Trstěnice - Rohozná 5:0 (4:0)
    Čt 10.09. 17:00 Opatovec - Litomyšl B 1:1
    Čt 10.09. 17:00 Chornice - Hradec n/S 0:2 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 00:00 Janov B - Rohozná 1:3
    So 12.09. 00:00 M.Trnávka - Litomyšl B 1:0 (1:0)
    So 12.09. 00:00 Mor. Třebová C - Hradec n/S 3:2 (1:1)
    So 12.09. 00:00 Křenov - Chornice 4:1 (2:1)
    So 12.09. 00:00 Koclířov - Opatovec 3:5 (2:2)
    So 12.09. 00:00 Jedlová - Linhartice 0:0 (0:0)
    So 12.09. 00:00 Staré Město - Trstěnice 2:1 (1:0)

    7.kolo

    So 19.09. 00:00 Trstěnice - Janov B 4:0 (3:0)
    So 19.09. 00:00 Linhartice - Staré Město 1:0
    So 19.09. 00:00 Opatovec - Jedlová 2:0
    So 19.09. 00:00 Chornice - Koclířov 1:1 (1:2)
    So 19.09. 00:00 Hradec n/S - Křenov 2:2
    So 19.09. 00:00 Litomyšl B - Mor. Třebová C 3:0 (0:0)
    So 19.09. 00:00 Rohozná - Boršov 2:0

    8.kolo

    So 26.09. 00:00 Janov B - Boršov 1:0 (0:0)
    So 26.09. 00:00 M.Trnávka - Rohozná 3:0 (1:0)
    So 26.09. 00:00 Křenov - Litomyšl B 3:1 (2:0)
    So 26.09. 00:00 Koclířov - Hradec n/S 2:2
    So 26.09. 00:00 Jedlová - Chornice 6:0
    So 26.09. 00:00 Staré Město - Opatovec 2:1
    So 26.09. 00:00 Trstěnice - Linhartice 2:0 (0:0)

    9.kolo

    So 03.10. 00:00 Linhartice - Janov B 5:1 (4:1)
    So 03.10. 00:00 Opatovec - Trstěnice 0:3 (0:3)
    So 03.10. 00:00 Chornice - Staré Město 0:0 (0:0)
    So 03.10. 00:00 Hradec n/S - Jedlová 1:0
    So 03.10. 00:00 Litomyšl B - Koclířov 2:1
    So 03.10. 00:00 Rohozná - Mor. Třebová C 0:2
    So 03.10. 00:00 Boršov - M.Trnávka 2:3

    10.kolo

    So 10.10. 00:00 Janov B - M.Trnávka 2:4
    So 10.10. 00:00 Mor. Třebová C - Boršov 6:2 (3:1)
    So 10.10. 00:00 Křenov - Rohozná 5:0 (4:0)
    So 10.10. 00:00 Jedlová - Litomyšl B 2:4 (1:0)
    So 10.10. 00:00 Staré Město - Hradec n/S 3:1 (1:0)
    So 10.10. 00:00 Trstěnice - Chornice 0:1 (0:0)
    So 10.10. 00:00 Linhartice - Opatovec 2:0 (0:0)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Chornice - Linhartice 2:2 (1:1)
    So 17.10. 15:00 Boršov - Křenov 0:1 (0:0)
    Ne 18.10. 10:30 Litomyšl B - Staré Město 2:1 (1:1)
    So 07.11. 14:00 Opatovec - Janov B 4:1 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Hradec n/S - Trstěnice 2:1 (1:1)
    So 07.11. 14:00 Rohozná - Koclířov 1:2
    Ne 08.11. 13:30 M.Trnávka - Mor. Třebová C 3:1

    12.kolo

    So 24.10. 00:00 Janov B - Mor. Třebová C 3:2 (3:2)
    So 24.10. 00:00 Křenov - M.Trnávka 1:0 (1:0)
    So 24.10. 00:00 Koclířov - Boršov 2:2 (1:1)
    So 24.10. 00:00 Jedlová - Rohozná 3:0
    So 24.10. 00:00 Trstěnice - Litomyšl B 0:0 (0:0)
    So 24.10. 00:00 Linhartice - Hradec n/S 3:1 (2:1)
    So 24.10. 00:00 Opatovec - Chornice 3:0 (1:0)

    15.kolo

    St 28.10. 00:00 Hradec n/S - Janov B 3:1
    St 28.10. 00:00 Litomyšl B - Chornice 6:0 (3:0)
    St 28.10. 00:00 Rohozná - Linhartice 0:5
    St 28.10. 00:00 Boršov - Trstěnice 4:2
    St 28.10. 00:00 M.Trnávka - Staré Město 2:2 (1:1)
    St 28.10. 00:00 Mor. Třebová C - Jedlová 1:7
    St 28.10. 00:00 Křenov - Koclířov 1:2 (0:2)

    13.kolo

    So 31.10. 00:00 Chornice - Janov B 3:0 (1:0)
    So 31.10. 00:00 Hradec n/S - Opatovec 3:2 (2:1)
    So 31.10. 00:00 Litomyšl B - Linhartice 2:2 (1:1)
    So 31.10. 00:00 Rohozná - Staré Město 2:3 (1:0)
    So 31.10. 00:00 Boršov - Jedlová 2:3
    So 31.10. 00:00 M.Trnávka - Koclířov 2:0 (2:0)
    So 31.10. 00:00 Mor. Třebová C - Křenov 4:2 (1:2)

    30.kolo

    So 27.03. 00:00 Janov B - Hradec n/S 0:1 (0:1)
    So 27.03. 00:00 Chornice - Litomyšl B 0:6
    So 27.03. 00:00 Linhartice - Rohozná 6:0 (4:0)
    So 27.03. 00:00 Trstěnice - Boršov 4:1 (1:0)
    So 27.03. 00:00 Staré Město - M.Trnávka 1:2
    So 27.03. 00:00 Jedlová - Mor. Třebová C 1:3
    So 27.03. 00:00 Koclířov - Křenov 0:4 (0:3)

    29.kolo

    So 03.04. 00:00 Křenov - Janov B 2:0 (2:0)
    So 03.04. 00:00 Mor. Třebová C - Koclířov 4:0
    So 03.04. 00:00 M.Trnávka - Jedlová 2:3 (0:0)
    So 03.04. 00:00 Boršov - Staré Město 1:0 (1:0)
    So 03.04. 00:00 Rohozná - Trstěnice 3:2 (1:1)
    So 03.04. 00:00 Litomyšl B - Opatovec 2:0 (0:0)
    So 03.04. 00:00 Hradec n/S - Chornice 4:2 (2:1)

    16.kolo

    So 10.04. 00:00 Janov B - Koclířov 5:2 (1:2)
    So 10.04. 00:00 Křenov - Jedlová 1:4 (0:1)
    So 10.04. 00:00 Mor. Třebová C - Staré Město 1:1
    So 10.04. 00:00 M.Trnávka - Trstěnice 1:1 (0:1)
    So 10.04. 00:00 Boršov - Linhartice 2:4 (1:3)
    So 10.04. 00:00 Rohozná - Opatovec 1:1 (1:0)
    So 10.04. 00:00 Litomyšl B - Hradec n/S 3:2 (1:1)

    17.kolo

    So 17.04. 00:00 Litomyšl B - Janov B 2:0 (1:0)
    So 17.04. 00:00 Chornice - Rohozná 2:0 (0:0)
    So 17.04. 00:00 Linhartice - M.Trnávka 3:1 (1:0)
    So 17.04. 00:00 Trstěnice - Mor. Třebová C 6:2
    So 17.04. 00:00 Staré Město - Křenov 2:0
    So 17.04. 00:00 Jedlová - Koclířov 8:0 (2:0)
    St 12.05. 17:30 Opatovec - Boršov 2:0 (2:0)

    18.kolo

    So 24.04. 00:00 Janov B - Jedlová 2:2
    So 24.04. 00:00 Koclířov - Staré Město 2:1 (1:1)
    So 24.04. 00:00 Křenov - Trstěnice 1:1
    So 24.04. 00:00 Mor. Třebová C - Linhartice 1:1 (0:0)
    So 24.04. 00:00 M.Trnávka - Opatovec 1:0
    So 24.04. 00:00 Boršov - Chornice 1:2 (1:1)
    So 24.04. 00:00 Rohozná - Hradec n/S 0:1

    19.kolo

    So 01.05. 17:00 Hradec n/S - Boršov 3:0 (0:0)
    So 01.05. 17:00 Chornice - M.Trnávka 2:1 (2:1)
    So 01.05. 17:00 Opatovec - Mor. Třebová C 6:0 (2:0)
    Ne 02.05. 10:30 Litomyšl B - Rohozná 9:0 (3:0)
    Ne 02.05. 17:00 Linhartice - Křenov 3:1 (2:0)
    Ne 02.05. 17:00 Trstěnice - Koclířov 4:1 (3:0)
    Ne 02.05. 17:00 Staré Město - Jedlová 3:3 (2:3)

    28.kolo

    Čt 06.05. 17:00 Janov B - Chornice 1:3 (1:3)
    Čt 06.05. 17:00 Opatovec - Hradec n/S 1:1 (0:1)
    Čt 06.05. 17:00 Linhartice - Litomyšl B 1:4 (0:2)
    Čt 06.05. 17:00 Jedlová - Boršov 5:0 (3:0)
    Čt 06.05. 17:00 Koclířov - M.Trnávka 2:3 (1:2)
    Čt 06.05. 17:00 Křenov - Mor. Třebová C 4:3 (4:2)
    Ne 30.05. 15:00 Staré Město - Rohozná 2:0 (0:0)

    20.kolo

    So 08.05. 17:00 Koclířov - Linhartice 1:3 (1:2)
    So 08.05. 17:00 Křenov - Opatovec 0:1 (0:1)
    So 08.05. 17:00 Mor. Třebová C - Chornice 2:1 (1:0)
    So 08.05. 17:00 Boršov - Litomyšl B 3:4 (1:2)
    Ne 09.05. 16:30 M.Trnávka - Hradec n/S 3:2 (2:1)
    Ne 09.05. 17:00 Janov B - Staré Město 1:1 (0:1)
    14.05. 17:00 Jedlová - Trstěnice 1:1 (1:1)

    21.kolo

    So 15.05. 17:00 Rohozná - Janov B 3:0 (0:0)
    So 15.05. 17:00 Hradec n/S - Mor. Třebová C 2:0 (1:0)
    So 15.05. 17:00 Chornice - Křenov 4:3 (1:2)
    So 15.05. 17:00 Opatovec - Koclířov 3:1 (1:1)
    Ne 16.05. 10:30 Litomyšl B - M.Trnávka 6:0 (3:0)
    Ne 16.05. 17:00 Linhartice - Jedlová 3:1 (1:0)
    Ne 16.05. 17:00 Trstěnice - Staré Město 4:1 (1:0)

    27.kolo

    Čt 20.05. 17:00 Mor. Třebová C - Janov B 3:0 (1:0)
    Čt 20.05. 17:00 M.Trnávka - Křenov 3:0 (0:0)
    Čt 20.05. 17:00 Boršov - Koclířov 7:1 (3:0)
    Čt 20.05. 17:00 Rohozná - Jedlová 1:1 (0:0)
    Čt 20.05. 17:00 Litomyšl B - Trstěnice 11:0 (6:0)
    Čt 20.05. 17:00 Hradec n/S - Linhartice 1:4 (0:2)
    Čt 20.05. 17:00 Chornice - Opatovec 4:2 (3:0)

    22.kolo

    So 22.05. 17:00 Jedlová - Opatovec 2:0 (1:0)
    So 22.05. 17:00 Koclířov - Chornice 1:5 (1:3)
    So 22.05. 17:00 Boršov - Rohozná 1:2 (1:1)
    Ne 23.05. 10:00 Mor. Třebová C - Litomyšl B 1:2 (1:0)
    Ne 23.05. 17:00 Janov B - Trstěnice 2:3 (1:1)
    Ne 23.05. 17:00 Staré Město - Linhartice 1:1 (1:0)
    Čt 17.06. 17:00 Křenov - Hradec n/S 1:3 (0:1)

    23.kolo

    So 29.05. 17:00 Boršov - Janov B 8:2 (4:1)
    So 29.05. 17:00 Rohozná - M.Trnávka 2:1 (1:0)
    So 29.05. 17:00 Hradec n/S - Koclířov 3:0 (0:0)
    So 29.05. 17:00 Chornice - Jedlová 3:4 (1:2)
    So 29.05. 17:00 Opatovec - Staré Město 1:0 (1:0)
    Ne 30.05. 10:30 Litomyšl B - Křenov 3:1 (3:1)
    Ne 13.06. 17:00 Linhartice - Trstěnice 5:0 (1:0)

    24.kolo

    So 05.06. 17:00 Koclířov - Litomyšl B 1:7 (1:3)
    So 05.06. 17:00 Mor. Třebová C - Rohozná 4:4 (1:2)
    Ne 06.06. 16:30 M.Trnávka - Boršov 4:3 (1:3)
    Ne 06.06. 17:00 Trstěnice - Opatovec 2:2 (1:0)
    Ne 06.06. 17:00 Staré Město - Chornice 5:2 (2:0)
    18.06. 17:30 Linhartice - Janov B 8:0 (3:0)
    So 19.06. 17:00 Jedlová - Hradec n/S 2:3 (2:0)

    25.kolo

    11.06. 17:30 Litomyšl B - Jedlová 2:1 (0:1)
    So 12.06. 17:00 Boršov - Mor. Třebová C 3:3 (2:0)
    So 12.06. 17:00 Rohozná - Křenov 4:3 (2:0)
    So 12.06. 17:00 Hradec n/S - Staré Město 1:1 (0:0)
    So 12.06. 17:00 Chornice - Trstěnice 2:4 (1:0)
    So 12.06. 17:00 Opatovec - Linhartice 3:0 (0:0)
    Ne 13.06. 16:30 M.Trnávka - Janov B 3:0 (1:0)

    26.kolo

    So 17.04. 17:00 Trstěnice - Hradec n/S 3:0
    So 19.06. 14:00 Staré Město - Litomyšl B 0:1 (0:1)
    So 19.06. 17:00 Linhartice - Chornice 4:0 (2:0)
    So 19.06. 17:00 Rohozná - Koclířov 4:1 (3:1)
    So 19.06. 17:00 Křenov - Boršov 5:1 (1:0)
    So 19.06. 17:00 Mor. Třebová C - M.Trnávka 2:1 (2:0)
    Ne 20.06. 17:00 Janov B - Opatovec 1:2 (1:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 0 0 0 0 0:0 0
    2. 0 0 0 0 0:0 0
    3. 0 0 0 0 0:0 0
    4. 26 9 8 9 45:39 35
    5. 0 0 0 0 0:0 0
    6. 0 0 0 0 0:0 0
    7. 0 0 0 0 0:0 0
    8. 0 0 0 0 0:0 0
    9. 26 7 5 14 35:46 26
    10. 0 0 0 0 0:0 0
    11. 0 0 0 0 0:0 0
    12. 0 0 0 0 0:0 0
    13. 0 0 0 0 0:0 0
    14. 0 0 0 0 0:0 0
    15. 0 0 0 0 0:0 0