Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 25. května 2020
svátek má Viola.
Hlavní menu
  • ID: 5448
  • Návštěvy: 40/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    25500
    Týden:
    40
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 17:00 Jílové - Střekov 2:1 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Rumburk - Milešov 3:3 (2:1)
    So 25.08. 17:00 Mojžíř - Pokratice 2:1 (1:0)
    So 25.08. 17:00 Velké Březno - Libouchec 0:2 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Březiny - Neštěmice 0:3 (0:2)
    So 25.08. 17:00 Roudnice B - Soběchleby 4:1 (2:1)
    So 25.08. 17:00 Šluknov - Hrobce 2:4 (1:2)

    2.kolo

    So 01.09. 14:00 Pokratice - Velké Březno 4:1 (4:0)
    So 01.09. 17:00 Střekov - Hrobce 8:1 (5:0)
    So 01.09. 17:00 Soběchleby - Šluknov 2:5 (2:1)
    So 01.09. 17:00 Neštěmice - Roudnice B 4:2 (0:2)
    So 01.09. 17:00 Libouchec - Březiny 2:3 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Milešov - Mojžíř 1:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Jílové - Rumburk 3:1 (2:0)

    3.kolo

    So 08.09. 17:00 Rumburk - Střekov 0:2 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Mojžíř - Jílové 2:2 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Velké Březno - Milešov 1:2 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Březiny - Pokratice 1:1 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Roudnice B - Libouchec 2:2 (1:2)
    So 08.09. 17:00 Šluknov - Neštěmice 0:2 (0:2)
    So 08.09. 17:00 Hrobce - Soběchleby 1:2 (0:2)

    4.kolo

    So 15.09. 10:30 Milešov - Březiny 3:2 (0:1)
    So 15.09. 14:00 Pokratice - Roudnice B 5:0 (3:0)
    So 15.09. 16:30 Střekov - Soběchleby 0:2 ( 0:1)
    So 15.09. 16:30 Neštěmice - Hrobce 6:1 (3:1)
    So 15.09. 16:30 Libouchec - Šluknov 2:5 (1:3)
    So 15.09. 16:30 Jílové - Velké Březno 2:1 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Rumburk - Mojžíř 1:1 (1:0)

    5.kolo

    So 22.09. 16:30 Mojžíř - Střekov 1:1 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Velké Březno - Rumburk 3:4 (2:1)
    So 22.09. 16:30 Březiny - Jílové 2:1 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Šluknov - Pokratice 2:1 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Hrobce - Libouchec 2:2 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Soběchleby - Neštěmice 3:2 (3:1)
    Ne 23.09. 16:30 Roudnice B - Milešov 1:2 (0:1)

    6.kolo

    So 29.09. 14:00 Pokratice - Hrobce 2:3 (1:2)
    So 29.09. 16:30 Střekov - Neštěmice 3:0 (3:0)
    So 29.09. 16:30 Libouchec - Soběchleby 10:0 (4:0)
    So 29.09. 16:30 Milešov - Šluknov 1:1 (0:0)
    So 29.09. 16:30 Jílové - Roudnice B 2:0 (1:0)
    So 29.09. 16:30 Rumburk - Březiny 2:2 (1:2)
    So 29.09. 16:30 Mojžíř - Velké Březno 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Velké Březno - Střekov 2:4 (1:2)
    So 06.10. 16:00 Březiny - Mojžíř 2:4 (1:4)
    So 06.10. 16:00 Roudnice B - Rumburk 4:2 (3:1)
    So 06.10. 16:00 Šluknov - Jílové 5:0 (3:0)
    So 06.10. 16:00 Hrobce - Milešov 5:1 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Soběchleby - Pokratice 1:2 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Neštěmice - Libouchec 2:1 (1:1)

    8.kolo

    So 13.10. 14:00 Pokratice - Neštěmice 0:1 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Střekov - Libouchec 5:3 (2:2)
    So 13.10. 16:00 Milešov - Soběchleby 6:0 (2:0)
    So 13.10. 16:00 Jílové - Hrobce 3:0 (2:0)
    So 13.10. 16:00 Rumburk - Šluknov 4:1 (2:1)
    So 13.10. 16:00 Mojžíř - Roudnice B 3:2 (2:2)
    So 13.10. 16:00 Velké Březno - Březiny 1:1 (1:0)

    9.kolo

    So 20.10. 15:30 Březiny - Střekov 1:1 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Šluknov - Mojžíř 1:4 (1:3)
    So 20.10. 15:30 Hrobce - Rumburk 5:2 (2:1)
    So 20.10. 15:30 Soběchleby - Jílové 1:0 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Neštěmice - Milešov 2:2 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Libouchec - Pokratice 6:0 (3:0)
    Ne 21.10. 15:30 Roudnice B - Velké Březno 3:2 (1:0)

    10.kolo

    So 27.10. 14:30 Střekov - Pokratice 4:4 (1:2)
    So 27.10. 14:30 Rumburk - Soběchleby 4:4 (2:2)
    So 27.10. 14:30 Mojžíř - Hrobce 2:2 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Velké Březno - Šluknov 2:0 (0:0)
    So 24.11. 13:00 Milešov - Libouchec 2:1 (0:0)
    So 24.11. 13:00 Jílové - Neštěmice 0:1 (0:0)
    So 24.11. 13:30 Březiny - Roudnice B 2:9 (0:5)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Roudnice B - Střekov 3:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Šluknov - Březiny 0:3 (0:2)
    So 03.11. 14:00 Hrobce - Velké Březno 5:3 (3:0)
    So 03.11. 14:00 Soběchleby - Mojžíř 3:2 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Neštěmice - Rumburk 2:2 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Libouchec - Jílové 1:2 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Pokratice - Milešov 3:3 (3:3)

    12.kolo

    So 10.11. 14:00 Střekov - Milešov 0:1 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Jílové - Pokratice 2:4 (2:2)
    So 10.11. 14:00 Rumburk - Libouchec 4:1 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Mojžíř - Neštěmice 1:1 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Velké Březno - Soběchleby 3:5 (1:2)
    So 10.11. 14:00 Březiny - Hrobce 4:4 (3:2)
    Ne 11.11. 14:00 Roudnice B - Šluknov 1:9 (0:2)

    13.kolo

    So 17.11. 13:30 Hrobce - Roudnice B 3:1 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Soběchleby - Březiny 2:1 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Neštěmice - Velké Březno 2:0 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Libouchec - Mojžíř 1:0 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Pokratice - Rumburk 0:3 (0:2)
    So 17.11. 13:30 Milešov - Jílové 2:1 (1:1)
    Ne 18.11. 13:30 Šluknov - Střekov 5:6 (3:3)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Střekov - Jílové 5:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Neštěmice - Březiny 7:0 (3:0)
    So 23.03. 15:00 Soběchleby - Roudnice B 1:4 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Hrobce - Šluknov 3:5 (1:1)
    St 01.05. 14:00 Pokratice - Mojžíř 0:1 (0:0)
    St 01.05. 17:00 Milešov - Rumburk 3:2 (1:2)
    St 08.05. 17:00 Libouchec - Velké Březno 1:1 (1:0)

    16.kolo

    So 06.04. 16:00 Pokratice - Březiny 3:1 (1:1)
    So 06.04. 16:00 Libouchec - Roudnice B 2:3 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Střekov - Rumburk 4:0 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Milešov - Velké Březno 2:2 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Neštěmice - Šluknov 11:0 (6:0)
    So 06.04. 16:30 Soběchleby - Hrobce 1:3 (0:3)
    St 15.05. 17:30 Jílové - Mojžíř 5:0 (2:0)

    17.kolo

    So 13.04. 16:30 Soběchleby - Střekov 0:4 (0:2)
    So 13.04. 16:30 Hrobce - Neštěmice 0:3 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Šluknov - Libouchec 2:1 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Roudnice B - Pokratice 1:2 (0:1)
    So 13.04. 16:30 Březiny - Milešov 1:8 (0:3)
    So 13.04. 16:30 Velké Březno - Jílové 1:0 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Mojžíř - Rumburk 1:6 (0:3)

    18.kolo

    So 20.04. 14:00 Pokratice - Šluknov 4:2 (2:2)
    So 20.04. 17:00 Střekov - Mojžíř 1:2 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Rumburk - Velké Březno 2:0 (1:0)
    So 20.04. 17:00 Jílové - Březiny 1:1 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Milešov - Roudnice B 2:2 (1:1)
    So 20.04. 17:00 Libouchec - Hrobce 5:1 (3:0)
    So 20.04. 17:00 Neštěmice - Soběchleby 6:0 (5:0)

    19.kolo

    So 27.04. 17:00 Neštěmice - Střekov 1:1 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Soběchleby - Libouchec 2:0 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Hrobce - Pokratice 0:7 (0:3)
    So 27.04. 17:00 Šluknov - Milešov 0:2 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Roudnice B - Jílové 1:1 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Březiny - Rumburk 1:4 (1:2)
    So 27.04. 17:00 Velké Březno - Mojžíř 1:1 (0:0)

    20.kolo

    So 04.05. 14:00 Pokratice - Soběchleby 7:0 (4:0)
    So 04.05. 17:00 Střekov - Velké Březno 4:1 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Mojžíř - Březiny 2:4 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Rumburk - Roudnice B 1:1 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Jílové - Šluknov 2:4 (2:1)
    So 04.05. 17:00 Milešov - Hrobce 7:0 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Libouchec - Neštěmice 2:0 (1:0)

    15.kolo

    So 30.03. 15:00 Hrobce - Střekov 3:5 (2:3)
    So 30.03. 15:00 Šluknov - Soběchleby 8:0 (2:0)
    So 30.03. 15:00 Roudnice B - Neštěmice 0:1 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Velké Březno - Pokratice 3:4 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Rumburk - Jílové 0:1 (0:0)
    Čt 25.04. 17:00 Březiny - Libouchec 1:1 (0:0)
    St 08.05. 17:00 Mojžíř - Milešov 3:3 (2:1)

    21.kolo

    So 11.05. 17:00 Libouchec - Střekov 1:1 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Neštěmice - Pokratice 3:0 (2:0)
    So 11.05. 17:00 Soběchleby - Milešov 0:5 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Hrobce - Jílové 6:0 (4:0)
    So 11.05. 17:00 Šluknov - Rumburk 1:2 (1:2)
    So 11.05. 17:00 Roudnice B - Mojžíř 5:0 (4:0)
    So 11.05. 17:00 Březiny - Velké Březno 1:1 (1:1)

    22.kolo

    So 18.05. 14:00 Pokratice - Libouchec 3:3 (1:2)
    So 18.05. 17:00 Střekov - Březiny 7:1 (2:1)
    So 18.05. 17:00 Velké Březno - Roudnice B 3:2 (1:2)
    So 18.05. 17:00 Mojžíř - Šluknov 2:0 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Rumburk - Hrobce 4:2 (2:1)
    So 18.05. 17:00 Jílové - Soběchleby 1:0 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Milešov - Neštěmice 4:1 (1:1)

    23.kolo

    So 25.05. 14:00 Pokratice - Střekov 0:0 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Libouchec - Milešov 2:3 (2:1)
    So 25.05. 17:00 Neštěmice - Jílové 3:0 (3:0)
    So 25.05. 17:00 Soběchleby - Rumburk 4:3 (3:1)
    So 25.05. 17:00 Hrobce - Mojžíř 2:3 (0:2)
    So 25.05. 17:00 Šluknov - Velké Březno 0:1 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Roudnice B - Březiny 4:1 (2:0)

    24.kolo

    Čt 06.06. 18:00 Mojžíř - Soběchleby 3:1 (1:1)
    Út 11.06. 17:30 Březiny - Šluknov 1:2 (1:0)
    St 12.06. 17:30 Rumburk - Neštěmice 6:1 (1:1)
    St 12.06. 18:00 Střekov - Roudnice B 0:3 (0:1)
    St 12.06. 18:00 Jílové - Libouchec 4:2 (2:2)
    St 12.06. 18:00 Milešov - Pokratice 1:0 (0:0)
    St 19.06. 18:00 Velké Březno - Hrobce 5:4 (1:2)

    26.kolo

    So 15.06. 14:00 Rumburk - Pokratice 7:1 (2:1)
    So 15.06. 17:00 Střekov - Šluknov 5:0 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Roudnice B - Hrobce 7:2 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Březiny - Soběchleby 6:3 (2:1)
    So 15.06. 17:00 Velké Březno - Neštěmice 0:4 (0:1)
    So 15.06. 17:00 Mojžíř - Libouchec 2:1 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Jílové - Milešov 3:2 (0:2)

    25.kolo

    So 08.06. 17:00 Milešov - Střekov 2:1 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Libouchec - Rumburk 3:2 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Neštěmice - Mojžíř 1:1 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Hrobce - Březiny 3:0k
    So 08.06. 17:00 Šluknov - Roudnice B 1:3 (1:1)
    St 19.06. 18:00 Pokratice - Jílové 4:1 (4:1)
    So 22.06. 17:00 Soběchleby - Velké Březno 1:4 (0:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 7 2 73:37 58
    2. 26 16 5 5 70:29 53
    3. 26 13 6 7 73:39 45
    4. 26 12 4 10 68:54 40
    5. 26 11 6 9 71:54 39
    6. 26 10 9 7 43:48 39
    7. 26 11 5 10 62:52 38
    8. 26 11 3 12 39:50 36
    9. 26 10 1 15 61:69 31
    10. 26 9 3 14 65:90 30
    11. 26 9 1 16 39:94 28
    12. 26 7 6 13 58:52 27
    13. 26 6 6 14 42:60 24
    14. 26 5 8 13 43:79 23