Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 12. srpna 2020
svátek má Klára.
Hlavní menu
  • ID: 5445
  • Návštěvy: 83/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    45043
    Týden:
    83
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    2.kolo

    10.08. 10:15 Opava - Baník Ostrava 2:5 (1:1)
    So 11.08. 11:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 0:3 (0:1)
    So 11.08. 11:00 1.FC Slovácko - Hlučín 2:0 (1:0)
    So 11.08. 11:00 Mladá Boleslav - Pardubice 3:0 (2:0)
    So 11.08. 11:00 Jihlava - Hradec Králové 2:3 (1:2)
    So 11.08. 13:00 Slovan Liberec - České Budějovice 2:2 (1:1)
    So 11.08. 14:00 Teplice - Zlín 4:1 (2:1)
    Ne 12.08. 11:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 2:1 (1:0)
    Ne 12.08. 11:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 3:1 (3:0)

    1.kolo

    St 15.08. 11:00 Jihlava - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
    St 15.08. 11:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 1:3 (0:2)
    St 15.08. 11:00 Pardubice - Teplice 0:1 (0:0)
    St 15.08. 11:00 Hlučín - Zbrojovka Brno 2:2 (0:1)
    St 15.08. 11:00 Sigma Olomouc - Opava 2:0 (0:0)
    St 15.08. 11:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 4:2 (2:1)
    St 15.08. 11:00 České Budějovice - Slavia Praha 3:1 (2:0)
    St 15.08. 13:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 1:3 (0:0)
    St 15.08. 15:00 Zlín - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)

    3.kolo

    So 18.08. 10:15 Viktoria Plzeň - Opava 3:1 (1:0)
    So 18.08. 10:30 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
    So 18.08. 11:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 6:1 (3:0)
    So 18.08. 11:00 Pardubice - Jihlava 0:1 (0:1)
    So 18.08. 11:00 Hlučín - Teplice 0:5 (0:4)
    So 18.08. 11:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 18.08. 11:00 České Budějovice - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    So 18.08. 11:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 7:1 (4:0)
    So 18.08. 14:30 Zlín - Mladá Boleslav 1:1 (1:0)

    4.kolo

    24.08. 11:00 Jihlava - Zlín 0:2 (0:2)
    24.08. 14:30 Opava - České Budějovice 4:1 (2:1)
    So 25.08. 10:15 Teplice - Sigma Olomouc 1:2 (1:1)
    So 25.08. 11:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 3:1 (1:0)
    So 25.08. 11:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 1:1 (1:1)
    So 25.08. 13:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)
    So 25.08. 14:30 Hradec Králové - Pardubice 2:0 (0:0)
    St 29.08. 10:30 Sparta Praha - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    St 03.10. 13:00 Mladá Boleslav - Hlučín 4:1 (3:0)

    5.kolo

    31.08. 11:00 Baník Ostrava - Teplice 3:1 (0:0)
    31.08. 13:00 Hlučín - Jihlava 3:1 (1:0)
    31.08. 14:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    So 01.09. 11:00 Pardubice - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    So 01.09. 11:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 2:5 (1:2)
    So 01.09. 13:00 Zlín - Hradec Králové 3:0 (0:0)
    So 01.09. 13:00 Slavia Praha - Opava 5:1 (3:0)
    So 01.09. 14:00 Sigma Olomouc - Mladá Boleslav 1:3 (0:0)
    So 01.09. 14:30 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 08.09. 10:15 Opava - Slovan Liberec 0:5 (0:2)
    So 08.09. 11:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 1:1 (0:0)
    So 08.09. 11:00 Teplice - Viktoria Plzeň 5:0 (3:0)
    So 08.09. 11:00 Jihlava - Sigma Olomouc 1:2 (1:1)
    So 08.09. 12:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 0:4 (0:2)
    So 08.09. 13:00 Pardubice - Zlín 0:0 (0:0)
    So 08.09. 14:00 1.FC Slovácko - České Budějovice 4:0 (4:0)
    So 08.09. 14:30 Mladá Boleslav - Baník Ostrava 2:1 (0:1)
    So 08.09. 14:30 Hradec Králové - Hlučín 3:1 (1:1)

    7.kolo

    So 15.09. 11:00 Zlín - Bohemians 1905 1:2 (0:2)
    So 15.09. 11:00 Hlučín - Pardubice 3:3 (1:1)
    So 15.09. 11:00 Sigma Olomouc - Hradec Králové 1:1 (1:1)
    So 15.09. 11:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 1:1 (1:0)
    So 15.09. 12:00 Baník Ostrava - Jihlava 1:1 (1:0)
    So 15.09. 13:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 3:2 (2:1)
    So 15.09. 13:00 Sparta Praha - Opava 4:2 (3:1)
    So 15.09. 14:00 České Budějovice - Teplice 2:3 (2:1)
    So 15.09. 16:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 22.09. 10:15 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 2:1 (1:1)
    So 22.09. 11:00 Teplice - Slavia Praha 6:1 (3:0)
    So 22.09. 11:00 Zlín - Hlučín 1:1 (1:0)
    So 22.09. 12:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 0:3 (0:2)
    So 22.09. 13:00 Bohemians 1905 - Opava 4:2 (3:0)
    So 22.09. 13:00 Mladá Boleslav - České Budějovice 4:1 (2:1)
    So 22.09. 13:00 Jihlava - Viktoria Plzeň 1:4 (1:2)
    So 22.09. 13:00 Pardubice - Sigma Olomouc 1:2 (0:0)
    So 22.09. 14:30 Hradec Králové - Baník Ostrava 2:0 (0:0)

    9.kolo

    St 26.09. 11:00 Hlučín - Bohemians 1905 3:1 (3:1)
    St 26.09. 11:00 Sigma Olomouc - Zlín 4:0 (3:0)
    St 26.09. 11:00 Slovan Liberec - Teplice 1:2 (0:1)
    St 26.09. 11:00 Opava - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    St 26.09. 12:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 3:0 (1:0)
    St 26.09. 12:00 České Budějovice - Jihlava 2:1 (2:0)
    St 26.09. 12:30 Baník Ostrava - Pardubice 0:1 (0:1)
    St 26.09. 13:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 2:1 (0:1)
    St 10.10. 14:30 Slavia Praha - Mladá Boleslav 1:1 (1:0)

    10.kolo

    So 29.09. 11:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 2:3 (2:2)
    So 29.09. 11:00 1.FC Slovácko - Opava 3:2 (2:1)
    So 29.09. 11:00 Teplice - Sparta Praha 2:0 (0:0)
    So 29.09. 11:00 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    So 29.09. 11:00 Jihlava - Slavia Praha 0:2 (0:0)
    So 29.09. 11:00 Pardubice - Viktoria Plzeň 3:1 (2:1)
    So 29.09. 11:00 Zlín - Baník Ostrava 2:1 (0:1)
    So 29.09. 11:00 Hlučín - Sigma Olomouc 0:4 (0:1)
    So 29.09. 14:30 Hradec Králové - České Budějovice 4:2 (3:0)

    11.kolo

    05.10. 10:15 Opava - Teplice 1:3 (0:3)
    05.10. 13:00 Slovan Liberec - Jihlava 4:1 (4:0)
    So 06.10. 11:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 3:2 (1:1)
    So 06.10. 14:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 3:1 (2:1)
    So 06.10. 14:00 Viktoria Plzeň - Zlín 2:0 (0:0)
    So 06.10. 14:00 České Budějovice - Pardubice 1:0 (0:0)
    So 06.10. 14:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 2:2 (1:1)
    So 06.10. 15:00 Slavia Praha - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    Út 09.10. 14:00 Baník Ostrava - Hlučín 3:1 (1:0)

    12.kolo

    12.10. 10:15 Hlučín - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    So 13.10. 11:00 Jihlava - Sparta Praha 2:1 (0:0)
    So 13.10. 11:00 Pardubice - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    So 13.10. 13:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)
    So 13.10. 13:00 Teplice - Zbrojovka Brno 5:1 (3:0)
    So 13.10. 13:30 Zlín - České Budějovice 1:1 (0:1)
    So 13.10. 14:30 Mladá Boleslav - Opava 4:1 (1:1)
    So 13.10. 14:30 Hradec Králové - Slovan Liberec 4:1 (2:0)
    St 24.10. 11:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 3:0 (2:0)

    13.kolo

    19.10. 12:00 Opava - Jihlava 1:1 (0:0)
    So 20.10. 10:15 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 1:4 (0:2)
    So 20.10. 11:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 1:2 (1:1)
    So 20.10. 11:00 Slovan Liberec - Pardubice 4:1 (1:1)
    So 20.10. 11:00 1.FC Slovácko - Teplice 4:1 (1:0)
    So 20.10. 14:00 České Budějovice - Hlučín 2:0 (0:0)
    So 20.10. 14:00 Sparta Praha - Hradec Králové 2:1 (2:1)
    So 20.10. 15:00 Slavia Praha - Zlín 4:0 (2:0)
    Ne 21.10. 13:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 1:2 (0:1)

    14.kolo

    Čt 25.10. 10:15 Zlín - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    Čt 25.10. 11:00 Bohemians 1905 - Teplice 1:2 (1:0)
    26.10. 11:00 Pardubice - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    26.10. 13:00 Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 1:3 (1:1)
    So 27.10. 10:15 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 2:1 (2:1)
    So 27.10. 11:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    So 27.10. 11:00 Hlučín - Slavia Praha 2:4 (2:2)
    So 27.10. 14:00 Sigma Olomouc - České Budějovice 2:3 (1:2)
    So 27.10. 14:30 Hradec Králové - Opava 7:1 (2:1)

    15.kolo

    St 31.10. 10:15 Slovan Liberec - Hlučín 3:2 (2:1)
    Čt 01.11. 13:00 Teplice - Mladá Boleslav 1:3 (1:2)
    02.11. 13:00 Opava - Pardubice 1:3 (0:1)
    So 03.11. 10:15 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    So 03.11. 11:00 1.FC Slovácko - Jihlava 2:0 (0:0)
    So 03.11. 12:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 1:2 (0:2)
    So 03.11. 14:00 České Budějovice - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 3:1 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Sparta Praha - Zlín 6:1 (1:1)

    16.kolo

    09.11. 10:15 Baník Ostrava - Slavia Praha 2:3 (1:2)
    09.11. 11:00 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
    So 10.11. 11:00 Zlín - Opava 3:2 (0:0)
    So 10.11. 11:00 Hlučín - Sparta Praha 1:1 (1:1)
    So 10.11. 11:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 2:2 (1:1)
    So 10.11. 13:00 Pardubice - Zbrojovka Brno 2:1 (2:0)
    So 10.11. 13:30 Jihlava - Teplice 0:1 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 2:2 (0:0)
    So 10.11. 14:30 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 3:0 (0:0)

    17.kolo

    16.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Zlín 2:1 (1:1)
    So 17.11. 10:15 Opava - Hlučín 1:1 (1:0)
    So 17.11. 11:00 České Budějovice - Bohemians 1905 3:0 (0:0)
    So 17.11. 11:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 4:2 (1:0)
    So 17.11. 11:00 Teplice - Hradec Králové 3:1 (0:0)
    So 17.11. 13:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 1:2 (0:0)
    So 17.11. 13:00 1.FC Slovácko - Pardubice 0:0 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Slovan Liberec - Baník Ostrava 1:2 (1:2)
    So 17.11. 13:30 Mladá Boleslav - Jihlava 2:1 (0:0)

    18.kolo

    St 05.09. 12:00 Teplice - Pardubice 1:0 (0:0)
    So 24.11. 10:15 Opava - Sigma Olomouc 4:2 (1:1)
    So 24.11. 11:00 1.FC Slovácko - Zlín 11:0 (5:0)
    So 24.11. 11:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 4:1 (2:1)
    So 24.11. 11:00 Bohemians 1905 - Jihlava 3:2 (3:1)
    So 24.11. 11:00 Slavia Praha - České Budějovice 0:0 (0:0)
    So 24.11. 11:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    So 24.11. 12:00 Zbrojovka Brno - Hlučín 4:0 (2:0)
    So 24.11. 13:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 2:2 (2:0)

    19.kolo

    01.03. 10:30 Hlučín - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    So 02.03. 11:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    So 02.03. 11:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:2 (0:0)
    So 02.03. 11:00 Zlín - Teplice 1:0 (1:0)
    So 02.03. 11:00 Hradec Králové - Jihlava 3:1 (1:0)
    So 02.03. 13:00 Pardubice - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)
    So 02.03. 14:00 České Budějovice - Slovan Liberec 3:1 (2:1)
    Út 05.03. 11:00 Baník Ostrava - Opava 2:1 (0:0)
    St 03.04. 14:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 1:1

    20.kolo

    08.03. 11:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 2:4 (1:1)
    So 09.03. 10:15 Teplice - Hlučín 1:1 (0:1)
    So 09.03. 10:15 Slovan Liberec - Slavia Praha 0:5 (0:4)
    So 09.03. 10:15 Opava - Viktoria Plzeň 2:5 (2:2)
    So 09.03. 11:00 Jihlava - Pardubice 0:0 (0:0)
    So 09.03. 11:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 1:2 (0:1)
    So 09.03. 12:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 3:0 (1:0)
    So 09.03. 12:00 Sparta Praha - České Budějovice 4:1 (2:0)
    So 09.03. 14:30 Mladá Boleslav - Zlín 2:2 (1:1)

    21.kolo

    15.03. 13:30 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 3:2 (2:2)
    15.03. 14:00 Hlučín - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)
    So 16.03. 10:15 Slavia Praha - Sparta Praha 0:3 (0:2)
    So 16.03. 10:15 Slovan Liberec - Bohemians 1905 1:2 (0:0)
    So 16.03. 11:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 5:1 (3:0)
    So 16.03. 11:00 Zlín - Jihlava 1:1 (1:0)
    So 16.03. 13:00 Pardubice - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    So 16.03. 14:00 České Budějovice - Opava 1:1 (0:0)
    So 16.03. 14:00 Sigma Olomouc - Teplice 6:3 (2:3)

    22.kolo

    22.03. 10:15 Teplice - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    22.03. 11:00 Opava - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    22.03. 13:00 Zbrojovka Brno - České Budějovice 3:0 (2:0)
    So 23.03. 11:00 Bohemians 1905 - Pardubice 2:2 (0:1)
    So 23.03. 11:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
    So 23.03. 12:00 Jihlava - Hlučín 3:0 (2:0)
    So 23.03. 14:30 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    St 03.04. 14:00 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 2:2 (1:1)
    St 08.05. 11:00 Hradec Králové - Zlín 2:5 (2:1)

    23.kolo

    29.03. 11:00 Viktoria Plzeň - Teplice 1:2 (0:1)
    29.03. 13:00 Zlín - Pardubice 0:1 (0:0)
    29.03. 14:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    29.03. 14:30 Baník Ostrava - Mladá Boleslav 2:1 (0:0)
    So 30.03. 10:15 Slovan Liberec - Opava 5:2 (4:1)
    So 30.03. 11:00 Sigma Olomouc - Jihlava 1:0 (0:0)
    So 30.03. 14:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 4:1 (4:1)
    So 30.03. 14:00 České Budějovice - 1.FC Slovácko 1:3 (1:1)
    Út 02.04. 13:00 Hlučín - Hradec Králové 2:5 (1:2)

    24.kolo

    05.04. 14:00 Jihlava - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
    So 06.04. 10:15 Opava - Sparta Praha 4:0 (1:0)
    So 06.04. 11:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 2:1 (1:0)
    So 06.04. 12:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 5:2 (3:0)
    So 06.04. 13:00 Pardubice - Hlučín 4:0 (2:0)
    So 06.04. 13:00 Bohemians 1905 - Zlín 2:3 (0:1)
    So 06.04. 13:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 1:2 (0:1)
    So 06.04. 14:30 Teplice - České Budějovice 2:1 (1:0)
    So 06.04. 14:30 Hradec Králové - Sigma Olomouc 3:3 (1:2)

    25.kolo

    St 10.04. 11:00 Opava - Bohemians 1905 0:1 (0:0)
    St 10.04. 11:00 Sigma Olomouc - Pardubice 0:1 (0:0)
    St 10.04. 11:00 Hlučín - Zlín 0:1 (0:0)
    St 10.04. 12:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
    St 10.04. 13:00 České Budějovice - Mladá Boleslav 1:3 (0:3)
    St 10.04. 13:30 Baník Ostrava - Hradec Králové 5:1 (3:0)
    St 10.04. 14:00 Slavia Praha - Teplice 2:1 (1:0)
    St 10.04. 14:30 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)
    St 08.05. 13:00 Viktoria Plzeň - Jihlava 2:4 (1:3)

    26.kolo

    So 13.04. 10:15 Teplice - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    So 13.04. 11:00 Jihlava - České Budějovice 5:3 (2:2)
    So 13.04. 11:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 2:2 (1:1)
    So 13.04. 11:00 Zlín - Sigma Olomouc 1:3 (0:1)
    So 13.04. 11:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    So 13.04. 12:00 Zbrojovka Brno - Opava 1:0 (0:0)
    So 13.04. 13:00 Pardubice - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    So 13.04. 13:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 2:2 (2:2)
    So 13.04. 14:30 Bohemians 1905 - Hlučín 6:0 (4:0)

    27.kolo

    19.04. 11:00 Baník Ostrava - Zlín 4:1 (1:1)
    So 20.04. 10:15 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 0:1 (0:1)
    So 20.04. 11:00 Sparta Praha - Teplice 4:1 (3:1)
    So 20.04. 11:00 Opava - 1.FC Slovácko 3:2 (2:1)
    So 20.04. 11:00 Sigma Olomouc - Hlučín 1:0 (0:0)
    So 20.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Pardubice 2:2 (1:1)
    So 20.04. 11:00 Slavia Praha - Jihlava 2:1 (2:1)
    So 20.04. 12:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    So 20.04. 13:00 České Budějovice - Hradec Králové 1:0 (0:0)

    28.kolo

    26.04. 10:15 Teplice - Opava 0:3 (0:1)
    So 27.04. 11:00 Hlučín - Baník Ostrava 1:2 (0:0)
    So 27.04. 11:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 1:2 (0:1)
    So 27.04. 11:00 Hradec Králové - Slavia Praha 1:1 (1:0)
    So 27.04. 11:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 2:0 (1:0)
    So 27.04. 12:00 Jihlava - Slovan Liberec 1:2 (1:1)
    So 27.04. 13:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 4:1 (3:0)
    So 27.04. 13:00 Pardubice - České Budějovice 2:1 (0:1)
    So 27.04. 14:30 Zlín - Viktoria Plzeň 2:2 (1:1)

    29.kolo

    St 01.05. 13:00 České Budějovice - Zlín 4:1 (3:1)
    St 01.05. 14:00 Opava - Mladá Boleslav 1:0 (1:0)
    03.05. 17:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 2:3 (1:1)
    So 04.05. 10:15 Slovan Liberec - Hradec Králové 2:0 (0:0)
    So 04.05. 10:15 Viktoria Plzeň - Hlučín 4:1 (2:0)
    So 04.05. 11:00 Sparta Praha - Jihlava 2:3 (1:2)
    So 04.05. 11:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 1:4 (0:0)
    So 04.05. 11:00 Slavia Praha - Pardubice 0:0 (0:0)
    So 04.05. 13:00 Zbrojovka Brno - Teplice 3:3 (2:2)

    30.kolo

    Út 07.05. 15:00 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    10.05. 14:00 Hlučín - České Budějovice 3:2 (2:2)
    10.05. 14:30 Teplice - 1.FC Slovácko 2:1 (1:1)
    So 11.05. 11:00 Hradec Králové - Sparta Praha 1:3 (0:2)
    So 11.05. 13:00 Pardubice - Slovan Liberec 1:1 (0:1)
    So 11.05. 13:00 Zlín - Slavia Praha 1:1 (1:0)
    So 11.05. 14:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 4:1 (4:1)
    Ne 12.05. 12:00 Jihlava - Opava 0:1 (0:0)
    St 22.05. 13:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 2:2 (1:1)

    31.kolo

    St 15.05. 11:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 1:1 (0:1)
    St 15.05. 14:30 1.FC Slovácko - Mladá Boleslav 2:4 (1:0)
    So 18.05. 11:00 Teplice - Bohemians 1905 3:1 (1:0)
    So 18.05. 11:00 Sparta Praha - Pardubice 3:0 (2:0)
    So 18.05. 12:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 3:3 (1:2)
    So 18.05. 12:00 Opava - Hradec Králové 0:2 (0:1)
    So 18.05. 13:30 Slavia Praha - Hlučín 3:0 (0:0)
    So 18.05. 14:00 Slovan Liberec - Zlín 1:3 (1:2)
    So 18.05. 14:00 České Budějovice - Sigma Olomouc 1:5 (1:1)

    32.kolo

    So 25.05. 10:15 Hlučín - Slovan Liberec 1:1 (0:1)
    So 25.05. 11:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 2:3 (0:1)
    So 25.05. 11:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    So 25.05. 11:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 25.05. 11:00 Mladá Boleslav - Teplice 3:0 (0:0)
    So 25.05. 13:00 Pardubice - Opava 1:0 (1:0)
    Út 28.05. 13:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    Út 28.05. 15:00 Baník Ostrava - České Budějovice 5:1 (3:0)
    Út 04.06. 14:30 Zlín - Sparta Praha 1:1 (0:0)

    33.kolo

    31.05. 11:00 Opava - Zlín 2:4 (0:4)
    So 01.06. 11:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 2:3 (1:1)
    So 01.06. 12:00 Zbrojovka Brno - Pardubice 4:0 (2:0)
    So 01.06. 13:00 1.FC Slovácko - Hradec Králové 2:1 (1:0)
    So 01.06. 13:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 2:1 (2:0)
    So 01.06. 14:00 Teplice - Jihlava 2:2 (2:0)
    So 01.06. 14:00 Sparta Praha - Hlučín 1:1 (0:0)
    So 01.06. 14:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 3:2 (1:0)
    Út 04.06. 13:00 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 6:0 (5:0)

    34.kolo

    So 08.06. 11:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 1:3 (1:3)
    So 08.06. 11:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:6 (0:1)
    So 08.06. 11:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 4:3 (2:1)
    So 08.06. 11:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 2:1 (2:1)
    So 08.06. 11:00 Hlučín - Opava 1:1 (1:0)
    So 08.06. 11:00 Zlín - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
    So 08.06. 11:00 Pardubice - 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)
    So 08.06. 11:00 Hradec Králové - Teplice 6:3 (1:2)
    So 08.06. 11:00 Jihlava - Mladá Boleslav 0:3 (0:1)
    Správce soutěže: Petr Holoubek

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 34 22 7 5 72:31 73
    2. 34 21 8 5 77:34 71
    3. 34 22 4 8 79:49 70
    4. 34 19 4 11 71:56 61
    5. 34 17 9 8 67:43 60
    6. 34 17 4 13 73:60 55
    7. 34 16 6 12 64:51 54
    8. 34 15 4 15 58:54 49
    9. 34 11 11 12 48:70 44
    10. 34 12 7 15 59:53 43
    11. 34 11 9 14 58:66 42
    12. 34 10 9 15 31:42 39
    13. 34 11 6 17 52:71 39
    14. 34 11 5 18 52:67 38
    15. 34 10 7 17 58:74 37
    16. 34 9 4 21 49:81 31
    17. 34 8 6 20 41:61 30
    18. 34 4 10 20 34:80 22