Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. února 2020
svátek má Matěj.
Hlavní menu
  • ID: 5410
  • Návštěvy: 9/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Třebíč  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3028
    Týden:
    9
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Kojetice - Nové Syrovice 2:4 (1:2)
    Ne 09.08. 10:15 Jakubov B - Třebelovice 0:1 (0:0)
    Ne 09.08. 10:15 Litohoř - Předín 4:1 (2:1)
    Ne 09.08. 13:30 Želetava B - Lesonice 2:1 (1:0)
    Ne 09.08. 16:30 Martínkov - Čáslavice-Sádek B 2:2 (1:2)
    Ne 09.08. 16:30 Opatov B - Horní Újezd 4:1 (1:0)
    Ne 09.08. 16:30 Jemnicko B - Police 3:0 (1:0)

    2.kolo

    So 15.08. 10:00 Horní Újezd - Jemnicko B 3:2 (1:0)
    So 15.08. 10:15 Martínkov - Jakubov B 5:8 (2:4)
    So 15.08. 16:30 Čáslavice-Sádek B - Police 0:1 (0:0)
    So 15.08. 16:30 Lesonice - Opatov B 3:0 (0:0)
    So 15.08. 16:30 Předín - Kojetice 3:2 (2:2)
    Ne 16.08. 13:30 Želetava B - Nové Syrovice 1:2 (0:0)
    Ne 16.08. 16:30 Třebelovice - Litohoř 3:0 (1:0)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Kojetice - Třebelovice 1:4 (1:0)
    So 22.08. 16:30 Želetava B - Předín 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 10:15 Jakubov B - Čáslavice-Sádek B 2:0 (1:0)
    Ne 23.08. 10:15 Litohoř - Martínkov 3:5 (0:3)
    Ne 23.08. 16:30 Opatov B - Nové Syrovice 0:2
    Ne 23.08. 16:30 Jemnicko B - Lesonice 3:4 (1:3)
    Ne 23.08. 16:30 Police - Horní Újezd 5:1 (1:0)

    4.kolo

    So 29.08. 00:00 Čáslavice-Sádek B - Horní Újezd 4:0 (1:0)
    So 29.08. 00:00 Lesonice - Police 4:1 (2:1)
    So 29.08. 00:00 Nové Syrovice - Jemnicko B 3:1 (0:1)
    So 29.08. 00:00 Předín - Opatov B 4:0 (1:0)
    So 29.08. 00:00 Třebelovice - Želetava B 5:0 (2:0)
    So 29.08. 00:00 Martínkov - Kojetice 1:1
    So 29.08. 00:00 Jakubov B - Litohoř 3:1 (1:0)

    5.kolo

    So 05.09. 00:00 Litohoř - Čáslavice-Sádek B 2:4 (0:2)
    So 05.09. 00:00 Kojetice - Jakubov B 4:4 (1:3)
    So 05.09. 00:00 Želetava B - Martínkov 1:2 (0:1)
    So 05.09. 00:00 Opatov B - Třebelovice 0:5 (0:3)
    So 05.09. 00:00 Jemnicko B - Předín 9:1 (2:1)
    So 05.09. 00:00 Police - Nové Syrovice 1:5
    So 05.09. 00:00 Horní Újezd - Lesonice 0:3 (0:2)

    6.kolo

    So 12.09. 00:00 Čáslavice-Sádek B - Lesonice 2:0 (1:0)
    So 12.09. 00:00 Nové Syrovice - Horní Újezd 4:4
    So 12.09. 00:00 Předín - Police 2:3 (2:0)
    So 12.09. 00:00 Třebelovice - Jemnicko B 0:2 (0:0)
    So 12.09. 00:00 Martínkov - Opatov B 3:3
    So 12.09. 00:00 Jakubov B - Želetava B 2:1
    So 12.09. 00:00 Litohoř - Kojetice 4:3 (1:1)

    7.kolo

    So 19.09. 00:00 Kojetice - Čáslavice-Sádek B 4:0 (3:0)
    So 19.09. 00:00 Želetava B - Litohoř 4:2 (3:1)
    So 19.09. 00:00 Opatov B - Jakubov B 1:2
    So 19.09. 00:00 Jemnicko B - Martínkov 7:4
    So 19.09. 00:00 Police - Třebelovice 0:3 (0:1)
    So 19.09. 00:00 Horní Újezd - Předín 1:4
    So 19.09. 00:00 Lesonice - Nové Syrovice 1:0 (1:0)

    8.kolo

    So 26.09. 00:00 Čáslavice-Sádek B - Nové Syrovice 1:2 (0:1)
    So 26.09. 00:00 Předín - Lesonice 1:2
    So 26.09. 00:00 Třebelovice - Horní Újezd 9:0
    So 26.09. 00:00 Martínkov - Police 1:0
    So 26.09. 00:00 Jakubov B - Jemnicko B 3:4 (2:2)
    So 26.09. 00:00 Litohoř - Opatov B 5:0 (0:0)
    So 26.09. 00:00 Kojetice - Želetava B 8:0 (4:0)

    9.kolo

    So 03.10. 00:00 Želetava B - Čáslavice-Sádek B 3:1 (3:1)
    So 03.10. 00:00 Opatov B - Kojetice 4:4 (0:0)
    So 03.10. 00:00 Jemnicko B - Litohoř 10:2
    So 03.10. 00:00 Police - Jakubov B 1:1 (1:0)
    So 03.10. 00:00 Horní Újezd - Martínkov 2:4 (1:2)
    So 03.10. 00:00 Lesonice - Třebelovice 1:0 (1:0)
    So 03.10. 00:00 Nové Syrovice - Předín 5:1

    10.kolo

    So 10.10. 00:00 Čáslavice-Sádek B - Předín 6:2 (3:1)
    So 10.10. 00:00 Třebelovice - Nové Syrovice 1:2 (0:0)
    So 10.10. 00:00 Martínkov - Lesonice 3:1
    So 10.10. 00:00 Jakubov B - Horní Újezd 4:0 (0:0)
    So 10.10. 00:00 Litohoř - Police 1:0 (1:0)
    So 10.10. 00:00 Kojetice - Jemnicko B 0:7 (0:1)
    So 10.10. 00:00 Želetava B - Opatov B 5:1 (3:0)

    11.kolo

    So 17.10. 00:00 Opatov B - Čáslavice-Sádek B 2:2 (1:0)
    So 17.10. 00:00 Jemnicko B - Želetava B 7:1 (4:0)
    So 17.10. 00:00 Police - Kojetice 2:5 (1:4)
    So 17.10. 00:00 Horní Újezd - Litohoř 2:3 (1:2)
    So 17.10. 00:00 Lesonice - Jakubov B 1:3
    So 17.10. 00:00 Nové Syrovice - Martínkov 3:0 (2:0)
    So 17.10. 00:00 Předín - Třebelovice 1:2 (0:1)

    12.kolo

    So 24.10. 00:00 Čáslavice-Sádek B - Třebelovice 2:2 (2:0)
    So 24.10. 00:00 Martínkov - Předín 6:2 (2:1)
    So 24.10. 00:00 Jakubov B - Nové Syrovice 0:2
    So 24.10. 00:00 Litohoř - Lesonice 2:0 (0:0)
    So 24.10. 00:00 Kojetice - Horní Újezd 7:1 (3:0)
    So 24.10. 00:00 Želetava B - Police 7:2 (5:1)
    So 24.10. 00:00 Opatov B - Jemnicko B 1:2 (0:1)

    13.kolo

    So 31.10. 00:00 Jemnicko B - Čáslavice-Sádek B 5:2 (1:2)
    So 31.10. 00:00 Police - Opatov B 5:3
    So 31.10. 00:00 Horní Újezd - Želetava B 3:2 (3:0)
    So 31.10. 00:00 Lesonice - Kojetice 2:4 (1:1)
    So 31.10. 00:00 Nové Syrovice - Litohoř 4:1 (4:1)
    So 31.10. 00:00 Předín - Jakubov B 4:3
    So 31.10. 00:00 Třebelovice - Martínkov 2:2

    15.kolo

    So 27.03. 00:00 Police - Čáslavice-Sádek B 3:1 (0:1)
    So 27.03. 00:00 Jemnicko B - Horní Újezd 1:0 (1:0)
    So 27.03. 00:00 Opatov B - Lesonice 2:0 (0:0)
    So 27.03. 00:00 Nové Syrovice - Želetava B 2:1 (2:1)
    So 27.03. 00:00 Kojetice - Předín 6:1 (4:1)
    So 27.03. 00:00 Litohoř - Třebelovice 3:2
    So 27.03. 00:00 Jakubov B - Martínkov 1:2

    16.kolo

    So 03.04. 00:00 Čáslavice-Sádek B - Jakubov B 2:1 (0:0)
    So 03.04. 00:00 Martínkov - Litohoř 2:0 (1:0)
    So 03.04. 00:00 Třebelovice - Kojetice 3:0 (1:0)
    So 03.04. 00:00 Předín - Želetava B 4:2
    So 03.04. 00:00 Nové Syrovice - Opatov B 4:0
    So 03.04. 00:00 Lesonice - Jemnicko B 1:2 (1:1)
    So 03.04. 00:00 Horní Újezd - Police 5:0 (2:0)

    17.kolo

    So 10.04. 00:00 Horní Újezd - Čáslavice-Sádek B 2:3 (0:2)
    So 10.04. 00:00 Police - Lesonice 1:1 (0:0)
    So 10.04. 00:00 Jemnicko B - Nové Syrovice 0:5
    So 10.04. 00:00 Opatov B - Předín 1:3 (1:1)
    So 10.04. 00:00 Želetava B - Třebelovice 2:4 (1:1)
    So 10.04. 00:00 Kojetice - Martínkov 1:4
    So 10.04. 00:00 Litohoř - Jakubov B 1:2

    18.kolo

    So 17.04. 00:00 Čáslavice-Sádek B - Litohoř 1:3 (0:1)
    So 17.04. 00:00 Jakubov B - Kojetice 2:1
    So 17.04. 00:00 Martínkov - Želetava B 4:1
    So 17.04. 00:00 Třebelovice - Opatov B 4:0 (4:0)
    So 17.04. 00:00 Předín - Jemnicko B 1:1 (1:0)
    So 17.04. 00:00 Nové Syrovice - Police 3:1
    So 17.04. 00:00 Lesonice - Horní Újezd 6:4

    19.kolo

    So 24.04. 00:00 Lesonice - Čáslavice-Sádek B 1:1 (1:1)
    So 24.04. 00:00 Horní Újezd - Nové Syrovice 0:12 (0:5)
    So 24.04. 00:00 Police - Předín 2:0 (0:0)
    So 24.04. 00:00 Jemnicko B - Třebelovice 5:0 (0:0)
    So 24.04. 00:00 Opatov B - Martínkov 1:2
    So 24.04. 00:00 Želetava B - Jakubov B 2:0 (0:0)
    So 24.04. 00:00 Kojetice - Litohoř 5:3

    20.kolo

    So 01.05. 00:00 Čáslavice-Sádek B - Kojetice 3:1 (0:0)
    So 01.05. 00:00 Litohoř - Želetava B 4:3 (3:0)
    So 01.05. 00:00 Jakubov B - Opatov B 3:2 (3:2)
    So 01.05. 00:00 Martínkov - Jemnicko B 1:4
    So 01.05. 00:00 Třebelovice - Police 1:1 (0:0)
    So 01.05. 00:00 Předín - Horní Újezd 0:6
    So 01.05. 00:00 Nové Syrovice - Lesonice 5:1

    21.kolo

    So 08.05. 00:00 Nové Syrovice - Čáslavice-Sádek B 5:0 (2:0)
    So 08.05. 00:00 Lesonice - Předín 6:2
    So 08.05. 00:00 Horní Újezd - Třebelovice 2:1
    So 08.05. 00:00 Police - Martínkov 1:1 (1:0)
    So 08.05. 00:00 Jemnicko B - Jakubov B 10:2 (5:1)
    So 08.05. 00:00 Opatov B - Litohoř 6:2
    So 08.05. 00:00 Želetava B - Kojetice 1:2

    22.kolo

    So 15.05. 00:00 Čáslavice-Sádek B - Želetava B 7:0
    So 15.05. 00:00 Kojetice - Opatov B 1:1
    So 15.05. 00:00 Litohoř - Jemnicko B 1:1
    So 15.05. 00:00 Jakubov B - Police 2:1 (0:0)
    So 15.05. 00:00 Martínkov - Horní Újezd 1:0
    So 15.05. 00:00 Třebelovice - Lesonice 1:0
    So 15.05. 00:00 Předín - Nové Syrovice 1:2

    23.kolo

    So 22.05. 00:00 Předín - Čáslavice-Sádek B 1:1
    So 22.05. 00:00 Nové Syrovice - Třebelovice 4:0
    So 22.05. 00:00 Lesonice - Martínkov 2:0 (1:0)
    So 22.05. 00:00 Horní Újezd - Jakubov B 4:2 (3:1)
    So 22.05. 00:00 Police - Litohoř 1:7
    So 22.05. 00:00 Jemnicko B - Kojetice 6:1
    So 22.05. 00:00 Opatov B - Želetava B 9:2 (5:1)

    24.kolo

    So 29.05. 00:00 Čáslavice-Sádek B - Opatov B 5:0
    So 29.05. 00:00 Želetava B - Jemnicko B 2:5 (1:2)
    So 29.05. 00:00 Kojetice - Police 2:4 (0:0)
    So 29.05. 00:00 Litohoř - Horní Újezd 4:5
    So 29.05. 00:00 Jakubov B - Lesonice 0:1
    So 29.05. 00:00 Martínkov - Nové Syrovice 0:2
    So 29.05. 00:00 Třebelovice - Předín 5:2

    25.kolo

    So 05.06. 00:00 Třebelovice - Čáslavice-Sádek B 2:1 (1:0)
    So 05.06. 00:00 Předín - Martínkov 3:1
    So 05.06. 00:00 Nové Syrovice - Jakubov B 4:0
    So 05.06. 00:00 Lesonice - Litohoř 4:0 (2:0)
    So 05.06. 00:00 Horní Újezd - Kojetice 3:0
    So 05.06. 00:00 Police - Želetava B 2:1 (1:1)
    Ne 06.06. 16:30 Jemnicko B - Opatov B 4:6 (3:0)

    26.kolo

    So 12.06. 00:00 Opatov B - Police 2:3
    So 12.06. 00:00 Želetava B - Horní Újezd 2:1
    So 12.06. 00:00 Kojetice - Lesonice 2:4
    So 12.06. 00:00 Litohoř - Nové Syrovice 2:7
    So 12.06. 00:00 Jakubov B - Předín 3:6
    So 12.06. 00:00 Martínkov - Třebelovice 5:2 (3:0)
    So 12.06. 14:00 Čáslavice-Sádek B - Jemnicko B 9:0 (7:0)

    14.kolo

    18.06. 18:00 Police - Jemnicko B 1:6
    So 19.06. 00:00 Čáslavice-Sádek B - Martínkov 2:1 (2:0)
    So 19.06. 00:00 Třebelovice - Jakubov B 4:0 (4:0)
    So 19.06. 00:00 Předín - Litohoř 0:3 (0:2)
    So 19.06. 00:00 Nové Syrovice - Kojetice 11:2
    So 19.06. 00:00 Lesonice - Želetava B 3:0 (3:0)
    So 19.06. 00:00 Horní Újezd - Opatov B 2:2 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 24 1 1 104:22 73
    2. 14 7 6 1 26:16 27
    3. 26 18 2 6 107:54 56
    4. 26 15 3 8 66:36 48
    5. 26 14 2 10 53:41 44
    6. 26 13 5 8 62:55 44
    7. 26 11 5 10 62:47 38
    8. 26 11 2 13 53:65 35
    9. 26 11 1 14 63:78 34
    10. 26 9 4 13 42:68 31
    11. 26 8 4 14 69:82 28
    12. 26 8 2 16 52:89 26
    13. 26 8 2 16 50:83 26
    14. 26 8 0 18 47:83 24