Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 24. května 2019
svátek má Jana.
Hlavní menu
  • ID: 5405
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Havlíčkův Brod  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2993
    Týden:
    20
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Mírovka - Světlá n.S. B 2:2 (0:0)
    So 08.08. 16:30 Lipnice - Jeřišno 1:1 (1:0)
    So 08.08. 16:30 Ledeč n.S. B - Staré Ransko 2:1 (1:0)
    So 08.08. 16:30 Leština - Rozsochatec 5:2 (3:1)
    So 08.08. 16:30 Sobíňov - Havlíčkův Brod B 0:2 (0:0)
    Ne 09.08. 16:30 Veselý Žďár - Lučice 2:3 (1:1)
    Ne 09.08. 16:30 Přibyslav B - Dolní Město 0:4 (0:2)

    2.kolo

    So 15.08. 16:30 Světlá n.S. B - Sobíňov 3:5 (1:1)
    So 15.08. 16:30 Mírovka - Lipnice 4:0 (2:0)
    Ne 16.08. 16:30 Rozsochatec - Havlíčkův Brod B 2:5 (2:2)
    Ne 16.08. 16:30 Dolní Město - Leština 1:4 (1:3)
    Ne 16.08. 16:30 Lučice - Přibyslav B 1:3 (1:2)
    Ne 16.08. 16:30 Staré Ransko - Veselý Žďár 3:0 (1:0)
    Ne 16.08. 16:30 Jeřišno - Ledeč n.S. B 1:1 (1:0)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Lipnice - Světlá n.S. B 3:1 (0:0)
    So 22.08. 16:30 Ledeč n.S. B - Mírovka 2:0 (1:0)
    So 22.08. 16:30 Sobíňov - Rozsochatec 1:2 (1:0)
    Ne 23.08. 16:30 Veselý Žďár - Jeřišno 1:4 (1:2)
    Ne 23.08. 16:30 Přibyslav B - Staré Ransko 0:3 (0:2)
    Ne 23.08. 16:30 Leština - Lučice 1:4 (0:1)
    Ne 23.08. 16:30 Havlíčkův Brod B - Dolní Město 8:1 (4:0)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Světlá n.S. B - Rozsochatec 4:1 (2:1)
    So 29.08. 16:30 Staré Ransko - Leština 3:1 (2:0)
    So 29.08. 16:30 Mírovka - Veselý Žďár 7:1 (3:0)
    So 29.08. 16:30 Lipnice - Ledeč n.S. B 2:1 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Dolní Město - Sobíňov 1:1 (0:1)
    Ne 30.08. 16:30 Lučice - Havlíčkův Brod B 1:4 (1:2)
    Ne 30.08. 16:30 Jeřišno - Přibyslav B 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:00 Ledeč n.S. B - Světlá n.S. B 3:2 (1:1)
    So 05.09. 16:00 Leština - Jeřišno 6:1 (3:0)
    So 05.09. 16:00 Havlíčkův Brod B - Staré Ransko 5:0 (4:0)
    So 05.09. 16:00 Sobíňov - Lučice 4:1 (2:0)
    So 05.09. 16:00 Rozsochatec - Dolní Město 2:1 (1:0)
    Ne 06.09. 16:00 Veselý Žďár - Lipnice 0:1 (0:0)
    Ne 06.09. 16:00 Přibyslav B - Mírovka 2:0 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Světlá n.S. B - Dolní Město 3:2 (1:0)
    So 12.09. 16:00 Mírovka - Leština 3:1 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Lipnice - Přibyslav B 3:3 (2:1)
    So 12.09. 16:00 Ledeč n.S. B - Veselý Žďár 1:1 (0:1)
    Ne 13.09. 16:00 Lučice - Rozsochatec 3:0 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Staré Ransko - Sobíňov 2:0 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Jeřišno - Havlíčkův Brod B 0:1 (0:0)

    7.kolo

    So 19.09. 15:30 Leština - Lipnice 2:1 (2:0)
    So 19.09. 15:30 Sobíňov - Jeřišno 1:1 (0:0)
    Ne 20.09. 15:30 Veselý Žďár - Světlá n.S. B 7:0 (4:0)
    Ne 20.09. 15:30 Přibyslav B - Ledeč n.S. B 5:0 (2:0)
    Ne 20.09. 15:30 Havlíčkův Brod B - Mírovka 6:2 (3:0)
    Ne 20.09. 15:30 Rozsochatec - Staré Ransko 0:1 (0:0)
    Ne 20.09. 15:30 Dolní Město - Lučice 2:2 (0:2)

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Světlá n.S. B - Lučice 0:0 (0:0)
    So 26.09. 15:30 Staré Ransko - Dolní Město 7:0 (4:0)
    So 26.09. 15:30 Mírovka - Sobíňov 1:0 (0:0)
    So 26.09. 15:30 Lipnice - Havlíčkův Brod B 8:1 (7:1)
    So 26.09. 15:30 Ledeč n.S. B - Leština 0:1 (0:0)
    Ne 27.09. 15:30 Jeřišno - Rozsochatec 0:3 (0:1)
    Ne 27.09. 15:30 Veselý Žďár - Přibyslav B 0:3 (0:2)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Havlíčkův Brod B - Ledeč n.S. B 1:1 (0:0)
    So 03.10. 15:00 Sobíňov - Lipnice 0:4 (0:1)
    Ne 04.10. 15:00 Přibyslav B - Světlá n.S. B 7:0 (2:0)
    Ne 04.10. 15:00 Leština - Veselý Žďár 0:1 (0:1)
    Ne 04.10. 15:00 Rozsochatec - Mírovka 0:1 (0:1)
    Ne 04.10. 15:00 Dolní Město - Jeřišno 2:3 (1:2)
    Ne 04.10. 15:00 Lučice - Staré Ransko 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Světlá n.S. B - Staré Ransko 1:1 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Mírovka - Dolní Město 4:2 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Lipnice - Rozsochatec 2:2 (0:1)
    So 10.10. 15:00 Ledeč n.S. B - Sobíňov 4:1 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Jeřišno - Lučice 1:3 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Veselý Žďár - Havlíčkův Brod B 0:3 (0:3)
    Ne 11.10. 15:00 Přibyslav B - Leština 3:2 (2:1)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Světlá n.S. B - Jeřišno 1:3 (1:2)
    So 24.10. 14:30 Mírovka - Staré Ransko 2:1 (1:1)
    So 24.10. 14:30 Lipnice - Lučice 4:1 (0:1)
    So 24.10. 14:30 Ledeč n.S. B - Dolní Město 7:0 (4:0)
    So 24.10. 14:30 Leština - Havlíčkův Brod B 2:3 (0:2)
    Ne 25.10. 14:30 Veselý Žďár - Rozsochatec 1:3 (0:2)
    Ne 25.10. 14:30 Přibyslav B - Sobíňov 2:2 (1:0)

    13.kolo

    So 31.10. 13:30 Havlíčkův Brod B - Světlá n.S. B 1:2 (0:2)
    So 31.10. 13:30 Sobíňov - Leština 4:3 (1:0)
    So 31.10. 13:30 Dolní Město - Veselý Žďár 2:3 (0:3)
    So 31.10. 13:30 Lučice - Ledeč n.S. B 0:0 (0:0)
    So 31.10. 13:30 Staré Ransko - Lipnice 3:1 (2:1)
    So 31.10. 14:00 Jeřišno - Mírovka 2:0 (1:0)
    Ne 01.11. 13:30 Rozsochatec - Přibyslav B 3:0 (1:0)

    11.kolo

    So 07.11. 13:30 Sobíňov - Veselý Žďár 1:0 (0:0)
    So 07.11. 13:30 Rozsochatec - Ledeč n.S. B 3:2 (3:2)
    Ne 08.11. 13:30 Leština - Světlá n.S. B 4:1 (2:1)
    Ne 08.11. 13:30 Havlíčkův Brod B - Přibyslav B 6:1 (2:0)
    Ne 08.11. 13:30 Dolní Město - Lipnice 2:1 (1:1)
    Ne 08.11. 13:30 Lučice - Mírovka 3:1 (1:0)
    Ne 08.11. 13:30 Staré Ransko - Jeřišno 3:0 (2:0)

    17.kolo

    So 10.04. 15:30 Sobíňov - Dolní Město 1:1 (0:0)
    So 10.04. 15:30 Havlíčkův Brod B - Lučice 1:1 (1:0)
    So 10.04. 15:30 Ledeč n.S. B - Lipnice 0:3 (0:2)
    Ne 11.04. 15:30 Rozsochatec - Světlá n.S. B 2:1 (0:0)
    Ne 11.04. 15:30 Leština - Staré Ransko 1:3 (1:0)
    Ne 11.04. 15:30 Přibyslav B - Jeřišno 1:0 (0:0)
    Ne 11.04. 15:30 Veselý Žďár - Mírovka 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 17.04. 16:00 Světlá n.S. B - Ledeč n.S. B 0:0 (0:0)
    So 17.04. 16:00 Lipnice - Veselý Žďár 2:1 (0:1)
    So 17.04. 16:00 Mírovka - Přibyslav B 3:1 (2:1)
    So 17.04. 16:00 Staré Ransko - Havlíčkův Brod B 3:2 (1:0)
    Ne 18.04. 16:00 Jeřišno - Leština 0:1 (0:1)
    Ne 18.04. 16:00 Lučice - Sobíňov 3:1 (0:1)
    Ne 18.04. 16:00 Dolní Město - Rozsochatec 4:0 (2:0)

    19.kolo

    So 24.04. 16:00 Rozsochatec - Lučice 2:2 (1:2)
    So 24.04. 16:00 Sobíňov - Staré Ransko 1:0 (0:0)
    So 24.04. 16:00 Havlíčkův Brod B - Jeřišno 6:0 (3:0)
    Ne 25.04. 16:00 Dolní Město - Světlá n.S. B 2:1 (1:0)
    Ne 25.04. 16:00 Leština - Mírovka 5:2 (4:1)
    Ne 25.04. 16:00 Přibyslav B - Lipnice 4:0 (4:0)
    Ne 25.04. 16:00 Veselý Žďár - Ledeč n.S. B 3:1 (2:0)

    20.kolo

    So 01.05. 16:30 Světlá n.S. B - Veselý Žďár 5:3 (3:1)
    So 01.05. 16:30 Ledeč n.S. B - Přibyslav B 3:0 (0:0)
    So 01.05. 16:30 Lipnice - Leština 2:4 (1:1)
    So 01.05. 16:30 Mírovka - Havlíčkův Brod B 1:3 (1:2)
    So 01.05. 16:30 Staré Ransko - Rozsochatec 1:3 (0:2)
    Ne 02.05. 16:30 Jeřišno - Sobíňov 2:1 (0:1)
    Ne 02.05. 16:30 Lučice - Dolní Město 4:1 (1:0)

    21.kolo

    So 08.05. 16:30 Dolní Město - Staré Ransko 3:0 (2:0)
    So 08.05. 16:30 Sobíňov - Mírovka 1:1 (1:0)
    So 08.05. 16:30 Havlíčkův Brod B - Lipnice 3:0 (1:0)
    Ne 09.05. 16:30 Lučice - Světlá n.S. B 1:0 (0:0)
    Ne 09.05. 16:30 Rozsochatec - Jeřišno 2:2 (1:2)
    Ne 09.05. 16:30 Leština - Ledeč n.S. B 1:4 (1:1)
    Ne 09.05. 16:30 Přibyslav B - Veselý Žďár 0:1 (0:0)

    16.kolo

    So 03.04. 15:30 Mírovka - Ledeč n.S. B 1:0 (0:0)
    So 03.04. 16:00 Světlá n.S. B - Lipnice 4:2 (1:0)
    Ne 04.04. 15:30 Lučice - Leština 3:0 (1:0)
    Ne 04.04. 15:30 Dolní Město - Havlíčkův Brod B 0:1 (0:1)
    Ne 04.04. 15:30 Rozsochatec - Sobíňov 0:5 (0:2)
    14.05. 17:00 Jeřišno - Veselý Žďár 2:1 (1:0)
    St 26.05. 17:00 Staré Ransko - Přibyslav B 6:1 (3:1)

    22.kolo

    So 15.05. 16:30 Světlá n.S. B - Přibyslav B 2:0 (2:0)
    So 15.05. 16:30 Ledeč n.S. B - Havlíčkův Brod B 1:5 (0:2)
    So 15.05. 16:30 Lipnice - Sobíňov 1:2 (0:0)
    So 15.05. 16:30 Mírovka - Rozsochatec 2:0 (2:0)
    So 15.05. 16:30 Staré Ransko - Lučice 5:2 (1:1)
    Ne 16.05. 16:30 Veselý Žďár - Leština 1:3 (1:2)
    Ne 16.05. 16:30 Jeřišno - Dolní Město 0:4 (0:1)

    23.kolo

    So 22.05. 10:00 Rozsochatec - Lipnice 1:1 (0:0)
    So 22.05. 16:30 Sobíňov - Ledeč n.S. B 2:1 (2:1)
    So 22.05. 16:30 Leština - Přibyslav B 2:3 (1:2)
    Ne 23.05. 16:30 Staré Ransko - Světlá n.S. B 5:3 (2:1)
    Ne 23.05. 16:30 Lučice - Jeřišno 1:1 (0:0)
    Ne 23.05. 16:30 Dolní Město - Mírovka 0:0 (0:0)
    Ne 23.05. 16:30 Havlíčkův Brod B - Veselý Žďár 4:2 (1:0)

    15.kolo

    So 27.03. 15:00 Havlíčkův Brod B - Rozsochatec 7:1 (2:0)
    So 27.03. 15:00 Leština - Dolní Město 0:1 (0:1)
    So 27.03. 15:00 Ledeč n.S. B - Jeřišno 3:0 (2:0)
    So 27.03. 15:00 Lipnice - Mírovka 4:2 (2:1)
    Ne 28.03. 15:00 Přibyslav B - Lučice 2:2 (2:0)
    Ne 28.03. 15:00 Veselý Žďár - Staré Ransko 2:5 (0:3)
    St 26.05. 17:30 Sobíňov - Světlá n.S. B 2:4 (0:2)

    24.kolo

    So 29.05. 16:30 Světlá n.S. B - Leština 3:1 (2:0)
    So 29.05. 16:30 Ledeč n.S. B - Rozsochatec 2:0 (1:0)
    So 29.05. 16:30 Lipnice - Dolní Město 2:0 (1:0)
    So 29.05. 16:30 Mírovka - Lučice 0:0 (0:0)
    Ne 30.05. 16:30 Přibyslav B - Havlíčkův Brod B 0:0 (0:0)
    Ne 30.05. 16:30 Veselý Žďár - Sobíňov 2:1 (1:1)
    Ne 30.05. 16:30 Jeřišno - Staré Ransko 4:2 (1:0)

    25.kolo

    So 05.06. 16:30 Staré Ransko - Mírovka 3:1 (2:0)
    So 05.06. 16:30 Rozsochatec - Veselý Žďár 1:2 (0:0)
    So 05.06. 16:30 Havlíčkův Brod B - Leština 7:1 (5:1)
    Ne 06.06. 16:30 Jeřišno - Světlá n.S. B 2:2 (1:1)
    Ne 06.06. 16:30 Lučice - Lipnice 2:0 (1:0)
    Ne 06.06. 16:30 Dolní Město - Ledeč n.S. B 1:1 (0:0)
    Ne 06.06. 16:30 Sobíňov - Přibyslav B 1:3 (0:2)

    26.kolo

    So 12.06. 16:30 Světlá n.S. B - Havlíčkův Brod B 1:4 (0:3)
    So 12.06. 16:30 Ledeč n.S. B - Lučice 2:1 (2:1)
    So 12.06. 16:30 Lipnice - Staré Ransko 6:0 (1:0)
    So 12.06. 16:30 Mírovka - Jeřišno 0:0 (0:0)
    Ne 13.06. 16:30 Leština - Sobíňov 2:2 (1:0)
    Ne 13.06. 16:30 Přibyslav B - Rozsochatec 2:3 (1:3)
    Ne 13.06. 16:30 Veselý Žďár - Dolní Město 5:1 (2:0)

    14.kolo

    So 19.06. 10:00 Staré Ransko - Ledeč n.S. B 1:3 (1:1)
    So 19.06. 13:00 Havlíčkův Brod B - Sobíňov 1:8 (1:1)
    So 19.06. 14:00 Jeřišno - Lipnice 2:5 (1:2)
    So 19.06. 16:30 Světlá n.S. B - Mírovka 4:0 (1:0)
    So 19.06. 16:30 Rozsochatec - Leština 0:3 (0:1)
    Ne 20.06. 16:30 Lučice - Veselý Žďár 1:1 (0:1)
    Ne 20.06. 16:30 Dolní Město - Přibyslav B 5:1 (1:1)
    Správce soutěže: Josef Bouda

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 3 4 90:39 60
    2. 26 16 1 9 63:44 49
    3. 26 12 4 10 59:46 40
    4. 26 11 6 9 45:36 39
    5. 26 10 9 7 45:39 39
    6. 26 10 5 11 40:44 35
    7. 26 10 4 12 47:54 34
    8. 26 11 1 14 56:58 34
    9. 26 9 6 11 48:47 33
    10. 26 9 5 12 50:63 32
    11. 26 9 4 13 38:60 31
    12. 26 8 7 11 34:52 31
    13. 26 9 2 15 42:57 29
    14. 26 8 5 13 43:61 29