Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 18. července 2019
svátek má Drahomíra.
Hlavní menu
  • ID: 539
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2959
    Týden:
    11
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 20.08. 00:00 Božetice - Protivín B 0:0 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Milevsko C - Tučapy 0:0 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Hvidovre - Písek B 4:0
    So 20.08. 00:00 Záhoří - Planá n.L. 3:2
    So 20.08. 00:00 Albrechtice - Meteor Tábor 4:1
    So 20.08. 00:00 Kestřany - Hradiště 1:1

    2.kolo

    So 27.08. 00:00 Hradiště - Sezimovo Ústí 1:2 (1:1)
    So 27.08. 00:00 Meteor Tábor - Kestřany 1:0 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Planá n.L. - Albrechtice 2:2 (2:0)
    So 27.08. 00:00 Záhoří - Písek B 2:0 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Tučapy - Hvidovre 4:1 (3:1)
    So 27.08. 00:00 Božetice - Milevsko C 3:2 (0:0)

    3.kolo

    So 03.09. 17:00 Milevsko C - Protivín B 1:0 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Hvidovre - Božetice 2:3 (2:1)
    So 03.09. 17:00 Záhoří - Tučapy 1:0 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Albrechtice - Písek B 5:2 (2:0)
    So 03.09. 17:00 Kestřany - Planá n.L. 2:2 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Sezimovo Ústí - Meteor Tábor 3:1 (1:1)

    4.kolo

    So 10.09. 17:00 Planá n.L. - Sezimovo Ústí 1:1 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Božetice - Záhoří 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 15:00 Tučapy - Albrechtice 3:5 (2:3)
    Ne 11.09. 17:00 Protivín B - Hradiště 3:1 (2:1)
    Ne 11.09. 17:00 Písek B - Kestřany 6:0 (2:0)
    Ne 11.09. 17:00 Milevsko C - Hvidovre 1:1 (0:0)

    5.kolo

    So 17.09. 16:00 Hvidovre - Protivín B 1:1 (0:1)
    So 17.09. 16:00 Kestřany - Tučapy 2:4
    So 17.09. 16:00 Sezimovo Ústí - Písek B 1:0
    Ne 18.09. 16:00 Záhoří - Milevsko C 2:2
    Ne 18.09. 16:00 Albrechtice - Božetice 3:2
    Ne 18.09. 16:00 Hradiště - Meteor Tábor 3:1 (0:1)

    6.kolo

    Čt 08.09. 17:30 Milevsko C - Albrechtice 4:1 (1:0)
    So 24.09. 16:00 Planá n.L. - Hradiště 1:1
    So 24.09. 16:00 Božetice - Kestřany 1:2 (1:1)
    Ne 25.09. 15:00 Tučapy - Sezimovo Ústí 2:2 (2:1)
    Ne 25.09. 16:00 Protivín B - Meteor Tábor 1:1
    Ne 25.09. 16:00 Hvidovre - Záhoří 1:1

    7.kolo

    So 01.10. 10:30 Meteor Tábor - Planá n.L. 5:0
    So 01.10. 15:30 Albrechtice - Hvidovre 2:1
    Ne 02.10. 10:15 Záhoří - Protivín B 4:2 (1:0)
    Ne 02.10. 15:30 Kestřany - Milevsko C 3:1
    Ne 02.10. 15:30 Sezimovo Ústí - Božetice 4:0 (2:0)
    Ne 02.10. 15:30 Hradiště - Písek B 3:1 (0:1)

    8.kolo

    So 08.10. 15:30 Protivín B - Planá n.L. 0:1
    So 08.10. 15:30 Tučapy - Hradiště 2:1 (0:0)
    Ne 09.10. 15:30 Písek B - Meteor Tábor 5:1
    Ne 09.10. 15:30 Milevsko C - Sezimovo Ústí 0:2
    Ne 09.10. 15:30 Hvidovre - Kestřany 2:1
    Ne 09.10. 15:30 Záhoří - Albrechtice 1:2 (0:0)

    9.kolo

    So 15.10. 13:30 Meteor Tábor - Tučapy 3:1 (1:1)
    So 15.10. 15:00 Albrechtice - Protivín B 1:3
    So 15.10. 15:00 Kestřany - Záhoří 0:3
    So 15.10. 15:00 Sezimovo Ústí - Hvidovre 1:2 (1:1)
    So 15.10. 15:00 Planá n.L. - Písek B 2:1 (2:1)
    Ne 16.10. 15:00 Hradiště - Božetice 2:2 (2:1)

    10.kolo

    So 22.10. 15:00 Božetice - Meteor Tábor 1:3
    So 22.10. 15:00 Albrechtice - Kestřany 4:2 (2:1)
    Ne 23.10. 15:00 Protivín B - Písek B 2:1 (0:0)
    Ne 23.10. 15:00 Tučapy - Planá n.L. 2:0 (1:0)
    Ne 23.10. 15:00 Milevsko C - Hradiště 2:2
    Ne 23.10. 15:00 Záhoří - Sezimovo Ústí 0:4

    11.kolo

    So 29.10. 10:30 Meteor Tábor - Milevsko C 5:1
    So 29.10. 14:00 Kestřany - Protivín B 4:2 (2:1)
    So 29.10. 14:00 Sezimovo Ústí - Albrechtice 4:1 (2:0)
    So 29.10. 14:00 Planá n.L. - Božetice 0:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:00 Hradiště - Hvidovre 3:1
    Ne 30.10. 14:00 Písek B - Tučapy 2:4 (2:1)

    12.kolo

    So 05.11. 13:30 Božetice - Písek B 4:3
    So 05.11. 13:30 Kestřany - Sezimovo Ústí 1:5
    Ne 06.11. 13:30 Protivín B - Tučapy 0:0 (0:0)
    Ne 06.11. 13:30 Milevsko C - Planá n.L. 5:1 (2:0)
    Ne 06.11. 13:30 Hvidovre - Meteor Tábor 2:3 (1:1)
    Ne 06.11. 13:30 Záhoří - Hradiště 0:1

    13.kolo

    So 12.11. 13:30 Sezimovo Ústí - Protivín B 4:2
    So 12.11. 13:30 Meteor Tábor - Záhoří 0:1
    So 12.11. 13:30 Planá n.L. - Hvidovre 3:0
    So 12.11. 13:30 Tučapy - Božetice 1:1
    Ne 13.11. 13:30 Hradiště - Albrechtice 2:0 (1:0)
    Ne 13.11. 13:30 Písek B - Milevsko C 2:2

    14.kolo

    Ne 26.03. 11:00 Písek B - Hvidovre 1:0
    Po 17.04. 14:00 Protivín B - Božetice 2:1
    Po 17.04. 16:30 Planá n.L. - Záhoří 1:3
    Po 17.04. 16:30 Meteor Tábor - Albrechtice 0:2 (0:2)
    Po 17.04. 16:30 Hradiště - Kestřany 1:1
    St 26.04. 17:30 Tučapy - Milevsko C 1:2

    15.kolo

    So 01.04. 16:30 Albrechtice - Planá n.L. 1:0 (1:0)
    Ne 02.04. 16:30 Písek B - Záhoří 1:1 (0:0)
    Po 08.05. 14:00 Kestřany - Meteor Tábor 1:4 (1:1)
    Po 08.05. 16:00 Hvidovre - Tučapy 1:0 (1:0)
    Po 08.05. 17:00 Sezimovo Ústí - Hradiště 5:0 (1:0)
    Po 08.05. 17:00 Milevsko C - Božetice 1:2 (1:2)

    16.kolo

    So 08.04. 10:30 Meteor Tábor - Sezimovo Ústí 2:1 (1:0)
    So 08.04. 16:30 Božetice - Hvidovre 1:1
    So 08.04. 16:30 Planá n.L. - Kestřany 2:1 (1:1)
    Ne 09.04. 16:30 Protivín B - Milevsko C 3:1
    Ne 09.04. 16:30 Písek B - Albrechtice 4:1 (3:1)
    St 17.05. 17:30 Tučapy - Záhoří 2:1 (1:1)

    17.kolo

    So 15.04. 13:30 Záhoří - Božetice 0:0 (0:0)
    So 15.04. 16:30 Sezimovo Ústí - Planá n.L. 3:0
    Ne 16.04. 16:30 Hradiště - Protivín B 0:1
    Ne 16.04. 16:30 Kestřany - Písek B 2:1
    Po 01.05. 17:00 Albrechtice - Tučapy 2:1
    Po 01.05. 17:00 Hvidovre - Milevsko C 4:0

    18.kolo

    So 22.04. 10:30 Meteor Tábor - Hradiště 2:1
    So 22.04. 17:00 Božetice - Albrechtice 1:0
    So 22.04. 17:00 Tučapy - Kestřany 1:3
    Ne 23.04. 17:00 Protivín B - Hvidovre 1:1
    Ne 23.04. 17:00 Milevsko C - Záhoří 0:3 (0:1)
    Ne 23.04. 17:00 Písek B - Sezimovo Ústí 1:1

    19.kolo

    So 29.04. 10:30 Meteor Tábor - Protivín B 1:1
    So 29.04. 17:00 Sezimovo Ústí - Tučapy 6:0 (2:0)
    So 29.04. 17:00 Albrechtice - Milevsko C 3:2 (1:2)
    Ne 30.04. 17:00 Hradiště - Planá n.L. 2:1
    Ne 30.04. 17:00 Kestřany - Božetice 4:3 (0:2)
    Ne 30.04. 17:00 Záhoří - Hvidovre 6:0

    20.kolo

    So 06.05. 17:00 Protivín B - Záhoří 0:2 (0:2)
    So 06.05. 17:00 Božetice - Sezimovo Ústí 1:1
    So 06.05. 17:00 Planá n.L. - Meteor Tábor 1:0
    Ne 07.05. 17:00 Hvidovre - Albrechtice 3:0
    Ne 07.05. 17:00 Milevsko C - Kestřany 2:2 (0:1)
    Ne 07.05. 17:00 Písek B - Hradiště 1:2

    21.kolo

    So 13.05. 10:30 Meteor Tábor - Písek B 2:0
    So 13.05. 17:00 Planá n.L. - Protivín B 4:0
    So 13.05. 17:00 Sezimovo Ústí - Milevsko C 4:2 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Kestřany - Hvidovre 2:2 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Albrechtice - Záhoří 2:4
    Ne 14.05. 17:00 Hradiště - Tučapy 1:1

    22.kolo

    So 20.05. 17:00 Božetice - Hradiště 0:0 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Tučapy - Meteor Tábor 3:3 (1:2)
    Ne 21.05. 17:00 Protivín B - Albrechtice 3:2 (2:1)
    Ne 21.05. 17:00 Záhoří - Kestřany 3:3
    Ne 21.05. 17:00 Hvidovre - Sezimovo Ústí 0:6 (0:4)
    Ne 21.05. 17:00 Písek B - Planá n.L. 4:1

    23.kolo

    So 27.05. 10:30 Meteor Tábor - Božetice 1:0 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Planá n.L. - Tučapy 2:0
    So 27.05. 17:00 Sezimovo Ústí - Záhoří 2:2
    Ne 28.05. 17:00 Písek B - Protivín B 1:0 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Hradiště - Milevsko C 0:1 (0:1)
    Ne 28.05. 17:00 Kestřany - Albrechtice 4:0 (2:0)

    24.kolo

    So 03.06. 17:00 Protivín B - Kestřany 0:0 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Albrechtice - Sezimovo Ústí 2:2 (1:1)
    So 03.06. 17:00 Božetice - Planá n.L. 1:1
    So 03.06. 17:00 Tučapy - Písek B 0:3
    Ne 04.06. 17:00 Hvidovre - Hradiště 3:2 (0:2)
    Ne 04.06. 17:00 Milevsko C - Meteor Tábor 0:1 (0:0)

    25.kolo

    So 10.06. 10:30 Meteor Tábor - Hvidovre 0:0 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Tučapy - Protivín B 3:1 (2:0)
    So 10.06. 17:00 Planá n.L. - Milevsko C 4:3
    So 10.06. 17:00 Sezimovo Ústí - Kestřany 6:0 (4:0)
    Ne 11.06. 17:00 Písek B - Božetice 5:1 (3:1)
    Ne 11.06. 17:00 Hradiště - Záhoří 2:3 (2:3)

    26.kolo

    So 17.06. 17:00 Protivín B - Sezimovo Ústí 2:4
    So 17.06. 17:00 Albrechtice - Hradiště 4:0
    So 17.06. 17:00 Božetice - Tučapy 1:1
    Ne 18.06. 17:00 Záhoří - Meteor Tábor 3:0 (1:0)
    Ne 18.06. 17:00 Hvidovre - Planá n.L. 1:1
    Ne 18.06. 17:00 Milevsko C - Písek B 1:6
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 16 6 2 74:23 54
    2. 24 13 7 4 49:27 46
    3. 24 12 4 8 41:35 40
    4. 24 12 2 10 49:51 38
    5. 24 9 3 12 51:42 30
    6. 24 8 6 10 33:42 30
    7. 24 7 8 9 34:43 29
    8. 24 7 7 10 32:39 28
    9. 24 7 7 10 36:44 28
    10. 24 6 10 8 30:39 28
    11. 24 7 7 10 30:39 28
    12. 24 7 7 10 41:57 28
    13. 24 5 6 13 36:55 21