Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 5290
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3483
    Týden:
    17
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 FK Drnovice B - Ježkovice 4:0 (3:0)
    So 08.08. 17:00 Pustiměř B - Chvalkovice n.H. 1:3 (0:1)
    Ne 09.08. 16:30 Rychtářov - Habrovany 3:0 (2:0)
    Ne 09.08. 16:30 Bohdalice B - Komořany 1:1 (1:1)
    Ne 09.08. 16:30 Kučerov - Radslavice 2:5 (1:1)
    Ne 09.08. 16:30 Hoštice - M.Málkovice 1:2 (1:0)
    Ne 09.08. 16:30 Chvalkovice - Opatovice 0:2 (0:1)

    2.kolo

    Ne 16.08. 16:30 Habrovany - Ježkovice 1:1 (0:1)
    Ne 16.08. 16:30 Opatovice - FK Drnovice B 2:1 (2:1)
    Ne 16.08. 16:30 Chvalkovice n.H. - Chvalkovice 5:1 (4:1)
    Ne 16.08. 16:30 Radslavice - Hoštice 3:1 (0:1)
    Ne 16.08. 16:30 Komořany - Kučerov 3:4 (1:3)
    Ne 16.08. 16:30 Rychtářov - Bohdalice B 2:1 (0:0)
    St 28.10. 14:30 M.Málkovice - Pustiměř B 0:3 (0:1)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Pustiměř B - Radslavice 1:3 (0:2)
    Ne 23.08. 10:15 FK Drnovice B - Chvalkovice n.H. 1:2 (1:2)
    Ne 23.08. 16:30 Bohdalice B - Habrovany 2:0 (1:0)
    Ne 23.08. 16:30 Kučerov - Rychtářov 1:0 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Hoštice - Komořany 5:1 (4:0)
    Ne 23.08. 16:30 Chvalkovice - M.Málkovice 4:5 (2:1)
    Ne 23.08. 16:30 Ježkovice - Opatovice 2:3 (2:1)

    4.kolo

    Ne 30.08. 16:30 Habrovany - Opatovice 1:1 (1:1)
    Ne 30.08. 16:30 Chvalkovice n.H. - Ježkovice 6:0 (4:0)
    Ne 30.08. 16:30 M.Málkovice - FK Drnovice B 2:2 (0:0)
    Ne 30.08. 16:30 Radslavice - Chvalkovice 9:1 (4:1)
    Ne 30.08. 16:30 Komořany - Pustiměř B 1:3 (0:1)
    Ne 30.08. 16:30 Rychtářov - Hoštice 1:4 (0:2)
    Ne 30.08. 16:30 Bohdalice B - Kučerov 2:3 (1:2)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Pustiměř B - Rychtářov 4:5 (2:3)
    Ne 06.09. 10:15 FK Drnovice B - Radslavice 0:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Kučerov - Habrovany 1:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Hoštice - Bohdalice B 2:2 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Chvalkovice - Komořany 1:0 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Ježkovice - M.Málkovice 5:4 (3:0)
    Ne 06.09. 16:30 Opatovice - Chvalkovice n.H. 2:1 (2:0)

    6.kolo

    Čt 14.05. 16:00 Komořany - FK Drnovice B 2:3 (1:1)
    Čt 14.05. 16:00 Rychtářov - Chvalkovice 4:1 (1:1)
    Čt 14.05. 16:00 Bohdalice B - Pustiměř B 4:1 (1:0)
    Čt 14.05. 16:00 Kučerov - Hoštice 3:1 (0:1)
    Čt 28.05. 17:30 Radslavice - Ježkovice 3:0k
    Ne 13.09. 16:00 Habrovany - Chvalkovice n.H. 4:0 (2:0)
    Ne 13.09. 16:00 M.Málkovice - Opatovice 2:2 (1:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Pustiměř B - Kučerov 1:5 (0:2)
    Ne 20.09. 10:15 FK Drnovice B - Rychtářov 2:1 (1:1)
    Ne 20.09. 16:00 Hoštice - Habrovany 1:0 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Chvalkovice - Bohdalice B 0:2 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Ježkovice - Komořany 1:6 (1:2)
    Ne 20.09. 16:00 Opatovice - Radslavice 2:3 (2:3)
    Ne 20.09. 16:00 Chvalkovice n.H. - M.Málkovice 2:2 (0:0)

    8.kolo

    Ne 27.09. 16:00 Habrovany - M.Málkovice 0:4 (0:1)
    Ne 27.09. 16:00 Radslavice - Chvalkovice n.H. 6:1 (2:1)
    Ne 27.09. 16:00 Komořany - Opatovice 4:1 (2:1)
    Ne 27.09. 16:00 Rychtářov - Ježkovice 7:0 (3:0)
    Ne 27.09. 16:00 Bohdalice B - FK Drnovice B 1:1 (1:0)
    Ne 27.09. 16:00 Kučerov - Chvalkovice 5:0 (1:0)
    Ne 27.09. 16:00 Hoštice - Pustiměř B 5:2 (1:1)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Pustiměř B - Habrovany 5:1 (3:0)
    Ne 04.10. 10:15 FK Drnovice B - Kučerov 5:0 (1:0)
    Ne 04.10. 15:30 Chvalkovice - Hoštice 1:2 (0:1)
    Ne 04.10. 15:30 Ježkovice - Bohdalice B 0:3 (0:1)
    Ne 04.10. 15:30 Opatovice - Rychtářov 3:2 (1:1)
    Ne 04.10. 15:30 Chvalkovice n.H. - Komořany 3:3 (1:1)
    Ne 04.10. 15:30 M.Málkovice - Radslavice 0:2 (0:1)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Pustiměř B - Chvalkovice 4:3 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Habrovany - Radslavice 0:4 (0:3)
    Ne 11.10. 15:00 Komořany - M.Málkovice 1:1 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Rychtářov - Chvalkovice n.H. 4:0 (3:0)
    Ne 11.10. 15:00 Bohdalice B - Opatovice 3:1 (3:0)
    Ne 11.10. 15:00 Kučerov - Ježkovice 7:0 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Hoštice - FK Drnovice B 4:3 (1:1)

    11.kolo

    Ne 18.10. 10:15 FK Drnovice B - Pustiměř B 5:4 (3:2)
    Ne 18.10. 15:00 Chvalkovice - Habrovany 1:1 (0:0)
    Ne 18.10. 15:00 Ježkovice - Hoštice 1:5 (0:3)
    Ne 18.10. 15:00 Opatovice - Kučerov 5:2 (1:2)
    Ne 18.10. 15:00 Chvalkovice n.H. - Bohdalice B 2:3 (2:0)
    Ne 18.10. 15:00 M.Málkovice - Rychtářov 1:0 (0:0)
    Ne 18.10. 15:00 Radslavice - Komořany 5:0 (3:0)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Pustiměř B - Ježkovice 0:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Habrovany - Komořany 5:0 (2:0)
    Ne 25.10. 14:30 Rychtářov - Radslavice 2:3 (0:2)
    Ne 25.10. 14:30 Bohdalice B - M.Málkovice 2:1 (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 Kučerov - Chvalkovice n.H. 0:1 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 Hoštice - Opatovice 3:1 (2:0)
    Ne 25.10. 14:30 Chvalkovice - FK Drnovice B 0:3 (0:1)

    13.kolo

    Ne 01.11. 10:15 FK Drnovice B - Habrovany 4:0 (3:0)
    Ne 01.11. 14:00 Ježkovice - Chvalkovice 4:2 (3:0)
    Ne 01.11. 14:00 Opatovice - Pustiměř B 1:2 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Chvalkovice n.H. - Hoštice 3:4 (2:3)
    Ne 01.11. 14:00 M.Málkovice - Kučerov 1:2 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Radslavice - Bohdalice B 5:1 (2:1)
    Ne 01.11. 14:00 Komořany - Rychtářov 0:1 (0:1)

    15.kolo

    So 27.03. 15:00 Pustiměř B - M.Málkovice 0:0 (0:0)
    Ne 28.03. 10:00 Ježkovice - Habrovany 2:2 (2:0)
    Ne 28.03. 10:15 FK Drnovice B - Opatovice 2:2 (0:0)
    Ne 28.03. 15:00 Chvalkovice - Chvalkovice n.H. 1:1 (1:0)
    Ne 28.03. 15:00 Hoštice - Radslavice 0:1 (0:1)
    Ne 28.03. 15:00 Kučerov - Komořany 1:3 (0:2)
    Ne 28.03. 15:00 Bohdalice B - Rychtářov 2:1 (2:0)

    16.kolo

    Ne 04.04. 15:30 Habrovany - Bohdalice B 2:1 (0:1)
    Ne 04.04. 15:30 Rychtářov - Kučerov 2:3 (1:1)
    Ne 04.04. 15:30 Komořany - Hoštice 2:3 (1:1)
    Ne 04.04. 15:30 Radslavice - Pustiměř B 2:0 (1:0)
    Ne 04.04. 15:30 M.Málkovice - Chvalkovice 0:0 (0:0)
    Ne 04.04. 15:30 Chvalkovice n.H. - FK Drnovice B 3:1 (2:0)
    Ne 04.04. 15:30 Opatovice - Ježkovice 4:0 (1:0)

    17.kolo

    Ne 11.04. 15:30 Opatovice - Habrovany 2:0 (1:0)
    Ne 11.04. 15:30 Ježkovice - Chvalkovice n.H. 2:1 (1:1)
    Ne 11.04. 15:30 FK Drnovice B - M.Málkovice 6:0 (4:0)
    Ne 11.04. 15:30 Chvalkovice - Radslavice 0:1 (0:0)
    Ne 11.04. 15:30 Pustiměř B - Komořany 2:1 (2:0)
    Ne 11.04. 15:30 Hoštice - Rychtářov 3:3 (1:2)
    Ne 11.04. 15:30 Kučerov - Bohdalice B 1:1 (1:0)

    18.kolo

    Ne 18.04. 16:00 Habrovany - Kučerov 3:1 (0:0)
    Ne 18.04. 16:00 Bohdalice B - Hoštice 1:2 (0:2)
    Ne 18.04. 16:00 Rychtářov - Pustiměř B 3:2 (3:0)
    Ne 18.04. 16:00 Komořany - Chvalkovice 0:1 (0:1)
    Ne 18.04. 16:00 Radslavice - FK Drnovice B 0:0 (0:0)
    Ne 18.04. 16:00 M.Málkovice - Ježkovice 4:2 (3:1)
    Ne 18.04. 16:00 Chvalkovice n.H. - Opatovice 6:3 (3:1)

    19.kolo

    Ne 25.04. 10:00 Ježkovice - Radslavice 0:6 (0:4)
    Ne 25.04. 10:15 FK Drnovice B - Komořany 1:1 (0:0)
    Ne 25.04. 16:00 Chvalkovice n.H. - Habrovany 2:2 (2:0)
    Ne 25.04. 16:00 Opatovice - M.Málkovice 3:3 (1:1)
    Ne 25.04. 16:00 Chvalkovice - Rychtářov 1:0 (0:0)
    Ne 25.04. 16:00 Pustiměř B - Bohdalice B 2:0 (0:0)
    Ne 25.04. 16:00 Hoštice - Kučerov 1:1 (0:0)

    20.kolo

    Ne 02.05. 16:30 Habrovany - Hoštice 1:2 (1:1)
    Ne 02.05. 16:30 Kučerov - Pustiměř B 2:1 (1:1)
    Ne 02.05. 16:30 Bohdalice B - Chvalkovice 1:2 (0:1)
    Ne 02.05. 16:30 Rychtářov - FK Drnovice B 3:4 (1:2)
    Ne 02.05. 16:30 Komořany - Ježkovice 1:3 (1:2)
    Ne 02.05. 16:30 Radslavice - Opatovice 3:2 (3:2)
    Ne 02.05. 16:30 M.Málkovice - Chvalkovice n.H. 2:0 (0:0)

    21.kolo

    Ne 09.05. 10:00 Ježkovice - Rychtářov 1:3 (1:2)
    Ne 09.05. 10:15 FK Drnovice B - Bohdalice B 5:2 (4:2)
    Ne 09.05. 16:30 M.Málkovice - Habrovany 3:0 (2:0)
    Ne 09.05. 16:30 Chvalkovice n.H. - Radslavice 0:3 (0:2)
    Ne 09.05. 16:30 Opatovice - Komořany 0:3 (0:3)
    Ne 09.05. 16:30 Chvalkovice - Kučerov 2:4 (1:2)
    Ne 09.05. 16:30 Pustiměř B - Hoštice 0:0 (0:0)

    22.kolo

    Ne 16.05. 16:30 Habrovany - Pustiměř B 3:0k
    Ne 16.05. 16:30 Bohdalice B - Ježkovice 1:0 (1:0)
    Ne 16.05. 16:30 Komořany - Chvalkovice n.H. 1:2 (1:1)
    St 02.06. 18:00 Rychtářov - Opatovice 2:0 (1:0)
    04.06. 17:30 Radslavice - M.Málkovice 6:1 (2:0)
    11.06. 17:30 Kučerov - FK Drnovice B 0:1 (0:1)
    11.06. 18:00 Hoštice - Chvalkovice 1:2 (0:0)

    23.kolo

    Ne 23.05. 16:30 Chvalkovice - Pustiměř B 1:1 (0:0)
    04.06. 18:00 Ježkovice - Kučerov 4:4 (1:1)
    04.06. 18:00 FK Drnovice B - Hoštice 1:1 (0:1)
    11.06. 18:00 Radslavice - Habrovany 6:0 (0:0)
    11.06. 18:00 M.Málkovice - Komořany 0:2 (0:2)
    11.06. 18:00 Chvalkovice n.H. - Rychtářov 0:3 (0:0)
    11.06. 18:00 Opatovice - Bohdalice B 2:0 (2:0)

    24.kolo

    Ne 30.05. 16:30 Habrovany - Chvalkovice 1:1 (0:0)
    Ne 30.05. 16:30 Pustiměř B - FK Drnovice B 3:2 (1:2)
    Ne 30.05. 16:30 Hoštice - Ježkovice 3:4 (1:1)
    Ne 30.05. 16:30 Kučerov - Opatovice 3:4 (0:2)
    Ne 30.05. 16:30 Komořany - Radslavice 1:1 (1:1)
    St 02.06. 18:00 Bohdalice B - Chvalkovice n.H. 1:0 (1:0)
    18.06. 18:00 Rychtářov - M.Málkovice 3:4 (2:1)

    25.kolo

    Ne 06.06. 10:00 Ježkovice - Pustiměř B 4:1 (2:1)
    Ne 06.06. 10:15 FK Drnovice B - Chvalkovice 1:2 (0:0)
    Ne 06.06. 16:30 Komořany - Habrovany 1:1 (1:1)
    Ne 06.06. 16:30 Radslavice - Rychtářov 6:0 (3:0)
    Ne 06.06. 16:30 M.Málkovice - Bohdalice B 2:2 (0:0)
    Ne 06.06. 16:30 Opatovice - Hoštice 3:3 (2:1)
    St 16.06. 18:00 Chvalkovice n.H. - Kučerov 0:10 (0:3)

    26.kolo

    Ne 13.06. 16:30 Habrovany - FK Drnovice B 0:3 (0:1)
    Ne 13.06. 16:30 Chvalkovice - Ježkovice 0:1 (0:0)
    Ne 13.06. 16:30 Pustiměř B - Opatovice 2:3 (1:3)
    Ne 13.06. 16:30 Hoštice - Chvalkovice n.H. 5:2 (2:0)
    Ne 13.06. 16:30 Kučerov - M.Málkovice 5:1 (2:0)
    Ne 13.06. 16:30 Bohdalice B - Radslavice 1:4 (1:0)
    Ne 13.06. 16:30 Rychtářov - Komořany 2:2 (1:0)

    14.kolo

    So 19.06. 15:30 Chvalkovice n.H. - Pustiměř B 1:1 (0:1)
    So 19.06. 16:00 Ježkovice - FK Drnovice B 8:5 (3:4)
    So 19.06. 16:30 M.Málkovice - Hoštice 1:3 (1:1)
    So 19.06. 16:30 Radslavice - Kučerov 2:4 (1:2)
    So 19.06. 16:30 Habrovany - Rychtářov 6:0 (2:0)
    Ne 20.06. 16:30 Opatovice - Chvalkovice 10:2 (3:0)
    Ne 20.06. 16:30 Komořany - Bohdalice B 5:0 (4:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 3 1 92:20 69
    2. 26 15 3 8 74:49 48
    3. 26 14 6 6 65:45 48
    4. 26 12 7 7 66:43 43
    5. 26 12 5 9 64:55 41
    6. 26 11 2 13 57:54 35
    7. 26 10 5 11 40:47 35
    8. 26 8 8 10 46:58 32
    9. 26 8 5 13 46:58 29
    10. 26 8 5 13 47:66 29
    11. 26 8 4 14 45:86 28
    12. 26 6 7 13 45:51 25
    13. 26 6 7 13 34:51 25
    14. 26 6 5 15 30:68 23