Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 5260
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pelhřimov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2322
    Týden:
    14
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Vyskytná - Pacov B 1:4 (0:0)
    So 08.08. 16:30 Plačkov - Košetice 1:1 (0:1)
    Ne 09.08. 15:00 Červená Řečice - Božejov 1:1 (1:1)
    Ne 09.08. 16:30 Počátky - Nový Rychnov 2:3 (0:3)
    Ne 09.08. 16:30 Čejov - Maraton PE 0:6 (0:2)
    Ne 09.08. 16:30 Lukavec - Žirovnice B 2:3 (2:3)
    Ne 09.08. 16:30 Obrataň - Žirov 2:2 (1:1)

    2.kolo

    So 15.08. 15:00 Nový Rychnov - Žirov 4:0 (2:0)
    So 15.08. 16:30 Košetice - Červená Řečice 1:1 (1:0)
    So 15.08. 16:30 Žirovnice B - Plačkov 2:2 (0:1)
    Ne 16.08. 15:00 Božejov - Obrataň 2:0 (0:0)
    Ne 16.08. 16:00 Maraton PE - Vyskytná 4:1 (1:1)
    Ne 16.08. 16:30 Pacov B - Lukavec 0:3 (0:2)
    Ne 16.08. 16:30 Počátky - Čejov 5:2 (3:1)

    3.kolo

    So 22.08. 15:30 Červená Řečice - Žirovnice B 2:6 (1:2)
    So 22.08. 16:30 Vyskytná - Počátky 1:4
    So 22.08. 16:30 Plačkov - Pacov B 0:4 (0:3)
    Ne 23.08. 16:30 Čejov - Nový Rychnov 2:4 (0:3)
    Ne 23.08. 16:30 Lukavec - Maraton PE 1:3
    Ne 23.08. 16:30 Obrataň - Košetice 2:1
    Ne 23.08. 16:30 Žirov - Božejov 0:3 (0:1)

    4.kolo

    So 29.08. 14:00 Maraton PE - Plačkov 5:0
    So 29.08. 16:30 Žirovnice B - Obrataň 2:3
    Ne 30.08. 15:00 Nový Rychnov - Božejov 0:1 (0:0)
    Ne 30.08. 15:00 Košetice - Žirov 7:1
    Ne 30.08. 16:30 Pacov B - Červená Řečice 3:0
    Ne 30.08. 16:30 Počátky - Lukavec 5:4
    Ne 30.08. 16:30 Čejov - Vyskytná 2:4

    5.kolo

    So 05.09. 16:00 Vyskytná - Nový Rychnov 2:1
    So 05.09. 16:00 Lukavec - Čejov 7:0 (3:0)
    So 05.09. 16:00 Plačkov - Počátky 1:3 (1:1)
    So 05.09. 16:00 Žirov - Žirovnice B 0:1 (0:1)
    Ne 06.09. 15:00 Červená Řečice - Maraton PE 4:3
    Ne 06.09. 15:00 Božejov - Košetice 0:1
    Ne 06.09. 16:00 Obrataň - Pacov B 3:1

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Žirovnice B - Božejov 3:0 (2:0)
    So 12.09. 16:00 Pacov B - Žirov 11:0 (3:0)
    So 12.09. 16:00 Vyskytná - Lukavec 2:2
    Ne 13.09. 15:00 Nový Rychnov - Košetice 2:5
    Ne 13.09. 16:00 Maraton PE - Obrataň 0:0 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Počátky - Červená Řečice 6:0
    Ne 13.09. 16:00 Čejov - Plačkov 2:2

    7.kolo

    So 19.09. 15:30 Lukavec - Nový Rychnov 4:5
    So 19.09. 15:30 Plačkov - Vyskytná 1:1 (0:1)
    So 19.09. 15:30 Žirov - Maraton PE 3:5 (0:4)
    So 19.09. 15:30 Košetice - Žirovnice B 5:3 (3:1)
    Ne 20.09. 15:00 Červená Řečice - Čejov 3:2
    Ne 20.09. 15:00 Božejov - Pacov B 0:3 (0:1)
    Ne 20.09. 15:30 Obrataň - Počátky 0:2

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Vyskytná - Červená Řečice 3:2
    Ne 27.09. 15:00 Nový Rychnov - Žirovnice B 1:0 (0:0)
    Ne 27.09. 15:30 Pacov B - Košetice 1:1 (0:1)
    Ne 27.09. 15:30 Maraton PE - Božejov 1:1 (0:1)
    Ne 27.09. 15:30 Počátky - Žirov 5:1
    Ne 27.09. 15:30 Čejov - Obrataň 1:1 (0:1)
    Ne 27.09. 15:30 Lukavec - Plačkov 8:0 (3:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Plačkov - Nový Rychnov 0:9 (0:6)
    So 03.10. 15:00 Žirov - Čejov 3:3
    So 03.10. 15:00 Košetice - Maraton PE 3:1
    Ne 04.10. 10:15 Žirovnice B - Pacov B 0:2 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Červená Řečice - Lukavec 1:6
    Ne 04.10. 15:00 Obrataň - Vyskytná 2:2 (0:2)
    Ne 04.10. 15:00 Božejov - Počátky 1:2

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Vyskytná - Žirov 3:1
    So 10.10. 15:00 Plačkov - Červená Řečice 3:2 (3:0)
    Ne 11.10. 15:00 Nový Rychnov - Pacov B 3:2
    Ne 11.10. 15:00 Maraton PE - Žirovnice B 5:2
    Ne 11.10. 15:00 Počátky - Košetice 1:4
    Ne 11.10. 15:00 Čejov - Božejov 1:3
    Ne 11.10. 15:00 Lukavec - Obrataň 4:3

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Vyskytná - Košetice 2:2
    So 24.10. 14:30 Plačkov - Žirov 4:3
    Ne 25.10. 14:30 Nový Rychnov - Maraton PE 4:0
    Ne 25.10. 14:30 Počátky - Pacov B 3:4 (0:3)
    Ne 25.10. 14:30 Čejov - Žirovnice B 1:3
    Ne 25.10. 14:30 Lukavec - Božejov 3:3 (1:3)
    Ne 25.10. 14:30 Červená Řečice - Obrataň 3:3

    11.kolo

    St 28.10. 10:15 Žirovnice B - Počátky 5:2 (0:2)
    St 28.10. 14:30 Červená Řečice - Nový Rychnov 1:0 (1:0)
    St 28.10. 14:30 Obrataň - Plačkov 1:0 (0:0)
    St 28.10. 14:30 Žirov - Lukavec 5:3 (0:3)
    St 28.10. 14:30 Božejov - Vyskytná 8:2 (3:1)
    St 28.10. 14:30 Košetice - Čejov 4:0
    St 28.10. 14:30 Pacov B - Maraton PE 3:0 (3:0)

    13.kolo

    So 31.10. 13:30 Žirov - Červená Řečice 4:0
    So 31.10. 13:30 Košetice - Lukavec 2:1
    So 31.10. 13:30 Pacov B - Čejov 5:0 (3:0)
    Ne 01.11. 13:30 Obrataň - Nový Rychnov 0:0 (0:0)
    Ne 01.11. 13:30 Božejov - Plačkov 2:1
    Ne 01.11. 13:30 Žirovnice B - Vyskytná 5:0
    Ne 01.11. 13:30 Maraton PE - Počátky 3:0

    15.kolo

    So 27.03. 00:00 Červená Řečice - Košetice 1:3
    So 27.03. 00:00 Obrataň - Božejov 1:3 (1:0)
    So 27.03. 00:00 Žirov - Nový Rychnov 0:3
    So 27.03. 00:00 Plačkov - Žirovnice B 1:1 (0:1)
    So 27.03. 00:00 Lukavec - Pacov B 3:1 (1:1)
    So 27.03. 00:00 Vyskytná - Maraton PE 1:5
    So 27.03. 00:00 Čejov - Počátky 1:3

    16.kolo

    So 03.04. 00:00 Nový Rychnov - Čejov 1:1
    So 03.04. 00:00 Počátky - Vyskytná 7:0
    So 03.04. 00:00 Maraton PE - Lukavec 1:5
    So 03.04. 00:00 Pacov B - Plačkov 7:0
    So 03.04. 00:00 Žirovnice B - Červená Řečice 3:1
    So 03.04. 00:00 Košetice - Obrataň 0:2
    So 03.04. 00:00 Božejov - Žirov 2:1 (0:0)

    17.kolo

    So 10.04. 00:00 Božejov - Nový Rychnov 2:1 (1:0)
    So 10.04. 00:00 Žirov - Košetice 0:1
    So 10.04. 00:00 Obrataň - Žirovnice B 1:2 (1:1)
    So 10.04. 00:00 Červená Řečice - Pacov B 1:3 (0:2)
    So 10.04. 00:00 Plačkov - Maraton PE 2:3
    So 10.04. 00:00 Lukavec - Počátky 2:1
    So 10.04. 00:00 Vyskytná - Čejov 1:2 (1:2)

    18.kolo

    So 17.04. 00:00 Nový Rychnov - Vyskytná 2:0 (0:0)
    So 17.04. 00:00 Čejov - Lukavec 0:2 (0:0)
    So 17.04. 00:00 Počátky - Plačkov 0:0 (0:0)
    So 17.04. 00:00 Maraton PE - Červená Řečice 1:4
    So 17.04. 00:00 Pacov B - Obrataň 5:1 (1:0)
    So 17.04. 00:00 Žirovnice B - Žirov 4:1
    So 17.04. 00:00 Košetice - Božejov 4:0 (4:0)

    19.kolo

    So 24.04. 00:00 Košetice - Nový Rychnov 1:3
    So 24.04. 00:00 Božejov - Žirovnice B 0:1 (0:1)
    So 24.04. 00:00 Žirov - Pacov B 0:1 (0:0)
    So 24.04. 00:00 Obrataň - Maraton PE 3:2
    So 24.04. 00:00 Červená Řečice - Počátky 3:3
    So 24.04. 00:00 Plačkov - Čejov 2:1 (2:0)
    So 24.04. 00:00 Lukavec - Vyskytná 4:0

    20.kolo

    So 01.05. 00:00 Nový Rychnov - Lukavec 1:2
    So 01.05. 00:00 Vyskytná - Plačkov 4:1
    So 01.05. 00:00 Čejov - Červená Řečice 3:3
    So 01.05. 00:00 Počátky - Obrataň 6:2
    So 01.05. 00:00 Maraton PE - Žirov 2:3
    So 01.05. 00:00 Pacov B - Božejov 5:1
    So 01.05. 00:00 Žirovnice B - Košetice 1:5

    21.kolo

    So 08.05. 00:00 Žirovnice B - Nový Rychnov 3:2 (2:1)
    So 08.05. 00:00 Košetice - Pacov B 1:5 (1:3)
    So 08.05. 00:00 Božejov - Maraton PE 3:0 (1:0)
    So 08.05. 00:00 Žirov - Počátky 3:1
    So 08.05. 00:00 Obrataň - Čejov 2:4
    So 08.05. 00:00 Červená Řečice - Vyskytná 2:2 (1:1)
    So 08.05. 00:00 Plačkov - Lukavec 1:4

    22.kolo

    So 15.05. 00:00 Nový Rychnov - Plačkov 2:1 (1:0)
    So 15.05. 00:00 Lukavec - Červená Řečice 3:0
    So 15.05. 00:00 Vyskytná - Obrataň 0:3
    So 15.05. 00:00 Čejov - Žirov 2:3
    So 15.05. 00:00 Počátky - Božejov 0:0 (0:0)
    So 15.05. 00:00 Maraton PE - Košetice 2:1 (0:1)
    So 15.05. 00:00 Pacov B - Žirovnice B 0:0

    23.kolo

    So 22.05. 00:00 Pacov B - Nový Rychnov 3:1 (1:0)
    So 22.05. 00:00 Žirovnice B - Maraton PE 3:3
    So 22.05. 00:00 Košetice - Počátky 2:4
    So 22.05. 00:00 Božejov - Čejov 3:1 (1:0)
    So 22.05. 00:00 Žirov - Vyskytná 4:2
    So 22.05. 00:00 Obrataň - Lukavec 3:4
    So 22.05. 00:00 Červená Řečice - Plačkov 2:0

    24.kolo

    So 29.05. 00:00 Nový Rychnov - Červená Řečice 3:1
    So 29.05. 00:00 Plačkov - Obrataň 0:2
    So 29.05. 00:00 Lukavec - Žirov 4:3
    So 29.05. 00:00 Vyskytná - Božejov 0:4
    So 29.05. 00:00 Čejov - Košetice 3:2 (0:2)
    So 29.05. 00:00 Počátky - Žirovnice B 4:0
    So 29.05. 00:00 Maraton PE - Pacov B 0:5 (0:2)

    25.kolo

    So 05.06. 00:00 Maraton PE - Nový Rychnov 1:2
    So 05.06. 00:00 Pacov B - Počátky 4:0 (4:0)
    So 05.06. 00:00 Žirovnice B - Čejov 4:1
    So 05.06. 00:00 Košetice - Vyskytná 12:1
    So 05.06. 00:00 Božejov - Lukavec 2:1 (1:0)
    So 05.06. 00:00 Žirov - Plačkov 2:4
    So 05.06. 00:00 Obrataň - Červená Řečice 1:1

    26.kolo

    So 12.06. 00:00 Nový Rychnov - Obrataň 3:0 (1:0)
    So 12.06. 00:00 Červená Řečice - Žirov 2:0
    So 12.06. 00:00 Plačkov - Božejov 1:0
    So 12.06. 00:00 Lukavec - Košetice 3:0
    So 12.06. 00:00 Vyskytná - Žirovnice B 4:2 (2:1)
    So 12.06. 00:00 Čejov - Pacov B 3:10 (2:6)
    So 12.06. 00:00 Počátky - Maraton PE 5:3

    14.kolo

    So 19.06. 00:00 Košetice - Plačkov 0:3 (0:1)
    So 19.06. 00:00 Žirovnice B - Lukavec 2:2
    So 19.06. 00:00 Pacov B - Vyskytná 3:0
    So 19.06. 00:00 Maraton PE - Čejov 8:0
    So 19.06. 00:00 Nový Rychnov - Počátky 4:1
    So 19.06. 00:00 Žirov - Obrataň 1:1
    So 19.06. 00:00 Božejov - Červená Řečice 5:2 (3:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 2 4 95:25 62
    2. 26 16 3 7 87:47 51
    3. 26 16 2 8 64:35 50
    4. 26 14 4 8 50:36 46
    5. 26 14 3 9 75:53 45
    6. 26 13 5 8 61:50 44
    7. 26 13 4 9 69:44 43
    8. 26 11 3 12 67:59 36
    9. 26 8 8 10 42:51 32
    10. 26 6 7 13 43:71 25
    11. 26 6 6 14 31:71 24
    12. 26 6 5 15 39:89 23
    13. 26 6 3 17 44:80 21
    14. 26 3 5 18 38:94 14