Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 525
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Hodonín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2705
    Týden:
    19
    Dnes:
    0
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 16:30 Velká n.Veličkou B - Bzenec B 1:1 (0:0)
    So 13.08. 16:30 Vnorovy B - Lipov B 0:1
    Ne 14.08. 16:30 Vřesovice - Nová Lhota 3:4
    Ne 14.08. 16:30 Suchov - Javorník 3:2
    Ne 14.08. 16:30 Petrov - Hrubá Vrbka 3:1
    Ne 14.08. 16:30 Domanín - Hodonín 0:1

    2.kolo

    So 20.08. 16:30 Velká n.Veličkou B - Vřesovice 10:1
    Ne 21.08. 10:00 Bzenec B - Hodonín 1:1 (0:0)
    Ne 21.08. 10:00 Lipov B - Domanín 0:3
    Ne 21.08. 10:00 Javorník - Žeravice 0:0 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Hrubá Vrbka - Vnorovy B 5:1
    Ne 21.08. 16:30 Nová Lhota - Suchov 0:2

    3.kolo

    Ne 28.08. 16:30 Vřesovice - Bzenec B 0:4 (0:2)
    Ne 28.08. 16:30 Suchov - Velká n.Veličkou B 1:2
    Ne 28.08. 16:30 Žeravice - Nová Lhota 1:2
    Ne 28.08. 16:30 Petrov - Javorník 1:2
    Ne 28.08. 16:30 Domanín - Hrubá Vrbka 5:1
    Ne 28.08. 16:30 Hodonín - Lipov B 6:0

    4.kolo

    So 03.09. 16:30 Velká n.Veličkou B - Žeravice 3:0
    Ne 04.09. 10:00 Bzenec B - Lipov B 2:0 (2:0)
    Ne 04.09. 10:00 Javorník - Vnorovy B 5:1 (1:1)
    Ne 04.09. 16:30 Hrubá Vrbka - Hodonín 1:4
    Ne 04.09. 16:30 Nová Lhota - Petrov 4:1
    Ne 04.09. 16:30 Vřesovice - Suchov 1:2

    5.kolo

    So 10.09. 16:30 Vnorovy B - Nová Lhota 0:1 (0:1)
    Ne 11.09. 10:00 Lipov B - Hrubá Vrbka 1:2
    Ne 11.09. 16:30 Suchov - Bzenec B 2:1 (2:0)
    Ne 11.09. 16:30 Žeravice - Vřesovice 2:0
    Ne 11.09. 16:30 Petrov - Velká n.Veličkou B 2:1
    Ne 11.09. 16:30 Domanín - Javorník 3:2

    6.kolo

    So 17.09. 16:00 Velká n.Veličkou B - Vnorovy B 0:1 (0:1)
    Ne 18.09. 10:00 Bzenec B - Hrubá Vrbka 6:2 (4:0)
    Ne 18.09. 10:00 Javorník - Hodonín 2:2
    Ne 18.09. 16:00 Nová Lhota - Domanín 1:1
    Ne 18.09. 16:00 Vřesovice - Petrov 2:6
    Ne 18.09. 16:00 Suchov - Žeravice 3:0

    7.kolo

    So 24.09. 16:00 Vnorovy B - Vřesovice 3:0 (3:0)
    Ne 25.09. 10:00 Lipov B - Javorník 2:1
    Ne 25.09. 16:00 Žeravice - Bzenec B 1:4 (0:4)
    Ne 25.09. 16:00 Petrov - Suchov 1:0
    Ne 25.09. 16:00 Domanín - Velká n.Veličkou B 5:0
    Ne 25.09. 16:00 Hodonín - Nová Lhota 2:1

    8.kolo

    So 01.10. 15:30 Velká n.Veličkou B - Hodonín 1:2
    Ne 02.10. 10:00 Javorník - Hrubá Vrbka 3:1
    Ne 02.10. 15:30 Nová Lhota - Lipov B 1:0
    Ne 02.10. 15:30 Vřesovice - Domanín 2:5
    Ne 02.10. 15:30 Suchov - Vnorovy B 1:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:30 Žeravice - Petrov 2:1

    9.kolo

    So 08.10. 15:30 Vnorovy B - Žeravice 0:2 (0:1)
    Ne 09.10. 10:00 Lipov B - Velká n.Veličkou B 4:2
    Ne 09.10. 15:30 Petrov - Bzenec B 4:1 (2:0)
    Ne 09.10. 15:30 Domanín - Suchov 2:0
    Ne 09.10. 15:30 Hodonín - Vřesovice 6:0
    Ne 09.10. 15:30 Hrubá Vrbka - Nová Lhota 0:2

    10.kolo

    So 15.10. 15:00 Velká n.Veličkou B - Hrubá Vrbka 2:1
    Ne 16.10. 10:00 Bzenec B - Javorník 3:2 (2:1)
    Ne 16.10. 15:00 Vřesovice - Lipov B 1:3
    Ne 16.10. 15:00 Suchov - Hodonín 2:4
    Ne 16.10. 15:00 Žeravice - Domanín 0:2
    Ne 16.10. 15:00 Petrov - Vnorovy B 4:3

    11.kolo

    So 22.10. 15:00 Vnorovy B - Bzenec B 0:2 (0:1)
    Ne 23.10. 10:00 Lipov B - Suchov 1:2
    Ne 23.10. 10:00 Javorník - Nová Lhota 0:0 (0:0)
    Ne 23.10. 15:00 Domanín - Petrov 2:1
    Ne 23.10. 15:00 Hodonín - Žeravice 5:0
    Ne 23.10. 15:00 Hrubá Vrbka - Vřesovice 3:0

    12.kolo

    So 29.10. 14:00 Velká n.Veličkou B - Javorník 2:0
    So 29.10. 14:00 Vnorovy B - Domanín 3:2 (1:0)
    Ne 30.10. 10:00 Bzenec B - Nová Lhota 1:1 (1:1)
    Ne 30.10. 14:00 Suchov - Hrubá Vrbka 2:0
    Ne 30.10. 14:00 Žeravice - Lipov B 3:1
    Ne 30.10. 14:00 Petrov - Hodonín 1:1

    13.kolo

    Ne 06.11. 10:00 Lipov B - Petrov 0:2
    Ne 06.11. 10:00 Javorník - Vřesovice 6:1
    Ne 06.11. 13:30 Domanín - Bzenec B 0:2 (0:1)
    Ne 06.11. 13:30 Hodonín - Vnorovy B 3:2
    Ne 06.11. 13:30 Hrubá Vrbka - Žeravice 0:1
    Ne 06.11. 13:30 Nová Lhota - Velká n.Veličkou B 3:3

    14.kolo

    Ne 13.11. 10:00 Lipov B - Vnorovy B 1:4 (1:3)
    Ne 13.11. 10:00 Javorník - Suchov 0:2
    Ne 13.11. 10:00 Bzenec B - Velká n.Veličkou B 4:2 (2:1)
    Ne 13.11. 13:30 Hodonín - Domanín 1:1
    Ne 13.11. 13:30 Hrubá Vrbka - Petrov 0:3
    Ne 13.11. 13:30 Nová Lhota - Vřesovice 4:2

    16.kolo

    Ne 26.03. 10:00 Bzenec B - Vřesovice 8:0 (1:0)
    Po 01.05. 10:00 Javorník - Petrov 3:3 (2:2)
    Po 01.05. 10:00 Lipov B - Hodonín 3:6
    Po 01.05. 16:30 Nová Lhota - Žeravice 1:3 (0:1)
    12.05. 17:30 Velká n.Veličkou B - Suchov 0:3
    So 27.05. 17:30 Hrubá Vrbka - Domanín 0:2

    18.kolo

    So 08.04. 16:00 Velká n.Veličkou B - Petrov 2:1 (1:1)
    Ne 09.04. 10:00 Bzenec B - Suchov 1:1 (1:0)
    Ne 09.04. 10:00 Javorník - Domanín 1:4 (0:0)
    Ne 09.04. 16:00 Vřesovice - Žeravice 1:1 (1:0)
    Ne 09.04. 16:00 Nová Lhota - Vnorovy B 2:0
    Ne 09.04. 16:00 Hrubá Vrbka - Lipov B 1:3 (0:3)

    19.kolo

    So 15.04. 16:30 Vnorovy B - Velká n.Veličkou B 2:2 (2:0)
    Ne 16.04. 10:00 Domanín - Nová Lhota 4:2 (3:1)
    Ne 16.04. 16:30 Hrubá Vrbka - Bzenec B 1:4 (1:1)
    Ne 16.04. 16:30 Hodonín - Javorník 6:2 (5:1)
    Ne 16.04. 16:30 Petrov - Vřesovice 1:2 (0:1)
    Ne 16.04. 16:30 Žeravice - Suchov 1:2 (0:1)

    20.kolo

    So 22.04. 16:30 Velká n.Veličkou B - Domanín 1:1 (0:0)
    Ne 23.04. 10:00 Bzenec B - Žeravice 2:1 (1:0)
    Ne 23.04. 10:00 Javorník - Lipov B 1:1 (0:0)
    Ne 23.04. 16:30 Suchov - Petrov 1:1 (0:0)
    Ne 23.04. 16:30 Vřesovice - Vnorovy B 2:3 (1:1)
    Ne 23.04. 16:30 Nová Lhota - Hodonín 2:3 (2:0)

    21.kolo

    So 29.04. 16:30 Hrubá Vrbka - Javorník 2:3 (0:1)
    So 29.04. 16:30 Hodonín - Velká n.Veličkou B 4:0 (3:0)
    Ne 30.04. 16:30 Petrov - Žeravice 5:2 (2:0)
    12.05. 17:00 Lipov B - Nová Lhota 0:2
    19.05. 00:00 Vnorovy B - Suchov 3:4
    19.05. 16:30 Domanín - Vřesovice 6:0

    22.kolo

    So 06.05. 16:30 Bzenec B - Petrov 2:0 (2:0)
    So 06.05. 16:30 Žeravice - Vnorovy B 3:1 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Suchov - Domanín 3:2
    So 06.05. 16:30 Velká n.Veličkou B - Lipov B 3:0
    So 06.05. 16:30 Nová Lhota - Hrubá Vrbka 0:1
    Ne 07.05. 16:30 Vřesovice - Hodonín 0:3

    17.kolo

    Po 08.05. 10:00 Lipov B - Bzenec B 1:3 (1:1)
    Po 08.05. 10:00 Vnorovy B - Javorník 3:0
    Po 08.05. 16:30 Hodonín - Hrubá Vrbka 2:0
    Po 08.05. 16:30 Petrov - Nová Lhota 3:0
    Po 08.05. 16:30 Žeravice - Velká n.Veličkou B 1:1 (1:1)
    Po 08.05. 16:30 Suchov - Vřesovice 6:0

    23.kolo

    So 13.05. 16:30 Vnorovy B - Petrov 0:1
    Ne 14.05. 10:00 Javorník - Bzenec B 3:3 (0:2)
    Ne 14.05. 10:00 Lipov B - Vřesovice 0:1
    Ne 14.05. 16:30 Hrubá Vrbka - Velká n.Veličkou B 1:4
    Ne 14.05. 16:30 Hodonín - Suchov 2:0
    Ne 14.05. 16:30 Domanín - Žeravice 0:0 (0:0)

    24.kolo

    Ne 21.05. 00:00 Bzenec B - Vnorovy B 5:1 (4:1)
    Ne 21.05. 00:00 Petrov - Domanín 1:0
    Ne 21.05. 00:00 Žeravice - Hodonín 1:7
    Ne 21.05. 00:00 Suchov - Lipov B 0:0 (0:0)
    Ne 21.05. 00:00 Vřesovice - Hrubá Vrbka 3:5
    Ne 21.05. 00:00 Nová Lhota - Javorník 1:3

    25.kolo

    Ne 28.05. 00:00 Nová Lhota - Bzenec B 1:4 (0:3)
    Ne 28.05. 00:00 Javorník - Velká n.Veličkou B 4:2
    Ne 28.05. 00:00 Hrubá Vrbka - Suchov 1:4
    Ne 28.05. 00:00 Lipov B - Žeravice 0:3 (0:0)
    Ne 28.05. 00:00 Hodonín - Petrov 0:1
    Ne 28.05. 00:00 Domanín - Vnorovy B 3:0

    26.kolo

    So 03.06. 16:30 Bzenec B - Domanín 2:1 (0:0)
    So 03.06. 16:30 Vnorovy B - Hodonín 0:4
    Ne 04.06. 16:30 Petrov - Lipov B 3:2
    Ne 04.06. 16:30 Žeravice - Hrubá Vrbka 5:1 (2:0)
    Ne 04.06. 16:30 Vřesovice - Javorník 1:4
    Po 05.06. 17:30 Velká n.Veličkou B - Nová Lhota 1:1

    15.kolo

    Ne 11.06. 11:00 Suchov - Nová Lhota 2:4 (2:1)
    Ne 11.06. 11:00 Žeravice - Javorník 3:1 (1:0)
    Ne 11.06. 11:00 Vnorovy B - Hrubá Vrbka 1:1 (0:0)
    Ne 11.06. 11:00 Domanín - Lipov B 3:1 (2:0)
    Ne 11.06. 11:00 Hodonín - Bzenec B 0:1 (0:0)
    Ne 11.06. 11:00 Vřesovice - Velká n.Veličkou B 0:4 (0:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 18 4 2 75:22 58
    2. 24 17 5 2 67:26 56
    3. 24 15 3 6 48:29 48
    4. 24 14 4 6 57:25 46
    5. 24 14 3 7 50:33 45
    6. 24 10 5 9 40:40 35
    7. 24 10 4 10 36:43 34
    8. 24 9 6 9 49:43 33
    9. 24 8 6 10 50:50 30
    10. 24 6 2 16 32:54 20
    11. 24 5 2 17 25:55 17
    12. 24 5 1 18 31:64 16
    13. 24 2 1 21 23:99 7