Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 5197
  • Návštěvy: 7/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Hodonín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2571
    Týden:
    7
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Hroznová Lhota B - Domanín 0:1 (0:0)
    So 08.08. 16:30 Ratíškovice B - Hodonín 11:3 (4:3)
    Ne 09.08. 10:00 Kozojídky - Nová Lhota 4:0 (2:0)
    Ne 09.08. 16:30 Strážnice - Bzenec B 2:6 (1:3)
    Ne 09.08. 16:30 Lipov - Moravský Písek 0k:3
    Ne 09.08. 16:30 Petrov - KEN Veselí 1:3 (1:2)
    Ne 09.08. 16:30 Suchov - Velká n.Veličkou B 1:1 (1:0)

    2.kolo

    So 15.08. 16:30 Hroznová Lhota B - Kozojídky 3:2 (1:1)
    Ne 16.08. 16:30 Domanín - Velká n.Veličkou B 5:2 (2:0)
    Ne 16.08. 16:30 KEN Veselí - Suchov 2:1 (0:0)
    Ne 16.08. 16:30 Moravský Písek - Petrov 0:1 (0:1)
    Ne 16.08. 16:30 Bzenec B - Lipov 3:0k
    Ne 16.08. 16:30 Strážnice - Hodonín 5:1 (1:1)
    Ne 16.08. 16:30 Nová Lhota - Ratíškovice B 0:0 (0:0)

    3.kolo

    Ne 23.08. 10:00 Kozojídky - Domanín 5:0 (3:0)
    Ne 23.08. 10:00 Velká n.Veličkou B - KEN Veselí 3:3 (2:1)
    Ne 23.08. 10:15 Ratíškovice B - Hroznová Lhota B 0:0 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Strážnice - Nová Lhota 3:1 (2:1)
    Ne 23.08. 16:30 Lipov - Hodonín 0k:0k
    Ne 23.08. 16:30 Petrov - Bzenec B 1:1 (1:0)
    Ne 23.08. 16:30 Suchov - Moravský Písek 1:4 (0:1)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Hroznová Lhota B - Strážnice 3:1 (1:1)
    Ne 30.08. 10:00 Kozojídky - Ratíškovice B 3:0 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Domanín - KEN Veselí 1:1 (0:1)
    Ne 30.08. 16:30 Moravský Písek - Velká n.Veličkou B 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Bzenec B - Suchov 3:1 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Hodonín - Petrov 1:8 (1:3)
    Ne 30.08. 16:30 Nová Lhota - Lipov 3:0k

    5.kolo

    So 05.09. 00:00 Ratíškovice B - Domanín 3:0 (1:0)
    So 05.09. 00:00 Strážnice - Kozojídky 4:0 (2:0)
    So 05.09. 00:00 Lipov - Hroznová Lhota B 0k:3
    So 05.09. 00:00 Petrov - Nová Lhota 3:0 (1:0)
    So 05.09. 00:00 Suchov - Hodonín 3:0k
    So 05.09. 00:00 Velká n.Veličkou B - Bzenec B 1:5 (1:2)
    So 05.09. 00:00 KEN Veselí - Moravský Písek 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 00:00 Domanín - Moravský Písek 0:2 (0:1)
    So 12.09. 00:00 Bzenec B - KEN Veselí 1:2 (1:1)
    So 12.09. 00:00 Hodonín - Velká n.Veličkou B 0k:3
    So 12.09. 00:00 Nová Lhota - Suchov 0:4 (0:3)
    So 12.09. 00:00 Hroznová Lhota B - Petrov 2:2 (2:2)
    So 12.09. 00:00 Kozojídky - Lipov 3:0 (2:0)
    So 12.09. 00:00 Ratíškovice B - Strážnice 1:3 (1:2)

    7.kolo

    So 19.09. 00:00 Strážnice - Domanín 4:1 (1:1)
    So 19.09. 00:00 Lipov - Ratíškovice B 0k:3
    So 19.09. 00:00 Petrov - Kozojídky 2:0 (1:0)
    So 19.09. 00:00 Suchov - Hroznová Lhota B 2:7 (0:3)
    So 19.09. 00:00 Velká n.Veličkou B - Nová Lhota 4:1 (3:0)
    So 19.09. 00:00 KEN Veselí - Hodonín 5:0 (4:0)
    So 19.09. 00:00 Moravský Písek - Bzenec B 6:0 (4:0)

    8.kolo

    So 26.09. 00:00 Domanín - Bzenec B 1:1 (1:1)
    So 26.09. 00:00 Hodonín - Moravský Písek 0k:3
    So 26.09. 00:00 Nová Lhota - KEN Veselí 1:2 (0:2)
    So 26.09. 00:00 Hroznová Lhota B - Velká n.Veličkou B 4:2 (2:1)
    So 26.09. 00:00 Kozojídky - Suchov 7:2 (1:3)
    So 26.09. 00:00 Ratíškovice B - Petrov 3:2 (0:2)
    So 26.09. 00:00 Strážnice - Lipov 3:0k

    9.kolo

    So 03.10. 00:00 Lipov - Domanín 0k:3
    So 03.10. 00:00 Petrov - Strážnice 0:2 (0:1)
    So 03.10. 00:00 Suchov - Ratíškovice B 1:3 (1:0)
    So 03.10. 00:00 Velká n.Veličkou B - Kozojídky 2:3 (1:2)
    So 03.10. 00:00 KEN Veselí - Hroznová Lhota B 0:0 (0:0)
    So 03.10. 00:00 Moravský Písek - Nová Lhota 1:0 (1:0)
    So 03.10. 00:00 Bzenec B - Hodonín 7:2 (5:1)

    10.kolo

    So 10.10. 00:00 Domanín - Hodonín 3:0 (1:0)
    So 10.10. 00:00 Nová Lhota - Bzenec B 3:1 (1:0)
    So 10.10. 00:00 Hroznová Lhota B - Moravský Písek 0:1 (0:1)
    So 10.10. 00:00 Kozojídky - KEN Veselí 0:1 (0:1)
    So 10.10. 00:00 Ratíškovice B - Velká n.Veličkou B 2:4 (1:1)
    So 10.10. 00:00 Strážnice - Suchov 4:0 (1:0)
    So 10.10. 00:00 Lipov - Petrov 0k:3

    11.kolo

    So 17.10. 00:00 Petrov - Domanín 5:0 (3:0)
    So 17.10. 00:00 Suchov - Lipov 3:0k
    So 17.10. 00:00 Velká n.Veličkou B - Strážnice 0:3 (0:2)
    So 17.10. 00:00 KEN Veselí - Ratíškovice B 2:0 (1:0)
    So 17.10. 00:00 Moravský Písek - Kozojídky 2:1 (1:1)
    So 17.10. 00:00 Bzenec B - Hroznová Lhota B 2:2 (1:1)
    So 17.10. 00:00 Hodonín - Nová Lhota 0k:3

    12.kolo

    So 24.10. 00:00 Domanín - Nová Lhota 2:0 (1:0)
    So 24.10. 00:00 Hroznová Lhota B - Hodonín 4:0 (3:0)
    So 24.10. 00:00 Kozojídky - Bzenec B 3:6 (2:5)
    So 24.10. 00:00 Ratíškovice B - Moravský Písek 3:1 (3:0)
    So 24.10. 00:00 Strážnice - KEN Veselí 1:1 (0:1)
    So 24.10. 00:00 Lipov - Velká n.Veličkou B 0k:3
    So 24.10. 00:00 Petrov - Suchov 1:0 (1:0)

    13.kolo

    So 31.10. 00:00 Suchov - Domanín 0:2 (0:2)
    So 31.10. 00:00 Velká n.Veličkou B - Petrov 3:2 (1:2)
    So 31.10. 00:00 KEN Veselí - Lipov 3:0k
    So 31.10. 00:00 Moravský Písek - Strážnice 0:0 (0:0)
    So 31.10. 00:00 Bzenec B - Ratíškovice B 3:2 (3:1)
    So 31.10. 00:00 Hodonín - Kozojídky 0k:3
    So 31.10. 00:00 Nová Lhota - Hroznová Lhota B 1:2 (0:2)

    14.kolo

    So 20.03. 00:00 Domanín - Hroznová Lhota B 2:0 (1:0)
    So 20.03. 00:00 Nová Lhota - Kozojídky 2:3 (0:2)
    So 20.03. 00:00 Hodonín - Ratíškovice B 0:5 (0:0)
    So 20.03. 00:00 Bzenec B - Strážnice 3:2 (3:1)
    So 20.03. 00:00 Moravský Písek - Lipov 3:0k
    So 20.03. 00:00 KEN Veselí - Petrov 1:1 (0:0)
    So 20.03. 00:00 Velká n.Veličkou B - Suchov 1:1 (1:1)

    15.kolo

    So 27.03. 00:00 Velká n.Veličkou B - Domanín 1:3 (0:1)
    So 27.03. 00:00 Suchov - KEN Veselí 1:1 (0:1)
    So 27.03. 00:00 Petrov - Moravský Písek 1:0 (0:0)
    So 27.03. 00:00 Lipov - Bzenec B 0k:3
    So 27.03. 00:00 Hodonín - Strážnice 0:6 (0:3)
    So 27.03. 00:00 Ratíškovice B - Nová Lhota 1:0 (0:0)
    So 27.03. 00:00 Kozojídky - Hroznová Lhota B 2:1 (1:1)

    16.kolo

    So 03.04. 15:30 Hroznová Lhota B - Ratíškovice B 1:0 (1:0)
    Ne 04.04. 10:15 Domanín - Kozojídky 1:1 (1:0)
    Ne 04.04. 15:30 Nová Lhota - Strážnice 2:4 (1:3)
    Ne 04.04. 15:30 Hodonín - Lipov 0k:0k
    Ne 04.04. 15:30 Bzenec B - Petrov 2:0 (1:0)
    Ne 04.04. 15:30 Moravský Písek - Suchov 2:1 (0:1)
    Ne 04.04. 15:30 KEN Veselí - Velká n.Veličkou B 4:1 (2:0)

    17.kolo

    Ne 11.04. 10:00 Velká n.Veličkou B - Moravský Písek 1:1 (0:0)
    Ne 11.04. 10:15 Ratíškovice B - Kozojídky 2:1 (2:0)
    Ne 11.04. 15:30 KEN Veselí - Domanín 2:2 (1:2)
    Ne 11.04. 15:30 Suchov - Bzenec B 0:2 (0:1)
    Ne 11.04. 15:30 Petrov - Hodonín 4:0 (0:0)
    Ne 11.04. 15:30 Lipov - Nová Lhota 0k:3
    Ne 11.04. 15:30 Strážnice - Hroznová Lhota B 2:1 (2:0)

    18.kolo

    So 17.04. 16:00 Hroznová Lhota B - Lipov 3:0k
    Ne 18.04. 10:00 Kozojídky - Strážnice 0:1 (0:0)
    Ne 18.04. 16:00 Domanín - Ratíškovice B 2:0 (0:0)
    Ne 18.04. 16:00 Nová Lhota - Petrov 1:1 (1:0)
    Ne 18.04. 16:00 Hodonín - Suchov 0:4 (0:3)
    Ne 18.04. 16:00 Bzenec B - Velká n.Veličkou B 1:0 (0:0)
    Ne 18.04. 16:00 Moravský Písek - KEN Veselí 1:1 (1:0)

    19.kolo

    Ne 25.04. 10:00 Velká n.Veličkou B - Hodonín 3:0 (2:0)
    Ne 25.04. 16:00 Moravský Písek - Domanín 1:0 (1:0)
    Ne 25.04. 16:00 KEN Veselí - Bzenec B 0:5 (0:5)
    Ne 25.04. 16:00 Suchov - Nová Lhota 3:1 (0:1)
    Ne 25.04. 16:00 Petrov - Hroznová Lhota B 2:1 (2:1)
    Ne 25.04. 16:00 Lipov - Kozojídky 0k:3
    Ne 25.04. 16:00 Strážnice - Ratíškovice B 4:2 (2:1)

    20.kolo

    So 01.05. 16:30 Hroznová Lhota B - Suchov 5:2 (3:1)
    Ne 02.05. 10:00 Kozojídky - Petrov 2:0 (1:0)
    Ne 02.05. 10:15 Ratíškovice B - Lipov 4:1 (3:1)
    Ne 02.05. 16:30 Domanín - Strážnice 0:4 (0:2)
    Ne 02.05. 16:30 Nová Lhota - Velká n.Veličkou B 1:2 (0:0)
    Ne 02.05. 16:30 Hodonín - KEN Veselí 0:6 (0:4)
    Ne 02.05. 16:30 Bzenec B - Moravský Písek 5:1 (1:0)

    21.kolo

    Ne 09.05. 10:00 Velká n.Veličkou B - Hroznová Lhota B 0:2 (0:1)
    Ne 09.05. 10:30 Suchov - Kozojídky 2:1 (1:0)
    Ne 09.05. 10:30 Petrov - Ratíškovice B 2:0 (1:0)
    Ne 09.05. 10:30 Lipov - Strážnice 0k:3 (1:0)
    Ne 09.05. 16:30 Bzenec B - Domanín 4:2 (2:1)
    Ne 09.05. 16:30 Moravský Písek - Hodonín 14:0 (10:0)
    Ne 09.05. 16:30 KEN Veselí - Nová Lhota 4:0 (3:0)

    22.kolo

    So 15.05. 16:30 Domanín - Lipov 4:2 (1:1)
    So 15.05. 16:30 Strážnice - Petrov 4:1 (3:0)
    So 15.05. 16:30 Ratíškovice B - Suchov 2:1 (0:0)
    So 15.05. 16:30 Kozojídky - Velká n.Veličkou B 1:1 (0:1)
    So 15.05. 16:30 Hroznová Lhota B - KEN Veselí 1:0 (1:0)
    21.05. 17:00 Nová Lhota - Moravský Písek 1:2 (1:2)
    21.05. 17:00 Hodonín - Bzenec B 2:12 (0:5)

    23.kolo

    Ne 23.05. 10:00 Velká n.Veličkou B - Ratíškovice B 6:6 (2:4)
    Ne 23.05. 16:30 Hodonín - Domanín 1:8 (0:3)
    Ne 23.05. 16:30 Bzenec B - Nová Lhota 5:1 (2:1)
    Ne 23.05. 16:30 Moravský Písek - Hroznová Lhota B 2:1 (1:1)
    Ne 23.05. 16:30 KEN Veselí - Kozojídky 0:0 (0:0)
    Ne 23.05. 16:30 Suchov - Strážnice 1:2 (0:1)
    Ne 23.05. 16:30 Petrov - Lipov 0:0 (0:0)

    24.kolo

    So 29.05. 16:30 Hroznová Lhota B - Bzenec B 2:5 (0:1)
    Ne 30.05. 10:00 Kozojídky - Moravský Písek 2:4 (1:3)
    Ne 30.05. 10:15 Ratíškovice B - KEN Veselí 2:2 (0:1)
    Ne 30.05. 16:30 Domanín - Petrov 2:1 (2:1)
    Ne 30.05. 16:30 Lipov - Suchov 7:0 (3:0)
    Ne 30.05. 16:30 Strážnice - Velká n.Veličkou B 5:1 (2:1)
    Ne 30.05. 16:30 Nová Lhota - Hodonín 6:0 (3:0)

    25.kolo

    So 05.06. 00:00 Nová Lhota - Domanín 3:2 (2:2)
    So 05.06. 00:00 Hodonín - Hroznová Lhota B 0:9 (0:5)
    So 05.06. 00:00 Bzenec B - Kozojídky 0:0 (0:0)
    So 05.06. 00:00 Moravský Písek - Ratíškovice B 1:1 (1:0)
    So 05.06. 00:00 KEN Veselí - Strážnice 0:3 (0:1)
    So 05.06. 00:00 Velká n.Veličkou B - Lipov 2:4 (2:3)
    So 05.06. 00:00 Suchov - Petrov 1:3 (1:3)

    26.kolo

    So 12.06. 16:30 Kozojídky - Hodonín 13:0 (6:0)
    So 12.06. 16:30 Hroznová Lhota B - Nová Lhota 6:1 (2:0)
    Ne 13.06. 10:15 Ratíškovice B - Bzenec B 2:6 (1:4)
    Ne 13.06. 16:30 Domanín - Suchov 3:1 (1:1)
    Ne 13.06. 16:30 Petrov - Velká n.Veličkou B 2:2 (2:2)
    Ne 13.06. 16:30 Lipov - KEN Veselí 2:4 (2:2)
    Ne 13.06. 16:30 Strážnice - Moravský Písek 3:1 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 2 3 78:26 65
    2. 26 19 4 3 92:38 61
    3. 26 16 4 6 58:24 52
    4. 26 13 10 3 51:28 49
    5. 26 14 4 8 63:32 46
    6. 26 13 4 9 50:44 43
    7. 26 12 6 8 49:31 42
    8. 26 12 4 10 63:36 40
    9. 26 11 5 10 58:49 38
    10. 26 7 7 12 49:62 28
    11. 26 6 3 17 37:64 21
    12. 26 6 2 18 35:59 20
    13. 25 2 2 21 16:68 8
    14. 25 0 1 24 10:148 1