Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 5174
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6382
    Týden:
    14
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.09. 11:00 Dukla JM - Bohemians B 0k:3
    So 08.09. 13:00 Bohnice - Hostivař 2:1 (1:1)
    So 08.09. 13:15 FK Union - Kolovraty 2:3
    So 08.09. 14:45 Stodůlky - ČAFC Praha 6:0 (3:0)
    Ne 09.09. 14:45 Řeporyje - JM Chodov 4:3 (1:2)

    2.kolo

    So 15.09. 16:30 Kolovraty - Bohnice 1:1 (0:0)
    So 15.09. 17:00 Dukla JM - FK Union 5:2 (2:1)
    Ne 16.09. 13:00 Bohemians B - Bílá Hora 9:1 (4:1)
    Ne 16.09. 16:30 JM Chodov - Stodůlky 1:5 (0:2)
    Ne 16.09. 16:30 Hostivař - Řeporyje 1:2 (1:0)

    3.kolo

    So 22.09. 13:00 Bohnice - Dukla JM 3:2 (2:1)
    So 22.09. 13:15 FK Union - Bohemians B 0:12 (0:7)
    So 22.09. 16:30 Stodůlky - Hostivař 14:0 (3:0)
    Ne 23.09. 13:45 Bílá Hora - ČAFC Praha 2:2 (1:2)
    Ne 23.09. 14:15 Řeporyje - Kolovraty 0:1

    4.kolo

    28.09. 13:00 Bohemians B - ČAFC Praha 6:1 (6:0)
    28.09. 16:00 Dukla JM - Řeporyje 3:1 (0:0)
    So 29.09. 16:30 Kolovraty - Stodůlky 2:2 (2:1)
    Ne 30.09. 14:15 FK Union - Bohnice 2:0 (1:0)
    Ne 30.09. 16:30 JM Chodov - Bílá Hora 3:3 (2:2)

    5.kolo

    So 06.10. 12:15 Bílá Hora - Hostivař 10:0 (4:0)
    So 06.10. 13:00 Bohnice - Bohemians B 2:4 (2:2)
    Ne 07.10. 13:45 Řeporyje - FK Union 0:4 (0:2)
    Ne 07.10. 16:00 Stodůlky - Dukla JM 5:1 (3:0)
    Ne 07.10. 18:00 ČAFC Praha - JM Chodov 4:2 (2:2)

    6.kolo

    So 13.10. 10:30 FK Union - Stodůlky 1:10 (0:5)
    So 13.10. 12:00 Bohnice - Řeporyje 4:3 (1:2)
    Ne 14.10. 13:00 Bohemians B - JM Chodov 16:0 (9:0)
    Ne 14.10. 16:00 Hostivař - ČAFC Praha 2:9 (2:3)
    Ne 14.10. 16:00 Kolovraty - Bílá Hora 2:1 (1:1)

    7.kolo

    So 20.10. 15:30 Stodůlky - Bohnice 4:1 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Bílá Hora - Dukla JM 3:1 (1:1)
    Ne 21.10. 12:30 JM Chodov - Hostivař 3:0 (2:0)
    Ne 21.10. 13:15 Řeporyje - Bohemians B 0:10 (0:6)
    Ne 21.10. 18:00 ČAFC Praha - Kolovraty 3:6 (3:2)

    8.kolo

    So 27.10. 10:00 Dukla JM - ČAFC Praha 0:8 (0:3)
    Ne 28.10. 13:15 FK Union - Bílá Hora 1:1 (1:1)
    Čt 08.11. 18:00 Bohemians B - Hostivař 12:0 (6:0)
    Čt 08.11. 19:30 Řeporyje - Stodůlky 1:5
    So 24.11. 10:00 Kolovraty - JM Chodov 8:2 (3:0)

    9.kolo

    So 03.11. 11:00 Bílá Hora - Bohnice 3:0 (0:0)
    So 03.11. 13:00 Hostivař - Kolovraty 1:6 (1:4)
    Ne 04.11. 11:45 Stodůlky - Bohemians B 2:3 (1:1)
    Ne 04.11. 13:00 JM Chodov - Dukla JM 2:5 (1:4)
    Ne 04.11. 18:00 ČAFC Praha - FK Union 3:2 (1:1)

    10.kolo

    So 10.11. 11:00 Dukla JM - Hostivař 5:2 (3:2)
    So 10.11. 13:15 FK Union - JM Chodov 6:4 (3:3)
    Ne 11.11. 11:30 Bohnice - ČAFC Praha 0:4 (0:2)
    Ne 11.11. 11:45 Řeporyje - Bílá Hora 1:0 (1:0)
    Ne 11.11. 12:30 Bohemians B - Kolovraty 4:2 (3:1)

    11.kolo

    So 17.11. 10:30 Bílá Hora - Stodůlky 2:7
    So 17.11. 14:00 Kolovraty - Dukla JM 9:0 (6:0)
    So 17.11. 14:13 Hostivař - FK Union 1:6 (0:2)
    Ne 18.11. 14:00 JM Chodov - Bohnice 2:4 (1:3)
    Ne 18.11. 18:00 ČAFC Praha - Řeporyje 5:1 (3:1)

    12.kolo

    So 23.03. 10:30 Hostivař - Bohnice 2:4 (1:2)
    So 23.03. 12:30 Bohemians B - Dukla JM 8:0 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Kolovraty - FK Union 4:1 (1:0)
    So 23.03. 17:30 ČAFC Praha - Stodůlky 1:1 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 JM Chodov - Řeporyje 3:2

    13.kolo

    St 27.03. 17:30 FK Union - Dukla JM 3:2 (3:1)
    So 30.03. 13:30 Bílá Hora - Bohemians B 0:5 (0:2)
    So 30.03. 16:00 Stodůlky - JM Chodov 12:0
    Ne 31.03. 13:45 Řeporyje - Hostivař 4:1
    Po 01.04. 13:15 Bohnice - Kolovraty 1:3 (1:1)

    14.kolo

    So 06.04. 10:15 Dukla JM - Bohnice 1:4 (0:2)
    So 06.04. 10:45 Hostivař - Stodůlky 0:5 (0:3)
    So 06.04. 16:30 Kolovraty - Řeporyje 5:1 (2:0)
    Ne 07.04. 13:30 Bohemians B - FK Union 1:0 (0:0)
    Ne 07.04. 17:30 ČAFC Praha - Bílá Hora 3:3 (2:2)

    15.kolo

    So 13.04. 13:00 Bohnice - FK Union 2:1 (2:0)
    So 13.04. 16:30 Stodůlky - Kolovraty 2:1 (1:1)
    Ne 14.04. 12:30 Bílá Hora - JM Chodov 5:0 (3:0)
    Ne 14.04. 14:15 Řeporyje - Dukla JM 0:6 (0:1)
    Ne 14.04. 17:30 ČAFC Praha - Bohemians B 3:10 (2:8)

    16.kolo

    So 20.04. 10:45 Hostivař - Bílá Hora 2:2 (1:2)
    So 20.04. 13:30 Dukla JM - Stodůlky 2:1 (2:1)
    So 20.04. 14:30 FK Union - Řeporyje 1:5 (0:5)
    Ne 21.04. 13:30 Bohemians B - Bohnice 1:0 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 JM Chodov - ČAFC Praha 0:3 (1:0)

    17.kolo

    So 27.04. 14:45 Stodůlky - FK Union 2:1 (2:1)
    So 27.04. 17:00 Bílá Hora - Kolovraty 1:5 (0:3)
    Ne 28.04. 13:30 JM Chodov - Bohemians B 0:5 (0:2)
    Ne 28.04. 14:45 Řeporyje - Bohnice 1:0 (0:0)
    Ne 28.04. 17:30 ČAFC Praha - Hostivař 8:2 (4:1)

    18.kolo

    St 01.05. 17:00 Kolovraty - ČAFC Praha 4:1 (1:1)
    So 04.05. 10:30 Bohnice - Stodůlky 1:4 (1:0)
    So 04.05. 13:30 Dukla JM - Bílá Hora 3:2 (2:1)
    Ne 05.05. 13:30 Bohemians B - Řeporyje 4:1 (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 Hostivař - JM Chodov 0:3 (0:2)

    19.kolo

    So 11.05. 12:00 Bílá Hora - FK Union 4:0 (0:0)
    So 11.05. 13:00 Hostivař - Bohemians B odloženo
    So 11.05. 13:30 JM Chodov - Kolovraty 0:5
    So 11.05. 17:00 Stodůlky - Řeporyje 4:0 (1:0)
    Ne 12.05. 17:30 ČAFC Praha - Dukla JM 0:2 (0:1)

    20.kolo

    St 08.05. 13:30 Bohemians B - Stodůlky 4:1 (1:0)
    So 18.05. 10:30 Bohnice - Bílá Hora 3:1 (3:0)
    So 18.05. 14:30 Kolovraty - Hostivař 12:0 (4:0)
    Ne 19.05. 14:30 FK Union - ČAFC Praha 3:1 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Dukla JM - JM Chodov 4:0 (2:0)

    21.kolo

    So 25.05. 13:00 Hostivař - Dukla JM 0:8 (0:2)
    So 25.05. 13:30 JM Chodov - FK Union 0:4
    So 25.05. 14:30 Bílá Hora - Řeporyje 6:1 (3:1)
    So 25.05. 17:00 Kolovraty - Bohemians B 1:2 (1:1)
    Ne 26.05. 17:30 ČAFC Praha - Bohnice 4:1 (3:1)

    22.kolo

    So 01.06. 10:30 Bohnice - JM Chodov 5:0 (1:0)
    So 01.06. 10:45 Dukla JM - Kolovraty 2:2 (1:1)
    So 01.06. 13:15 FK Union - Hostivař 5:2 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Stodůlky - Bílá Hora 5:2 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Řeporyje - ČAFC Praha 1:3 (1:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 20 0 0 129:14 60
    2. 20 15 2 3 97:24 47
    3. 20 14 3 3 82:27 45
    4. 20 10 3 7 66:54 33
    5. 20 10 1 9 52:58 31
    6. 20 9 1 10 38:44 28
    7. 20 8 1 11 45:62 25
    8. 20 6 5 9 52:53 23
    9. 20 6 0 14 29:69 18
    10. 20 3 1 16 28:100 10
    11. 20 0 1 19 17:130 1