Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 4. června 2020
svátek má Dalibor.
Hlavní menu
  • ID: 5167
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4777
    Týden:
    22
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 10:30 Frýdlant - Rynoltice 1:0 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Staré Splavy - Ruprechtice 0:4 (0:2)
    So 15.08. 17:00 Chrastava - Krásná Studánka 3:1 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Nové Město - Hrádek B 2:3 (0:3)
    So 15.08. 17:00 Stráž p.R. - Rozstání 3:1 (2:1)
    So 15.08. 17:00 Bukovany - Tatran Jablonné 2:1 (0:1)
    Ne 16.08. 17:00 Loko ČL - Habartice 3:4 (2:0)

    3.kolo

    So 22.08. 10:30 Ruprechtice - Chrastava 2:0 (0:0)
    So 22.08. 10:45 Krásná Studánka - Nové Město 3:2 (1:0)
    So 22.08. 14:00 Tatran Jablonné - Frýdlant 1:1 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Habartice - Stráž p.R. 4:1 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Rynoltice - Staré Splavy 4:4 (2:2)
    Ne 23.08. 14:00 Rozstání - Bukovany 1:4 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Hrádek B - Loko ČL 2:2 (2:1)

    4.kolo

    So 29.08. 10:30 Frýdlant - Staré Splavy 2:4 (1:1)
    So 29.08. 14:00 Tatran Jablonné - Rozstání 2:1 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Chrastava - Rynoltice 1:2 (1:2)
    So 29.08. 17:00 Nové Město - Ruprechtice 3:3 (3:0)
    So 29.08. 17:00 Stráž p.R. - Hrádek B 3:1 (2:1)
    So 29.08. 17:00 Bukovany - Habartice 4:1 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Loko ČL - Krásná Studánka 4:0 (1:0)

    5.kolo

    So 05.09. 10:30 Ruprechtice - Loko ČL 1:3 (1:0)
    So 05.09. 10:45 Krásná Studánka - Stráž p.R. 4:2 (2:1)
    So 05.09. 17:00 Rynoltice - Nové Město 5:0 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Staré Splavy - Chrastava 0:0 (0:0)
    Ne 06.09. 14:00 Rozstání - Frýdlant 2:5 (1:4)
    Ne 06.09. 14:00 Habartice - Tatran Jablonné 1:1 (1:0)
    Ne 06.09. 17:00 Hrádek B - Bukovany 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 10:30 Frýdlant - Chrastava 3:1 (2:1)
    So 12.09. 14:00 Tatran Jablonné - Hrádek B 1:0 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Nové Město - Staré Splavy 3:2 (2:2)
    So 12.09. 17:00 Stráž p.R. - Ruprechtice 0:3 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Bukovany - Krásná Studánka 1:1 (1:1)
    Ne 13.09. 14:00 Rozstání - Habartice 4:4 (0:2)
    Ne 13.09. 17:00 Loko ČL - Rynoltice 2:1 (2:1)

    7.kolo

    So 19.09. 10:30 Ruprechtice - Bukovany 3:0 (3:0)
    So 19.09. 10:45 Krásná Studánka - Tatran Jablonné 1:2 (1:2)
    So 19.09. 16:30 Habartice - Frýdlant 0:6 (0:3)
    So 19.09. 16:30 Rynoltice - Stráž p.R. 3:3 (0:1)
    So 19.09. 16:30 Staré Splavy - Loko ČL 3:3 (1:1)
    So 19.09. 16:30 Chrastava - Nové Město 4:4 (4:1)
    Ne 20.09. 16:30 Hrádek B - Rozstání 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 26.09. 10:30 Frýdlant - Nové Město 3:2 (1:0)
    So 26.09. 14:00 Tatran Jablonné - Ruprechtice 0:1 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Stráž p.R. - Staré Splavy 2:0 (2:0)
    So 26.09. 16:30 Bukovany - Rynoltice 0:0 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Habartice - Hrádek B 1:0 (1:0)
    Ne 27.09. 14:00 Rozstání - Krásná Studánka 1:1 (0:0)
    Ne 27.09. 16:30 Loko ČL - Chrastava 2:0 (0:0)

    9.kolo

    So 03.10. 10:30 Ruprechtice - Rozstání 1:0 (1:0)
    So 03.10. 10:45 Krásná Studánka - Habartice 3:0 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Rynoltice - Tatran Jablonné 0:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Staré Splavy - Bukovany 5:1 (4:0)
    So 03.10. 16:00 Chrastava - Stráž p.R. 3:0 (2:0)
    So 03.10. 16:00 Nové Město - Loko ČL 3:2 (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 Hrádek B - Frýdlant 1:4 (0:1)

    10.kolo

    So 10.10. 10:30 Frýdlant - Loko ČL 3:0 (2:0)
    So 10.10. 14:00 Tatran Jablonné - Staré Splavy 0:3 (0:1)
    So 10.10. 16:00 Stráž p.R. - Nové Město 1:0 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Bukovany - Chrastava 2:0 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Habartice - Ruprechtice 1:2 (1:1)
    Ne 11.10. 14:00 Rozstání - Rynoltice 1:1 (0:1)
    Ne 11.10. 16:00 Hrádek B - Krásná Studánka 3:0 (2:0)

    11.kolo

    So 17.10. 15:30 Rynoltice - Habartice 4:2 (1:1)
    So 17.10. 15:30 Staré Splavy - Rozstání 1:2 (0:0)
    Ne 18.10. 15:30 Loko ČL - Stráž p.R. 5:0 (2:0)
    St 28.10. 10:45 Krásná Studánka - Frýdlant 3:1 (1:1)
    St 28.10. 14:30 Chrastava - Tatran Jablonné 4:1 (2:0)
    St 28.10. 14:30 Nové Město - Bukovany 1:2 (0:1)
    So 14.11. 10:30 Ruprechtice - Hrádek B 4:0 (3:0)

    12.kolo

    So 24.10. 10:30 Frýdlant - Stráž p.R. 1:0 (0:0)
    So 24.10. 10:45 Krásná Studánka - Ruprechtice 2:0 (1:0)
    So 24.10. 14:00 Tatran Jablonné - Nové Město 4:4 (2:2)
    So 24.10. 14:30 Bukovany - Loko ČL 1:0 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Habartice - Staré Splavy 2:1 (1:0)
    Ne 25.10. 14:00 Rozstání - Chrastava 0:3 (0:2)
    Ne 25.10. 14:30 Hrádek B - Rynoltice 3:2 (2:1)

    13.kolo

    So 31.10. 10:30 Ruprechtice - Frýdlant 1:1 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Rynoltice - Krásná Studánka 1:4 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Staré Splavy - Hrádek B 4:2 (3:2)
    So 31.10. 14:00 Chrastava - Habartice 1:0 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Nové Město - Rozstání 1:4 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Stráž p.R. - Bukovany 0:0 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Loko ČL - Tatran Jablonné 2:3 (1:2)

    1.kolo

    So 07.11. 10:30 Ruprechtice - Rynoltice 2:3 (0:2)
    So 07.11. 10:45 Krásná Studánka - Staré Splavy 0:2 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Bukovany - Frýdlant 2:2 (1:1)
    So 07.11. 14:00 Tatran Jablonné - Stráž p.R. 5:0 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Habartice - Nové Město 0:0 (0:0)
    Ne 08.11. 14:00 Rozstání - Loko ČL 1:3 (0:1)
    Ne 08.11. 14:00 Hrádek B - Chrastava 5:3 (3:1)

    14.kolo

    So 27.03. 00:00 Frýdlant - Bukovany 2:0 (2:0)
    So 27.03. 00:00 Loko ČL - Rozstání 5:0 (0:0)
    So 27.03. 00:00 Nové Město - Habartice 1:2 (0:1)
    So 27.03. 00:00 Chrastava - Hrádek B 3:4 (1:2)
    So 27.03. 00:00 Staré Splavy - Krásná Studánka 1:0 (0:0)
    So 27.03. 00:00 Rynoltice - Ruprechtice 3:0 (1:0)
    St 21.04. 17:00 Stráž p.R. - Tatran Jablonné 2:1 (0:0)

    15.kolo

    So 03.04. 00:00 Rynoltice - Frýdlant 1:1 (1:0)
    So 03.04. 00:00 Ruprechtice - Staré Splavy 3:1 (2:1)
    So 03.04. 00:00 Krásná Studánka - Chrastava 2:3 (1:0)
    So 03.04. 00:00 Hrádek B - Nové Město 6:3 (2:1)
    So 03.04. 00:00 Habartice - Loko ČL 1:1 (0:1)
    So 03.04. 00:00 Rozstání - Stráž p.R. 4:1 (2:0)
    So 03.04. 00:00 Tatran Jablonné - Bukovany 0:4 (0:2)

    16.kolo

    So 10.04. 00:00 Frýdlant - Tatran Jablonné 1:0 (0:0)
    So 10.04. 00:00 Bukovany - Rozstání 0:1 (0:0)
    So 10.04. 00:00 Stráž p.R. - Habartice 3:0 (2:0)
    So 10.04. 00:00 Loko ČL - Hrádek B 1:0 (1:0)
    So 10.04. 00:00 Nové Město - Krásná Studánka 1:4 (1:2)
    So 10.04. 00:00 Chrastava - Ruprechtice 0:6 (0:3)
    So 10.04. 00:00 Staré Splavy - Rynoltice 0:3 (0:1)

    17.kolo

    So 17.04. 10:30 Ruprechtice - Nové Město 2:1 (1:0)
    So 17.04. 10:45 Krásná Studánka - Loko ČL 2:0 (1:0)
    So 17.04. 17:00 Staré Splavy - Frýdlant 1:3 (1:2)
    So 17.04. 17:00 Rynoltice - Chrastava 1:0 (0:0)
    So 17.04. 17:00 Habartice - Bukovany 3:0 (1:0)
    Ne 18.04. 14:00 Rozstání - Tatran Jablonné 4:0 (0:0)
    Ne 18.04. 17:00 Hrádek B - Stráž p.R. 2:1 (1:1)

    18.kolo

    So 24.04. 10:30 Frýdlant - Rozstání 3:0 (1:0)
    So 24.04. 17:00 Tatran Jablonné - Habartice 0:4 (0:2)
    So 24.04. 17:00 Bukovany - Hrádek B 3:0 (2:0)
    So 24.04. 17:00 Stráž p.R. - Krásná Studánka 3:1 (2:1)
    So 24.04. 17:00 Nové Město - Rynoltice 2:3 (1:1)
    So 24.04. 17:00 Chrastava - Staré Splavy 0:2 (0:1)
    Ne 25.04. 17:00 Loko ČL - Ruprechtice 3:2 (1:0)

    19.kolo

    So 01.05. 10:30 Ruprechtice - Stráž p.R. 4:0 (0:0)
    So 01.05. 10:45 Krásná Studánka - Bukovany 0:2 (0:1)
    So 01.05. 17:00 Chrastava - Frýdlant 3:0 (0:0)
    So 01.05. 17:00 Staré Splavy - Nové Město 5:3 (2:1)
    So 01.05. 17:00 Rynoltice - Loko ČL 0:0 (0:0)
    So 01.05. 17:00 Habartice - Rozstání 2:1 (0:0)
    Ne 02.05. 17:00 Hrádek B - Tatran Jablonné 9:0 (4:0)

    20.kolo

    So 08.05. 10:30 Frýdlant - Habartice 3:0 (1:0)
    So 08.05. 17:00 Tatran Jablonné - Krásná Studánka 1:6 (0:2)
    So 08.05. 17:00 Bukovany - Ruprechtice 1:0 (0:0)
    So 08.05. 17:00 Stráž p.R. - Rynoltice 2:1 (1:1)
    So 08.05. 17:00 Nové Město - Chrastava 2:1 (1:0)
    Ne 09.05. 14:00 Rozstání - Hrádek B 0:3 (0:0)
    Ne 09.05. 17:00 Loko ČL - Staré Splavy 5:0 (2:0)

    21.kolo

    So 15.05. 10:30 Ruprechtice - Tatran Jablonné 6:0 (6:0)
    So 15.05. 10:45 Krásná Studánka - Rozstání 3:1 (1:0)
    So 15.05. 17:00 Nové Město - Frýdlant 0:2 (0:0)
    So 15.05. 17:00 Chrastava - Loko ČL 3:4 (1:1)
    So 15.05. 17:00 Staré Splavy - Stráž p.R. 3:0 (1:0)
    So 15.05. 17:00 Rynoltice - Bukovany 0:2 (0:0)
    Ne 16.05. 17:00 Hrádek B - Habartice 4:1 (3:0)

    22.kolo

    So 22.05. 10:30 Frýdlant - Hrádek B 1:4 (0:4)
    So 22.05. 17:00 Habartice - Krásná Studánka 3:1
    So 22.05. 17:00 Tatran Jablonné - Rynoltice 1:1 (1:0)
    So 22.05. 17:00 Bukovany - Staré Splavy 0:1 (0:0)
    So 22.05. 17:00 Stráž p.R. - Chrastava 3:3 (0:1)
    Ne 23.05. 14:00 Rozstání - Ruprechtice 0:2 (0:2)
    Ne 23.05. 17:00 Loko ČL - Nové Město 5:0 (2:0)

    23.kolo

    So 29.05. 10:30 Ruprechtice - Habartice 5:1 (1:1)
    So 29.05. 17:00 Nové Město - Stráž p.R. 1:2 (1:0)
    So 29.05. 17:00 Staré Splavy - Tatran Jablonné 3:1 (1:0)
    So 29.05. 17:00 Rynoltice - Rozstání 1:2
    Ne 30.05. 17:00 Loko ČL - Frýdlant 0:2 (0:1)
    Ne 30.05. 17:00 Chrastava - Bukovany 1:3 (1:2)
    St 16.06. 17:30 Krásná Studánka - Hrádek B 0:5 (0:1)

    24.kolo

    So 05.06. 10:30 Frýdlant - Krásná Studánka 5:0 (3:0)
    So 05.06. 17:00 Habartice - Rynoltice 0:1 (0:0)
    So 05.06. 17:00 Tatran Jablonné - Chrastava 3:0 (1:0)
    So 05.06. 17:00 Bukovany - Nové Město 4:1 (3:0)
    So 05.06. 17:00 Stráž p.R. - Loko ČL 3:1 (0:0)
    Ne 06.06. 14:00 Rozstání - Staré Splavy 5:3 (2:1)
    Ne 06.06. 17:00 Hrádek B - Ruprechtice 5:2 (2:1)

    25.kolo

    Ne 13.06. 17:00 Stráž p.R. - Frýdlant 1:5 (0:1)
    Ne 13.06. 17:00 Loko ČL - Bukovany 0:1 (0:0)
    Ne 13.06. 17:00 Nové Město - Tatran Jablonné 1:3 (0:3)
    Ne 13.06. 17:00 Chrastava - Rozstání 3:2 (1:2)
    Ne 13.06. 17:00 Staré Splavy - Habartice 0:0 (0:0)
    Ne 13.06. 17:00 Rynoltice - Hrádek B 0:1 (0:0)
    Ne 13.06. 17:00 Ruprechtice - Krásná Studánka 0:2 (0:1)

    26.kolo

    Ne 20.06. 17:00 Frýdlant - Ruprechtice 9:0 (2:0)
    Ne 20.06. 17:00 Krásná Studánka - Rynoltice 1:1 (1:0)
    Ne 20.06. 17:00 Hrádek B - Staré Splavy 0:4 (0:3)
    Ne 20.06. 17:00 Habartice - Chrastava 0:2 (0:0)
    Ne 20.06. 17:00 Rozstání - Nové Město 4:3 (2:0)
    Ne 20.06. 17:00 Tatran Jablonné - Loko ČL 0:3 (0:0)
    Ne 20.06. 17:00 Bukovany - Stráž p.R. 4:0 (2:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 4 4 70:27 58
    2. 26 15 5 6 43:24 50
    3. 26 15 2 9 65:45 47
    4. 26 15 2 9 59:39 47
    5. 26 13 4 9 59:36 43
    6. 26 12 4 10 53:48 40
    7. 26 9 9 8 42:35 36
    8. 26 11 3 12 45:48 36
    9. 26 10 3 13 36:60 33
    10. 26 9 5 12 37:52 32
    11. 26 9 3 14 45:54 30
    12. 26 8 3 15 42:60 27
    13. 26 7 5 14 31:64 26
    14. 26 3 4 19 44:79 13