Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. září 2018
svátek má Oleg.
Hlavní menu
  • ID: 5158
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14196
    Týden:
    35
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.09. 11:00 Zlíchov - Hostivař B 5:1 (3:1)
    So 08.09. 12:30 Stodůlky C - Cholupice B 1:7 (1:3)
    So 08.09. 17:00 Kolovraty B - Bílá Hora B 3:1 (2:1)
    Ne 09.09. 17:00 FK Union B - Písnice 5:0 (2:0)
    Ne 09.09. 17:00 Košíře - Čechie Smíchov 2:2 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Ruzyně - D. Měcholupy 1:0 (1:0)

    2.kolo

    So 15.09. 10:30 Hostivař B - Ruzyně 2:0 (2:0)
    So 15.09. 14:30 Bílá Hora B - Košíře 1:2 (1:0)
    So 15.09. 15:00 Cholupice B - Kolovraty B 11:1 (5:0)
    Ne 16.09. 16:30 Písnice - D. Měcholupy 2:2 (2:0)
    Ne 16.09. 16:30 Čechie Smíchov - Zlíchov 3:2 (1:0)
    Ne 16.09. 17:00 FK Union B - Stodůlky C 5:1 (1:0)

    3.kolo

    So 22.09. 11:00 Zlíchov - Bílá Hora B 6:1 (2:0)
    So 22.09. 14:15 Stodůlky C - Písnice 4:5
    So 22.09. 16:30 Kolovraty B - FK Union B 4:1 (2:1)
    So 22.09. 16:30 D. Měcholupy - Hostivař B 1:1 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Košíře - Cholupice B 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Ruzyně - Čechie Smíchov 2:3 (1:0)

    4.kolo

    28.09. 14:30 Bílá Hora B - Ruzyně 2:1 (1:0)
    So 29.09. 14:15 Stodůlky C - Kolovraty B 5:0 (3:0)
    So 29.09. 15:00 Cholupice B - Zlíchov 7:3 (5:0)
    Ne 30.09. 16:30 Písnice - Hostivař B 2:1 (1:0)
    Ne 30.09. 16:30 Čechie Smíchov - D. Měcholupy 3:2 (2:1)
    Ne 30.09. 16:30 FK Union B - Košíře 4:3 (2:1)

    5.kolo

    So 06.10. 10:30 Hostivař B - Čechie Smíchov 3:0 (1:0)
    So 06.10. 11:00 Zlíchov - FK Union B 6:0 (5:0)
    So 06.10. 16:00 Kolovraty B - Písnice 4:2 (2:0)
    So 06.10. 16:00 D. Měcholupy - Bílá Hora B 1:2 (0:2)
    Ne 07.10. 16:00 Košíře - Stodůlky C 5:1 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Ruzyně - Cholupice B 0:7 (0:2)

    6.kolo

    So 13.10. 13:30 Bílá Hora B - Hostivař B 1:2 (0:1)
    So 13.10. 14:15 Stodůlky C - Zlíchov 2:3 (1:2)
    So 13.10. 15:00 Cholupice B - D. Měcholupy 4:2 (4:2)
    So 13.10. 16:00 Kolovraty B - Košíře 3:3 (2:1)
    Ne 14.10. 16:00 Písnice - Čechie Smíchov 1:1 (0:0)
    Ne 14.10. 16:00 FK Union B - Ruzyně 7:0 (4:0)

    7.kolo

    So 20.10. 10:30 Hostivař B - Cholupice B 0:7 (0:3)
    So 20.10. 11:00 Zlíchov - Kolovraty B 7:1 (4:0)
    So 20.10. 15:30 D. Měcholupy - FK Union B 4:5 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Košíře - Písnice 2:4 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Ruzyně - Stodůlky C 3:0 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Čechie Smíchov - Bílá Hora B 1:1 (1:1)

    8.kolo

    So 27.10. 14:15 Stodůlky C - D. Měcholupy 5:2 (3:2)
    Ne 28.10. 15:30 FK Union B - Hostivař B 2:3 (0:2)
    St 31.10. 19:30 Písnice - Bílá Hora B 5:1 (1:0)
    St 31.10. 20:00 Košíře - Zlíchov 2:4
    Út 06.11. 20:00 Cholupice B - Čechie Smíchov 5:1 (2:0)
    Út 06.11. 20:00 Kolovraty B - Ruzyně 3:1 (1:0)

    9.kolo

    So 03.11. 10:30 Hostivař B - Stodůlky C 4:1 (1:1)
    So 03.11. 11:00 Zlíchov - Písnice 4:1 (2:0)
    So 03.11. 14:00 D. Měcholupy - Kolovraty B 4:0 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Bílá Hora B - Cholupice B 1:5 (0:4)
    Ne 04.11. 14:00 Ruzyně - Košíře 3:4 (1:3)
    Ne 04.11. 14:00 Čechie Smíchov - FK Union B 1:4 (0:2)

    10.kolo

    So 10.11. 10:00 Zlíchov - Ruzyně 8:0
    So 10.11. 14:00 Kolovraty B - Hostivař B 1:3
    So 10.11. 14:15 Stodůlky C - Čechie Smíchov 0:4 (0:3)
    Ne 11.11. 14:00 Písnice - Cholupice B 1:2 (0:1)
    Ne 11.11. 14:00 Košíře - D. Měcholupy 0:5 (0:3)
    Ne 11.11. 17:00 FK Union B - Bílá Hora B 5:1 (2:0)

    11.kolo

    So 17.11. 10:30 Hostivař B - Košíře 8:1 (3:1)
    So 17.11. 13:30 D. Měcholupy - Zlíchov 2:2 (2:1)
    So 17.11. 13:30 Bílá Hora B - Stodůlky C 2:4 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Cholupice B - FK Union B 3:2 (2:1)
    Ne 18.11. 13:30 Ruzyně - Písnice 2:2 (1:2)
    Ne 18.11. 13:30 Čechie Smíchov - Kolovraty B 0:5 (0:4)

    12.kolo

    So 23.03. 15:00 Cholupice B - Stodůlky C 8:1 (2:1)
    So 23.03. 15:00 Bílá Hora B - Kolovraty B odloženo
    Ne 24.03. 15:00 Písnice - FK Union B 2:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Čechie Smíchov - Košíře 0:1 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Hostivař B - Zlíchov odloženo
    Ne 24.03. 15:00 D. Měcholupy - Ruzyně odloženo

    13.kolo

    Čt 28.03. 18:00 Stodůlky C - FK Union B 2:4 (1:1)
    So 30.03. 11:00 Zlíchov - Čechie Smíchov 8:1 (4:0)
    So 30.03. 16:00 Kolovraty B - Cholupice B 1:5
    Ne 31.03. 16:00 D. Měcholupy - Písnice 1:2 (1:2)
    Ne 31.03. 16:00 Ruzyně - Hostivař B 0:1 (0:0)
    Ne 31.03. 16:00 Košíře - Bílá Hora B 2:2 (0:0)

    14.kolo

    So 06.04. 15:00 Cholupice B - Košíře 2:1 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Bílá Hora B - Zlíchov 0:5 (0:2)
    Ne 07.04. 16:30 Písnice - Stodůlky C 2:1 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 FK Union B - Kolovraty B 4:2 (4:0)
    Ne 07.04. 16:30 Čechie Smíchov - Ruzyně 1:2
    Ne 07.04. 16:30 Hostivař B - D. Měcholupy 1:0 (1:0)

    15.kolo

    So 13.04. 11:00 Zlíchov - Cholupice B 1:1 (0:1)
    So 13.04. 16:30 Kolovraty B - Stodůlky C 1:3 (0:2)
    Ne 14.04. 16:30 Hostivař B - Písnice 0:1 (0:1)
    Ne 14.04. 16:30 D. Měcholupy - Čechie Smíchov 5:0 (3:0)
    Ne 14.04. 16:30 Ruzyně - Bílá Hora B 1:0 (0:0)
    Ne 14.04. 16:30 Košíře - FK Union B 1:4 (1:2)

    16.kolo

    So 20.04. 10:00 Stodůlky C - Košíře 0:4 (0:1)
    So 20.04. 15:00 Cholupice B - Ruzyně 10:0 (6:0)
    So 20.04. 17:00 FK Union B - Zlíchov 3:5 (1:3)
    Ne 21.04. 17:00 Písnice - Kolovraty B 4:0 (1:0)
    Ne 21.04. 17:00 Bílá Hora B - D. Měcholupy 0:1 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Čechie Smíchov - Hostivař B 2:3 (2:2)

    17.kolo

    So 27.04. 11:00 Zlíchov - Stodůlky C 7:1 (2:0)
    Ne 28.04. 17:00 Čechie Smíchov - Písnice 2:6 (2:4)
    Ne 28.04. 17:00 Hostivař B - Bílá Hora B 10:0 (6:0)
    Ne 28.04. 17:00 D. Měcholupy - Cholupice B 0:5 (0:3)
    Ne 28.04. 17:00 Ruzyně - FK Union B 3:4 (0:3)
    Ne 28.04. 17:00 Košíře - Kolovraty B 1:1 (0:0)

    18.kolo

    So 04.05. 14:45 Stodůlky C - Ruzyně 2:4 (0:2)
    So 04.05. 15:00 Cholupice B - Hostivař B 1:1 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Kolovraty B - Zlíchov 0:6 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Písnice - Košíře 2:0 (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 FK Union B - D. Měcholupy 5:2 (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 Bílá Hora B - Čechie Smíchov 4:3 (0:3)

    19.kolo

    So 11.05. 11:00 Zlíchov - Košíře 0:0 (0:0)
    So 11.05. 14:30 Bílá Hora B - Písnice 4:3 (2:1)
    Ne 12.05. 17:00 Čechie Smíchov - Cholupice B 2:6 (0:4)
    Ne 12.05. 17:00 Hostivař B - FK Union B 3:2 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 D. Měcholupy - Stodůlky C 3:2 (2:1)
    Ne 12.05. 17:00 Ruzyně - Kolovraty B 1:3 (1:2)

    20.kolo

    So 18.05. 14:45 Stodůlky C - Hostivař B 1:1 (0:0)
    So 18.05. 15:00 Cholupice B - Bílá Hora B 3:1 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Kolovraty B - D. Měcholupy 0:2 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Písnice - Zlíchov 2:3 (1:2)
    Ne 19.05. 17:00 Košíře - Ruzyně 4:2 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 FK Union B - Čechie Smíchov 1:8 (0:3)

    21.kolo

    So 25.05. 15:00 Cholupice B - Písnice 2:2 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Bílá Hora B - FK Union B 2:0 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Čechie Smíchov - Stodůlky C 3:6 (1:3)
    Ne 26.05. 17:00 Hostivař B - Kolovraty B 4:1 (2:0)
    Ne 26.05. 17:00 D. Měcholupy - Košíře 2:1 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Ruzyně - Zlíchov 0:3 (0:4)

    22.kolo

    So 01.06. 11:00 Zlíchov - D. Měcholupy 5:1 (3:0)
    So 01.06. 15:30 FK Union B - Cholupice B 1:1 (1:1)
    Ne 02.06. 17:00 Písnice - Ruzyně 3:4 (1:2)
    Čt 06.06. 18:00 Stodůlky C - Bílá Hora B 7:3 (2:1)
    Čt 06.06. 19:30 Košíře - Hostivař B 1:0 (1:0)
    07.06. 18:00 Kolovraty B - Čechie Smíchov 2:3 (2:2)
    Správce soutěže: Jiří Orság

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 17 5 0 102:23 56
    2. 22 17 3 2 96:30 54
    3. 22 13 3 6 53:33 42
    4. 22 12 1 9 68:57 37
    5. 22 11 4 7 54:45 37
    6. 22 8 3 11 44:47 27
    7. 22 7 6 9 40:50 27
    8. 22 6 3 13 44:71 21
    9. 22 6 2 14 37:73 20
    10. 22 6 2 14 32:71 20
    11. 22 6 1 15 31:71 19
    12. 22 6 1 15 50:80 19