Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 20. ledna 2020
svátek má Ilona.
Hlavní menu
  • ID: 5122
  • Návštěvy: 78/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4695
    Týden:
    78
    Dnes:
    16
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 11:45 Neratovice - Sokolov B 1:4 (1:1)
    So 15.08. 11:45 Teplice B - SK Rakovník 7:1 (6:0)
    So 15.08. 12:00 Junior Praha - Ústí n/L 0:1 (0:0)
    So 15.08. 12:00 Meteor - Bohemians 1905 B 1:2 (1:0)
    Ne 16.08. 11:45 Česká Lípa - SK Kladno 2:5 (2:1)
    Ne 16.08. 17:00 Střešovice 1911 - Mostecký FK B 2:1 (1:0)
    Út 18.08. 16:45 Junior Děčín - Sparta Praha B 0:7 (0:3)

    3.kolo

    So 22.08. 11:15 SK Rakovník - Junior Děčín 0:1 (0:0)
    So 22.08. 11:45 Ústí n/L - Střešovice 1911 0:1 (0:0)
    So 22.08. 11:45 SK Kladno - Neratovice 6:0 (2:0)
    So 22.08. 12:00 Bohemians 1905 B - Česká Lípa 7:1 (5:1)
    Ne 23.08. 11:45 Sokolov B - Teplice B 0:0 (0:0)
    Ne 23.08. 12:00 Mostecký FK B - Meteor 1:1 (1:1)
    Ne 23.08. 12:30 Sparta Praha B - Junior Praha 11:0 (7:0)

    4.kolo

    So 29.08. 11:45 Junior Děčín - Sokolov B 1:3 (0:2)
    So 29.08. 11:45 Neratovice - Teplice B 2:2 (0:2)
    So 29.08. 12:00 Meteor - Ústí n/L 6:3 (1:2)
    Ne 30.08. 11:45 SK Kladno - Bohemians 1905 B 2:2 (0:1)
    Ne 30.08. 11:45 Česká Lípa - Mostecký FK B 2:2 (1:1)
    Ne 30.08. 12:00 Junior Praha - SK Rakovník 2:0
    Ne 30.08. 13:00 Střešovice 1911 - Sparta Praha B 1:4 (1:1)

    5.kolo

    So 05.09. 11:15 SK Rakovník - Střešovice 1911 2:4 (1:3)
    So 05.09. 11:45 Ústí n/L - Česká Lípa 0:1 (0:1)
    So 05.09. 12:00 Bohemians 1905 B - Neratovice 3:1 (3:0)
    So 05.09. 14:15 Teplice B - Junior Děčín 2:0 (0:0)
    So 05.09. 14:45 Sokolov B - Junior Praha 3:0 (1:0)
    Ne 06.09. 12:00 Mostecký FK B - SK Kladno 2:5 (0:4)
    Ne 06.09. 12:30 Sparta Praha B - Meteor 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 11:45 Neratovice - Junior Děčín 1:3 (1:1)
    So 12.09. 11:45 SK Kladno - Ústí n/L 3:1 (0:1)
    So 12.09. 12:00 Bohemians 1905 B - Mostecký FK B 2:1 (1:1)
    So 12.09. 13:00 Střešovice 1911 - Sokolov B 3:0 (2:0)
    So 12.09. 16:30 Meteor - SK Rakovník 6:0 (2:0)
    Ne 13.09. 11:45 Česká Lípa - Sparta Praha B 1:5 (0:2)
    St 16.09. 12:15 Junior Praha - Teplice B 0:3 (0:1)

    7.kolo

    So 19.09. 11:45 Junior Děčín - Junior Praha 3:4 (2:0)
    So 19.09. 11:45 Teplice B - Střešovice 1911 3:3 (3:2)
    So 19.09. 11:45 SK Rakovník - Česká Lípa 0:1
    So 19.09. 11:45 Ústí n/L - Bohemians 1905 B 1:2 (1:1)
    So 19.09. 14:45 Sokolov B - Meteor 0:1 (0:0)
    Ne 20.09. 12:00 Mostecký FK B - Neratovice 1:1 (0:0)
    Ne 20.09. 12:30 Sparta Praha B - SK Kladno 4:1 (2:1)

    8.kolo

    So 26.09. 11:45 SK Kladno - SK Rakovník 9:0 (5:0)
    So 26.09. 11:45 Neratovice - Junior Praha 1:0 (1:0)
    So 26.09. 12:00 Bohemians 1905 B - Sparta Praha B 1:4 (1:1)
    So 26.09. 12:30 Střešovice 1911 - Junior Děčín 2:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Meteor - Teplice B 5:0 (4:0)
    Ne 27.09. 12:00 Mostecký FK B - Ústí n/L 2:3 (1:0)
    Ne 27.09. 12:45 Česká Lípa - Sokolov B 4:1 (3:1)

    9.kolo

    So 03.10. 11:15 Ústí n/L - Neratovice 2:0 (1:0)
    So 03.10. 11:15 SK Rakovník - Bohemians 1905 B 1:6 (1:2)
    So 03.10. 11:45 Teplice B - Česká Lípa 3:1 (1:0)
    So 03.10. 11:45 Junior Děčín - Meteor 1:4 (0:1)
    So 03.10. 14:45 Sokolov B - SK Kladno 2:3 (2:0)
    Ne 04.10. 12:00 Junior Praha - Střešovice 1911 0:5 (0:1)
    Ne 04.10. 12:30 Sparta Praha B - Mostecký FK B 6:3 (4:2)

    10.kolo

    St 16.09. 17:15 Mostecký FK B - SK Rakovník 2:0
    St 07.10. 14:30 Ústí n/L - Sparta Praha B 1:1 (1:0)
    So 10.10. 11:45 Neratovice - Střešovice 1911 0:6 (0:2)
    So 10.10. 11:45 SK Kladno - Teplice B 7:2 (4:1)
    So 10.10. 12:00 Bohemians 1905 B - Sokolov B 0:2
    Ne 11.10. 11:45 Česká Lípa - Junior Děčín 6:0 (4:0)
    Ne 11.10. 12:00 Meteor - Junior Praha 4:0 (1:0)

    11.kolo

    So 17.10. 11:15 SK Rakovník - Ústí n/L 1:4 (0:2)
    So 17.10. 11:45 Junior Děčín - SK Kladno 0:7 (0:2)
    So 17.10. 14:45 Sokolov B - Mostecký FK B 1:2 (1:0)
    Ne 18.10. 12:00 Junior Praha - Česká Lípa 1:2 (1:1)
    Ne 18.10. 12:30 Sparta Praha B - Neratovice 5:1 (3:0)
    Ne 18.10. 15:30 Střešovice 1911 - Meteor 2:4 (0:2)
    St 04.11. 12:00 Teplice B - Bohemians 1905 B 2:3 (1:0)

    12.kolo

    So 24.10. 11:45 Neratovice - Meteor 0:5 (0:1)
    So 24.10. 12:00 Bohemians 1905 B - Junior Děčín 3:3
    Ne 25.10. 11:45 Česká Lípa - Střešovice 1911 2:1 (0:1)
    Ne 25.10. 11:45 SK Kladno - Junior Praha 3:0 (2:0)
    Ne 25.10. 11:45 Ústí n/L - Sokolov B 0:0 (0:0)
    Ne 25.10. 12:00 Mostecký FK B - Teplice B 3:1 (1:1)
    Ne 25.10. 12:30 Sparta Praha B - SK Rakovník 12:1 (8:0)

    13.kolo

    So 31.10. 11:15 SK Rakovník - Neratovice 3:2 (1:1)
    So 31.10. 11:45 Teplice B - Ústí n/L 0:2 (0:1)
    So 31.10. 11:45 Junior Děčín - Mostecký FK B 0:5 (0:3)
    So 31.10. 11:45 Meteor - Česká Lípa 7:0 (3:0)
    So 31.10. 14:45 Sokolov B - Sparta Praha B 0:2 (0:2)
    Ne 01.11. 10:30 Střešovice 1911 - SK Kladno 1:2 (0:0)
    Ne 01.11. 12:00 Junior Praha - Bohemians 1905 B 0:3 (0:1)

    1.kolo

    So 07.11. 11:15 SK Rakovník - Sokolov B 1:2 (1:0)
    So 07.11. 11:45 SK Kladno - Meteor 3:0 (2:0)
    So 07.11. 11:45 Ústí n/L - Junior Děčín 1:0
    So 07.11. 12:00 Bohemians 1905 B - Střešovice 1911 1:1 (1:0)
    Ne 08.11. 11:45 Česká Lípa - Neratovice 0:0 (0:0)
    Ne 08.11. 12:00 Mostecký FK B - Junior Praha 1:2 (0:2)
    Ne 08.11. 12:30 Sparta Praha B - Teplice B 6:0 (2:0)

    14.kolo

    So 27.03. 11:45 Neratovice - Česká Lípa 3:2 (2:2)
    So 27.03. 11:45 Meteor - SK Kladno 3:1 (1:0)
    So 27.03. 11:45 Junior Děčín - Ústí n/L 0:8
    So 27.03. 11:45 Teplice B - Sparta Praha B 1:0 (1:0)
    So 27.03. 11:45 Sokolov B - SK Rakovník 2:0 (2:0)
    So 27.03. 13:15 Střešovice 1911 - Bohemians 1905 B 2:1 (1:1)
    Ne 28.03. 12:00 Junior Praha - Mostecký FK B 1:2 (1:1)

    15.kolo

    So 03.04. 11:15 SK Rakovník - Teplice B 0:3 (0:2)
    So 03.04. 11:45 Ústí n/L - Junior Praha 8:1 (6:0)
    So 03.04. 11:45 SK Kladno - Česká Lípa 5:0 (3:0)
    Ne 04.04. 11:45 Sokolov B - Neratovice 0:1 (0:1)
    Ne 04.04. 12:00 Mostecký FK B - Střešovice 1911 4:3 (2:2)
    Ne 04.04. 12:30 Sparta Praha B - Junior Děčín 8:0 (7:0)
    Ne 04.04. 16:30 Bohemians 1905 B - Meteor 0:1 (0:1)

    16.kolo

    St 24.03. 14:45 Česká Lípa - Bohemians 1905 B 2:2 (1:1)
    So 10.04. 11:45 Neratovice - SK Kladno 1:6 (0:2)
    So 10.04. 11:45 Meteor - Mostecký FK B 4:1 (0:0)
    So 10.04. 11:45 Junior Děčín - SK Rakovník 1:6 (1:4)
    So 10.04. 11:45 Teplice B - Sokolov B 1:1 (1:0)
    So 10.04. 12:00 Junior Praha - Sparta Praha B 0:2 (0:1)
    So 10.04. 13:00 Střešovice 1911 - Ústí n/L 2:1 (0:1)

    17.kolo

    So 17.04. 11:15 SK Rakovník - Junior Praha 1:3 (0:3)
    So 17.04. 11:45 Teplice B - Neratovice 2:2 (1:2)
    So 17.04. 11:45 Ústí n/L - Meteor 0:2 (0:1)
    So 17.04. 12:00 Bohemians 1905 B - SK Kladno 0:4 (0:2)
    Ne 18.04. 11:45 Sokolov B - Junior Děčín 1:0 (0:0)
    Ne 18.04. 12:00 Mostecký FK B - Česká Lípa 3:0 (1:0)
    Ne 18.04. 12:30 Sparta Praha B - Střešovice 1911 3:0 (2:0)

    18.kolo

    So 24.04. 11:45 Neratovice - Bohemians 1905 B 2:1 (2:0)
    So 24.04. 11:45 SK Kladno - Mostecký FK B 6:2 (6:0)
    So 24.04. 11:45 Junior Děčín - Teplice B 0:6 (0:2)
    So 24.04. 12:00 Meteor - Sparta Praha B 1:2 (0:1)
    So 24.04. 12:00 Junior Praha - Sokolov B 4:2 (1:1)
    So 24.04. 13:00 Střešovice 1911 - SK Rakovník 5:0 (1:0)
    Ne 25.04. 11:45 Česká Lípa - Ústí n/L 3:2 (3:0)

    19.kolo

    So 01.05. 11:15 SK Rakovník - Meteor 1:6 (0:1)
    So 01.05. 11:45 Junior Děčín - Neratovice 2:0 (1:0)
    So 01.05. 11:45 Teplice B - Junior Praha 5:0 (3:0)
    So 01.05. 11:45 Ústí n/L - SK Kladno 0:2 (0:0)
    Ne 02.05. 11:45 Sokolov B - Střešovice 1911 1:2 (1:2)
    Ne 02.05. 12:00 Mostecký FK B - Bohemians 1905 B 6:3 (5:0)
    Ne 02.05. 12:30 Sparta Praha B - Česká Lípa 4:0 (3:0)

    20.kolo

    So 08.05. 11:45 Neratovice - Mostecký FK B 2:6 (2:3)
    So 08.05. 11:45 SK Kladno - Sparta Praha B 1:0 (0:0)
    So 08.05. 12:00 Bohemians 1905 B - Ústí n/L 1:1 (0:1)
    So 08.05. 12:00 Junior Praha - Junior Děčín 5:0 (2:0)
    So 08.05. 15:15 Střešovice 1911 - Teplice B 1:0 (1:0)
    So 08.05. 16:30 Meteor - Sokolov B 2:0 (0:0)
    Ne 09.05. 11:45 Česká Lípa - SK Rakovník 4:2 (1:1)

    21.kolo

    So 15.05. 11:15 SK Rakovník - SK Kladno 1:2 (0:2)
    So 15.05. 11:45 Teplice B - Meteor 0:6 (0:5)
    So 15.05. 11:45 Junior Děčín - Střešovice 1911 0:7 (0:4)
    Ne 16.05. 11:45 Ústí n/L - Mostecký FK B 1:1 (1:0)
    Ne 16.05. 12:00 Junior Praha - Neratovice 3:4 (3:2)
    Ne 16.05. 12:30 Sparta Praha B - Bohemians 1905 B 4:0 (2:0)
    Ne 16.05. 12:45 Sokolov B - Česká Lípa 4:1 (3:1)

    22.kolo

    St 12.05. 13:45 SK Kladno - Sokolov B 0:0 (0:0)
    St 12.05. 17:15 Neratovice - Ústí n/L 3:2
    Čt 20.05. 17:00 Střešovice 1911 - Junior Praha 5:2 (2:1)
    So 22.05. 12:00 Bohemians 1905 B - SK Rakovník 3:0 (2:0)
    So 22.05. 16:30 Meteor - Junior Děčín 2:0 (2:0)
    Ne 23.05. 11:45 Česká Lípa - Teplice B 1:2 (0:2)
    Ne 23.05. 12:00 Mostecký FK B - Sparta Praha B 0:7 (0:4)

    23.kolo

    So 29.05. 11:15 SK Rakovník - Mostecký FK B 2:1 (1:0)
    So 29.05. 11:45 Střešovice 1911 - Neratovice 5:1 (1:0)
    So 29.05. 11:45 Junior Děčín - Česká Lípa 0:1 (0:1)
    Ne 30.05. 11:45 Sokolov B - Bohemians 1905 B 1:1 (1:0)
    Ne 30.05. 12:00 Junior Praha - Meteor 1:2 (0:1)
    Ne 30.05. 12:30 Sparta Praha B - Ústí n/L 2:1 (0:0)
    St 02.06. 11:45 Teplice B - SK Kladno 1:3 (0:1)

    24.kolo

    St 02.06. 18:15 Neratovice - Sparta Praha B 0:4 (0:1)
    So 05.06. 11:45 SK Kladno - Junior Děčín 9:0 (6:0)
    So 05.06. 12:00 Bohemians 1905 B - Teplice B 3:0 (1:0)
    Ne 06.06. 11:45 Ústí n/L - SK Rakovník 8:0 (4:0)
    Ne 06.06. 11:45 Česká Lípa - Junior Praha 7:0 (3:0)
    Ne 06.06. 12:00 Mostecký FK B - Sokolov B 2:0 (1:0)
    Ne 06.06. 16:30 Meteor - Střešovice 1911 3:2 (1:0)

    25.kolo

    Út 08.06. 17:00 Teplice B - Mostecký FK B 3:7 (1:3)
    St 09.06. 17:45 SK Rakovník - Sparta Praha B 0:7 (0:3)
    So 12.06. 11:45 Junior Děčín - Bohemians 1905 B 1:1
    So 12.06. 13:00 Střešovice 1911 - Česká Lípa 5:0 (3:0)
    So 12.06. 16:30 Meteor - Neratovice 4:2 (1:1)
    Ne 13.06. 11:45 Sokolov B - Ústí n/L 1:3 (0:1)
    Ne 13.06. 12:00 Junior Praha - SK Kladno 0:6 (0:3)

    26.kolo

    St 16.06. 14:00 Česká Lípa - Meteor 1:0 (0:0)
    St 16.06. 15:15 Bohemians 1905 B - Junior Praha 1:2 (0:0)
    St 16.06. 17:45 Sparta Praha B - Sokolov B 3:0 (2:0)
    So 19.06. 11:45 Neratovice - SK Rakovník 2:1
    So 19.06. 11:45 Ústí n/L - Teplice B 3:2
    So 19.06. 11:45 SK Kladno - Střešovice 1911 2:2 (2:2)
    Ne 20.06. 12:00 Mostecký FK B - Junior Děčín 3:1 (2:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 2 2 113:14 68
    2. 26 21 3 2 103:26 66
    3. 26 20 2 4 80:23 62
    4. 26 16 3 7 73:37 51
    5. 26 12 4 10 64:59 40
    6. 26 11 4 11 57:37 37
    7. 26 10 7 9 52:46 37
    8. 26 11 3 12 45:64 36
    9. 26 9 5 12 51:60 32
    10. 26 8 5 13 31:38 29
    11. 26 7 4 15 33:78 25
    12. 26 7 0 19 31:85 21
    13. 26 3 2 21 17:102 11
    14. 26 3 0 23 24:105 9