Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 31. května 2020
svátek má Kamila.
Hlavní menu
  • ID: 5106
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4303
    Týden:
    46
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Břeclav B - Bučovice 1:0 (1:0)
    So 08.08. 16:30 Vracov - Bzenec 3:1 (2:0)
    So 08.08. 16:30 Slavkov - Vacenovice 0:0 (0:0)
    Ne 09.08. 16:30 Veselí - V. Pavlovice 0:3 (0:3)
    Ne 09.08. 16:30 Ivanovice - Mikulov 0:0 (0:0)
    Ne 09.08. 16:30 Kostice - Tvrdonice 2:2 (2:2)
    Ne 09.08. 16:30 Šlapanice - Rohatec 2:2 (0:1)

    2.kolo

    So 15.08. 16:00 Bzenec - Slavkov 3:1 (3:1)
    So 15.08. 16:30 Mikulov - Vracov 5:1 (4:1)
    Ne 16.08. 10:15 V. Pavlovice - Rohatec 2:0 (1:0)
    Ne 16.08. 16:30 Tvrdonice - Šlapanice 3:1 (2:0)
    Ne 16.08. 16:30 Vacenovice - Kostice 0:1 (0:1)
    Ne 16.08. 16:30 Bučovice - Ivanovice 1:1 (1:0)
    Ne 16.08. 16:30 Veselí - Břeclav B 1:3 (1:0)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Břeclav B - V. Pavlovice 1:1 (1:0)
    So 22.08. 16:30 Vracov - Bučovice 3:1 (0:0)
    So 22.08. 16:30 Slavkov - Mikulov 2:1 (0:0)
    So 22.08. 16:30 Rohatec - Tvrdonice 3:4 (1:2)
    Ne 23.08. 16:30 Ivanovice - Veselí 1:3 (1:0)
    Ne 23.08. 16:30 Kostice - Bzenec 3:2 (0:2)
    Ne 23.08. 16:30 Šlapanice - Vacenovice 2:1 (1:1)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Bzenec - Šlapanice 1:0 (1:0)
    So 29.08. 16:30 Mikulov - Kostice 1:1 (0:0)
    Ne 30.08. 10:30 Břeclav B - Ivanovice 2:1 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 V. Pavlovice - Tvrdonice 1:1 (0:0)
    Ne 30.08. 16:30 Vacenovice - Rohatec 1:3 (0:2)
    Ne 30.08. 16:30 Bučovice - Slavkov 4:0 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Veselí - Vracov 1:4 (1:1)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Vracov - Břeclav B 6:0 (3:0)
    So 05.09. 16:30 Slavkov - Veselí 2:0 (0:0)
    Ne 06.09. 10:30 Tvrdonice - Vacenovice 0:1 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Ivanovice - V. Pavlovice 1:2 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Kostice - Bučovice 0:1 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Šlapanice - Mikulov 2:2 (1:1)
    Ne 06.09. 16:30 Rohatec - Bzenec 4:0 (2:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Bzenec - Tvrdonice 3:2 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Mikulov - Rohatec 3:1 (2:0)
    Ne 13.09. 10:30 Břeclav B - Slavkov 1:1 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 V. Pavlovice - Vacenovice 4:1 (1:1)
    Ne 13.09. 16:00 Bučovice - Šlapanice 0:1 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Veselí - Kostice 0:2 (0:1)
    Ne 13.09. 16:00 Ivanovice - Vracov 1:2 (0:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Vracov - V. Pavlovice 2:0 (1:0)
    So 19.09. 16:00 Slavkov - Ivanovice 3:1 (3:1)
    Ne 20.09. 16:00 Kostice - Břeclav B 3:1 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Šlapanice - Veselí 1:1 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Rohatec - Bučovice 2:4 (1:3)
    Ne 20.09. 16:00 Tvrdonice - Mikulov 5:3 (3:2)
    Ne 20.09. 16:00 Vacenovice - Bzenec 1:1 (0:0)

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Vracov - Slavkov 6:0 (4:0)
    So 26.09. 16:00 Mikulov - Vacenovice 3:1 (1:1)
    So 26.09. 16:00 Břeclav B - Šlapanice 2:0 (2:0)
    Ne 27.09. 16:00 V. Pavlovice - Bzenec 3:1 (2:1)
    Ne 27.09. 16:00 Bučovice - Tvrdonice 3:1 (0:1)
    Ne 27.09. 16:00 Veselí - Rohatec 2:0 (1:0)
    Ne 27.09. 16:00 Ivanovice - Kostice 0:1 (0:1)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Slavkov - V. Pavlovice 2:0 (1:0)
    So 03.10. 15:30 Vacenovice - Bučovice 2:0 (1:0)
    So 03.10. 15:30 Bzenec - Mikulov 5:1 (3:0)
    Ne 04.10. 15:30 Kostice - Vracov 2:5 (2:2)
    Ne 04.10. 15:30 Šlapanice - Ivanovice 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 15:30 Rohatec - Břeclav B 4:1 (1:1)
    Ne 04.10. 15:30 Tvrdonice - Veselí 4:2 (3:2)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Břeclav B - Tvrdonice 2:1 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Vracov - Šlapanice 2:0 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Slavkov - Kostice 1:3 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 V. Pavlovice - Mikulov 3:1 (3:0)
    Ne 11.10. 15:00 Bučovice - Bzenec 0:3 (0:3)
    Ne 11.10. 15:00 Veselí - Vacenovice 0:1 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Ivanovice - Rohatec 2:1 (0:1)

    11.kolo

    So 17.10. 10:30 Rohatec - Vracov 1:3 (0:2)
    So 17.10. 15:00 Bzenec - Veselí 2:1 (1:0)
    So 17.10. 15:00 Mikulov - Bučovice 1:0 (0:0)
    Ne 18.10. 10:30 Kostice - V. Pavlovice 1:1 (0:1)
    Ne 18.10. 15:00 Šlapanice - Slavkov 0:1 (0:0)
    Ne 18.10. 15:00 Tvrdonice - Ivanovice 4:1 (3:1)
    Ne 18.10. 15:00 Vacenovice - Břeclav B 1:1 (0:0)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Vracov - Tvrdonice 1:1 (1:1)
    So 24.10. 14:30 Slavkov - Rohatec 4:2 (3:2)
    Ne 25.10. 10:30 Břeclav B - Bzenec 1:1 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 V. Pavlovice - Bučovice 1:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Veselí - Mikulov 2:1 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Ivanovice - Vacenovice 1:1 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Kostice - Šlapanice 7:0 (3:0)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Bzenec - Ivanovice 2:0 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Mikulov - Břeclav B 1:1 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Šlapanice - V. Pavlovice 1:2 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Rohatec - Kostice 4:3 (1:2)
    Ne 01.11. 14:00 Tvrdonice - Slavkov 6:5 (2:3)
    Ne 01.11. 14:00 Vacenovice - Vracov 0:1 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Bučovice - Veselí 1:1 (0:0)

    15.kolo

    So 27.03. 15:00 Slavkov - Bzenec 2:2 (1:0)
    So 27.03. 15:00 Vracov - Mikulov 1:0 (0:0)
    Ne 28.03. 10:15 Břeclav B - Veselí 1:0 (1:0)
    Ne 28.03. 15:00 Rohatec - V. Pavlovice 2:3 (1:0)
    Ne 28.03. 15:00 Šlapanice - Tvrdonice 1:2 (0:1)
    Ne 28.03. 15:00 Kostice - Vacenovice 0:2 (0:1)
    Ne 28.03. 15:00 Ivanovice - Bučovice 1:1 (0:1)

    16.kolo

    So 03.04. 13:30 V. Pavlovice - Břeclav B 1:1 (0:0)
    So 03.04. 15:30 Mikulov - Slavkov 5:1 (2:0)
    So 03.04. 15:30 Bzenec - Kostice 3:0 (1:0)
    Ne 04.04. 15:30 Veselí - Ivanovice 0:1 (0:1)
    Ne 04.04. 15:30 Bučovice - Vracov 2:1 (1:1)
    Ne 04.04. 15:30 Vacenovice - Šlapanice 0:1 (0:1)
    Ne 04.04. 15:30 Tvrdonice - Rohatec 1:1 (0:1)

    17.kolo

    So 10.04. 15:30 Slavkov - Bučovice 4:3 (2:0)
    Ne 11.04. 15:30 Tvrdonice - V. Pavlovice 4:1 (0:0)
    Ne 11.04. 15:30 Rohatec - Vacenovice 1:1 (0:0)
    Ne 11.04. 15:30 Šlapanice - Bzenec 0:4 (0:3)
    Ne 11.04. 15:30 Kostice - Mikulov 4:1 (3:0)
    Ne 11.04. 15:30 Vracov - Veselí 5:1 (2:0)
    Ne 11.04. 15:30 Ivanovice - Břeclav B 1:2 (0:1)

    18.kolo

    Ne 18.04. 16:00 V. Pavlovice - Ivanovice 2:1 (0:1)
    Ne 18.04. 16:00 Břeclav B - Vracov 0:2 (0:0)
    Ne 18.04. 16:00 Veselí - Slavkov 2:5 (0:1)
    Ne 18.04. 16:00 Bučovice - Kostice 0:1 (0:0)
    Ne 18.04. 16:00 Mikulov - Šlapanice 0:1 (0:0)
    Ne 18.04. 16:00 Bzenec - Rohatec 4:0 (1:0)
    Ne 18.04. 16:00 Vacenovice - Tvrdonice 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 24.04. 16:00 Slavkov - Břeclav B 2:1 (1:1)
    So 24.04. 16:00 Vracov - Ivanovice 7:1 (2:1)
    Ne 25.04. 16:00 Vacenovice - V. Pavlovice 2:2 (1:0)
    Ne 25.04. 16:00 Tvrdonice - Bzenec 1:2 (1:1)
    Ne 25.04. 16:00 Rohatec - Mikulov 0:2 (0:2)
    Ne 25.04. 16:00 Šlapanice - Bučovice 0:1 (0:1)
    Ne 25.04. 16:00 Kostice - Veselí 1:0 (1:0)

    20.kolo

    So 01.05. 16:30 Mikulov - Tvrdonice 1:3 (1:2)
    So 01.05. 16:30 Bzenec - Vacenovice 4:1 (4:1)
    Ne 02.05. 10:15 Břeclav B - Kostice 3:2 (2:1)
    Ne 02.05. 16:30 V. Pavlovice - Vracov 2:6 (0:1)
    Ne 02.05. 16:30 Ivanovice - Slavkov 2:2 (1:0)
    Ne 02.05. 16:30 Veselí - Šlapanice 3:1 (1:1)
    Ne 02.05. 16:30 Bučovice - Rohatec 3:1 (2:0)

    21.kolo

    So 08.05. 16:30 Bzenec - V. Pavlovice 4:0 (2:0)
    So 08.05. 16:30 Slavkov - Vracov 0:1 (0:0)
    Ne 09.05. 16:30 Vacenovice - Mikulov 3:0 (3:0)
    Ne 09.05. 16:30 Tvrdonice - Bučovice 5:1 (3:0)
    Ne 09.05. 16:30 Rohatec - Veselí 4:3 (2:0)
    Ne 09.05. 16:30 Šlapanice - Břeclav B 0:1 (0:0)
    Ne 09.05. 16:30 Kostice - Ivanovice 1:2 (0:1)

    22.kolo

    So 15.05. 16:30 Vracov - Kostice 1:0 (0:0)
    So 15.05. 17:30 Mikulov - Bzenec 1:1 (1:1)
    Ne 16.05. 16:30 V. Pavlovice - Slavkov 3:0 (2:0)
    Ne 16.05. 16:30 Ivanovice - Šlapanice 4:1 (2:1)
    St 26.05. 17:30 Břeclav B - Rohatec 1:1 (0:1)
    St 26.05. 17:30 Bučovice - Vacenovice 4:0 (1:0)
    St 09.06. 17:30 Veselí - Tvrdonice 1:3 (1:2)

    23.kolo

    So 22.05. 16:30 Mikulov - V. Pavlovice 2:1 (0:1)
    So 22.05. 16:30 Bzenec - Bučovice 4:2 (0:1)
    Ne 23.05. 16:30 Vacenovice - Veselí 3:0 (2:0)
    Ne 23.05. 16:30 Tvrdonice - Břeclav B 3:1 (2:1)
    Ne 23.05. 16:30 Rohatec - Ivanovice 4:2 (3:1)
    Ne 23.05. 16:30 Šlapanice - Vracov 2:0 (1:0)
    Ne 23.05. 16:30 Kostice - Slavkov 1:0 (1:0)

    24.kolo

    So 29.05. 16:30 Slavkov - Šlapanice 0:1 (0:0)
    Ne 30.05. 10:15 Břeclav B - Vacenovice 0:1 (0:0)
    Ne 30.05. 16:30 V. Pavlovice - Kostice 1:1 (0:0)
    Ne 30.05. 16:30 Vracov - Rohatec 3:0 (2:0)
    Ne 30.05. 16:30 Ivanovice - Tvrdonice 0:3 (0:3)
    Ne 30.05. 16:30 Veselí - Bzenec 0:3 (0:1)
    St 09.06. 17:30 Bučovice - Mikulov 7:1 (3:0)

    25.kolo

    So 05.06. 10:30 Tvrdonice - Vracov 0:2 (0:0)
    So 05.06. 16:30 Mikulov - Veselí 4:1 (1:0)
    So 05.06. 16:30 Bzenec - Břeclav B 3:0 (1:0)
    Ne 06.06. 16:30 Bučovice - V. Pavlovice 3:4 (1:3)
    Ne 06.06. 16:30 Vacenovice - Ivanovice 0:0 (0:0)
    Ne 06.06. 16:30 Rohatec - Slavkov 3:2 (1:2)
    Ne 06.06. 16:30 Šlapanice - Kostice 1:1 (1:0)

    26.kolo

    So 12.06. 16:30 Slavkov - Tvrdonice 4:2 (1:2)
    Ne 13.06. 16:30 V. Pavlovice - Šlapanice 4:1 (4:1)
    Ne 13.06. 16:30 Kostice - Rohatec 3:0 (2:0)
    Ne 13.06. 16:30 Vracov - Vacenovice 4:1 (1:0)
    Ne 13.06. 16:30 Ivanovice - Bzenec 2:1 (1:0)
    Ne 13.06. 16:30 Břeclav B - Mikulov 3:3 (3:1)
    Ne 13.06. 16:30 Veselí - Bučovice 3:4 (2:1)

    14.kolo

    So 19.06. 16:30 Bzenec - Vracov 0:0 (0:0)
    So 19.06. 16:30 Mikulov - Ivanovice 1:0 (0:0)
    So 19.06. 16:30 Bučovice - Břeclav B 1:1 (0:0)
    So 19.06. 16:30 V. Pavlovice - Veselí 4:3 (1:2)
    Ne 20.06. 16:30 Rohatec - Šlapanice 2:2 (1:0)
    Ne 20.06. 16:30 Tvrdonice - Kostice 6:0 (2:0)
    Ne 20.06. 16:30 Vacenovice - Slavkov 4:2 (0:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 2 3 72:22 65
    2. 26 16 5 5 60:29 53
    3. 26 14 6 6 51:42 48
    4. 26 14 4 8 67:45 46
    5. 26 12 5 9 44:38 41
    6. 26 9 9 8 32:41 36
    7. 26 10 4 12 47:43 34
    8. 26 9 7 10 31:35 34
    9. 26 10 4 12 46:57 34
    10. 26 9 6 11 44:50 33
    11. 26 7 5 14 46:61 26
    12. 26 7 5 14 23:46 26
    13. 26 5 6 15 27:48 21
    14. 26 4 2 20 31:64 14