Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 18. ledna 2020
svátek má Vladislav.
Hlavní menu
  • ID: 5102
  • Návštěvy: 95/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21827
    Týden:
    95
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:30 Union Žižkov - Újezd nad Lesy B 1:1 (1:0)
    So 25.08. 17:00 FC Háje B - Spartak Kbely B 6:2 (4:0)
    So 25.08. 17:00 Kunratice B - Kolovraty 0:4 (0:3)
    So 25.08. 17:00 JM Chodov - Šeberov 2:1 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Tempo B - Ďáblice B 1:5 (1:1)
    Ne 26.08. 17:00 Junior Praha - ABC Braník B 3:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Újezd P4 - Třeboradice B 3:0 (0:0)

    2.kolo

    So 01.09. 17:00 Ďáblice B - Třeboradice B 5:3 (3:1)
    So 01.09. 17:00 Újezd nad Lesy B - FC Háje B 3:1 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Šeberov - Újezd P4 2:3 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Kolovraty - JM Chodov 3:1 (2:0)
    Ne 02.09. 17:00 Spartak Kbely B - Kunratice B 4:3 (3:1)
    Ne 02.09. 17:00 ABC Braník B - Union Žižkov 8:0 (2:0)
    Ne 02.09. 17:00 Tempo B - Junior Praha 2:1 (1:0)

    3.kolo

    So 08.09. 10:30 Union Žižkov - Tempo B 2:3 (2:2)
    So 08.09. 17:00 Kunratice B - Újezd nad Lesy B 2:1 (1:0)
    So 08.09. 17:00 JM Chodov - Spartak Kbely B 5:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Junior Praha - Ďáblice B 3:2 (2:1)
    Ne 09.09. 17:00 FC Háje B - ABC Braník B 1:2 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Újezd P4 - Kolovraty 4:2 (3:1)
    Ne 09.09. 17:00 Třeboradice B - Šeberov 7:1 (3:0)

    4.kolo

    So 15.09. 16:30 Ďáblice B - Šeberov 5:2 (3:1)
    So 15.09. 16:30 Újezd nad Lesy B - JM Chodov 1:2 (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Kolovraty - Třeboradice B 5:1 (3:1)
    Ne 16.09. 16:30 Spartak Kbely B - Újezd P4 4:0 (3:0)
    Ne 16.09. 16:30 ABC Braník B - Kunratice B 1:1
    Ne 16.09. 16:30 Tempo B - FC Háje B 2:1 (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Junior Praha - Union Žižkov 4:2 (1:1)

    5.kolo

    So 22.09. 10:30 Union Žižkov - Ďáblice B 2:7 (2:2)
    So 22.09. 16:30 Kunratice B - Tempo B 1:3 (0:0)
    So 22.09. 16:30 JM Chodov - ABC Braník B 4:1 (2:0)
    Ne 23.09. 16:30 FC Háje B - Junior Praha 3:2 (2:0)
    Ne 23.09. 16:30 Újezd P4 - Újezd nad Lesy B 3:3 (0:2)
    Ne 23.09. 16:30 Třeboradice B - Spartak Kbely B 1:1 (0:1)
    Ne 23.09. 16:30 Šeberov - Kolovraty 1:5 (0:3)

    6.kolo

    So 29.09. 10:30 Union Žižkov - FC Háje B 2:7 (1:4)
    So 29.09. 16:00 Újezd nad Lesy B - Třeboradice B 0:2 (0:1)
    So 29.09. 16:30 Ďáblice B - Kolovraty 1:3 (0:0)
    Ne 30.09. 16:30 Spartak Kbely B - Šeberov 2:2 (1:1)
    Ne 30.09. 16:30 ABC Braník B - Újezd P4 2:3 (1:2)
    Ne 30.09. 16:30 Tempo B - JM Chodov 3:1 (2:1)
    Ne 30.09. 16:30 Junior Praha - Kunratice B 7:1 (5:1)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Kunratice B - Union Žižkov 0:4 (0:2)
    So 06.10. 16:00 JM Chodov - Junior Praha 1:0 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Šeberov - Újezd nad Lesy B 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 FC Háje B - Ďáblice B 1:1 (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Újezd P4 - Tempo B 5:0 (2:0)
    Ne 07.10. 16:00 Třeboradice B - ABC Braník B 5:3 (0:2)
    St 10.10. 16:00 Kolovraty - Spartak Kbely B 3:0k

    8.kolo

    So 13.10. 10:30 Union Žižkov - JM Chodov 1:5 (1:2)
    So 13.10. 15:30 Újezd nad Lesy B - Kolovraty 2:5 (1:2)
    So 13.10. 16:00 Ďáblice B - Spartak Kbely B 5:1
    Ne 14.10. 15:30 FC Háje B - Kunratice B 3:2 (3:1)
    Ne 14.10. 16:00 ABC Braník B - Šeberov 6:3 (4:0)
    Ne 14.10. 16:00 Tempo B - Třeboradice B 2:4 (2:2)
    Ne 14.10. 16:00 Junior Praha - Újezd P4 4:1 (3:0)

    9.kolo

    So 20.10. 15:30 Kunratice B - Ďáblice B 6:5 (4:4)
    So 20.10. 15:30 JM Chodov - FC Háje B 0:3 (0:2)
    Ne 21.10. 15:30 Újezd P4 - Union Žižkov 1:4 (0:3)
    Ne 21.10. 15:30 Třeboradice B - Junior Praha 1:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Šeberov - Tempo B 0:1 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Kolovraty - ABC Braník B 3:1 (2:1)
    Ne 21.10. 15:30 Spartak Kbely B - Újezd nad Lesy B 2:5 (0:1)

    10.kolo

    So 27.10. 10:30 Union Žižkov - Třeboradice B 0:8 (0:3)
    So 27.10. 14:30 Ďáblice B - Újezd nad Lesy B 7:0
    Ne 28.10. 14:30 ABC Braník B - Spartak Kbely B 5:1
    Ne 28.10. 14:30 Junior Praha - Šeberov 1:1 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 FC Háje B - Újezd P4 7:1 (3:0)
    Čt 08.11. 20:00 Kunratice B - JM Chodov 2:2
    St 14.11. 19:30 Tempo B - Kolovraty 0:2 (0:0)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 JM Chodov - Ďáblice B 6:4 (4:0)
    So 03.11. 14:00 Spartak Kbely B - Tempo B 2:6 (0:3)
    So 03.11. 14:00 Újezd nad Lesy B - ABC Braník B 2:0 (1:0)
    Ne 04.11. 10:00 FC Háje B - Třeboradice B 3:3 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Újezd P4 - Kunratice B 1:2
    Ne 04.11. 14:00 Šeberov - Union Žižkov 5:2 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Kolovraty - Junior Praha 3:1 (0:1)

    12.kolo

    So 10.11. 10:30 Union Žižkov - Kolovraty 2:5 (2:4)
    So 10.11. 14:00 Ďáblice B - ABC Braník B 12:4 (5:1)
    So 10.11. 14:00 Kunratice B - Třeboradice B 7:3 (3:2)
    So 10.11. 14:00 JM Chodov - Újezd P4 4:2 (1:1)
    Ne 11.11. 14:00 Tempo B - Újezd nad Lesy B 1:3 (0:2)
    Ne 11.11. 14:00 Junior Praha - Spartak Kbely B 5:0 (1:0)
    Ne 11.11. 14:00 FC Háje B - Šeberov 1:0 (1:0)

    13.kolo

    So 17.11. 13:30 Spartak Kbely B - Union Žižkov 3:1 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Újezd nad Lesy B - Junior Praha 3:1 (1:0)
    So 17.11. 17:00 Kolovraty - FC Háje B 5:1 (2:1)
    Ne 18.11. 13:30 Újezd P4 - Ďáblice B 2:6 (1:2)
    Ne 18.11. 13:30 Šeberov - Kunratice B 4:1 (1:0)
    Ne 18.11. 13:30 ABC Braník B - Tempo B 5:2 (2:1)
    Ne 18.11. 15:30 Třeboradice B - JM Chodov 1:2 (1:1)

    14.kolo

    So 23.03. 14:00 Kolovraty - Kunratice B 7:1 (4:0)
    So 23.03. 15:00 Ďáblice B - Tempo B 5:1 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Šeberov - JM Chodov 2:2 (0:1)
    Ne 24.03. 12:00 Spartak Kbely B - FC Háje B 1:1 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 ABC Braník B - Junior Praha 4:3 (2:1)
    Ne 24.03. 15:00 Újezd nad Lesy B - Union Žižkov 2:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Třeboradice B - Újezd P4 0:0 (0:0)

    15.kolo

    So 30.03. 10:30 Union Žižkov - ABC Braník B 4:6 (2:3)
    So 30.03. 16:00 Třeboradice B - Ďáblice B 1:4
    So 30.03. 16:00 JM Chodov - Kolovraty 1:2 (1:0)
    So 30.03. 16:00 Kunratice B - Spartak Kbely B 1:2 (0:0)
    Po 01.04. 16:00 Újezd P4 - Šeberov 2:3 (0:2)
    Po 01.04. 16:00 FC Háje B - Újezd nad Lesy B 0:0 (0:0)
    Po 01.04. 16:00 Junior Praha - Tempo B 4:4 (1:3)

    16.kolo

    So 06.04. 16:30 Ďáblice B - Junior Praha 8:3 (2:1)
    So 06.04. 16:30 Újezd nad Lesy B - Kunratice B 2:1
    So 06.04. 16:30 Kolovraty - Újezd P4 1:1 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Tempo B - Union Žižkov 0:3 (0:1)
    Ne 07.04. 16:30 ABC Braník B - FC Háje B 2:1 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Spartak Kbely B - JM Chodov 2:3
    Ne 07.04. 16:30 Šeberov - Třeboradice B 1:2 (0:0)

    17.kolo

    So 13.04. 10:30 Šeberov - Ďáblice B 2:13 (1:1)
    So 13.04. 10:30 Union Žižkov - Junior Praha 4:4 (2:0)
    So 13.04. 16:30 JM Chodov - Újezd nad Lesy B 2:0 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Kunratice B - ABC Braník B 1:3 (1:2)
    Ne 14.04. 16:30 Třeboradice B - Kolovraty 0:1 (0:0)
    Ne 14.04. 16:30 Újezd P4 - Spartak Kbely B 7:2
    Ne 14.04. 16:30 FC Háje B - Tempo B 5:2 (3:1)

    18.kolo

    So 20.04. 17:00 Ďáblice B - Union Žižkov 7:0 (2:0)
    So 20.04. 17:00 Újezd nad Lesy B - Újezd P4 2:4 (1:2)
    Ne 21.04. 17:00 Junior Praha - FC Háje B 1:1 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Tempo B - Kunratice B 6:1 (3:0)
    Ne 21.04. 17:00 ABC Braník B - JM Chodov 3:1 (1:1)
    Ne 21.04. 17:00 Spartak Kbely B - Třeboradice B 0:6 (0:2)
    Ne 21.04. 17:00 Kolovraty - Šeberov 3:2 (2:2)

    19.kolo

    So 27.04. 10:30 FC Háje B - Union Žižkov 1:0 (0:0)
    So 27.04. 17:00 JM Chodov - Tempo B 1:0 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Kunratice B - Junior Praha 0:0 (0:0)
    Ne 28.04. 14:30 Šeberov - Spartak Kbely B 4:2 (2:0)
    Ne 28.04. 17:00 Kolovraty - Ďáblice B 5:1 (3:0)
    Ne 28.04. 17:00 Třeboradice B - Újezd nad Lesy B 3:1 (2:1)
    Ne 28.04. 17:00 Újezd P4 - ABC Braník B 0:2 (0:1)

    20.kolo

    So 04.05. 10:30 Union Žižkov - Kunratice B 1:2
    So 04.05. 17:00 Ďáblice B - FC Háje B 1:7 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Újezd nad Lesy B - Šeberov 2:3 (2:0)
    Ne 05.05. 17:00 Junior Praha - JM Chodov 2:4 (2:2)
    Ne 05.05. 17:00 Tempo B - Újezd P4 2:5 (1:4)
    Ne 05.05. 17:00 ABC Braník B - Třeboradice B 4:0 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Spartak Kbely B - Kolovraty 0:6 (0:3)

    21.kolo

    St 08.05. 17:00 Třeboradice B - Tempo B 2:3
    So 11.05. 11:00 Šeberov - ABC Braník B 3:2 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Spartak Kbely B - Ďáblice B odloženo
    So 11.05. 17:00 JM Chodov - Union Žižkov odloženo
    So 11.05. 17:00 Kunratice B - FC Háje B 1:5 (1:2)
    Ne 12.05. 17:00 Kolovraty - Újezd nad Lesy B 2:2 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 Újezd P4 - Junior Praha 3:1 (1:1)

    22.kolo

    So 18.05. 10:30 Union Žižkov - Újezd P4 1:1 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Ďáblice B - Kunratice B 5:0
    So 18.05. 17:00 Újezd nad Lesy B - Spartak Kbely B 4:0 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 FC Háje B - JM Chodov 2:0 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Junior Praha - Třeboradice B 2:2 (2:1)
    Ne 19.05. 17:00 Tempo B - Šeberov 7:1 (4:0)
    Ne 19.05. 17:00 ABC Braník B - Kolovraty 2:6 (0:3)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Újezd nad Lesy B - Ďáblice B 3:3 (0:2)
    So 25.05. 17:00 JM Chodov - Kunratice B 9:1 (6:1)
    Ne 26.05. 14:30 Šeberov - Junior Praha 3:2 (3:0)
    Ne 26.05. 17:00 Spartak Kbely B - ABC Braník B 0:7 (0:4)
    Ne 26.05. 17:00 Kolovraty - Tempo B 5:3 (2:2)
    Ne 26.05. 17:00 Třeboradice B - Union Žižkov 1:3 (0:2)
    Ne 26.05. 17:00 Újezd P4 - FC Háje B 5:3 (2:2)

    24.kolo

    So 01.06. 10:30 Union Žižkov - Šeberov 5:3 (2:2)
    So 01.06. 17:00 Třeboradice B - FC Háje B 3:2 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Junior Praha - Kolovraty 2:6 (1:1)
    Ne 02.06. 17:00 ABC Braník B - Újezd nad Lesy B 3:1 (1:0)
    Čt 06.06. 17:45 Kunratice B - Újezd P4 1:2 (0:1)
    Čt 13.06. 17:30 Tempo B - Spartak Kbely B 2:1
    Čt 13.06. 18:00 Ďáblice B - JM Chodov 8:9 (5:5)

    25.kolo

    Ne 09.06. 10:30 ABC Braník B - Ďáblice B 6:5 (2:1)
    Ne 09.06. 10:30 Spartak Kbely B - Junior Praha 3:2 (1:1)
    Ne 09.06. 10:30 Kolovraty - Union Žižkov 8:1 (4:0)
    Ne 09.06. 10:30 Šeberov - FC Háje B 3:1 (2:1)
    Ne 09.06. 10:30 Třeboradice B - Kunratice B 6:2 (5:0)
    Ne 09.06. 17:00 Újezd nad Lesy B - Tempo B 0:0 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Újezd P4 - JM Chodov 7:3 (4:1)

    26.kolo

    14.06. 18:00 Junior Praha - Újezd nad Lesy B 2:1 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Ďáblice B - Újezd P4 8:0 (3:0)
    So 15.06. 17:00 JM Chodov - Třeboradice B 0:2 (0:1)
    Ne 16.06. 10:30 Kunratice B - Šeberov 2:1 (1:1)
    Ne 16.06. 10:30 FC Háje B - Kolovraty 2:5 (2:1)
    Ne 16.06. 10:30 Union Žižkov - Spartak Kbely B 2:0 (1:0)
    Ne 16.06. 17:00 Tempo B - ABC Braník B 4:5 (0:3)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 23 2 1 105:33 71
    2. 26 16 2 8 143:72 50
    3. 26 16 2 8 77:55 50
    4. 26 16 1 9 87:69 49
    5. 26 12 5 9 69:49 41
    6. 26 12 4 10 66:69 40
    7. 26 11 5 10 67:56 38
    8. 26 11 2 13 60:70 35
    9. 26 8 6 12 44:51 30
    10. 26 9 3 14 54:81 30
    11. 26 7 7 12 61:63 28
    12. 26 6 3 17 42:91 21
    13. 26 6 3 17 49:99 21
    14. 26 5 3 18 36:102 18