Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 6. června 2020
svátek má Norbert.
Hlavní menu
  • ID: 5075
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Český Krumlov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2950
    Týden:
    12
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 13:30 Přídolí - Malonty 2:1 (2:0)
    So 22.08. 17:00 Větřní - Chvalšiny 0:1 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Holubov - Loučovice 0:7 (0:2)
    So 22.08. 17:00 Světlík - Soběnov 1:3 (0:0)
    Ne 23.08. 14:30 Frymburk B - Zlatá Koruna 6:3 (2:3)
    St 09.09. 17:00 Horní Dvořiště - Kájov 2:6 (1:4)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Chvalšiny - Kájov 2:2 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Malonty - Horní Dvořiště 2:1 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Soběnov - Přídolí 2:3 (1:2)
    So 29.08. 17:00 Zlatá Koruna - Světlík 2:0 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Loučovice - Frymburk B 3:0 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Větřní - Holubov 6:1 (4:1)

    3.kolo

    So 05.09. 14:00 Horní Dvořiště - Soběnov 0:4 (0:3)
    So 05.09. 17:00 Holubov - Chvalšiny 2:7 (1:4)
    So 05.09. 17:00 Světlík - Loučovice 0:1 (0:1)
    Ne 06.09. 14:00 Přídolí - Zlatá Koruna 1:0 (0:0)
    Ne 06.09. 14:30 Frymburk B - Větřní 1:2 (0:0)
    Ne 06.09. 16:00 Kájov - Malonty 4:1 (2:0)

    4.kolo

    So 12.09. 17:00 Chvalšiny - Malonty 2:1 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Soběnov - Kájov 1:4 (1:2)
    So 12.09. 17:00 Zlatá Koruna - Horní Dvořiště 8:0 (4:0)
    So 12.09. 17:00 Loučovice - Přídolí 6:1 (3:1)
    So 12.09. 17:00 Větřní - Světlík 5:1 (3:1)
    So 12.09. 17:00 Holubov - Frymburk B 1:4 (0:3)

    5.kolo

    So 19.09. 13:30 Přídolí - Větřní 1:1 (1:1)
    So 19.09. 14:00 Horní Dvořiště - Loučovice 2:5 (0:3)
    So 19.09. 16:30 Světlík - Holubov 5:1 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Malonty - Soběnov 6:0 (1:0)
    Ne 20.09. 14:30 Frymburk B - Chvalšiny 2:1 (1:1)
    Ne 20.09. 16:00 Kájov - Zlatá Koruna 3:0 (1:0)

    6.kolo

    So 26.09. 13:00 Frymburk B - Světlík 2:1 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Chvalšiny - Soběnov 2:1 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Zlatá Koruna - Malonty 1:1 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Loučovice - Kájov 7:0 (4:0)
    So 26.09. 16:30 Větřní - Horní Dvořiště 9:1 (6:1)
    So 26.09. 16:30 Holubov - Přídolí 1:1 (0:0)

    7.kolo

    So 03.10. 13:30 Přídolí - Frymburk B 2:1 (2:1)
    So 03.10. 14:00 Horní Dvořiště - Holubov 2:0 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Světlík - Chvalšiny 0:3 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Malonty - Loučovice 1:3 (1:1)
    So 03.10. 16:00 Soběnov - Zlatá Koruna 0:5 (0:1)
    Ne 04.10. 10:15 Kájov - Větřní 0:3 (0:1)

    8.kolo

    So 10.10. 16:00 Chvalšiny - Zlatá Koruna 1:2 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Loučovice - Soběnov 4:1 (2:1)
    So 10.10. 16:00 Větřní - Malonty 1:0 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Holubov - Kájov 0:2 (0:1)
    So 10.10. 16:00 Světlík - Přídolí 0:1 (0:0)
    Ne 11.10. 14:30 Frymburk B - Horní Dvořiště 9:1 (2:1)

    9.kolo

    So 17.10. 13:30 Přídolí - Chvalšiny 2:5 (1:3)
    So 17.10. 14:00 Horní Dvořiště - Světlík 1:3 (0:2)
    So 17.10. 15:30 Malonty - Holubov 1:2 (1:0)
    So 17.10. 15:30 Soběnov - Větřní 1:9 (1:3)
    So 17.10. 15:30 Zlatá Koruna - Loučovice 0:0 (0:0)
    Ne 18.10. 15:30 Kájov - Frymburk B 4:2 (1:1)

    10.kolo

    So 24.10. 13:30 Přídolí - Horní Dvořiště 3:1 (2:0)
    So 24.10. 14:30 Chvalšiny - Loučovice 1:0 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Větřní - Zlatá Koruna 0:0 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Holubov - Soběnov 7:1 (4:0)
    So 24.10. 14:30 Světlík - Kájov 2:3 (0:2)
    Ne 25.10. 14:30 Frymburk B - Malonty 1:0 (1:0)

    11.kolo

    So 31.10. 14:00 Horní Dvořiště - Chvalšiny 0:5 (0:1)
    So 31.10. 14:00 Malonty - Světlík 1:0 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Soběnov - Frymburk B 3:1 (3:1)
    So 31.10. 14:00 Zlatá Koruna - Holubov 0:0 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Loučovice - Větřní 1:1 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Kájov - Přídolí 2:2 (0:1)

    12.kolo

    So 10.04. 16:30 Malonty - Přídolí 4:1 (2:1)
    So 10.04. 16:30 Soběnov - Světlík 0:0 (0:0)
    So 10.04. 16:30 Zlatá Koruna - Frymburk B 3:2 (2:0)
    So 10.04. 16:30 Loučovice - Holubov 3:1 (2:1)
    So 10.04. 16:30 Chvalšiny - Větřní 1:1 (1:1)
    Ne 11.04. 10:00 Kájov - Horní Dvořiště 3:3 (0:1)

    13.kolo

    So 17.04. 13:30 Přídolí - Soběnov 4:2 (1:0)
    So 17.04. 14:00 Horní Dvořiště - Malonty 0:3 (0:2)
    So 17.04. 17:00 Holubov - Větřní 0:5 (0:3)
    So 17.04. 17:00 Světlík - Zlatá Koruna 0:0 (0:0)
    Ne 18.04. 14:30 Frymburk B - Loučovice 2:3 (0:1)
    Ne 18.04. 16:00 Kájov - Chvalšiny 0:2 (0:1)

    14.kolo

    So 24.04. 17:00 Malonty - Kájov 3:1 (2:0)
    So 24.04. 17:00 Soběnov - Horní Dvořiště 4:0 (2:0)
    So 24.04. 17:00 Loučovice - Světlík 2:1 (0:0)
    So 24.04. 17:00 Větřní - Frymburk B 1:2 (0:2)
    So 24.04. 17:00 Chvalšiny - Holubov 2:0 (0:0)
    Ne 25.04. 17:00 Zlatá Koruna - Přídolí 4:2 (0:1)

    15.kolo

    So 01.05. 13:30 Přídolí - Loučovice 1:1 (1:0)
    So 01.05. 17:00 Světlík - Větřní 0:5 (0:2)
    So 01.05. 17:00 Malonty - Chvalšiny 1:1 (0:0)
    Ne 02.05. 10:15 Kájov - Soběnov 5:1 (3:0)
    Ne 02.05. 14:30 Frymburk B - Holubov 1:0 (1:0)
    Ne 02.05. 17:00 Horní Dvořiště - Zlatá Koruna 1:7 (0:4)

    16.kolo

    So 08.05. 17:00 Soběnov - Malonty 0:1 (0:0)
    So 08.05. 17:00 Zlatá Koruna - Kájov 2:2 (1:2)
    So 08.05. 17:00 Loučovice - Horní Dvořiště 8:0 (2:0)
    So 08.05. 17:00 Holubov - Světlík 1:4 (1:3)
    So 08.05. 17:00 Chvalšiny - Frymburk B 3:1 (1:0)
    Ne 09.05. 16:00 Větřní - Přídolí 5:0 (3:0)

    17.kolo

    So 15.05. 13:30 Přídolí - Holubov 5:2 (3:0)
    So 15.05. 14:00 Horní Dvořiště - Větřní 0:3 (0:2)
    So 15.05. 17:00 Světlík - Frymburk B 0:4 (0:1)
    So 15.05. 17:00 Malonty - Zlatá Koruna 1:0 (1:0)
    So 15.05. 17:00 Soběnov - Chvalšiny 0:6 (0:4)
    Ne 16.05. 16:00 Kájov - Loučovice 0:3 (0:0)

    18.kolo

    So 22.05. 17:00 Loučovice - Malonty 1:0 (1:0)
    So 22.05. 17:00 Větřní - Kájov 3:1 (1:1)
    So 22.05. 17:00 Holubov - Horní Dvořiště 2:0 (0:0)
    So 22.05. 17:00 Chvalšiny - Světlík 4:0 (4:0)
    Ne 23.05. 14:00 Zlatá Koruna - Soběnov 6:2 (1:0)
    Ne 23.05. 14:30 Frymburk B - Přídolí 1:2 (0:2)

    19.kolo

    So 29.05. 13:30 Přídolí - Světlík 1:0 (0:0)
    So 29.05. 14:00 Horní Dvořiště - Frymburk B 1:4 (1:2)
    So 29.05. 15:00 Soběnov - Loučovice 0:8 (0:3)
    So 29.05. 17:00 Malonty - Větřní 1:0 (0:0)
    So 29.05. 17:00 Zlatá Koruna - Chvalšiny 4:2 (3:1)
    Ne 30.05. 10:15 Kájov - Holubov 4:1 (2:1)

    20.kolo

    So 05.06. 16:00 Chvalšiny - Přídolí 2:0 (2:0)
    So 05.06. 17:00 Loučovice - Zlatá Koruna 5:2 (3:1)
    So 05.06. 17:00 Větřní - Soběnov 6:1 (0:1)
    So 05.06. 17:00 Holubov - Malonty 1:5 (0:2)
    So 05.06. 17:00 Světlík - Horní Dvořiště 2:3 (1:2)
    Ne 06.06. 14:30 Frymburk B - Kájov 4:2 (2:1)

    21.kolo

    So 12.06. 11:00 Malonty - Frymburk B 1:1 (0:0)
    So 12.06. 16:00 Zlatá Koruna - Větřní 4:0 (1:0)
    So 12.06. 17:00 Horní Dvořiště - Přídolí 3:2 (2:0)
    So 12.06. 17:00 Soběnov - Holubov 4:1 (0:1)
    So 12.06. 17:00 Loučovice - Chvalšiny 1:2 (1:1)
    Ne 13.06. 10:15 Kájov - Světlík 0:1 (0:0)

    22.kolo

    So 19.06. 13:30 Přídolí - Kájov 3:0 (3:0)
    So 19.06. 17:00 Větřní - Loučovice 0:2 (0:0)
    So 19.06. 17:00 Holubov - Zlatá Koruna 1:3 (1:0)
    So 19.06. 17:00 Světlík - Malonty 3:3 (1:1)
    So 19.06. 17:00 Chvalšiny - Horní Dvořiště 5:2 (4:1)
    Ne 20.06. 14:30 Frymburk B - Soběnov 5:1 (0:0)
    Správce soutěže: Zdeněk Kemény

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 17 3 2 74:16 54
    2. 22 16 3 3 60:22 51
    3. 22 13 4 5 66:20 43
    4. 22 11 6 5 56:30 39
    5. 22 11 4 7 40:44 37
    6. 22 12 1 9 56:38 37
    7. 22 10 4 8 38:26 34
    8. 22 9 4 9 48:48 31
    9. 22 5 1 16 32:84 16
    10. 22 4 3 15 24:46 15
    11. 22 3 2 17 25:72 11
    12. 22 3 1 18 24:97 10